Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Müstiline rituaal.
isemaag 04. veebruar 2020, kl 13.29
https://www.youtube.com/watch?v=OBSQFx0W84Q
Жесть. Непонятный религиозный обряд.

Kas wuuduu-kristlased?
 
tõmma 04. veebruar 2020, kl 18.55
naxx, tola!
 
Q1 05. veebruar 2020, kl 16.45
Miks Sa "tõmma" niimoodi ütled?...inetu ju...:(
isemaag 06. veebruar 2020, kl 01.23
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks Sa "tõmma" niimoodi ütled?...inetu ju...:(
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
tõmma ei ole tõmma, ta on tõmmu kuid seesamune nimi enam ei ole poliitkorrektne, ju ta on hakanud häbenema oma vähemusgrupisse kuuluvust. Maag näeb ja teab. Ka seda kuidas tõmmadele uron panna, kuid seda pole ju vaja, kõik saab olema hästi, sel põhimõttel on maailm loodud.
Все будет правильно , на этом построен мир
isemaag 06. veebruar 2020, kl 20.20
А прикиньте, кто ногой этой владеет, что он с ней может дома вытворять.
 
uxti 07. veebruar 2020, kl 16.30
uxti uxkesti
viisk läks tartust viljandi...
 
Q1 07. veebruar 2020, kl 16.54
ja põiena sa naerust ennast tõmbasid täis ja karplauhti lõhkesid...:)
 
unista 07. veebruar 2020, kl 21.07
edasi, konn...
 
igast izemä:gijate hillitsemiseks 07. veebruar 2020, kl 21.10
on välja arendatud uhti-uhti mantra...
 
täiega 07. veebruar 2020, kl 21.12
uhti-uhti, urod!
 
uhti-uhti uhkesti 07. veebruar 2020, kl 21.17
vahur elvast seevaldi
seljas valge hullusärk
hullusärk kui ajamärk
isemaag 09. veebruar 2020, kl 19.32
täiega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> uhti-uhti, urod!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Lihtsalt selline mõte tuli. Ainult näide, kuidas kauge maa tagant sõimajaid vaigistada.
" ИСЦЕЛЕНИЕ ОТ ХРОНИЧЕСКИХ ЗАБОЛЕВАНИЙ "
https://www.youtube.com/watch?v=d5J1ViKvYn0
Sest eeldatavasti on sõimajate ajus mingi füüsiline häire väiksestpeale, järelikult see formula peaks sobima. Sõimajad ise ei saa aru, kuid olge ikka halastavad kristlased, joonistage talle. Ma ise ei viitsi, ausalt. Mind ainult huvitab, kui kaua veel jaksab ilma et tal endal halb olla hakkab. Ahjaa, kristlased ei tohi tegelda maagiaga, kuid kaarte laovad ja ennustavad ja vaime kutsuvad välja, isegi surnuid tülitavad ja tuhat muud posimist, küll te kõike oskate. See 1 patuke rohkem on nagu hane selga vesi.
 
jälle on tal 09. veebruar 2020, kl 22.07
mingid kristlased kõiges süüdi... kas arxxitekt riiztoya ka süüdi on? :D
isemaag 10. veebruar 2020, kl 03.14
jälle on tal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mingid kristlased kõiges süüdi... kas arxxitekt ri
> iztoya ka süüdi on? :D
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Alati süüdi! Juba selle eest et olemas on ja kooserdab, põhjus on kirjas ühes kuulsas raamatus mille nime kristlastest vandaalid varastasid ühelt nende endi poolt hävitatud raamatukogude linnalt.
Et siis hakkas nagu mõjuma formula w? Ma ei teinud midagi, õigemulvaja.
 
