Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kas läheb mööda?
 
black bird 04. september 2018, kl 20.32
Ta polnud vaba. Oli abielus, siiani on. MIna oli see salajane. Kirg, möll ja kogu kupatus. Siis ta taandus. Ma ootasin, aga kuna muutusi ei toimunud, siis andsin ta sisemuses vabaks. Aga nii lihtsalt need asjad ei käi. Siiani mul sees. Arvatavalt elu lõpuni.
Ma ei taha muud teada, kui et, kas tal on tekkinud keegi uus? Kui jah, siis ma astun viimase sammu ja annan ta lõplikult vabaks ta enda seest. Pole ju mõtet siis enam.
 
tunne 04. september 2018, kl 22.20
Lasid ennast teadlikult abielumehel ära kasutada, lootes et....Talle meeldib naistega flirtida , aga oma naist ta ei jäta , kui just naine ei jäta meest.
 
Dick 04. september 2018, kl 22.57
Kas tal on teine...oma naise kõrvalt? Petab sind nii oma naise kui ehk ka veel mõne teisega?
Khm, tõesti ihaldusväärne partii. Ja selline amööb on sinu elu mõte?
 
nägija 04. september 2018, kl 23.52
Ei ole kedagi uut.
 
naf naf 05. september 2018, kl 10.51
Kas sa oledki nii debiilne nagu su postitus. Uskumatu.
 
Sa naf naf 05. september 2018, kl 11.02
oled samasugune saabas.
 
naf naf 05. september 2018, kl 11.09
Olen eriline saabas
 
white bird 05. september 2018, kl 22.35
Armastus on nagu lõke. See kustub ilma hoolitsuseta. Kui lased ta südames vabaks, taandud tema elust, siis taandub ka tema sinu elust. Tähelepanu, pilgud, puudutused toidavad armastust. Sinu enda teha, kas oodata ja loobuda või tegutseda.
 
valge vares 05. september 2018, kl 23.27
Milleks unistada mehest, kes sind p....e saatis( taandus).
 
võti 07. september 2018, kl 21.57
Mis arusaamatus teie vahel on? Mingi....jama.
Usinalt olete sõnumeid vahetanud. Tõsitõsi, kirg ja möll. Aga teie vahel on midagi lahendamata. Või välja ütlemata. See pingestab mõlemaid.
Tegelikult mees igatseb. Aga ta ei loobu enda elust. Oled tal selline...salajane särasilm. ; P
 
lukk 07. september 2018, kl 23.19
ehk, oled talle köki möki ja selliseks ka jääd.
 
ohhoijah 08. september 2018, kl 05.24
Nuta litsike, nuta. Nooremad ja ilusamad on peale tulemas.
 
võtmele 08. september 2018, kl 21.43
Aga oletame, et teema autor on mees?
 
Pähh Oled 09. september 2018, kl 15.42
Teema algataja räägib, et ikka on mõtetes mingi isik või asi.
Osad patsiendid on lausa nii haiged, et neil on sundmõtted.
Selle kohta lugemist:
https://et.wikipedia.org/wiki/Sundm%C3...
Mõnel patsiendil on hääled peas, kes siis sunnivad ka asju tegema ja mõtlema.

