Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Pähhi mäng!
 
Dr. Aibalit 20. detsember 2018, kl 21.10
Onu Päh kutsub kõiki enda kirjutatud reeglite järgi mängima.
Ma pakun välja Onu Pähhile ühe mängu.

Ma küsin tema käest ühe lauselisi küsimusi, millele ta tohib vastata ainult ei/jah vormis.

Alustan esimese küsimusega, siis on mäng selge.

1. Kas Sa paned leiva kappi tagurpidi?

Jah/Ei?
 
Onu Pähh [logimata] 20. detsember 2018, kl 21.18
Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> 1. Kas Sa paned leiva kappi tagurpidi?
>
>
> Jah/Ei?

Dr 1. Ei.

Kiidan ja lisan huvilistele omapoolse ülesande:

P2. Visualiseerige ehk kujutage end toidupoodi ja hakkake mõtlema minu järgmise küsimuse peale: millise toiduaine pigistamine erutaks teid seksuaalselt (kõige rohkem)? Seistes oma ettekujutuste mõtetes hetkel poe keskel mõelge, et mida te pigistaks, et tekiks väike seksuaalne erutus/rahuldustunne? Pange see toiduaine kirja siia. Seejärel jätkame mänguga ja lisan parapsühholoogilised vastused hiljem.
 
Dr Aibalit 20. detsember 2018, kl 22.59
Tänan mängus osalemast!

Minu vastus on:
Kuna ma ei oska ennast seada olematusse kujuteldavasse olukorda, siis ma saan ainult vastata, et

"mitte ükski puuvili, ega muu toiduaine ei tekita minus seksuaalset erutust"



Järgmine küsimus e küsimus nr. 2.

Olete te kunagi 3 korda järjest üle õla sülitanud?
 
Onu Pähh [logimata] 20. detsember 2018, kl 23.13
Ei, ma ei saa, seal õla peal võib istuda Jumal - Mina Olen.
 
Dr. Aibalit 20. detsember 2018, kl 23.26
Lugesin välja, et vastus on "ei". Ei ole sülitanud üle õla.

Kolmas küsimus:

Olete te kunagi viinud surnuaiale lilli?
 
Dr. Aibalit 20. detsember 2018, kl 23.31
Ennetavalt korrigeerin viimast küsimust:

3. Olete te kunagi jätnud kalmistul olevale hauaplatsile lilli?

Vabandan segaduse tekitamise pärast!
 
Onu Pähh [logimata] 21. detsember 2018, kl 00.06
annad mõista, et sa ei oska kujutleda. See on aga valetamine, iga inimene suudab mõelda poest, meenutada millal ta seal viimati oli, mõelda, mida ta sealt täna ostaks, ettekujutada muid asju. Paljud testküsimused ongi stiilis "juhul kui oleksid kosmonaut, siis millised 3 asja võtaksid kaasa kosmosereisile?". Sedalaadi küsimused ei eelda kuidagi kosmose kogemust ega muud, piisab tervemõistuslikuks ettekujutamise võimest, mis on igal inimesel. NN vaimselt arenejad lähevad aga kaugemale ja nermad kujutavad end lausa vähiraku sisse, vahi püaane!

Kui sa ei ole võimeline vastama, siis ootan teiste vastuseid ja sulle soovitan oodata samuti teisi osalejaid. Edu meile.


Dr Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tänan mängus osalemast!
>
> Minu vastus on:
>
> Kuna ma ei oska ennast seada olematusse kujutelda
> vasse olukorda, siis ma saan ainult vastata, et
 
Dr. Aibalit 21. detsember 2018, kl 00.23
Jutt oli ju Ei / Jah mängust.
Kujuteldavas mängus lõpetame me kõik "hulludena". Jääme ikka reaalseks! Te olete ju ometigi "Teadusemees"!

Jään oma küsimusele kindlaks:

3. Olete te kunagi jätnud kalmistul olevale hauaplatsile lilli?

Kui te sellele ei vasta, siis pean ma tunnistama, et olete "malelaua ümbertõmbaja" tüüp ja loen Teid mängu kaotanuks ning panen oma diagnoosi Teile johtuvalt olemasolevast infost.
See oleks ka mu viimane küsimus olnud. Palun Teil ennast kokku võtta ja mäng lõpuni mängida!
 
