Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Onu Pähh on pähh
 
Q2 05. detsember 2018, kl 21.29
Arutleme siin, et Onu Pähh on paha. Isegi kui te ei ole võimelised põhjendama, et miks teil on selline arvamus, siis on ikkagi kasu, kuna saate end välja elada ja rääkimist harjutada.
Ta vastab kenasti teie väidetele siin.

Võiks äkki ka nummerdatult kirja panna väited, ja siis prooviks 1 väite korraga läbi töötada, mitte nii, et 5 väidet korraga töös ja kui näib, et kõik väited on osutumas ekslikuks siis hüpata kiiresti uue väite nr 6 peale, jne, jne. Et parem paneme kirja 50 väidet, aga korraga siis proovime arutleda ühest väitest, selleks ongi numbrid kasuks ehk. Näiteks kui panen vastusesse esimese sõnana numbri kohe "3. bla bla", siis on selge, et arutleme teie enda väitest nr 3.

Näiteks kirjutage nii:

1. Onu Pähh on halb, kuna ei usu esoteerikat
2. Onu Pähh on pähh, kuna kasutab mitmeid erinevaid nimesid.

Ja siis ma vastan nii näiteks:

2. Aga siin foorumis on kogu aeg kasutatud igasugu nimesid, läbi aastate, kaaperdatud nimesid jne. Mind pole see küll häirinud, miks see tavaline asi siis teid häirib ja mina pole siiani küll eriti palju nimesid kasutanud. Oli nimi Taat, siis Pähh Oled,ja Onu Pähh. See pole ju niipalju kui võrrelda teiste nimede hulgaga ja nende tehtud kaaperdustega. Alles nüüdsest hakkasin teistemoodi kasutama suvalisi auroti nimesid. Seega nüüd jah olen nagu teised ses küsimuses, kuid varasemalt oli ianult 3 selget nime koos selge käekirjaga, seega pole nagu mõtet kurta eelneva üle, ega ka praeguse üle. Kas see vastus ammendab?

Head arutlust.
 
Pohhui 08. detsember 2018, kl 22.00
Ma ei loe tema jutte. Ei viitsi.
 
Onu Pähh [logimata] 08. detsember 2018, kl 22.04
Pohhui Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei loe tema jutte. Ei viitsi.

Täiesti tervemõistuslik inimene oled siis.

Aga mia teised patsiendid arvavad?
 
Teised arvavad 09. detsember 2018, kl 03.19
Teistel kah pohhui. Sa vist ravid siin üksinda ennast ja oma patsiente.
 
Onu Pähh [logimata] 09. detsember 2018, kl 08.12
Teised arvavad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teistel kah pohhui. Sa vist ravid siin üksinda enn
> ast ja oma patsiente.

Seega kordad vana plaati, et olen siin üksi. Mitu korda seda plaati jonnipunnid mängivad? Minu hinnangul tuhandeid kordi. Ka siin on mitmed seda plaati keerutanud ja olen neile selgitanud, et selle plaadi peal pole loogikat, seetõttu on see jonn.

Mul on terve mõistus ja seal pole midagi ravida. On vaid võimalik täiustada ühtteist, aga see on juba arendamine, mitte ravimine. Näiteks siis, et mina ja Buda püüame ego olukorda arendada, kuid ega see ego haige pole, vaid juba niigiheal järjel, lisaarendus annab aga tugevama arengu muudes asjades.

Rääkides korduvatest plaatidest, siis neid on ikka väga sageli. Näiteks ka mu patsiendid Q1 ja Jo keerutasid eile taas plaati "kaheks muutunud isiksus". Sellest plaadist olen varem rääkinud ja selgitanud, et arv 2 on vigane sellise diagnoosi mõiste juures, ja inimestel on harimatus psühhiaatri valdkonnas, teatakse 3 diagnoosi nime ja siis pakutakse neid huupi. Seega selline vigane plaat, kuid kordub sageli, nagu ka hiljuti siin.

Kuidas neid plaate ravida ühiskonnas? Arvan, et üks viis ongi nagu teen, et selgitan korduvalt, ehk teisisõnu, mängin korduvalt ravivat plaati.

Head paranemist.
 
