Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Telepaatia
 
Teele 01. august 2002, kl 14.23
Mis te arvate, kas on võimalik telepaatiline suhe kahe inimese vahel?
Nt. ma tean ja tunnen ära millal ta helistab, millal ja mida ta teeb jne. Või äkki ma tunnen teda juba nii hästi?
 
L 01. august 2002, kl 14.31
on küll!!! olen pikamaasuhtes, millele eelnes pikk tutvus ja ma pean ütlema, et oma suureks hämmastuseks tundsin ma alati ära, kui ta helistab, kohe kõhus oli sedalaadi tunne. mõnikord mõtlesin, et noh niisama oli tunne, aga pärast tuli välja, et ta oli sellel päeval helistanud, aga mind polnud kodus. algselt oli natuke kõhe, et mis toimub, aga mulle hakkas see lõpuks meeldima. tõsi küll viimasel ajal on see vähenenud, aga oleme ka tihedamalt kohtunud.
 
Mina 01. august 2002, kl 14.37
On küll olemas. Ainult kogu asi on lõpuks sinu jaoks väga kurnav. See inimene lihtsalt omab võimu sinu üle ja veel hullem, kui sa talle sellest räägid. Siis võib ta seda kuritarvitama hakata. Tean seda, sest mul on ka endal selline kogemus olemas(veel sellest aastast). Esialgu tundus kõik nii vahva ja armas, olin nii õnnelik, et selline tunne oli. Tundsin täpselt ära millal ta minu peale mõtleb, hetk enne helistamist teadsin, et kohe ta helistab. Aga tegelikult kogu see asi läheb lõpuks päris jubedaks. Ta on sul kallal nagu biovampiir. Mind ajas see küll lõpuks täiesti hulluks. Lõpuks kasutasin sensitiivi abi, et sellest vabaneda. Teist sellist kogemust küll iial enam ei taha. Need on inimesed kellel on väga tugev biobäli ja suudavad sellega endast nõrgemaid mõjutada. Mitte midagi lõbusat selles ei ole.
 
Tarapita 01. august 2002, kl 14.52
Olen "Minaga" ühel meelel. Telepaatia on tõesti üks igavene biovampiirlus. Eriti vastik on kui mõni "armastav mehike" sinu peale mõtleb, kui teiste naistega on. See mõjub kuidagi alandavalt ja rusuvalt, eriti kui ta seda sulle hiljem räägib ning ta jutus pole häbivarjugi. Siiski sensitiivist ega psühholoogist pole erilist abi. Käisin psühholoogi juures ja too soovitas mulle tolle tüübiga uuesti suhtlema hakata ja isegi "sõbraks saada". Haige jutt. Hulludest tuleb eemale hoida. Tuleb lihtsalt oma eluga edasi minna ja otsida uusi eesmärke ja analüüsida kõrvaltvaatajana oma kogemusi. Ainult nii saab lahti halvast mõjust. Mina leidsin oma jõu Piiblist. Olin enne seda padufeminist ja arvasin, et saan õnnelikuks, kui käitun vastavalt oma tunnetele mõne püksipaari vastu. Tegelikult ei seisne õnn selles, et sul on vabadus magada kellega tahes, vaid selles, et sul on õigus hommikust süüa ühe ja sama inimesega iga päev ja ta on su juures nii heal kui halval ajal, kui sa teda vajad. Nii minust saigi eksfeminist. Naised ja mehed on erinevad -- see on tõsi ja nad on a priori võrdsed, kuid ma usun et nad saavad koos elada, kui püüavad ka ilma feminismi-ideoloogiat tundmata.
 
liizbet 01. august 2002, kl 14.53
minul on telepaatia tekkinud vahel parima sõbrannaga...igati positiivne kogemus...kallimaga ka aga kuidagi teistmoodi...
 
krt 01. august 2002, kl 15.10
hmm, tarapita, ma ei saa aru, kuidas feminism suhteid mõjutab? Ega feminist ei ole see, kes oma suva järgi ühest voodist teise käib ju... Kurvaks tegi mind su jutt :(
 
suss 01. august 2002, kl 15.14
On küll võimalik.
Et kas just biovampiir... sõltub inimese arukusest, kuidas ta omi võimeid kasutab. Lõpuks pöördub ju halva sooviga bumerang ikka soovija enese poole topelt jõuga tagasi!

Meil mehega on ka selline... kuidas nüüd öelda, tundlik suhe.
Reeglina too kõhutunne, et teine (armastusega) mõtleb, on kosutav. Seda ei juhtu muidugi iga päev, rohkem siis, kui ta on pikaks ajaks kaugel ära.
Et nagu füüsiliselt kaugel, aga hingega siinsamas lähedal :)
Ja ma mõtlesin, et see ongi niimoodi normaalne... :)
 
näkk 01. august 2002, kl 15.31
võib küll olla. nii armastatud inimesega kui ka (kahjuks) vähem armastatud inimesega või suvalise tuttavaga.
 
