Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Ilona Kaldre kontakte palun
 
manne 19. september 2013, kl 09.35
otsin Ilona Kaldre kontakte palun, temasse võib tõesti uskuda!
 
mis 19. september 2013, kl 10.33
mure sul siis on, et ise ei oska ära lahendada? Meil ju varemgi neid selgeltnägijaid, kes alustasid üpris lootustandvalt, kuid lõpetasid punaste võlusaabaste müümisega...
 
ohh 19. september 2013, kl 10.42
kõik,mis seal telekas, on show!!!! uuri enne pöördumist hinnakirja)) neil ju lepingud televisiooniga jne.. kõik tahavad raha....
 
??? 19. september 2013, kl 11.19
Kui selle saate, Appi tuleb selgeltnägija, peategelased oleksid nii võimekad kui saates püütakse näidata, miks siis on ikkagi veel lahendamata nii paljud reaalsed kuriteod, s.h. väikse Varvaaraga juhtunu..., ka paljud noored tüdrukud, kes jäljetult kadunud jne.
Urmas E. Liiv on taas üle võlli keeranud...
Ja tõesti nii kurb kui see ka pole, on kogu selle tsirkuse ühisnimetaja vaid Raha!
 
..... 19. september 2013, kl 21.10
mindki siiralt huvitab, miks keegi neist Varvara kohta midagi ei ytle. ylemaailmse selgeltnägijate tuleprooviga seotud interviuus kysiti Ilonalt ka Varvara kohta. kahjuks ei valda vene keelt piisavalt, kuid youtubes on see video olemas. kui ma väga ei eksi, siis ta vastas midagi selle sarnast, et temalt pole abi kysitud ja seepärast pole seda lahendanud? kuid t6epoolest, minu vene keelest arusaamine on puhta puust. vaadake youtubesse, keda huvitab.
 
..................... 19. september 2013, kl 21.20
Oli küll ühes kohas temalt selline vastus. Kuid ühes ta mainis jälle ka seda, et kohe peale juhtumit võeti temaga ühendust (ta ise oli kuskilgi Kiievis või mujal) ning ta on maininud ka seda, et on aidanud politseil lahendada rohkeid juhtumeid. Kuid kuskilgi keegi kommenteeris ka seda, et mõrvar on teada, kuid teda ei saavat kinni võtta, kuna kohtus tuleks avalikuks palju riigisaladusi. Kas viimane on õige või kuulujutt, ma ei tea. Ka Veet Mano poolt on selle koha pealt vaikus.
 
erinevus ei rikasta! 03. oktoober 2013, kl 19.17
http://www.ohtuleht.ee/351569

Drasius Kedys (37) oli korravalvuritele tuntud tegelane. Ta oli pikka aega tulemusteta taotlenud Furmanavičiuse ja mitme teise Kaunase eliiti kuuluva mehe kohtu alla andmist, süüdistades neid oma nelja-aastase tütre seksuaalses ärakasutamises.

Tütre koos veel ühe lapsega oli pedofiilidele väidetavalt mängukanniks viinud Kedyse endise kallima õde Naruševičiene.

Kaunase prokurörid ei leidnud tõendeid, mille alusel saanuks Furmanavičiuse kohtu kätte anda. Uurimise võttis üle Leedu peaprokuratuur, kuid kaugemale ei jõutud sealgi.

Furmanavičius ja teised kahtlusalused, sealhulgas Kaunase firma Eurotechnika direktor Andrius Usas, eitasid oma süüd.

Seepeale riputas Kedys internetti video, kus ta tütar räägib avameelselt kõigest, mida pedofiilid temaga tegid.

Ühtlasi palus ta lastepsühholoogidel tüdrukut kuulata – need kinnitasid, et too räägib tõenäoliselt tõtt.

Asjalikku ülevaadet lapse suust, kes peenisele ei oska õiget nimegi anda ja spermat nimetab kooreks, on eriti vastik ja jube kuulata. Videol süüdistab Kedys ka lapse ema kupeldamises, väites, et naine võttis Furmanavičiuselt raha.

Prokuratuur arvas, et küllap mees liialdab ja lisab värve. Et ta on lihtsalt nördinud kohtuskäimisest oma tütre emaga – pärast lahkuminekut ei suutnud nad kuidagi lapse kasvatamises kokku leppida.