Dr. Aibalit 21. detsember 2018, kl 00.29
"juhul kui oleksid kosmonaut, siis millised 3 asja võtaksid kaasa kosmosereisile?"

Siinkohal ma suudan ette kujutada, sest kosmonautika on olemas ja kosmosesse võetakse kaasa reaalselt asju ja ma olen seda telekas näinud. Sellele ma isegi oskaks vastata.

Küll aga suudab mõnda puuvilja seksuaalse objektina määratleda või sellele üldse tulla ainult isik, kes elab täielikult väljaspool ühiskonna poolt kehtestatud norme ja moraalireegleid.
Ma arvan, et inimene kes sellisele asjale üldse tuleb, on vaimselt ebastabiilne ja vajab selget diagnoosi.
 
Dr. Aibalit 21. detsember 2018, kl 00.31
Mängu huvides vastan loomulikult ka küsimusele.

"juhul kui oleksid kosmonaut, siis millised 3 asja võtaksid kaasa kosmosereisile?

Vastus: 3 pilti lähedastest.
 
Onu Pähh [logimata] 21. detsember 2018, kl 00.38
Seega annad mõista, et sa ei pea eetiliseks kujutada ette toitu ja seksuaalsust üheskoos.
Paraku arvab maailm teisiti, näiteks on seksi ja toidu seos siis kui partnerid vahukoorega genitaale määrivad, see on laialt tuntud asi, naised rahuldavad end toiduainetega, näiteks kurgiga ja ka libestavad toiduainetega, näiteks kookosõliga, mitmed toiduained on ühiskonnas suguelundite sümboliks jpm. Seega on toiduainete seos seksiga ilmne ja kui sa ei pea sellist ilmset asja eetiliseks, siis oleks järgmine küsimus, et miks sa arvad, et teised inimesed peavad sinu leivaküsimusi eetiliseks ja su muid eetilisi seisukohti? Maailmas pole küll mingit tähtsust, mida sina pead eetiliseks või mitte, saab vastata täiesti adekvaatselt, pannes et küsimuses esitatud stsenaariumitesse ja kujutada ette. Näiteks melon ja naise rind on sageli sõbermõisteks loodud, oleksid võinud vastata vähemalt, et sa pakuks vastuseks, et valiksid meloni.

Kui sa ei ole suuteline vastama niivõrd elementaarsetele küsimustele, siis ma ei näe küll mõtet sinuga testi jätkata. Kuid loodan, et leiad huvilisi. Edumeile.


Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "juhul kui oleksid kosmonaut, siis millised 3 asja
> võtaksid kaasa kosmosereisile?"
>
> Siinkohal
> ma suudan ette kujutada, sest kosmonautika on olem
> as ja kosmosesse võetakse kaasa reaalselt asju ja
> ma olen seda telekas näinud. Sellele ma isegi oska
> ks vastata.
>
> Küll aga suudab mõnda puuvilja
> seksuaalse objektina määratleda või sellele üldse
> tulla ainult isik, kes elab täielikult väljaspool
> ühiskonna poolt kehtestatud norme ja moraalireegl
> eid.
> Ma arvan, et inimene kes sellisele asjale
> üldse tuleb, on vaimselt ebastabiilne ja vajab se
> lget diagnoosi.
 
Dr. Aibalit 21. detsember 2018, kl 00.47
No kuulge! Haritud inimesena peate te ikka vahet tegema küsimustel, et

"Millist suguorganit või seksuaalset sümbolit kujutab mõni puuvili?

Teie küsimus on aga "mida te pigistaks, et tekiks väike seksuaalne erutus/rahuldustunne? "

Ma ei saa ju teisiti vastata kui, et ühegi puuvilja pigistamine ega isegi vaatamine ei suuda minus tekitada mitte ühtegi seksuaalset erutust ega rahuldustunnet!

