Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
reiki koolitajad
 
888 26. november 2009, kl 14.39
soovitage Reiki koolitajat !

Kas Raissa Volkova on hea koolitaja ? tean, et ta annab saksa keeles ? aga koolitusel on tõlk , et kõik ikka aru saaksid :)
 
õppinu 26. november 2009, kl 15.06
Koolitust valides tasub kindlasti järele uurida, millist liini pidi on koolitaja ise koolitust saanud. Mida lähemal on algallikatele, seda parem, kuna on võimalikult vähe algset õpetust mugandatud ja muudetud.
Minu jaoks sai määravaks ka koolituse kestvusaeg. On neid, kes teevad näiteks esimese astme läbi 6 tunniga, aga enamikus ikka kahepäevase õppena.
Kuna Reiki on sügav ja ka filosoofiline õpetus koos kaasnevate puhastuste ja pühitsustega, siis seda ei ole võimalik südamega õpetades edasi anda 6 tunniga. Muidugi kui tegu on rahalistel eesmärkidel õpetamisega, siis loomulikult saab.
Aga iseasi, mida sa ise, õppijana, soovid õpetusest saada.
 
päike 26. november 2009, kl 15.32
Jaan Jääts on üks parimaid
 
888 26. november 2009, kl 15.40
kas raamatust õppida on sama tõhus või ikkagi kursustel käimine parem ?
 
naine 26. november 2009, kl 15.47
Jaan Jääts on tõesti parim ning arvestades teisi koolitajaid on ta ka odavam!!!Mõeldakse ikka kosmilisi hindu muidu välja!
 
õppinu 26. november 2009, kl 15.48
Raamatust loetu annab sulle lihtsalt ülevaate, mis on Reiki ja kuidas saab selle oskamine sind aidata.
Raamat ei anna sulle puhastumisi ja Reiki-energia kanaliks saamiseks vajalikke pühitsusi.
Reiki ei ole lihtsalt "paneme käed peale" tervendamine vaid eeldab ikkagi põhjalikumat Reiki-filosoofia tundmist ja vajalike rituaalide läbitegemist.
Ka arstiks saamiseks ei piisa ju, kui anatoomiaõpiku läbi loed, eks :)
 
minni 26. november 2009, kl 15.51
Jaan Jääts on tõesti parim
 
kas 26. november 2009, kl 17.12
Jaan Jääts Tartus ka koolitusi läbi viib või teeb seda ainult Nunne tn.-l Tln.-s?
 
ju 26. november 2009, kl 17.32
Tartus peaks olema hea õpetaja Maire Sirkel.
 
xcv 26. november 2009, kl 17.45
Kas sellest võib järeldada et igaüks võib saada reiki pühitsuse, tasudes kursuse raha ilma et ise oleks pikemalt uurinud vaimset kirjandust
 
tee 26. november 2009, kl 18.58
ükski reiki koolitaja ei tea rohkemat reikist, kui seda on reiki raamatutes kirjutatud. Mingit reiki filosoofiat ei ole olemas. See, mida koolitaja võib ehk rääkida, on üldinimlik, kui tahate, siis kristlik elufilosoofia pikitud budismi laenudega.
 
reiki 26. november 2009, kl 19.08
olles reiki meister nõustun tee-ga.
 
päike 27. november 2009, kl 08.15
julgeksin "teele" vastu vaielda...ei ole see ainult kristlik elufilosoofia budismi sugemetega, on ikka palju rohkemat.Ma ei ütle, et need elemendid puuduvad ,aga need on hoopis sügavamad. Reiki energia on täiesti isetu , aga kristlik eluviis on jõuga allutamine. Ei ole olemas mingeid kindlaid reegleid, sa täiened ja kasvad iga päev, sest see, mis kasvab koos sinuga on tundmine millegi hoopis sügavama ja targemaks olemise järele.
isiklikult arvan ,et on väga tähtis ,kelle juures sa oled oma algsed teadmised saanud.
 
soovitan 27. november 2009, kl 10.47
soovitan lugeda olga potjomkina eestikeelset reikiraamatut - reiki- puudutuse võlu ja kui see sobib, siis tema juurde õppima minna. pean teda väga heaks õpetajaks.
 
tee 27. november 2009, kl 15.57
päikest lugedes
Õun on punane, aga mina lähen vanaema juurde.
Kas keegi näeb siin mille üle annaks vaielda?
Aga mida on vaielda siin: energia on isetu, aga kasvatus on allutamine.

Reikis ei ole jah, mingeid reelgleid, sest ei ole olemas mingit reiki filosoofiat ja kuigi algul nagu täieneks ja kasvaks iga päev, siis ükspäev on sein ees, reiki ei paku rohkemat midagi, sest, ma kordan, pole ei õpetust ega filosoofiat ja seda tuleb hakata mujalt hankima. Et areneda, on tarvis õpetust. Iseenesest ei toimu midagi.

