Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Elu eesmärk
 
Nõid Jasmine 07. veebruar 2008, kl 15.58
Teen jälle ettepaneku väikeseks aruteluks ja eneseanalüüsiks.
Leidsin nimelt sellelt leheküljelt paraja pähkli, mida võiks ka teistega jagada.
http://paranormaalne.blogspot.com/2008/02/elu-eesmrk.html

Kes ei taha, see loomulikult ei pea seda tegema! ;)

Niisiis, arvutage välja oma elutee number ja analüüsige ennast, et kui palju see teie arust tõele vastab või on teil elus hoopis teised prioriteedid/ülesanded/suundumused. Kui palju te ühesõnaga tunnete, et peategi just seda tegema!!!

Et asjale hoogu sisse anda, siis näitan ette!

Minu elutee number on niisiis 8

· Õppida materialistlikult edu saavutama - õpin. Ikka tasa ja targu!

· Juhtida teisi - Tavaliselt püüan jääda ikka tahaplaanile, nt jään automaatselt vait kui kusagil arutelus keegi jutuga vahele segab. Samas pean tunnistama, et on küll väike kalduvus mul asju plaanipäraselt jälgida/uurida/suunata.

· Olla tasakaalukas - see on õpitav, kuigi vahepeal kipun just tasakaalutu olema.

· Organiseerida - lemmiktegevus tegelikult. Kõik minu asjad on mul tugeva kontrolli all. Kui asjad hakkavad viltu vedama, siis kaldun olema see, kes neid paika hakkab lohistama.

· Saavutada raha, mainet ja sotsiaalset seisundit - no eks ma ajapikku püüan, kuigi eriti seda tegevust ei järgi. Meeldib ka rohkem omaette olla.

· Teha tööd - Minu puhul on see oluline, et kui ma ausat tööd teha ei saa, siis ma pigem ei tee üldse. St. mustalt töötama ma ei ole nõus. Ja tööd püüan ma teha hingega. Töösuhteid hoian muust elust lahus.

· Olla auahne - ehk ka kangekaelne ja pealekäiv, oleneb olukorrast muidugi. Mida ma väärt olen, seda ka taotlen. Endale pähe istuda ma ei lase. Samas on teemad, mis mind külmaks jätavad. Nendele ma ei reageerigi , kuna tunnen, et need mind ei puuduta.
 
skrpaN 07. veebruar 2008, kl 16.05
minul ka 8, ja täiesti täppi. Ka horoskoobid väidavad nii..
 
sädemeke 07. veebruar 2008, kl 16.15
nr 22.
ei vaidle:)
 
kenake 07. veebruar 2008, kl 16.25
kui on see: sünnipäev+kuu+sünniaasta = 8, kuid ta jääb minust kuidagi kaugeks.
 
Natali 07. veebruar 2008, kl 16.43
Ma ei saa aru. Mul tuleb kokku 10, aga selle kohta ju pole midagi.
 
Nõid Jasmine 07. veebruar 2008, kl 16.44
Kui 10, siis pead veel väikse arvutuse tegema.

1+0=1.

Üks tuli hoopis.
 
Natali 07. veebruar 2008, kl 16.49
Kuidas siis need 11, 22 jne kokku tulevad, miks seal edasi ei arvutata?
 
. 07. veebruar 2008, kl 16.53
Mul nr.9 ja taitsa tappi.
Naljakas, et nr.11 on ka taitsa 100% minu moodi:P
 
Natali 07. veebruar 2008, kl 16.57

Elutee number: 1

· Seista oma jalgadel - seisan kindlalt

· Usaldada iseennast - iseennast usaldan eelkõige

· Teha initsiatiive - eriti mitte

· Vältida koostööd - parema meelega tõesti omaette tegija, kui keegi pundis, läheb kõik untsu

· Olla teistest sõltumatu - tahaks, aga ei saa, sest on teatud inimesed, kes sõltuvad minust

· Näidata teistele teed - kui oskan, siis näitan :)

· Juhtida teisi - oleneb keda, lapsi kindlasti

· Võita oma loovusega takistusi - loovusega on lood kehvad

· Saavutada asju, eesmärke - eesmärgid on, aga tee nendeni on ränk, motoks: per aspera ad astra

· Muutuda isikupäraseks - see pole küll eesmärgiks, isikupära on kaasasündinud, ma pakun
 
myy 07. veebruar 2008, kl 16.58
sest 11 ja 22 on meisternumbrid, mida on võimalus oma tegudega taandada 2x ja 4x (st sa ei kasuta vaimseid kinke ära). meisternumbrite realiseerimine sõltub sellest, kuidas oma elu elad.
Kui juba numeroloogia peale läks, siis soovitan Jasmine´il mitte piirduda sellise pealiskaudse elutee numbriga, vaid võtta ette kõik- apogeed, täis- ja kaashäälikud. Eriti on, muide, huvitavad nimed, sest need (naistel) võivad elu jooksul muutuda ja muutunud nimi kannab kaasas sageli teist energiat. Võib vaadata ka hüüdnimesid.
ok, mis ma siin ikka kirjutan, eks igaüks kes asjast rohkem huvitatud, oskab ka guugeldada...
 