Kui naisterahval on vahukoor peal, siis ei tekita erutust mitte vahukoor, vaid ikkagi naisterahvas keda limpsite! Kas te mängite meelga "ullikest" või saame me milleski totaalselt erinevalt aru?
 
Onu Pähh [logimata] 21. detsember 2018, kl 01.19
Seega soovitad 3-küsimusega mäng lõpuni mängida.
Kui saan oma 3-le küsimusele osalejad, siis seejärel vastan ka su küsimustele 2 ja 3 omapoolselt.

Lisan teistele uutele osalejatele veelkord mõtteainet, et inimestel on ettekujutamise võime, fantaasiavõime jms visualiseerivad aju võimed. Vaimselt arenenud inimesed on visualiseerinud end oma vähiraku sisse, mõni ka muinasjutulistele planeetidele, ja mujale. Ärge tulge ütlema, et teil puudub visualiseerimise võimekus. Kui puudub, siis harjutage.

Ja seksuaalsuse teema on arenenud ühiskonnas tavaline teema. Näiteks sekspoes olevad silikoonist/plastikust lelud omavad eesmärki erutada. Nende erinevus toiduainetega on selles mõttes olematu, ühed materiaalsed esemed kõik. Loodan, et tekib vähemalt esimene julgem ja arenenum naisterahvas, kes tuleb vastab "kurk". Ilma vastuseta paraku ei saa ei meie parapsühholoogiline test jätkuda ega teie kuhugile areneda.

Muidu aga üldiselt kiidan aktiivsust. Julgustan kõiki soalema siin teemas hetkel olevale kahele testile. Eks pange ka kirja sugu ja vanus näiteks.

Mind näiteks ei häiri, et siinne aktiivsuse algutus ol itaas minusuunaline, st tänu minule. Et mina küll ei võta isiklikult asju, seega tehke pealegi minu näitel teste või kuidas iganes. Minu kaugeim unistus muidugi oleks arendada rahvas sinnani, kus mind poleks enam vaja.

Head arenemist.
 
selgita 21. detsember 2018, kl 01.34
Onu Pähh [logimata] Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei, ma ei saa, seal õla peal võib istuda Jumal - M
> ina Olen.

selgita, mis on mina olen ja jumal.
 
Dr. Aibalit 21. detsember 2018, kl 02.00
Ok. Tundub, et te olete ikka "malelaua ümberlükkaja tüüp"


Panen Teie diagnoosi:

Te olete paratamatult Jumalausklik inimene.
Te peidate oma Jumala tunnetuse ja usu ebausu taha, uskudes, et ebausk välistab Jumala olemasolu. Ometigi elate te pidevas Jumala tunnistamises läbi ebausu.

Soovitan teil interneti välja lükata ja endale erinevaid tekste kirjutada. Püüdke ka ise oma küsimustele vastata.


Kui see meetod ei tööta (siiani ei ole ravi olnud efektiivne), siis soovitan pöörduda perearstile ning paluda rahustid välja kirjutada.
Lisaks on ka kasu hariduse omandamisel. Koolis käimine ja hariduse omandamine aitab teil viia mõtted Jumalast eemale ning lubab Teil ka oma elu elada. Head paranemist!
 
Onu Pähh [logimata] 21. detsember 2018, kl 02.13
Seega panid diagnoosi minu esimese küsimuse baasil. Ja diagnoosiks on, et olen jumalausklik, kuid samas eitan seda. Sellise eitamise haiguse raviks soovitad minna kooli eesmärgil, et põgeneda reaalsusest, eitamisest, et lükata probleemid näiliselt eemale.
Kas sain õigesti aru?
Kui jah, siis teen ettepaneku, et vaatleme sinu testi küsimused ja diagnoosi ja raviaviisi läbi.
Küsiks ka teistelt, et mida arvate testist, ja ravist ja muust?

Head arutlust.

Jätkuvalt on ka teistel võimalik mõlemas testis osaleda, head osavõttu.


Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ok. Tundub, et te olete ikka "malelaua ümberlükkaj
> a tüüp"
>
>
> Panen Teie diagnoosi:
>
> Te
> olete paratamatult Jumalausklik inimene.
> Te p
> eidate oma Jumala tunnetuse ja usu ebausu taha, us
> kudes, et ebausk välistab Jumala olemasolu. Ometig
> i elate te pidevas Jumala tunnistamises läbi ebaus
> u.
>
> Soovitan teil interneti välja lükata ja
> endale erinevaid tekste kirjutada. Püüdke ka ise o
> ma küsimustele vastata.
>
>
> Kui see meetod
> ei tööta (siiani ei ole ravi olnud efektiivne), s
> iis soovitan pöörduda perearstile ning paluda rahu
> stid välja kirjutada.
> Lisaks on ka kasu haridus
> e omandamisel. Koolis käimine ja hariduse omandami
> ne aitab teil viia mõtted Jumalast eemale ning lub
> ab Teil ka oma elu elada. Head paranemist!
 
Mari, Tallinnast 36. 21. detsember 2018, kl 02.32
Väga hea test oli. Diagnoos ja ravisuund õige.
Valime Dr Aibaliti endale edaspidi perearstiks.
 
Onu Pähh [logimata] 21. detsember 2018, kl 02.36
Mari, Tallinnast 36. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga hea test oli. Diagnoos ja ravisuund õige.
>
> Valime Dr Aibaliti endale edaspidi perearstiks.

Mari, kas sa oled adekvaatne, et selgitad oma seisukohta. Või on raskusi selgitusega, lihtsalt hääl peal soovitas hõisata miskit? :D
 
Kardan, et 21. detsember 2018, kl 02.50
Kardan, et diagnoosist jäi puudu "nekrofiilia".
Sellele haigusele leiab onu Pähh ravi ainult surnukuurist.

Tihti meeldib talle elutuid esemeid pigistada ja siis seejärel ejakuleerida. See viitab ikkagi mentaalsele puudujäägile.
Mõistmist leiab LGTB kogukonnast
 
Tiina koos emaga 21. detsember 2018, kl 02.54
Käisime eile perega Maximas. Kas teie, Onu Pähh olite see, kes õnneliku näo ja plekiliste pükstega mandarinileti ääres seisis?
 
O.P. 21. detsember 2018, kl 08.36
Hahahaha. Testil pole ühtegi osavõtjat, kuid tulemused on olemas ja nendega ollakse väga rahul? Sel juhul on ju tulemused teie luulu, kuna tulemusi ei saa eksisteerida kui pole olnud isegi osavõtjaid. Ravige oma luulusid kulla tarkepead.

Test küsib, et kas paned leiva kappi pahupidi ja kui vastad jaatavalt, siis oled eitav kristlane. Mhmh, väga arenenud parapsühholoogia:D

Kulla naised kui teie arvates ei ole Lexus ja kurk erutavad, ning paljud muud esemed, siis äkki olete Marsilt? Seal võib olla selliseid naturaalseid naisi, keda erutab ainult naturaalne raseerimata kube. :D

Annan võimaluse mõlema testi osas esimesele osaleja tekkimisele, kiiret pole.

Vahepeal küsiks, et kas on tekkinud lisaküsimusi, või on kõigele vist vastataud, ükskõik mis teemadel? Vastan veel täna ja siis paus taaas ja harjutate omakeskis edasi.
 
Tiina koos emaga 21. detsember 2018, kl 10.44
Onu pähh ei suuda vastata. Nagu ikka, jookseb kaagutades ringi.
Seosestu laln voolab püksist välja. Eest ja tagant.

Kui rumal ja harimatu see tüüp on?
Kas pere on ta ammu maha jätnud?
Kui pere ta maha jättis, kas ta siis juba ei saanud oma haigusest aeu?
Ta üksi kirjutab siin kõike.
Praegu, see teema on kah üleni tema kirjuratud.
Tiina koos emaga on Onu Pähh.
 
O.P. 21. detsember 2018, kl 11.23
Seega korduvad taas paranoiad, et keegi kirjutab mitme nime alt.
Pähh on neid paranoiasid korduvalt kommenteerinud, et tema jaoks pole mingit tähtsust, mis nime alt keegi midagi väidab või mitu diplomit on väitjal- tema jaoks loeb (väite) sisu.
Kui sisuks on ainult jonn, et keegi on pähh, siis pole see sisukas ega vääri kommenteerimist.
Seetõttu Tiinakesed ja teised paranoikud- püüdke midagi teemakohast ja sisukat öelda.