Seepeale otsustaski Kedys õigusemõistmise enda kätte võtta ja pedofiilid maamunalt kaotada.
 
kuulsin 29. oktoober 2013, kl 11.49
Ilona seansi tasu olevat 700€.
 
hahahaaa 29. oktoober 2013, kl 14.37
700 euri - mille eest? et ta soniks mulle inglitest?
 
uskumatu 30. oktoober 2013, kl 21.31
hahahaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 700 euri - mille eest? et ta soniks mulle inglites
> t?

Ahnusel ei ole piire. Kui tal oleks nii siiber jutulesoovijatest, ei oleks tal kodulehte ligimeelitavate reklaamidega. Ainult ahnus ja liigkasu koorimine!

Mingu tootvale tööle, kui hädaldab, et selgeltnägemine on nii raske ja kulukas.
 
a 31. oktoober 2013, kl 00.31
kuulsin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilona seansi tasu olevat 700€.

Ise ka usud?
 
vene keel 01. november 2013, kl 22.14
Üldiselt ajas tädi seal juutuubis sellist üldist ja ümarat mula, et kui minult küsitakse, siis ma ka vastan... Et siis kui ka teab, et kes on tapja, siis ei ütle, kui ei küsita? No ei teki sellise käitumise põhjal usaldust, et tädi siiski näeb selgelt. Krt, kui ma olen selgeltnägija ja ma tean ja näen, kes selle tüdruku tappis...ja ma ei võta selle värdja tabamiseks midagi ette? Et kui küsitakse, siis vastan? Kulla inimene...milleks see anne sulle siis antud on? Teles poseerimiseks või?
 
hmm 03. november 2013, kl 07.53
Aga võib-olla vanemad ei tahagi teada saada, sest on liikunud ka jutte, et keegi lähedastest seotud sellega. Kui Mano esimest korda Eestisse tuli ja intervjuu oli temaga, siis ta lubas Varvara emaga kohtuda. Aga kas kohtus ja ema soovis, sellest pole enam hiljem juttu olnud....
 
loogiline 03. november 2013, kl 10.43
kõrgel on mitte vaid pervo vaid väga palju pervaosid
mõelge loogiliselt milleks alandati seksimise alampiiri
ja kuidas sai lastekaitses nii kaua töötada pedofiil
 
nagija 07. november 2013, kl 04.10
kuulge, are unustage, et selgeltnagija siiski elab palju labi seansi jooksl. ma tean omast kaest et pole kerge olla selliste voimetega...
 
taevane kirves 07. november 2013, kl 15.35
Tundub, et Ilona Kaldre selgeltnägijavõimed on seotud otseselt tema kullalaadungiga, mis ripub kilodena kaelas ja sõrme küljes. Arvata on, et tegi väga rasket tööd, et seda kulda kokku kraapida. Nii nunnu on hädalistelt raha küsida, näiteks kuupalga jagu.
 
kylli 07. november 2013, kl 23.36
http://www.ilonakaldre.ee/kontakt.html

kõik on olemas mis vaja
 
inglid on nii nummid 13. november 2013, kl 16.45
Inglid vajavad kulda ja alla elatustaseme elavate hädaliste poole aasta sääste?
 
Merike Gnezdov 15. november 2013, kl 11.13
Kadedusel ja õelusel ei ole piire nagu kommentaaridest näha.Millegipärast on see nii,et mida rumalam inimene,seda rohkem ta kipub seda demonstreerima.Kui keegi on teist parem,ilusam,rikkam,erilisem,siis see teie pisikesse maailmapilti enam ei mahu.Huvitav on see,et igal ullikesel on arvuti.Hommikust õhtuni selle taga istumise ja idiootsuste kribamise asemel võiks natuke enda ümber ringi vaadata,inimestega suhelda või raamatuid lugeda,aga see oleks ju tõenäoliselt liig,sest ega juttude mõte ju kohale ikkagi ei jõuaks,see takerduka õhe pisikese õela mina-pildi taha.
 
Eestit on tabanud sensside uputus 19. november 2013, kl 01.36
Vaimne inimene ei vaja ebavajalikku mateeriat. Igasugune uhkeldamine ja otseselt mittevajalik mateeria on ebavaimse inimese tunnus.

