Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Selgeltnägijaid vms Tartust hädasti vaja ja nende kontakte
 
Tüdruk 17 22. juuni 2015, kl 14.40
Tere

Kas keegi oskaks anda kontakte Tartust , kas selgeltnägijate või muude inimeste, kes oskavad ennustada, aurat vaadata ja isegi needust maha võtta vajadusel. Viimased 10 aastat on olnud tunne et ma võin olla neetud, sest elus on olnud suhteliselt keeruline ja ka suhetes alati keerulised lood.

Ma tõesti vajan abi, sest ei tea kaua nii edasi jaksan elada.

Palun ärge tehke ka niisama nalja, sest tean isegi et see ei pruugi 100% toimida aga ma tõesti vajan abi.
 
' 22. juuni 2015, kl 14.50
Suhteliselt keeruline? Aga kas tead et on inimesi kelle elu on 25 aastat järjest täielik põrgu olnud? Mis nemad veel tegema peavad?
 
selgeltnägija 22. juuni 2015, kl 17.15
Sul ei ole needust. Sul on puberteet. 7-8 aasta pärast on see möödas. Seni õpi ja käi ka tööl, see on parim ravim.
 
tarkus 24. juuni 2015, kl 13.53
vaatsin just kanal 12 lõppevat saadet, huvitav naine kes ennast nõiaks nimetas võtab vastu tartus.Kontaktid pidi saama juuni ajakirjast Tervendaja .Kas keegi jagaks kontakte, võib olla saab eelkõneleja abi.Vahet pole on ta noor või vana - inimesel on vaja kellegagi rääkida kes teda kuulaks ja oleks erapooletu.
 
Juuni 2015 "Tervendaja" kuulutus Lõuna-Eesti nõid kontaktidega 24. juuni 2015, kl 17.08
Tänane Lõuna-Eesti nõid on just sihuke, kes vajalik selle saate sihtgrupile. Neil on ju vaja suhtlemist ja psüühilist toetust,haiguste raviga pole siin midagi pistmist.
Aga see Tartu kontaktide otsimine on ju läbinähtav reklaamitrikk! :(
Teised ei tohi saates kontakte ega nimegi avaldada, ainult Küllike Petersile on KÕIK LUBATUD!Viimane saade lausa trükkis oma andmed "sõnumina" ekraanile ! :(
Muide Tartu stuudiost on heli nii halb, et telefonis midagi ei kuule! Nagu Viktoria nina alla podisemine Tallinnas.
 
Huumorinurgake hoopis! 24. juuni 2015, kl 17.20
Teemaalgataja ,mine ikka hulluarsti juurde! 7-aastaselt tundsid needust ja "suhted" !
olid keerulised! :D :D
 
oleks kena 25. juuni 2015, kl 12.17
kui keegi, kellel juunikuu Tervendaja olemas, paneks siia ka Lõuna-Eesti nõia kontaktid... Ei ole õnnestunud endal veel osta. Tänades !
 
Tüdruk 17 25. juuni 2015, kl 20.16
Paraku Te ei tea, mida ma elus läbi olen pidanud läbi elama, ma ise pole vähemalt allaandja tüüpi, et oma elu korda saada. See ei tähenda et ma veel hull peaks olema, kui ma abi otsin. Kui pole kellegi teise jalanõudes käinud, siis ei oska ka mõista. Sellepärast otsingi inimesi, kes näeksid asja, mõistaksid ja aitaksid. Nii et pole mõtet lihtsalt inimest maha hakata tegema, kui ei tea mida ta tunneb ja mida elus läbi pidanud elama. Parem olge tasa.
 
võib olla on abiks 25. juuni 2015, kl 20.35
Lõuna-Eesti Nõia telefoni nr on 5011357, võtab vastu Tartus.
 
tüdrukule 25. juuni 2015, kl 21.26
Üks tegelikkuses asetleidnud lugu:
Aastaid tagasi anti ka ühele tüdrukule kellegi massööri tel. nr. Tüdrukul oli probleem seljaga.
Tüdruk helistas ja ta kutsuti juba mõne päeva pärast kohale.
Koha peal aga selgus, et massaaži polevatki vaja. Aeti juttu ja õeldi, et selle valutava seljaga peab veel vastuvõtule tulema. No tüdruk läkski ja peale seda oli paljudeks aastateks tema elu totaalselt muutunud - tema sisemaailm pöörati segamini, tungiti jõhkralt tema energivälja, mõjutati distantsilt jne.
Õnneks leidis see tüdruk pika otsimise peale ka inimese, kes oskas vabastada ta sellest maniakist, kes tegutses muideks ka Tartus ja nagu hiljem selgus, tunti teda sentsitiivina/ravitsejana.
Loo moraal - tasub olla ettevaatlik juhuslike kontaktide suhtes. Me ei tea iial, kes on selle tel.nr. vms. taga ja mis kavatsused tal on.
Tuleks teha väga põhjalik taustauuring.
 