Oh 09. detsember 2018, kl 09.51
Siin vastamne annab hullule ainult jõudu.
Oled juba kõik teemad ära läbustanud oma jamaga.
Perearst aitaks.
 
Onu Pähh [logimata] 09. detsember 2018, kl 10.07
Oh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin vastamne annab hullule ainult jõudu.
> Oled
> juba kõik teemad ära läbustanud oma jamaga.
> Pe
> rearst aitaks.

Perearst osutab nö üldarstiabi, samuti kirjutab mittehaigetele välja haiguslehti, annetuste eest jagab muid teenuseid. Tegu pole eriarstiga ja seetõttu pole taltmidagi saada. Eriaarstid on sarnased, näiteks relvaloa saamiseks pöördutakse eriarsti poole, kes annab loa kõigile. Seega oleme lihtsalt tõestanud, et arstide soovitus ei päde.

Teiseks, ei sinu soovitus mulle arsti poole pöörduda tähendab, et mul on mitmeid patsiente siin, kes avaldavad arvamust arstide teemal ja muudel teemadel. Samas keerutavad osad patsiendid plaati, et Onu Pähh on üksi ja keegi teda ei loe. Leppige siis omavahel kokku, et kes teist eksib: ühed annavad mõista, et siin kedagi pole, teised aga tõestavad, et siin on küllalt inimesi, antakse soovitusi arstide osas ja muus. Seega, leppige kokku, kas siin ollakse üksi, kaksi või hulgi? Vähemalt osad teist eksivad, kuna ei saa korraga olla tõene, et ollakse üksi ja samal ajal mitmekesi.

Nagu näete, siis mina ei eksi milleski, teie aga küll.

Kordan ühte ravisoovitust: et ärge elage oma soovmõtetes, vaid teostage need reaalselt. Näiteks, kui teie peakolu sees on soov, et teie ei loe siinseid postitusi, siis tehkegi nii, ärge lugege siinset juttu. Sageli ähvardavad patsiendid arsti mitmel viisil, näiteks esoteerikutest patsiendid ähvardavad arsti unenägu külastada. Taas kordan sama soovitust, külastage ja tehke ja näidake, mitte ärge ähvardage. Maailm pole eales näinud esoteerika toimimist, ega unenägude külastamist, küll aga patsientide korduvat ähvardamise plaati. Võtke õppust minust, olen tõhus ja eesmärgipärane, mind kiidavad kõik. Näidake isikut, kes mind ei ole kiitnud? Aga teid ei kiideta üldse, samuti te eksite pea kõiges, see on fakt.

Pange kirja, et mis teile ängi valmistab. Räägime ja uurime läbi ja saate paranemist.

Head paranemist.
 
M.S. (märjamaa) 09. detsember 2018, kl 23.05
meie arust peaks sa olema ise perearst. kuidagi on sinu sõnadel nagu ravivägi küljes. palun vali ainult mugavam koht. ma arvan, et kui wordpressi oma lehe teeksid, oleks sul tuhandeid patsiente. siin ei julge keegi rääkida. oled juba inimesi aidanud. hetkel on meil peres lugemise ja rääkimisega raskuseid (onupoeg on ratastoolis) ja nüüd õpetame teda sinu meetoditel lugema.
onupoeg käis koolis ja ei saanud lugemist selgeks. ta on nüüd 46 aastane.vaatab para webi jagatud videosid. muidu on haritud ja vaatab etv pealt loodussaateid ja tunneb kõikide elevantide sorte ning tunneb mitut värvi aga lugemisega ja rääkimisega in raskuseid. kui kusi säärest voolab, siis naerab ja ütleb pissi aga muu on raske. elevandid saime tänu sinu juhistele selgeks. pruuni ja kollase saime kiiresti selgeks (lõhna järgi). täname perega.
 
