Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Roosa kvarts kukkus maha
 
Prooza 06. jaanuar 2019, kl 23.42
Pole kuigi ebausklik, kuid huvitav juhus siiski. Läksin oma uue peika juurde, kellega paar kuud kohtunud, ja kohe tuppa astudes kukkus mul kaelast roosast kvartsist süda põrandale. Jäi terveks. Selge see, et ta kukkus maha põhjusel, et oli mul üldse kaelas ja kinnitus võis kehv olla, aga sümboolne siiski. Oli tore öö koos ja südant ma ei kaotanud, tema kohta ei tea. Aga armusin temasse paar nädalat hiljem, pole kindel, kas õnnelikult.
 
Mona 08. jaanuar 2019, kl 14.19
Tavaliselt tahab kivi sinu juurest lahkuda (kukub, läheb katki, kaob ära) kui ta on oma töö teinud ja sa ei vaja teda enam. See, et ta selle noormehe juuresolekul maha kukkus tähendabki, et oled leidnud endale selle "oma" inimese ja kristalli abi enam ei vaja. Ma soovitaksin kristalli tänada kõige hea eest ja ta muld panna. Kuna praegu on maapind suhteliselt külm siis pane see kasvõi lillepotti hetkel ja kevadel mata päris maha. Kui tunned, et ikkagi oleks tuge kristallist vaja siis vaata endale uus.
 
O.Pähh 08. jaanuar 2019, kl 18.49
Ma võin teile rääkida kristallide tervendavast jõust, mul on pikaajalised kogemused.
Oma maailma valgustava tegevuseni jõudsin läbi pikkade katsumuste.
Juba lapsena olin ma oma eakaaslastest palju targem ja mulle öeldi et mul on jumalik säde.
Näiteks kui tänaval sõitsid veoautod, siis tundsin suurt vaimustust juba ainuüksi sellest faktist, nii et mu käedki hakkasid värisema.
Sest esiteks olid need autod minu jaoks kindel tunnistus stalinliku industrialiseerimise edust ja suurtest saavutustest, kuivõrd tänu Nõukogude tööstuse ja majandus tohutule edule olid need autod üldse olemas. Teiseks aga vedasid need autod mingit kaupa mie rahvamajanduse jaoks, mis tähendas seda, et miski ikka liigub ja areneb, et areneb ikkagi suurema täiuslikkuse ja seega lõpuks kommunismi suunas. Tundsin suurimat rõõmu ja vaimustust sellest, et meie suurel kodumaal valmis jälle mõni elektrijaam, kõrgahi, tehas, kanal või kasvõi siinsamas Tartus Autoremonttehase juurdeehitus, kui Võidu vabrikus valmistati niipalju põllutöömasinaid, et terve Kalmistu tänav oli uhiuutest masinatest ummistunud. Minu jaoks oli see kõik kindel märk tohutu suurtest saavutustest ja kommunismi peatsest saabumisest. See aga valmistas suurt rõõmu ja elevust.
12-ne aastaselt tunnistati mind debiilikuks, 16-ne aastaselt debiilikuks ja psühhopaadiks, 17-ne aastaselt samuti alaarenenuks, ning alates 18-ndast aastast tunnistati mind skisofreenikuks, kellena mind tunnistati kogu järgneva 30-e aasta jooksul. Lisaks sellele on minu suhtes korduvalt kohaldatud psühhiaatrilist sundravi ja ma olen olnud aastaid "ravil" psühhiaatrilistest vanglates.
Kui ma püüdsin kedagi oma hiilgavate teadmistega ravida, siis tihti kasutati mu vastu vägivalda.
Nendel on selleks olemas sisteem.
Hullud sanitaridele niisama lihtsalt api ei läinud minu ründamisel, vaid nõudsid selle eest suitsu. Üks sanitar siis hõikaski hulludele, et kes tuleb appi sellele mehele (minule) süsti ära tegema, saab terve sigareti või koguni kaks tema käest suitsu. Vaevalt jõudis see sanitar need sütitavad revolutsioonilised sõnad hulludele ära öelda, kui terve tohutu suur hullude kari kargas mulle kallale. Mind ründasid kümned inimesed kõige innukamalt. Olin ümbritsetud agressiivsest arutust inimmassist.
Kõik see eelnev allasurumine sundis mind leiutama interneti Alguses ma tegin ta väiksema, sest igiliikuri leiutamise kõrvalt jäi vähe aega. See koosnes kahest püksikummi abil ühendatud arvelauast. See oli sellel ajal ainus võimalik vahend, sest ma polnud leiutanud veel türistore ja patareide kättesaadavus oli alla igasugust arvestust.
Aga nüüd, kus ma olen leiutanud tõelise interneti, ei sega mind miski oma valgust teie poole valamast.
Head arengut..
Või mis teised arvavad?
 