eelmisele 26. juuni 2015, kl 21.08
saaksid öelda, kes see vabastaja inimene oli? või vähemalt kustkandist?
 
gl. 02. juuli 2015, kl 22.12
ütles just et tartus. ja loo point on, ära helista suvalistele numbritele.
 
teadja 03. juuli 2015, kl 08.31
maniakaalne sensitiiv oli/on ikka Tartust, vabastaja kuskilt mujalt.
 
mingi 03. juuli 2015, kl 09.29
nöid Tartust, ma ei tea kas see on seesama aga 1 nöid Tartust pani ikka väga mööda oma ennustamisega. Rääkis ikka täielikku möga nii mineviku kui ka tuleviku kohta, ilmselt seda, mida inimene kuulda tahtis tol hetkel.
 
Mati 11. juuli 2015, kl 10.33
Ma ei taha ajada siin mingit jama.Arvan,et mõistan Sinu probleeme.Soovi korral võid helistada. 53671047
 
Tüdruk 17 11. juuli 2015, kl 10.41
Ma ei taha siin mingit jama ajada,kuid ma arvan, et mõistan Sinu probleeme.Helista, kui soovid! 53671047
 
abisaanud 11. märts 2018, kl 15.59
Soovitan soojalt selgeltnägija Ingat. Mina olen tema juures käinud tervendamise seanssidel ja lasin ka ärikanalid peale panna. Mõlemil juhul kiidan väga. Ka minu mitu sõbrannat on tema vastuvõtul käinud. Enamus on ikka väga rahule jäänud, üks jäi neutraalseks.
Kuna tegu on valge maagiga, ei pea kartma, et ta halbu asju kellegagi ette võtab, nagu siin foorumis eespool on mainitud. Inga ise on hästi soe ja südamlik inimene.
Selgeltnägija Inga võtab vastu nii Tartus kui ka Tallinnas https://xn--selgeltngijainga-2nb.ee/
 
õ 11. märts 2018, kl 20.45
Ta ju võtab raha selle eest.
 
to õ 12. märts 2018, kl 11.18
Meestele teeb Inga natuuras. Sellepärast minu lemmik ennustaja.
 
Tüdruk 17 14. märts 2018, kl 15.16
Jaa, Inga on kõva tegija.
Inga on juba kümmekond korda mu süütuse tagasi pannud. Alati peale eelmisest kutist lahku minekut.
 
Arthos 15. mai 2018, kl 19.54
tüdrukule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üks tegelikkuses asetleidnud lugu:
> Aastaid taga
> si anti ka ühele tüdrukule kellegi massööri tel. n
> r. Tüdrukul oli probleem seljaga.
> Tüdruk helist
> as ja ta kutsuti juba mõne päeva pärast kohale.
> > Koha peal aga selgus, et massaaži polevatki vaja
> . Aeti juttu ja õeldi, et selle valutava seljaga p
> eab veel vastuvõtule tulema. No tüdruk läkski ja p
> eale seda oli paljudeks aastateks tema elu totaals
> elt muutunud - tema sisemaailm pöörati segamini, t
> ungiti jõhkralt tema energivälja, mõjutati distant
> silt jne.
> Õnneks leidis see tüdruk pika otsimis
> e peale ka inimese, kes oskas vabastada ta sellest
> maniakist, kes tegutses muideks ka Tartus ja nag
> u hiljem selgus, tunti teda sentsitiivina/ravitsej
> ana.
> Loo moraal - tasub olla ettevaatlik juhus
> like kontaktide suhtes. Me ei tea iial, kes on sel
> le tel.nr. vms. taga ja mis kavatsused tal on.
>
> Tuleks teha väga põhjalik taustauuring.
-------------------------------------------------------------------
Tõstan teemat ja küsin, kas on tegu Baeri tn. massazisalongis tegutseva mehega?
Mu elukaaslane langes ka tema ohviks juba aastaid tagasi, läks lihtsalt soovituse peale massaazi saama. Kõik pea sama, mis eelpool kirjeldatud.
Paganama raske on füüsilisel tasandil seda kõike nt. politsele tõestada. Tegu on100% ahistamisega. Aga kuuldavasti pidi Soomes olema keegi, kes hammastab sellised asjad läbi ja
taolised tegelased kistakse avalikkuse ette ja saavad oma karistuse. Praktika selles vallas olemas.
Huvitav, kas keegi veel on kogenud selle mehe poolt pehmelt öeldes sekkumist oma energiavälja? Andke teada.
 
to Arthos 16. mai 2018, kl 12.01
Helistage kuuuurijasse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!