. 07. veebruar 2008, kl 16.59
Mul on abikaasa nr.11 kuid intuitsiooni ja okultismiga on tal lood kehvad, need rohkem minu rida:P.
 
a 07. veebruar 2008, kl 17.02
mul tuli 1, aga pole minu moodi
kas need peaks siis minu iseloomu nõrgad küljed olema või, kas seda tuleks siis arendada?
 
Nõid Jasmine 07. veebruar 2008, kl 17.10
Jah, ma arvan, et need ongi sinul need eesmärgid, mille poole sa püüdlema peaks.
 
marie 07. veebruar 2008, kl 17.10
See on päris asjalik link ka, proovige: http://www.tmk.edu.ee/~hanna/php/projekt2/
 
myy 07. veebruar 2008, kl 17.12
te olete sellest numeroloogiast täiesti valesti aru saanud! Elutee jms numbrid ei ole selleks, et ennast "ära tunda" ja mõnuleda teadmises, et nr. 1 on nii tore, küll on lahe et ma nr. 1 olen. või vot kui kift, et olen nr. 11, ju siis on minus ikkagi midagi erilist... Elutee jms numbrid märgivad ülesandeid elus ja omadusi, mida arendada, oskusi, mida realiseerida. Pealegi on selle blogi 7 lauset iga numbri kohta liiga napp info...
 
Nõid Jasmine 07. veebruar 2008, kl 17.23
Jah, napp tõesti, aga tuginedes sellele blogile, me vaatamegi seda nappi infot. Pole midagi imestada!

Ja miks arvad, et keegi on valesti aru saanud? Sa tõid oma arvamuse välja, teiste arvamusi sa ei tea ju!

Igaüks saabki omamoodi aru ja seletab endast lähtudes need asjad lahti. Keda huvitab, see ka uurib. Keda mitte, see jätab selle vahele. Ega me siin mingit sügavamat uuringut ei tee! Mõnele piisab sellestki!
 
nummi 07. veebruar 2008, kl 17.37
marie link võttis seest jahedaks.
 
Nõid Jasmine 07. veebruar 2008, kl 17.45
to myy - aitäh 16:58 postituse eest, aga sellega olen ka juba ammu algust teinud! ;)
 
a 07. veebruar 2008, kl 17.46
minul aga oli marie lingiga nii et kui panin praeguse nime ei olnud mina, aga kui panin neiupõlvenime siis läks küll kõik täppi
 
sinilind 07. veebruar 2008, kl 18.11
Elutee number: 3


· Õppida end väljendama +tihtipeale on oma mõtete sõnadesse panemine keeruline enamasti ikka õnnestub see kirjutades.

· Olla loov ja sotsiaalne +loov olen küll, kuid jah sotsiaalne külg vajab veel tööd ei lase naljalt inimesi endale ligi

· Olla avatud +jah liigne avatus on olnud ka ohtlik.

· Vältida asjatut ujedust+see ujedus võiks iseloomustada minu lapsepõlve

· Kasutada oma kunstilisi kalduvusi + need kalduvused olemas ja aeg ajalt saab kasutatud, kuid ikka vähe.

· Pakkuda teistele rõõmu + kummalisel kombel on seegi täppi läinud vahel lausa pidasin pooleld ampelmanni ametit.

· Arendada loovaid võimeid + huvitav kas minu psühholoogia õppimine läeheb selle alla--

· Keskenduda ühele asjale ´+pean seda kõige raskemaks katsumuseks, tavaliselt kui süüa teen, siis teise käega pean koristama ja peas kõlgub mingi 3 asi...
 
seXso 07. veebruar 2008, kl 20.11
Elutee number: 11

· Kasvada vaimselt

· Valgustada

· Olla sõnasaatjaks

· Kasutada oma fantaasiat

· Arendada oma intuitsiooni

· Tutvuda okultismiga


njah...
 
kuutõbine 07. veebruar 2008, kl 21.12
aga minul on elutee nr 1
 
kuutõbine 07. veebruar 2008, kl 21.18
ja marie pandud lingi järgi 9
 
Natali 07. veebruar 2008, kl 21.55
Vaatasin ka nüüd seda teist linki. Seal anti tulemuseks 55, kuidas siis nii erinevad asjad, millest miski oleneb?
 
* 08. veebruar 2008, kl 00.53
mul tuli nr 11 aga ma väga kahtlen, selles värgis, neid elutee numbreid on nii vähe ja iga inimene on ainulaadne, igal inimesel peaks oma isiklik number olema, selles mõttes on isikukood hulga unikaalsem.
 
mariele 08. veebruar 2008, kl 15.22
Tänan,mulle vaatas vastu päris minu moodi mina.Nanny Ogg.
 
Piret 08. veebruar 2008, kl 22.00
Soovin täpsustada,et numbrid 11,22,33 elavad harva oma elu sellena,tavaliselt taanduvad 2-k,4-ks ja 6-ks.Kahju küll.Isikukoodi viimased 4 numbrit on ju registrist,unikaalne kindlasti ,aga mitte elutee arvestamiseks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!