Proozat to Mona 08. jaanuar 2019, kl 21.12
See oleks päris ilus, aga oleme praegu nii tülis kui tülis. Ja kuna kivi jäi terveks, siis kannan seda jälle.
 
Mona 08. jaanuar 2019, kl 21.55
Iidses idamaade kristalliteraapias iseloomustab roosa kvarts kõige vanema ameti pidajaid.
See kaitseb neid väärkohtlemise eest ja toob raha sisse.
Sul tuleks pöörduda Inglite poole ja lasta oma roosa kvarts uuesti ära õnnistada, et oma tegevusega jätkata.
 
Q1 08. jaanuar 2019, kl 22.13
Pöörduda ju võid. Tõemeeli arvad, et Deemon/Ingel huvitub Sinust?...:)
 
Prooza 08. jaanuar 2019, kl 22.49
Minu elukutse on küll tiba teine, aga sain mõttest aru :)
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 19.39
Prooza Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu elukutse on küll tiba teine, aga sain mõttest
> aru :)

Selgita, millest sa aru said. Aitähh! :D

Saan aru, et inimestele meeldib tähendusi otsida. Aga see ongi aju omapära, aju üritabki seostada asju. Näiteks kui seostamise moodul välja lülitada, siis ei saa inimene aru, mis on laud ja mis ta eesmärk on ja näeb, et laub räägib ja kõnnib. Aga kui seostamise moodul aju sees on tavalises töös, siis saab lauda nähes kohe aru, et ahha, laud on see, mille peale pannakse talrikud ja ta ei räägi.

Kui mõni pillab piparkoogi kujulise ehte maha ja siis armub, siis aju püüab ka otsida täherndusi ja luua seoseid, nagu ka laua puhul ja üldse. Kui aju on natuke haige, siis on selline seostamine eriti aktiivne.
 
Dr. Aibalit 10. jaanuar 2019, kl 19.44
Jah. Onu Pähh, sa pead lõpetama ravikõne seostamise raviga. Ravikõne aitab ainult sind ennast. Natuke haigele ajule see ongi keeruline aga hakka vaikselt treenima. Püüa ükshaaval enda poolt välja mõeldud karakteritest loobuda.
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 19.54
Miks, ma peaksin oma ravikõnest loobuma?
Kui arutleda selle üle, etkeegi seda pole peale minu võimeline tegema, siis võib maailmas juhtuda kataklüsme.
Teie ei tea minust midagi, ma ei ole teie planeedil sündinud. Mu lapsepõlveaastad möödusid veenusel ja praegugi saadetakse mulle sealt tähtsaid sõnumeid. Minu siit ajutise sunnitud äraoleku ajal andin ma ühele kaaspatsiendile vastava koodi, millega ta saab veenuslased mulle appi kutsuda kui järgmisel korral peaksid need kes end lüüriliselt end mu sugulasteks nimetavad, mind jälle sinna haiglasse paigutama.

Head arutlust.
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 19.58
Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah. Onu Pähh, sa pead lõpetama ravikõne seostamis
> e raviga. Ravikõne aitab ainult sind ennast. Natuk
> e haigele ajule see ongi keeruline aga hakka vaiks
> elt treenima. Püüa ükshaaval enda poolt välja mõel
> dud karakteritest loobuda.

Aga vaatame fakte ja jätame jonni kõrvale. On fakt, et kui olen eemal, siis mainitakse mind selelgipoolest, kuid teisi mitte. On fakt, et kui naasen, siis algab aktiivsus, elu, ravi. Seega olen tõhus ja jonn ei vähenda tõhust.

Jäi arusaamatuks, mida mõtled selelga, et soovitad loobuda mingitest karakteritest. Igatahes küsiks esmalt, et kas oled piisavalt pädev, et soovitada? Kas sind mainitakse ja kiidetakse, kas oled tõhus jne? Soovitad miskit mulle, kuid mina soovitan kogu su rahvusele ja olen tõhusam kui sina. Aga selgita lahti, mida tahad öelda, mida soovitad? Too põhjendused, harjuta argumenteerimist.

Head harjutamist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!