Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Lemmiklooma vabastamine needusest
 
Cinderella1 24. jaanuar 2019, kl 19.11
Mul selline mure, et mu kiisule on tehtud astraali.
Lemmik on loid ja teeb peale vegankiisueine söömist järjekindlalt häda nurka.
Mu ülejäänud 16 lemmikut on igati elujõulised. Astraali on vist pannud peale trepikoja inimesed, sest asi on läinud isegi selleni, et mulle on otse näkku öeldud, et mu kiisude piss lõhnab ebameeldivalt.
Kuidas saaks selle astraali maha võtta?
Lisan veel, et kiisu nimi on Moonu, ta on täisvegan, nagu ka mina ja kiisude hoiukodust öeldi, et ta on sündinud Jäära tähemärgis.
 
sapiens 26. jaanuar 2019, kl 00.37
Vaata, Cinderella1. Lase kiisu pissib nurka. Parem ikka kui söögilauale või voodisse.
Pead olema ettevaatlik, et sinuga niimoodi ei juhtuks. Astraali pärast ära muretse - see on mööduv nähtus, kui hakkad söögiks vahel liha tarvitama ja jagad seda ka kiisudele. Kiisu on teadupärast lihasööja loom ja ära kavatse vastu vaidlema hakata.
 
Cinderella1 26. jaanuar 2019, kl 14.35
Sa Sapiens kuulud vist nende vägivaldurite hulka, kes teades mu karusloomavastasust sundisid mind plastikuvabal päeval kontoris alasti ringi liikuma.
Mul ei lähe see päev meelest ära. Mingi välismaa šovinistide delegatsioon tegi veel teravaid märkusi, et on panga asemel bordelli sattunud.
Seega maailma paremaks muutmiseks asun ma oma kiisudega toorvegandieedile.
Minu ainsaks tarvitatavaks aineks saab Kadrioru pargi puuõõnes kasvav sammal, mida hakkan igal äripäeval Ülase 12 ukse ees demonstratiivselt konsumeerima.
Šovinistidel pole mõtet tulla mind toetama, sest ma lapsi ei kavatse saada, kuna nad on keskkonnavaenulik saast.
 
Loomasõber 26. jaanuar 2019, kl 17.20
Kui loomaarsti juures võõrsõnadega eksida, võib saada vale protseduuri. Astraal, kastraal, kastreerimine - on tõesti üpris sarnane kõla.
 
sapiens 27. jaanuar 2019, kl 17.51
Sellist riskantset sammu ei tasu küll ette võtta. Ka taimedel on mälu ja seda puuõõnt on kasutatud erinevatel eesmärkidel alates riigimeestest ja -naistest kuni lihtlabaste joodikuteni välja. Ja võib juhtuda, et enne kui samblale jätetud lisaainete maitsest aru oled saanud, on tore roog allaneelatud ja sohvale raadio ette räntsatatud. Ja siis hakkab film peas jooksma. Võimumehed ja -naised, Mang, joodikud omi asju ajamas.
Sammal tuleb korjata Mutionu mailt. Seal pidas ta oma kuulsa peo, mis on lausa laulupeol toreda lauluna ettekantud. Ja kui seesamune samblasupp ka seal oli laual, ja sedavõrd maitsev, et põder ei vaevunud lusika järele vaatama, vaid lasi looma moodi otse kastrulist.
Anna kiisudele vahel liha.
Naabrite pärast ära pead vaeva - need lahkuvad õige pea ise haisu tõttu. Siis saad majavalitsuselt loomadele lisa pinda.
Ma pole absoluutselt karusloomade vastane. Minu lemmik karusloom on jääkarus. Kas peale nahkhiirte on ka muid karuslinde.
 
Verdict 27. jaanuar 2019, kl 18.38
Ümber lahkunu urni asetage maitsekalt vesikringleid ja küpsiseid.
Soovi korral võite neile talvise meeleolu lisamiseks puistada tuhksuhkrut.
Päeva tähtsust silmas pidades ei sobi ka liiga avar dekoltee.
Kindlasti küsib hoolikas perenaine, kas külalised soovivad veini.
Väga näotu ja ebanõukogulik on külalistele veini peale sundida, nagu see kapitalimaades sageli juhtub.
Seejärel peab kõneisik või ka lihtsalt pere vanim meesliige lühikese liigutava kõne, milles mainitakse ära lahkunu panus Nõukogudemaa rahvamajanduse arengusse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!