skizo mögin 10. veebruar 2020, kl 09.19
izemä:gija tuntud headuses... :D ma ei ole kristlane.
isemaag 10. veebruar 2020, kl 14.38
skizo mögin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> izemä:gija tuntud headuses... :D ma ei ole kristla
> ne.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ma tean seda isegi! Sa oled see erootiline noorsant kes mitu aastat tagasi mu tel. numbrile öiti helistas, su hääl on meeles, ka vaikimine on meeles, ainult mõne infokillu põhjal on võimalik üles leida ja kui ise ei leia, on võimalik anda jumalate kätte ja leiavad. Muidex, praegu kõik mind vaenanud perverdid ja kristlased on hakanud tundma oma naha peal mida tegivad. Selleks kulub kindel aeg 7 Astat, absoluutselt alati laekub tagasi, mingi kristuse jalaköndiga solgitud vesi ei päästa.
 
tuled ähvardama? 10. veebruar 2020, kl 16.25
ma siiski iga skizofreeniku mögina peale veebikonstaabli jutule ei tõtta...
 
7 Astat 10. veebruar 2020, kl 16.26
saad Allahilt pärast surma teises ilmas... :DDD
isemaag 10. veebruar 2020, kl 23.33
tuled ähvardama? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma siiski iga skizofreeniku mögina peale veebikons
> taabli jutule ei tõtta...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
вставай диванные войска время пришло!
 
vaxurile 12. veebruar 2020, kl 20.09
paneme ortodoksi anateema, et ta ei saaks rahu ei maa peal ega hauas...
isemaag 17. veebruar 2020, kl 19.52
vaxurile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> paneme ortodoksi anateema, et ta ei saaks rahu ei
> maa peal ega hauas...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Vaenlane on meie keskel ja tema nimi on Ibilis! Kristlane! Kirikus pühitsetud küünlaid ostmas ja hiljem kodus musta maagiat posimas.
 
OP 17. veebruar 2020, kl 22.38
Kas te võtaksite oma 9 aastat kestnud esoteerilisse mängu lisa liikmeid? Ja juhendage, et mida peaks tegema, et teie mängus osaleda? Kas peaks nuku ostma või mida?
 
Q1 17. veebruar 2020, kl 22.53
Niikaua juba kestnud?...ma suht uus, ei tea seda.
Ehk paned OP miski lüh(ajaloo)ülevaate...:)
 
OP 17. veebruar 2020, kl 23.00
Mina saan aru, et üks osapool on arhitekt ja teine osapool Isemaag ja siis mõlemad torgivad sipsikuid kodus ja annavad siis 9 aastat foorumis teada, et kummal paremini õnnestub.
isemaag 17. veebruar 2020, kl 23.33
OP Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina saan aru, et üks osapool on arhitekt ja teine
> osapool Isemaag ja siis mõlemad torgivad sipsikui
> d kodus ja annavad siis 9 aastat foorumis teada, e
> t kummal paremini õnnestub.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
See on rohkem nagu sinnapoole, no mõistad küll. Kui isemaag midagi avaldab, siis keegi lisab sõimu ja pole kindlaid andmeid kas nii teeb arhitekt ise või mõni tema jüngritest. Kuid 1 on kindel: isemaag mitte kunagi omal algatusel ei ole kedagi neednud, see on nii ohtlik värk et lihtsalt pole mõtet, isemaag mitte ühegi inimese peale ei ole posinud kuigi oskusi oleks küll, on nähtud pealt tegijate endi kaudu mis neil hiljem toimus. Väga huvitavaid asju on loetud mida kõike kristuse nimel tehakse, muidex Kristuse endaga otse suhelda on võimalik ja tema poolt terviseabi on olnud kohe tunda minuti jooksul, aga hiljem kristlastega kokku puutudes kõik rüvetatakse ära. Paha lugu küll, kuid kristlaste kari on pöördumatult pätistunud. Kui tseremoonia ajaks tassitakse välja surnud pühaku jalakönt ja ei anta rahu surnule, niiviisi teevad ebausklikud.
,,, Ainult täiendan midagimuutmata: Sõimuga olen harjunud, ainult naljakas tundub vahel ja kuidas reageeritakse, see on üks maagia põhialuseid mitte vihastuda, võimalikultalati ilma isikliku vihata, kõik saab õigesti, selle seaduse peal püsib kogu maailm ja Elu on näidanud et nii on.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati isemaag 17.02.2020 23.48.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!