Feliks 01. august 2002, kl 15.43
jah. on. meie kodus kasutame selle hetke teineteisele väljendamiseks õhte kindlat sõna - kõrvalseisjad alativaatavad meile arusaamtuses otsa, sets ei saa aru, miks üks teist sellise "hellitusega" sõimab:) Tegelikult mei eteame, et meil käib sellele sõnale sulgudes ette hellitavalt.
Reeglina juhtub see nõnda - et teine oma pikkade juhtmete tõttu alles kogu lauset mõtte skokku, kui teine sama lause, vahel ka samas sõnastsues ette kannab. Rääkimata palve võtta ja ulatada midagi, kui tene seda juba parasjagu ulatamas on või ..või lihtsad teineteisele helistamised:)
 
Yes 02. august 2002, kl 10.13
Kuule Feliks, lausa kohutav on sinu tekste lugeda. Täiesti võimatu. Õpi kirjutama või siis loe vähemalt enne läbi, kui ära saadad.
 
Mariann 18. detsember 2013, kl 23.50
jah on kyllll !
 
Mariann 18. detsember 2013, kl 23.51
jah on kylll !
 
helleriina 19. detsember 2013, kl 23.55
jah on võimalik. telepaatiline suhe on võimalik isegi inimese ja looma vahel.
siin pole midagi harukordset, imestamisväärset, ega ka müstilist. see lihtsalt on nii ja kõik.
 
helleriina 20. detsember 2013, kl 00.00
Mina ja Tarapita
aga see, millest teie räägite on hoopis muu teema.
(vaevalt te seda enam loete, aga kui juhtute lugema. teema on üle 10a vana.) aga see on huvitav teema, mida arutada.
telepaatia on siiski ikkagi positiivne nähtus.
 
Tibi 20. detsember 2013, kl 02.05
Mis raamatutest telepaatia kohta lugeda saab?
 
helleriina 21. detsember 2013, kl 10.53
Tibi
no pealkirju pole meeles, aga mine raamatukokku ja küsi. see on ju teaduskik värk. on uuritud labaratooriumides, katsetatud, jne. mina olen lugenud mitmeid raamatuid ka nõuka ajast, vaat et 30a tagasi.
aga ega labaratooriumis ei saa muidugi katsete tulemusena asju ikkagi tõestada. telepaatia toimub põhiliselt siis, kui inimeste vahel on side. võõraste vahel on see ikka raske ja ka teadlikult saata telepatilisi sõnumeid on raske. aga telepaatia toimub iseenesest lähedaste inimeste vahel - sõbrad, sõbrannad, lapsed, vanemad, abikaasad, armastatud.
 
googelda 22. detsember 2013, kl 12.22
ja infot kui palju.
 
01021973 03. märts 2017, kl 05.46
Telepaatilist suhet nimetatakse kui kauge maa tagant sa ronid ja tungid sõna otseses mõtes teisele inimesele pähe ja sisestad temale enda mõteid või mõtled enda peaga tema tegemisi ja mis ta peaks tegema,seda nimetatakse satanismuseks ja see ei ole suhe vaid kuritegu,samuti võib selle inimese kohta öelda kes on teisele inimesele elusse roninud ja pähe tunginud kauge maa tagaant et ta on puhtalt vaimselt haige inimene ja seda nimeatatakse tema haiguse klassis skisofreeniaks.
 
......... 04. märts 2017, kl 12.14
01021973 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Telepaatilist suhet nimetatakse kui kauge maa taga
> nt sa ronid ja tungid sõna otseses mõtes teisele i
> nimesele pähe ja sisestad temale enda mõteid või m
> õtled enda peaga tema tegemisi ja mis ta peaks teg
> ema,seda nimetatakse satanismuseks ja see ei ole s
> uhe vaid kuritegu,samuti võib selle inimese kohta
> öelda kes on teisele inimesele elusse roninud ja p
> ähe tunginud kauge maa tagaant et ta on puhtalt va
> imselt haige inimene ja seda nimeatatakse tema hai
> guse klassis skisofreeniaks.


01021973 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Telepaatilist suhet nimetatakse kui kauge maa taga
> nt sa ronid ja tungid sõna otseses mõtes teisele i
> nimesele pähe ja sisestad temale enda mõteid või m
> õtled enda peaga tema tegemisi ja mis ta peaks teg
> ema,seda nimetatakse satanismuseks ja see ei ole s
> uhe vaid kuritegu,samuti võib selle inimese kohta
> öelda kes on teisele inimesele elusse roninud ja p
> ähe tunginud kauge maa tagaant et ta on puhtalt va
> imselt haige inimene ja seda nimeatatakse tema hai
> guse klassis skisofreeniaks.