Kulla ja toretsevate ehete ning tarbetute esemete kokkukuhjamine viitab inimese saamatusele mõista maailma põhireegleid. Usklik inimene ei vaja isegi risti, sest tal on puhas usk!

Rõivasteks ei pea olema kallis karusnahast kasukas, sest piisab palju lihtsamatest esemetest. Ei pea reisima üle maailma, kui pole tungivat vajadust.

Teise inimese häda pealt kasumi teenimine on kõike muud kui vaimse ja empaatse inimese käitumine. Kallist hinda võib küsida esemete või teenuste eest, mis pole hädavajalikud, näiteks Viru Valge asemel võib pakkuda kallihinnalist konjakit. See pole hädavajalik kaup ning inimesel on valikuvõimalus. Vältimatu arstiabi ja valikuvõimaluseta olukorras olevalt inimeselt ei tohiks kasumit koorida.

Mina ei usu neid kallist visiiditasu küsivaid sensitiive, sest ilmselgelt läheb osa raha lihtsalt niisama laristamiseks. Kahtlen, kas teenitud raha läheb maksude tasumisel kirja.

Pole kade teise inimese häda pealt teenitud raha ja mammona suhtes, sest selline raha on roojane.
 
teemaväliselt 19. november 2013, kl 10.07
"Edasijõudjate klannis pannakse ka atsetooni ja elu on Lill."


Võid sa isemaag oma maagiliste teadmistega siin kõigile öelda, MILLINE inimene on edasijõudnu? Lugejad oleks kindlasti huvitatud.
Võid ju teha sellest lausa eraldi teema.

Millegipärast mõni arvab, et kui inimene on omale võimed saanud, siis on ta automaatselt ka edasijõudnu. Kääritakse käised üles ja hakatakse teisi inimesi muutma.
 
rp 19. november 2013, kl 16.00
Ma küll pole arvanud,et see saade üks pettus on.Kindlasti keegi eestimaalt tunneb mõnda saates osalejat isiklikult ja kui tegemist oleks kokkumänguga tuleks kõik kergesti ka välja
 
kuld, feim, sularaha 19. november 2013, kl 19.16
sealt tulebki jumalik väljavalitus?
 
Liina 20. november 2013, kl 16.49
Ilonasse vôib tôesti uskuda, olen ise temaga rääkinud ja olen sônatu lihtsalt milliseid üksikasju tema minu elust nägi!
 
Sa 21. november 2013, kl 10.31
Õige selgeltnägija ei võta raha selle eest et ta aitab oma klienti see pole õege kui ta on õige.
 
selgeltnägija 21. november 2013, kl 11.28
Liina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilonasse vôib tôesti uskuda, olen ise temaga rääki
> nud ja olen sônatu lihtsalt milliseid üksikasju te
> ma minu elust nägi!

Palju ta raha küsis või tegi sõbrahinnaga?

Ma näen sinu elus üksikasju, mis ei kannata mingit kriitikat!
 
Anne 21. november 2013, kl 22.43
Youtubes ta rääkis, et uurija on Varvara juhtumiga temaga ühendust võtnud, kuid uurimise huvides ta ei tohi rääkida sellest midagi.
 
Liina 22. november 2013, kl 16.17
to selgeltnägija: mine tema kodulehele ja näed hinda ka eks vôi oled nii laisk et uurida ja ainult istud naistekas???

Kes ei taha uskuda, ärgu uskugu. Keegi ju ei sunni temaga ühendust vôtma vmi. Ma ei saa aru mis môte siin laimata, et näe vôtab raha jne. Mis kujutad ette, et peaks kôigile tasuta ennustama. Mine käi tööl ka siis rahata eks.
Mina jäin igaljuhul väga rahule, sest ta tôestas end mulle. Rohkemat minul ei olegi vaja, eks. Arvaku igaüks mida ise teahab.
 
Küsimus? 22. november 2013, kl 18.18
Liina, kas saaksin sinuga privaatsemalt suhelda?
 
Liina 22. november 2013, kl 18.21
Ma ju ütlesin, mine kodulehele, seal suhtleme.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!