Kui te hakkate midagi ütlema, siis juba mõelge ette, millised vastused võiks tulla ja kuidas te siis nendele vastaks, seejärel postitage esialgne küsimus. Näiteks kui te postitate siia, et keegi kirjutab mitme nime alt ja on pähh, siis mis moodi te ise reageeriks kui teie kohta nii keegi postitaks? Kuidas te tõestaks teistele, et te pole pähh ja te ei kirjuta mitme nime alt? Seega tundub üsna jabur väita, et keegi räägib mitme nime alt, mis vastust sellisele väitele üldse anda?

Mis te arvate kui teeme ka aasta kokkuvõtte, et panete kirja, kuidas teie haiguslugu kulges sel aastal viimase 3 kuuga kui teid ravisin? Miullised muutused ja uued mõtted toimisid, kas äkki asusite praktiseerima rääkimist ka mujal kui siin jne? Tehke mingid kokkuvõtted meie raviloo kohta, oleks ju tore?

Ise võin ka hiljem lisada omapoolselt aasta kokkuvõtte.

Aga nagu olen püüdnud mitmes kohas toonitada, et loodan siiralt, et järgmise ravisammuna suudate vabaneda minu juhendamisest. Et mõistate, et ka teie olete maailmas olemas, ja ühiskond on olemas. Teete teemasid, arutelusid ja asju kogu ühiskonna nimel, mitte mind teenides. Mina olen lihtsalt see, kes purskas oma seemne teie suhu, nüüd pole mind enam vaja, nüüd saate avada suu ja harjutada rääkimist, inimeseks olemist, mõtlemist, arutlemist, vaimset arenemist ja kõike muud.

Mitte mina, vaid teie.
 
Olgem ausad 21. detsember 2018, kl 11.45
Eks sa ikka ravid siin ennast täiesti üksinda.
Räägi meile, kuidas sa kolme kuuga terveks said.
Kirjutad mitmes kohas, et oled juba aastaid haige. Kui seda mõistad, miks sa siis terveks ei saa?
Eitad oma haigust ja varjad.
Aastaid foorumites kolades ja oma haigust ise endale süvendades sa terveks ei saa.
Diagnoos on luulud ja skisofreenia.

Mis su pere sellest arvab? Või kas sul enam on peret või sõpru? Vaevalt.
Ma arvan, et isegi tööl ei sa sa enam hakkama. Vaata oma haigusele otsa ja tunnista seda. Siis algab ravi.

Nüüd arutle hoolega, kuidas me sind siin ravime.

Sa oled juba terveks saamas.
 
O.P. 21. detsember 2018, kl 13.33
Väidad nagu mitmed on ennegi väitnud, et siin on ainult 1 isik. Olen korduvalt tõestanud, et siin on rohkem inimesi ja eksite oma soovmõtlemisega. Näiteks on siin Jo, Q1, Mina Olen, Isemaag, Uriinia jpt koos sinuga- seega, kas nõustud, et eksid oma soovmõtlemisega? Ei nõustu? Aga faktid näitavad, et eksid, nõustu faktidega ja algab tervenemine.

Ma küll ei tunne end haigena, mulle öeldi pool tundi tagasi "love you" ja jagasin ka ise arenenud ühiskonna tervitusi, mitte ei inisenud nagu siin aborigeenrahva esindajad. Ma tunnen end arenenud inimesena, armastatud inimesena, mind kiidetakse pidevalt, aitan ühiskonda ja oman arenenud mõistust. Ma olen eluga rahul. Miks te soovite, et ma tunneks, end haigena või aborigeenina?

Väidad, et mul on luulud, too siis ka näide luuludest.

Mulle tundub, et sa oled alustnaud paranemist. Ma ütlen sulle Laav Juu ja teistele ka.

Kulla patsiendid, esitame viimased küsimused ja jätkame raviga juba uuel aastal!