M.S. (märjamaa) 10. detsember 2018, kl 00.37
ma olen kõik su postitused läbi lugenud. tänan, et palusid oma tarkusest õppust võtta ja julgestasid mind ka teistele rääkimist õpetama. see on nagu võluvägi aga kuna oled teadlane, siis see on ikkagi teaduslik tõde, et kui inimene õpib õieti rääkima, siis see parandb paremini kui tervendajanõid. mul on paljud sinu laused peas, räägin ka teistele ja õhtuti mu õde loeb sinu lause algused ette ja mina panen õiged lõpud. tänn, et oled ka minust rääkimisravitseja teinud!
 
huss huss 10. detsember 2018, kl 08.17
Pähhidele natuke mõtlemisainet 21 sajandi teaduse eesrindelt: https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/kas-oled-kuulnud-postmaterialistliku-teaduse-manifestist-siin-see-on
Kui pähhidel on väga mandunud maailmavaate omanikele omaselt allergia telegram.ee vastu siis artikli all on ka link originaalile saidilt opensciences.org.
Muidu veel jätkab siin oma mõttetuste levitamist.
 
Onu Pähh [logimata] 20. detsember 2018, kl 19.37
Sinu toodud lingile oleme siin ammendavalt kusagil vastanud ja sellepeale pole teistelt rohkem ühtegi piuksu tulnud. Seega see teema on ammenunud, võin valmis vastuse välja otsida.

Mida arvata rahvast, kes mängib ühte ja sama jonniplaati ja igakord tõestatakse, et teie jonniplaat ei päde?


huss huss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pähhidele natuke mõtlemisainet 21 sajandi teaduse
> eesrindelt: https://www.telegram.ee/teadus-ja-tule
> vik/kas-oled-kuulnud-postmaterialistliku-teaduse-m
> anifestist-siin-see-on
> Kui pähhidel on väga man
> dunud maailmavaate omanikele omaselt allergia tele
> gram.ee vastu siis artikli all on ka link originaa
> lile saidilt opensciences.org.
> Muidu veel jätka
> b siin oma mõttetuste levitamist.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.08
Siin teemas saame ükshaaval läbi menetleda kõik väited, mis teil leidub Pähhi suunas.
Kiidan aktiivsust ja laske tulla, vastan.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 01.25
Pähh mis rahvusest sa oled?
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 01.28
Tal ei ole rahvust. Ta peab ennast Jumalaks.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.52
Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pähh mis rahvusest sa oled?

Kui psühhopaadiks saadakse elu jooksul/tõttu, siis seda nimetatakse sotsiopaadiks, tegu on siis psühhopaadiga, kes pole sündinud vaid kujunenud elu jooksul. See näide näitab, et inimesed muutuvad, ja sh muutub ka emakeel. Mina ei räägi selget eesti keelt enam. Seega ma pole eestlane. Võime ka analüüsida minu tekste ja näeme võõrapärase sugemega (vigast) grammatikat. Kuna ma pole eesti rahusest, siis tekib küsimus, et mis rahvusest ma olen, kas sellest rahvusest, mis keeles mõtlen spontaanselt oma mõtteid iga päev või? Eks vastake esmalt teie, seejärel vastavad teised ja liitun aruteluga kui on piisavalt arutlejaid.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.54
Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tal ei ole rahvust. Ta peab ennast Jumalaks.

Pean end õpetajaks, indias niemtatakse seda sõnaga "guru", eestis mõistega "õpetaja". Ei pea end preestriks, kui keegi nimetab koolmeistriks, siis vastan ,et ta ei eksi kuid tal pole ka õigus, sest sobivam väljend on õpetaja/guru.

Mis teised arvavad ja kas on muid küsimusi?
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.04
Mina olen eestlane. O.P. Mis rahvusest sa oled ehk mis keelt sa oma emakeeleks pead või mis rahvust oma omaks?
 
To kentuk 12. jaanuar 2019, kl 02.09
Ta mainis, et teda erutavad söögiks mõeldud konnad. Kõik mis ta esoteerilise seksi all kirjutas oma sugulastest jne... Prantslane?
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.22
O.P pakkus et küsida võib siin temalt kõike eks siis küsingi mis siin ikka mõistatada. Igas mingis ankeedis küsitakse rahvust sõidad kuhugi või midaiganes. Ei hakka keegi seal lahtris jahuma et mõtlen ühes keeles kirjutan teises jms. Rahvus on konkreetne küsimus ja sellele on konkreetne vastus.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.24
Kiidan Kentuci, et ta vastab minu eest, seega rääkige omakeskis edasi ja liitun hiljem?
Kuna on fakt, et aktiivsus on kõrge, siis ma ei jüua kõigile vastata.
Tehke valik, millised küsimused teemad on olulisemad, prioritiseerige, seejärel vastan neile.