Just nimelt.Täielik must maagia. Telepaatia on täiesti olemas. On võimalik ka vastuvõtja ajudesse sõnum saata ja tead häälest ära kellega pistmist. Tegelikult paljud kuritarvitavad oma paranormaalseid võimeid ja eriti osavad on nad just vastuvõtja une ajal, kus inimene on vastuvõtlikum. Ei pea olema lähedane sõber. Mul on olnud juhtum, kus katkestasin sellise tegelasega sidemed ja blokkisin ta meilid, kuid kuna tal olid minu andmed, siis ta keskendus neile ja äkki tundsin keset päeva tohutut vajadust teha uinak. Kui olin vaevu uinunud, siis tegelane saatis mulle oma sõnumi et ta on minu kallal oma "suure aitamise nime all" oma nõiatoimetamisi toimetanud.
Ongi vaimselt haiged tegelased ja täiesti süüdimatud. Kuuluvad tavaliselt mingitesse sektidesse või ka lausa ordudesse.
 
Lilleke 04. märts 2017, kl 12.37
Tarapita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen "Minaga" ühel meelel. Telepaatia on tõesti ük
> s igavene biovampiirlus. Eriti vastik on kui mõni
> "armastav mehike" sinu peale mõtleb, kui teiste na
> istega on. See mõjub kuidagi alandavalt ja rusuval
> t, eriti kui ta seda sulle hiljem räägib ning ta j
> utus pole häbivarjugi. Siiski sensitiivist ega psü
> hholoogist pole erilist abi. Käisin psühholoogi ju
> ures ja too soovitas mulle tolle tüübiga uuesti su
> htlema hakata ja isegi "sõbraks saada". Haige jutt
> . Hulludest tuleb eemale hoida. Tuleb lihtsalt oma
> eluga edasi minna ja otsida uusi eesmärke ja anal
> üüsida kõrvaltvaatajana oma kogemusi. Ainult nii s
> aab lahti halvast mõjust. Mina leidsin oma jõu Pii
> blist. Olin enne seda padufeminist ja arvasin, et
> saan õnnelikuks, kui käitun vastavalt oma tunnetel
> e mõne püksipaari vastu. Tegelikult ei seisne õnn
> selles, et sul on vabadus magada kellega tahes, va
> id selles, et sul on õigus hommikust süüa ühe ja s
> ama inimesega iga päev ja ta on su juures nii heal
> kui halval ajal, kui sa teda vajad. Nii minust sa
> igi eksfeminist. Naised ja mehed on erinevad -- se
> e on tõsi ja nad on a priori võrdsed, kuid ma usun
> et nad saavad koos elada, kui püüavad ka ilma fem
> inismi-ideoloogiat tundmata.

Ei ole sa mingi feminist olnud!! Kui oleksid siis sa sellist ila ei ajaks.
 
Yes 06. märts 2017, kl 10.38
Ma olen ka sama kogenud!
 
triin 09. märts 2017, kl 23.05
vahepeal vaatan telefoni ja äkki ta just sellel hetkel hakkab mulle fb-s kirjutama. justkui nagu mõtleks teise inimese kohale enda telefoni!
 
---- 11. märts 2017, kl 17.11
Ei pea mingit lähedast suhet omama inimestega, et info liiguks inimeste vahel ilma, et keegi otseselt midagi räägiks. Info võib liikuda erinevalt selles mõttes, et kohe sõnades võtadki vastu teise juttu või tunnetuse kaudu, tunned, mida teine tunneb või mõtleb, mõni võib ju piltidena ka näha. See toimib eriolukordades ka läbi ühisteadvuse kogukonna tasandil, järsku kõik teavad ja käituvad tervikuna. Igal juhul ma olen seda meilgi kogenud, kedagi ajas see lausa paanikasse, kui see toimus.
 
kinnitan 14. märts 2017, kl 21.46
mul on tüdrukuga megavõimas telepaatia! mul tekib peas küsimus ja enne midagi ütlemast ta juba vastab! :O
 
hmm 14. märts 2017, kl 23.44
kuidas sellist telepaatiat üldse saavutada?
 
tyyp 16. märts 2017, kl 20.30
on vaja väga intiimset sidet.
 
nele 16. märts 2017, kl 21.34
kui side on piisavalt tugev, siis kaks inimest tunnevad end kui üks ja siis peaks toimima.
 
.. 16. märts 2017, kl 22.27
...........
 
sorry 16. märts 2017, kl 22.35
Ei ole küll kogenud seda. Ei mõista, mis jama te ajata..
 
vastus on jaaa 17. märts 2017, kl 00.38
Kui delfiinide vahel on telepaatia, siis miks mitte ka inimeste vahel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!