Olgem ausad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks sa ikka ravid siin ennast täiesti üksinda.
>
> Räägi meile, kuidas sa kolme kuuga terveks said.
> > Kirjutad mitmes kohas, et oled juba aastaid haig
> e. Kui seda mõistad, miks sa siis terveks ei saa?
>
> Eitad oma haigust ja varjad.
> Aastaid foorumi
> tes kolades ja oma haigust ise endale süvendades s
> a terveks ei saa.
> Diagnoos on luulud ja skisofr
> eenia.
>
> Mis su pere sellest arvab? Või kas s
> ul enam on peret või sõpru? Vaevalt.
> Ma arvan,
> et isegi tööl ei sa sa enam hakkama. Vaata oma ha
> igusele otsa ja tunnista seda. Siis algab ravi.
>
>
> Nüüd arutle hoolega, kuidas me sind siin ravi
> me.
>
> Sa oled juba terveks saamas.
 
Dr. Aibalit 21. detsember 2018, kl 13.41
Kui Onu Päh suudab nii, et ta siia uue aastani ei tule, siis kannb meie ravi tema suhtes vilja.
Kui Sa a tuleb, siis see näitab, et ta on patoloogiline valetja, sest ta on lubanud mitu korda ära minna.
Mitmeid kordi juba on foorum elama hakanud aga see loll on jälle kohal ja matab kõik oma verbaalse pasanteeria alla.
 
O.P. 21. detsember 2018, kl 13.52
Ärge kahelge guru meetodites, enne kui te pole ise guruks saanud.

Foorum on olnud 7 aastat haiglaselt vaikne ja elab ta nüüd ainult ja ainult tänu meie ühisele ravitööle.

Täna vastan veel viimastele küsimustele ja homem jah hiirtel pidu siis paar nädalat.

:D
 
Kuule külahull onu pähh 21. detsember 2018, kl 14.07
Sinu pärast on siin 7 aastat vaikus olnud. Keegi ei viitsi sinu jauramise ja läbu vahel olla. Inimesed lähevad mujale. Hulluga pole mõtet vaielda ega võidelda, hullu juurest tuleb ära minna. Ma ei ole kunagi kusagil näinud, et keegi mudagi sinult küsiks. Kahjuks oled nii loll, et ei saa isegi aru kui sind siin rämedalt mõnitatakse. Mis guru? Iseenda kuru oled.
Too kasvõi üks näide, kus oled kedagi ravinud või keegi seda tunnistab? Sinu enda vastused ja enda välja mõeldud tegelased ei loe. Enekiitus kui osav sa oled. Ometigi ei tea lihtsmaid fraase ega luseehituseid. Luua kooli kasvandik ei ole teadlane ega guru ega arst. Oled 7 aastat seda mulli siin ehitanud, aeg on see katki teha.

Astu välja ja vaata ringi. Kõik su ümber on kokku varisenud. Elu on ka mujl pele naisteka foorumi.
Miks naistekas oled? Sa pole ju naine. Meeste hulka sa ju ei kuulu...
 
O.P. 21. detsember 2018, kl 14.15
Mõtlesid uue väite välja, et minu tõttu on siin 7 a vaikus olnud. Aga mina olen siin ainult 3-4 kuud olnd, kuidas siis on loogiline, et minu tõttu on 7a vaikus olnd? :)

Küsid, et miks olen Naistekas. Vastan, et olen ka Paraveebis, kuna patsiendid soovitasid sinna minna. Ma ei ole kus ma soovin, vaid kus mind vajatakse. Ma ei tee asju enda pärast, vaid teiste pärast, näiteks ühiskonna ravimise pärast. Mul on arenenud mõistus, kus on vähe kohta minatamisele jms egohaigele.

Mitte mina, vaid teie.
 
To O.P. 21. detsember 2018, kl 14.54
Sa idioot ei saa aru kui su üle irvitatakse. Loe see para weebi koht üle. Soovitati minna, et saaks sinust siit lahti. Ja kogu see sinu seksikoolituse teema mille sa alustasid- on ju täielik mõnitamine.
Siin on tervemõistuslikud inimesed koos. Sul siia asja pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!