PS Ei teeks paha ka kristlust sügavamalt tundma õppida, ehk siis jõuab kohale, et kristlik eluviis ei ole jõuga allutamine vaid täielik usaldumine. Mitte üheski religioonis, mis on sisuliselt enda vaimne harimine, ei lasta kõige isevoolu teed minna tilu-lilu ninnu-nännutades. Enese arendamine nõuab distsipliini, tahet ja jõudu.
 
päike 27. november 2009, kl 18.02

teele küsimus
kuidas inimestele ristiusku toodi, kas see ei olnud mitte jõuga allutamine?

Reikis on 5 printsiipi, mis on sama õpetavad,kui mistahes õpetus ja filosoofia.
Et areneda ei ole tingimata vaja sulle ettekirjutatud reegleid.
Täielikult usaldada saad samamoodi iseennast ja oma Kõrgemat Mina.
 
tee 27. november 2009, kl 20.02
Ehk tutvustad mulle inimest, kes püssi hirmu all kodus või kirikus oma jumalaga räägib.
See, et sajandeid tagasi risti nime all röövimas käidi, tulenes valitsejate võimuihast ja selle nimel rumalatega e. harimatutega manipuleerimisest. Tänapäeva noor peaks juba oskama vahet teha poliitikal ja vaimsel õpetusel.

Reiki printsiipidest jutustades tuleta meelde Usui lugu ja tema seost kristlusega.
Kristluse printsiibid on sama õpetatavad, kui mistahes õpetus ja filosoofia, sest kristluse õpetus on tulnud aegadest, kui oli juba olemas nii inimeseks olemise õpetus kui ka filosoofia.

Ja nüüd räägi, mis asi on see "Minu Kõrgem Mina".
/huviga ootama jäädes
 
päike 27. november 2009, kl 21.35
" Kõrgem Mina" on ehk siis see, kui sinuga ei räägi ei inglid ega kuradid, vaid sinu enda "kõrgem sina".
Nii nõme on vaielda mingite tõdemuste ja uskumuste pärast( tuleta meelde ususõdade ohvreid).Iga inimene on kordumatu ja tähtis sellisena , nagu tema on. Pole valesid ,ega õigeid Jumalaid.Igal inimesel on oma usk ,millesse ta usub.Ei pea olema kristlane, et omada moraali.
 
tee 28. november 2009, kl 19.58
Vaata nüüd mida ütles sinu "kõrgem sina" sinu "kõrgemale minale":

"Nii nõme on vaielda mingite tõdemuste ja uskumuste pärast".

Aga kulla päike, miks sa siis ise selda tõdemust ei järgi? Miks siis sina ikka veel vaidled uskumuste pärast? Need laused on sinu postitustest, muide:
"...kristlik eluviis on jõuga allutamine."
"Ei pea olema kristlane, et omada moraali."

Või siis ikkagi rääkisid kuradiga või ongi kurat su kõrgem sinamina, mis sunnib ikka teisi halvustama.

Mis tähtsust on kõigil neil suurel sõnadel nagu "kõrgem mina" ja reiki 5 printsiipi, kui neid ei kasutata, nende järgi ei elata? Selliseid selle "käi minu sõnade, mitte tegude järgi", on ennegi nähtud.
 
irwitaja 28. november 2009, kl 21.24
Lühikokkuvõte: reiki pühitsust saab edasi anda ainult raha eest.
 
m 28. november 2009, kl 23.31
ei taha õppida, õpi pool aastat ja siis saad aru et aferist õpetab.
Tahan reiki oskajat, kes teeb mulle reikit mis mõjub, lahendab mingi probleemi. Ei soovi hämamist stiilis, et mõtle õieti.
Kui oskad- suudad, tee, kui ei suuda, ole kuss,
ka see olga potjomkina oskab peale õpetamise ka ise reikit teha, siis palun numbrit või muud võimalust aega saada.
 
.... 29. november 2009, kl 10.34
m- le
kui oma aadressi jätad siis olen nõus tegelema asjaga...
 
tee 29. november 2009, kl 14.56
"kes teeb mulle reikit mis mõjub, lahendab mingi probleemi."

Reiki, nagu selle sõna viimasest silbist lähtub, on organismi energeetiline mõjutamine. Üldjuhul energia suurenemine annab heaolutunde, mingitel juhtudel on ta ka tervendanud, aga see ei ole reegel. Reegel on see, et saadud energia kulub ära, kui sa ise ei tee mitte midagi selle, esiteks, kulutamise vähendamiseks ja teiseks, taastamiseks (tee ise endale reikit just nii palju, et organismi toetada).
Pea seda siis hämamiseks, kui tahad, aga nõuda, et keegi sinu eest probleemi ära lahendab, no ole siis mees ja leia Jeeesus Kristus, sest legendi järgi oli just temal selline võime.
 
kantri 29. november 2009, kl 16.03
Tere! Soovin ise ka minna veebruaris reiki koolitusele(mitte kursusele vaid ind. õppele). Kas Teile ütleb midagi nimi Sirje Pärn-Roopalu? Ta on Tartust hariduselt kirurg ja reiki meister. Hinfo on oodatud.
 
