Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Ennustaks keegi?
 
Carmina B 04. jaanuar 2019, kl 23.53
Solvasin meest oma käitumisega. Kas see mees suudab andeks anda ja sooviks meie suhtlemist jätkata?
 
Dr. Aibalit 05. jaanuar 2019, kl 17.27
Kõigepealt mõtle, et miks teda solvasid. Kui see on selge, siis saad ise otsuse vastu võtta. Mees jääb Sinuga juhul kui oled lõpuni enda vastu aus.
 
Carmina B 05. jaanuar 2019, kl 21.39
Reageerisin õige asja peale, aga kahjuks üle, ta polnud seda ära teeninud, oleks tulnud lihtsalt rääkida.
Kaardid?
 
O.Pähh 05. jaanuar 2019, kl 22.09
Rahvas on muutunud apaatseks. Siin foorumil on vaikus.
Isegi parawebi foorum viskas mu välja, et ma kuulutan ülimat tõde, aga see neile illuminaatidele ei sobi.
Miks ma siin üldse kirjutan, on see, et ma tahan ka teistele inimestele seda selgeks teha, millisele selgusele ma olen ise pikkade keeruliste uurimuste ja arutluse teel jõudnud, ega taha, et see saavutatu jääks vaid minu enese teada ja kaoks koos minuga. Kõik see saavutatu peab olema kasulik terve inimkonna jaoks, mitte ainult minu enese jaoks. Kui kaasaegsed inimesed sellest küllaldasel määral aru ei saa ega hinda, siis tulevaste põlvede jaoks saab see saavutatu ikka kasulik olema, või vähemalt püüdlen ma selle poole, et see nii peaks olema. Aga on ka veel muid põhjusi, miks ma kirjutan, näiteks nagu järgmine põhjus. Mind huvitab see, mida teised inimesed minu ideedest ja maailma asjadest üldse tegelikult arvavad, ja ma püüan välja pinnida, peilida ja oletada, et miks nad nii arvavad, mitte aga kuidagi teisiti, ja miks nad minuga ei nõustu, ja mis nende arvamustes tuleneb nende tuhnakusest ehk inimlikust rumalusest, ja mis nende ebaaususest, sest niimoodi valesti arvamine või selle teesklemine, nagu näiteks äraostetud inimese poolt parteilase, kommunisti või demokraadi teesklemine, on nendele isiklikult kasulik.
Head arutlust.
 
Dr. Aibalit 06. jaanuar 2019, kl 00.17
Päris hea. Eneseimetlus jäi puudu.
 
Q1 06. jaanuar 2019, kl 20.22
Onu Pähh on ka kuidagi vaikseks jäänud ja ei visatud Sind midagi välja, ise ju tahtsid, sedagi ainult kolmeks nädalaks...:) Niiet pead rohkem pingutama ja agiteerima...:)
 
Tähe Laps 06. jaanuar 2019, kl 21.13
Mees tahab lahkuda, ta ei ole enam õnnelik. Mõtleb, kas tahab suhtlemist jätkata. Lähete veel väga tülli. Minu arvates ei tule teil midagi välja.
 
Q1 06. jaanuar 2019, kl 21.30
Indiviidi mõtlemine on nagu vihmasadu. Paratamatus. Arvamus peab olema "kellegil". Kes "Sa" oled?...:)
 
Kas keegi 08. jaanuar 2019, kl 05.33
Kas keegi on kunagi Q1 jutust aru saanud?
 
Q1 08. jaanuar 2019, kl 18.11
Mina Olen...:)
 
Möh 08. jaanuar 2019, kl 19.01
Loogiline, et oled ju aru saanud. Kui sa ise seosetut paned,siis on see ju ainult huumor iseendale.
 
Q1 08. jaanuar 2019, kl 19.08
Tegelikult ei pane "seosetut"...no jah, mõnikord olen tõepoolest natuke Onu Pähhi töganud...aga püüan ikka viia tähelepanu mõtteprotsessist väljapoole, sest see "tööriist" on suhteliselt piiratud...:)
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 20.03
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikult ei pane "seosetut"...no jah, mõnikord o
> len tõepoolest natuke Onu Pähhi töganud...aga püüa
> n ikka viia tähelepanu mõtteprotsessist väljapoole
> , sest see "tööriist" on suhteliselt piiratud...:)

Seega usud, et oled pai. Paraku sinu usk ei vasta tegelikkusele ja on vastuolus faktidega.

Isegi selles postituses on jutumärkidega sõnu, mida pole vaja nagu ka su tüüpilist suurtähtedega lalinat. Pole oluline, kas oma haige egoga tunnistad oma eksimusi või mitte, vaid oluline on, et teised sinu näitel mõtleksid ja areneks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!