Inimeste aju on juba selline, et võib rikki minna ja siis tekivadki korduvad segavad mõtted. Näiteks siis teema algataja ütleb, et tal on sudmõtlemine eelmise partneri osas ja tema ei saa neid mõtteid enam ohjata ja ära kaotada. Üheltpoolt on aju väga osav, ta areneb ja õpib. Teiselt poolt ta kaitseb oma praeguseid arusaamu aju sees ja kaitseb füüsilist inimest üldse. Aju arvates pole midagi valesti, tema areneb alates imikuajast ja teeb nagu talle õpetatakse, kasvatatakse, nagu elu nõuab. Ajule õpetatakse inimeste eetika ja käitumine selgeks, sellebaasil teeb ta järgmisi arendusi enda sees. Kui on surmahirm, siis aju arvates on see hea õige hirm, kuna ta püüab inimest ennast kaitsma panna. Kui pole tööd, tekitab aju stressi, mis on taas hea reaktsioon aju arvates. Kui elus tekivad traumad, näiteks puruneb suhe, kaotate töö, vigastate end vms, siis aju võtab õppust neist kogemustest ja otsustab kuidas edasi areneda, et tulevikus paremini toime tulla õnnetustega ja muuga. Iga trauma ja emotsioon muudab midagi aju sees. Noh ja eks see aju võib muutuda lõpuks selliseks, mis meile ei meeldi. Näiteks tekitab paranoiasid või sundmõtteid. Ega midagi pole parata, kui aju otsustas areneda sundmõtete tekitamisse, noh siis nii talle näis loogiline. Tema on nagu insenersüsteem, et tema areneb ja kui talle tundub loogiline, et vaja oleks sundmõelda, siis ta sellise triki teebki.

Kui on oma eelmise suhte isik häirivalt sageli mõtetes, siis üheks raviks oleks, et tekitage muid mõtteid aju sisse. Tehke elumuutusi, suhelge uute inimestega. Siis tekivad aju sisse uued asjad ja sundmõtted jäävad tahaplaanile. Esmalt siis soovitaks nii.
 
teemaalgataja 12. september 2018, kl 18.40
Ma arvan, et paneme selle teema lukku.
 
Tiuks 12. september 2018, kl 20.08
Kuidas teil seis on?
 
Pähh Oled 12. september 2018, kl 21.06
teemaalgataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma arvan, et paneme selle teema lukku.

Miks selline arvamus?
Teen omapoolselt ettepaneku, et alustame arutlust siin teemas?
1. Kui soovid võid liituda ja harjutada arutlemist, rääkimist, inimeseks olemist.
2. Kui sa ei soovi, siis keegi ei saa ka sind sundida.
Vali ükskõik kumb variant. Või paku kolmas variant. Aga põhjenda ka oma kolmandat varianti. Kui see variant osutub millekski selliseks, et "Keelan teistel rääkida ja olla", siis sellist keelajat tuleks lihtsalt ravida, mitte aga järgida.

Head arutlust.
 
Tähe Laps 02. jaanuar 2019, kl 22.10
Ta mõtleb kellelegi minevikust. Aga nende vahel on vaikus.
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 20.41
Tähe Laps Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ta mõtleb kellelegi minevikust. Aga nende vahel on
> vaikus.

kust sinu teadmised pärinevad? ja mida kostad selle peale, kui keegi väidaks muud kui sina, aga kasutab samu meetodeid ja on sama pädev kui sina?

Siin siis on näide tüüpilisest ennustamise sõnavarast. Väidetakse asju, mis ei saagi väärad olla. Väidetakse, et keegi mõtleb. Jah, tõene ennustus- inimesed mõtlevad. Väidab, et inimesed mõtlevad ka teiste inimeste peale. Taas, ei saa vastu vaielda. Aga mida tähendab, et on vaikus? Kas seda, et inimesed ei suhtle enam? Seda saab järgi kontrollida kui vaadata isiku Facebooki aktiivsust, kas ta kirjutab kellelegi miskit või mitte. Või siis isik ise vastab siin, et millal ta viimati suhtles kellegiga. Seega on väga lihtne kontrollida igasugu ennustusi ja asju. Minge ja kontrollige.

Minu soovitus oleks kaartide hobilistele selline, et mängige nii, et te ei vaata kunagi kaartide pildipoolt, vaid laote siis tagaküljega kaarte ja mitte kui kunagi pildipoolt ei vaata. Mulle tundub see küll mängulisem kui see, mis Tarot kaartide hobilised tüüpiliselt teevad. Noh ja üldine küsimus on, et milleks neid kaarte üldse vaja on. Ja et kas ennustamist on eales tõestatud kaa?

:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!