... 29. november 2009, kl 16.27
miks sa küsid kas keegi teab...see on nii et ta peab sinule sobima mitte tiiale- piiale...
sinul peab temaga kontakt tekkima mitte teistel...
kui tahad minna koolitusele siis on sul eeldatavalt mingigi? tunnetus olemas et teada kas see konkreetne sulle sobib...
leian et teiste käest infot hankida ei ole õige...
 
m 29. november 2009, kl 18.07
....
Aeg: 11-29-09 10:34
palun.
tee kallis, ei nõua ma midagi, see oli väga tagasihoidlik palve.
Et miks ise ei õpi, mul on juba oma eriala ja selles pädev olemiseks pean piisavalt palju õppima, et olla tasemel.
Ja soovin ka reiki oskajatelt tulemuslikku abi, nõustamist.
Ja ei leia selles midagi hämamisväärset, et Jeeesus Kristus mängu tuua.
Kas nüüd ütleb massöör ka, et ma õpetan sind ja mudi siis kodus ise, naljakas.
 
tee 29. november 2009, kl 21.02
Reikil pole midagi pistmist massaažiga, noh, peale massaažilaua, muidugi:) Reiki ongi selline meetod, mida saab igaüks enda peal teha. Tuleb lihtsalt meldiva muusika saatel istuda,lõdvestuda ja asetada käsi teatud kohtadesse. Isegi pühitsuseta toimib, tean, sest just nii sattusin ise ka reiki juurde. Muidugi on mugavam maksta teenuse eest, sest sellise asjade käiguga oleme me harjunud. Nõustada pole siin mitte midagist, nõustamist saad arstilt või psühholoogilt ennem kui reikitajalt, kui ta just põhierialalt pole arst või psühholoog.

PS Sirje P-R. ja Olga P. on mõlemad head.
 
h 30. november 2009, kl 10.58
Aga palju see reiki koolitus ka maksma läheb.
 
re 17. mai 2010, kl 21.28
Nendele, kes on huvitatud reikki oppimisest:
http://4966aim8p7ra6t78jew367hren.hop.clickbank.net
 
Murrakas 05. august 2010, kl 14.32
Kes on rohkem uurinud reikiga seonduvat, teab seda niigi aga siiski ütlen miskit mida minuni on j6udnud.

Nii palju kui olen ise uurinud ja puurinud ei ole reiki seotud krstlusega. Kuna lääs on suuremas osas kristlik siis on sinna pikitud juurde see et Usui oli kristlusega seotud.

Usui surmaga ei hääbunud Reiki oskused Jaapanis, vaid arenes ja oli ilusti edasi. See muinasjutt mis siin läänes on selle kohta räägitud on minu arvates väär. Ju oli seda millegi pärast vaja aga miks seda ei oska keegi öelda.

Jaapanis on Reiki assotsiatsioon, ning eks seal nüüd ongi nii et kohalikud on oma ajanud ja nüüd siis läänelik reiki ka Jaapanisse tagasi imporditud.

Olen ise saanud pühitsuse lääne metoodika alusel ning soov on minna Jaapanisse ja kogu protses teha läbi algse Usui metoodikaga seal. Usuil polnud järke oli lihtsalt algajamad ja edasij6udnumad. Siin see et 1, 2 ja 3 aste pole seal tuntud.

Kes tahab v6ib vastu vaielda, ei pea end vaos hoidma aga ennem kui 6elda, et lääne suund on ainu6ige peaks asja natuke rohkem uurima.

Reiki on pidev ensega tegelemine, paljud seda ei tee. Samuti ei ole reiki miski hookus pookus, energiad on aina inimesi ümbritsenud ja me ise oleme ka energia. Vahe on lihtsalt selles kuidas energiat kasutatakse ja kui puhas vaimselt see energia kasutaja ise on. Vaimsus ei tähenda usku, usk on lihtsalt vahend vaimsuse arendamiseks samas on ka muid viise. Miks idamaadest ( jaapan, hiina ja india ning seal m6ned muudki ) on tulnud erinevaid ravi ja energiatöö viise, eks see on selles kinni et nende elu on läbi p6imunud nii kohalikust kui ka budismist, hinduismist ja selle toel on vanasti olnud need rahvad ehk rohkem intuiivsemad. Praegu ehk enam mitte kuna materiaalne maailm n6uab oma :D
Paraku on eestlased nii kinni kas kristlikus v6i ateistlikus maailmavaates, et muu eriti kaalumisele ei tule. Kahju, sest meie juured pole kristluses. Muidugi ei poolda ma et uisapäisa tormatakse, kaine m6istus on alati hea aga ei saa lati eitada seda mida pole näinud ega teaduslikult t6estatud :P teaduslikult saab tüestada ainult seda mis on inimese poolt loodud seadmetele v6imalik. Seni kui inimene on kinni oma 3D maailmas ei suudagi ta suuremaid avastsusi teha sest vahendid on ju ka sellel tasandil tehtud. Nii nagu looja niisugune on ka masin :PPP

Olen aru saanud sellest , et nende
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!