Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
tervenemine õige rääkimise teel
 
tervenemine õige rääkimise teel 09. detsember 2018, kl 23.34
tere!

palun jagage õpetusi, et kuidas rääkimist õpetad. tahan hakata sellega raha teenima. olen juba mitut inimest aitanud. see kuidas inimene räägib, on väga oluline ha aitab mitmete haiguste vastu. tõestatult kusepidamatus. mõnede sõnade õppimine võib aidata.
 
Onu Pähh [logimata] 20. detsember 2018, kl 19.23
Oleme pakkunud siin mitmeid õpetusi, näiteks valgustuse õpetust, kaardimoori sõnavara õpetust jpm. Eks kui huvi on, siis ka paneme koos kirja.

Esmalt mainid kusepidamatust, aga selle kohta ütleks kohe, et haiguste üle naerda on haige. Seega loodan, et eesmärgiks pole haiglane nali.

Soovid raha teenida nii, et ravid rääkimisega. Sisuliselt soovid saada minuks ja siis raha küsida selel eest. Mina näiteks ei vaja raha, kuna elan ühiskonnas, kus khetib eetika "mul on hea olla kui näen enda ümber inimesi, kel on hea olla ja inimväärne elu". Seetõttu pole minul raha vaja, selle annab valitsev eetika. Kuna teie elate riigis, kus on põhiväärtuseks raha, siis muidugi on seda kõigil puudus ja selle hankimine on elu põhiülesanne. Teie aju on automaatselt raha lainel, näiteks kõi kte soovitate mul hakata kirjutama raamatuid raha saamise eesmärgil. Mulle aga ei tuleksk unagi selline haiglane mõte pähegi. Seega, eks tuleb mõista, et me oleme nö erinevalt planeedilt: raha rahvas ja jumalate rahvas.

Kuidas õpiksid rääkima? Tuleb vabaneda ajupesust. Näiteks võtame koos siin ette päeva uudiste pealkirjad ja panete harjutamise mõttes ühelausega kirja, kuivõrd haiged pealkirjad need on? Nõus? Kui te ei suuda seda teha, siis olete ajupestud ja jätkamek uni suudate. Kui ajupesust olete vabad, siis on vaja õppida üleüldse mõtlema ja asju, eks räägime läbi.

On oluline ka saada üle nn egohaigusest. St, et kui teid narritakse vms teie ühiskonnale kohast, siis õpite alguses nö ignoreerima, hiljem juba aga naudite seda, naerate kaasa. See tähendab siis, et arendate oma peakolu sees olevat egomoodulit, taandarendate. See isekas haiglane moodul lihtsalt takistab selgelt mõtlemist ja rääkimist, tekitab stressi. Ja seee ego ravimine pole muide minu enda väljamõeldud teema, vaid olen märganud, et selel ego kohitsemine on populaarne ka igasuguste india joogameistrite õppekavas. Nemad näiteks soovitavad lausa kannatusi, eesmärgiks on, et kanantused muudavad leplikumaks, tolerantsemaks, lõpuks siis jääbi alles ainult lootus ja usk, et ju miski kõigevägevam aitab. Näiteks siis tänapäeva hotellitubadest algavad palverännakud kindlasti on naljanumber jumala leidmise eesmärgil, kuna hotelli linade vahel olemine ei ole piisav kannatus, vaid mõnus äraolemine. Seega eks võite ka igasugu joogandusi uurida, nad räägivad suures plaanis sama mõtet mida mina siin oma rääkimise õpetuses.

Pakun siin edaspidi osalejatele ka mitmed harjutused. Näiteks minu jaoks oli arendav see harjutus, kui võtsin aforismikogu ette ja mõtlesin kõik mõtteterad läbi ja tõestasin et need kõik on väärad, tõin näite, kus nad siis tõeseks ei osutuks. See on selline jumuskli treening. Nii õpite aru saama, et elus on palju vale infot. Eks peate ka väitlust õppima, loogikat. Harjutage ka nn out-of-boks mõtlemist, et proovige leida asjadele erilahendusi.

Noh ja mis siin ikka pikalt tuututada, pange end kirja, kel huvi ja tutvustage natuke tausta


Ja andke märku kui olete valmis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!