Söögikonnad erutavad kõiki inimesi kui neid vastavalt serveerida, see on ilmselge fakt.

To kentuk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ta mainis, et teda erutavad söögiks mõeldud konnad
> . Kõik mis ta esoteerilise seksi all kirjutas oma
> sugulastest jne... Prantslane?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.25
Mul ei ole eesti passi, seega vastan alati muu vastuse.
Mis te arvate, kas olen tõhus, kui ei anna teile niikiirelt vastust? :)


Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> O.P pakkus et küsida võib siin temalt kõike eks s
> iis küsingi mis siin ikka mõistatada. Igas mingis
> ankeedis küsitakse rahvust sõidad kuhugi või midai
> ganes. Ei hakka keegi seal lahtris jahuma et mõtle
> n ühes keeles kirjutan teises jms. Rahvus on konkr
> eetne küsimus ja sellele on konkreetne vastus.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.40
Minu jaoks on iga üks hämaja kes ei vasta otse lihtsale küsimusel.
Mis su rahvus on O.P.? Mis rahvuse sa kirjutad reisismisel sinna lahtrisse kui täidad ankeedi?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.47
Sinu rahvus on haige, kuna käitub sinu orjastajariigi reeglitele leida teisitimõtleja (identiteet) ja seejärel ta tappa. Seetõttu ka pole mõtet identiteeti öelda sinu rahvusele, ega mainida muud seonduvat. Parem olla näiteks "Kentuc" ja mitte nimetada passi andmeid.

Kas see vastus on mõistlik? Kui ei, siis lisan lisa aspekte.

Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu jaoks on iga üks hämaja kes ei vasta otse lih
> tsale küsimusel.
> Mis su rahvus on O.P.? Mis rah
> vuse sa kirjutad reisismisel sinna lahtrisse kui t
> äidad ankeedi?
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.50
Nüüd vist nagu kukkusid oma kaevatud auku. Kuulutasid, et kõik võivad siin sinult küsida mina küsisin aga sina ei vasta- oma rahvust häbened öelda.
Mina vastasin sulle et olen eestlane ma ei häbene oma rahvust.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.56
Ma ei soovi isikuandmeid avaldada, kuna põhjendasin, et on sagedane nähtus, et sinu rahvus kasutab neid rünnakuks ja tõe määramiseks.
Näiteks kui argumendid on otsas, siis võidu saamiseks küsitakse vastase andmed ja ta hukatakse, seejärel kirjutatakse, et hukatu eksis, tehakse ajaloo kirjutamist/pesemist, nagu Paraweb jt vene orjariigi rahvad teevad.
Mis eesmärk on sellel rahvuse küsimsuel, ja kas on kahtlus, et olen äkki eestlane või?
Ma ei käitu ju haiglase eesti moodi, seega ei peaks olema oeltust, et olen eestlane.

Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nüüd vist nagu kukkusid oma kaevatud auku. Kuuluta
> sid, et kõik võivad siin sinult küsida mina küsisi
> n aga sina ei vasta- oma rahvust häbened öelda.
> > Mina vastasin sulle et olen eestlane ma ei häben
> e oma rahvust.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 03.08
Sina küsisid minu kohta isiklikult mina vastasin ilma keerutamata ega ei häbenenud et olen eestlane. Sina häbened ja varjad püüad hämada ja tõrjuda pead kõiki teisi vaenulikuks et selle sinu rahvuse põhjal hakatakse sind kiusama vms. Teisisõnu käitud haiglaselt sest kardad ja häbened. Seega sellest seisust järeldan et sinu rahvus on haigem kui minu rahvus ehk eestlased kes ei häbene ei tõrju ega salga oma kuuluvust.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 03.20
Me ei ole võrreldavad. Sa oled Putini ajalehe toimetuses koristaja, ja mina olen ajakirjanik, kes reisinud ja demokraatiat näinud, ning venemaal kuulus oma "kriitikaga".
Kui sina avaldad oma andmed, siis ei juthu midagi, saad kiita Puutinilt, kui mina avaldan, siis mind hukatakse. See on reaalsus, fakt.
Antud vene näide kandub meie olukorda nii, et mind peavad mitmed pähhiks, samas mitmed kiidavad, eks suuri leavu saadab ikka kajakate kisa. Sind ei maini keegi, oled tähtsusetu.
Seega peaksid aduma, et ma ei saa enda rollis avaldada isikuandmeid, sina aga saad.
Teiseks, sinu rahvus on teadaolevalt aborigeenrahvus, venkud, ja nende puhul on teadatuntud reegel, et laskutakse isiklikule tasandile õiguse saamiseks/taotlemiseks.
Seega, kas sulle on siiani arusaamatu, et miks peaksin oma rahvust mainima? Kui põhjendad hästi, siis ka mainin lõpuks, kuid hetkel on kaalukauss minu argumentidel, mis ütlevad, et pole vajalik aborigeenile iskuandmeid anda.

Ma ei ei karda rahuvst, olen maininud, et olen arenenud riigi rahvuslane, ja ei ole eestlane. Ma ei tunne eesti gramamtikat enam ja räägin seda keelt aktsiendiga. Ma ei toeta ühtegi eesti kultuuri asja ega muud, vaid elan arenenud tsivilisatsiooni kultuuri ja kommete ja eetika järgi. Kui tekib sõjaseisukord, ja olen kohustatud ründama, siis ründab kõhklematult eestlasi ja teisi aborigeenrahvaid, kuna nad on mulle võõrad. Ma ei häbene neid, pean neid lihtsalt võõraks kultuuriks. Ma ei saa end kuidagi pidada eestlaseks.

Eks teeme eraldi arutlusteema, et mis määrab rahvuse ja nii?

Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sina küsisid minu kohta isiklikult mina vastasin i
> lma keerutamata ega ei häbenenud et olen eestlane.
> Sina häbened ja varjad püüad hämada ja tõrjuda pe
> ad kõiki teisi vaenulikuks et selle sinu rahvuse p
> õhjal hakatakse sind kiusama vms. Teisisõnu käitud
> haiglaselt sest kardad ja häbened. Seega sellest
> seisust järeldan et sinu rahvus on haigem kui minu
> rahvus ehk eestlased kes ei häbene ei tõrju ega s
> alga oma kuuluvust.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 03.31
Arenenud maades olen rohkelt reisinud ja rännanud ning pole kuskil näinud kedagi kes oma rahvust häbeneks või kardaks öelda isegi kui on väga väikese rahvuse esindaja. Ebaarenenud maades palju kardetakse ja häbenetakse seega eeldan et oled ebaarenenud maalt et kardad et sind anonüümses Eesti foorumis keegi tapma hakkab kui ütled oma rahvuse.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 03.38
Ei viitsi selle häbeneva rahvuse esindajaga o.p. rohkem teemat arendada sest see ei arene kui üks on aus ja julge eestlane, teine jonnikalt kardab ja salgab-häbeneb oma rahvust sest on pärit ebaarenenud riigist. minul eestlasena pole mingit põhjust rünnata kedagi ka ebaarenenud riigi rahvusest kuid näitaja et inimene kardab- salgab- häbeneb on märk haigest inimesest või haigest rahvusest.
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 11.07
See on väga tore, et o.p. on öösel siin ravile allunud.

Praegu on vaja talle näidata, et ta ei ole guru ega õpetaja.

O.P. palun too üks näide, kus on sinu õpetamist kiidetud ja sind õpetajaks nimetatud?
Lisaks on suurimaks probleemiks salgamine ja varjamine.

Püüame ka sinu lapsepõlve arutada. Mis on see mis paneb elutuid asju sind erutama?
Kas metsa eksimine tekitas tunde, et su vanemad on sind hüljanud?
Kas pidev soov rääkida ja õpetada on tingitud asjaolust, et su vanemad õpetasid sind vaid füüsilise vägivallaga?

Palju küsimusi aga nii sügavalt haige inimesega ongi raske.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!