Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Veel peeglitest-kas on põhjust muretseda?
 
skrpaN 07. veebruar 2008, kl 18.09
Suheldes üleeile oma isaga, sain aru, et midagi oli valesti. Küsisin, ja nii oligi. Ta nimelt oli maha pillanud ühe väga vana peegli, tema ema-ja isaaegse (kes nüüdseks surnud on) Kogu teema pole selles, et peegel katki läks, vaid selles, et kui ta viimati (poolteist aastat tagasi)peegli lõhkus, suri pärast seda ta ema, ehk minu vanaema. Ja nüüd on ta suhteliselt tujust ära, kartes, et midagi võib jälle juhtuda. Ka minul on hirm peal, aga.. kas see oli lihtsalt juhus? Mida arvate, targemad pead?
 
hea 07. veebruar 2008, kl 18.20
Üldiselt soovitaks psühhiaatri poole pöörduda. Sinul, su postitusi lugedes.
 
Tiia 07. veebruar 2008, kl 18.40
Jah, see oli juhus.
 
... 07. veebruar 2008, kl 19.42
Juhuseid ei ole.
 
lumi 07. veebruar 2008, kl 20.34
hea võiks ise kõigepealt psühhiaatri pool ära käia.

teemaalgataja, ära muretse. olen mitu peeglit lõhkunud ja midagi pole juhtunud.
 
hea 07. veebruar 2008, kl 20.50
Inimene, kes peegli lõhkumise pärast paanikasse satub, vajab ju professionaalset abi.
 
suslik 07. veebruar 2008, kl 21.24
rahusta isa maha, juhused on nagu nad on ja igaks juhtumiseks on oma aeg, pole tarvis ette närveldada tuleviku pärast, joo rahustavat teed ja ela rõõmsalt edasi!
 
riir 07. veebruar 2008, kl 22.19
Peegli ja surma vahel polnud mingit seost. Elus üks sündmus võib järgneda teisele ilma seoseta.
 
SkorpaN 07. veebruar 2008, kl 22.21
No te ei saa aru. Mu isa ei usu iialgi sellistesse asjadesse, sellepärast ma siia pöördusingi. Ta pole iialgi taolisisi asju tõsiselt võtnud ja ma lihtsalt lootsin siit abi saada nendelt, kes vb teavad, kas tõesti on midagi selle peegli katki minemisega seoses,
omg, ja kohe saadetakse psühhi juurde
thanks a lot!
ja sina, "hea" võta teadmiseks, et see on mu esimene postitus üldiselt siin foorumis.
 
kiku 07. veebruar 2008, kl 23.17
mina olen kuulnud et kui peegel katki laheb, tuleb 7 aastat onnetust aga kui jatta se koristamata 7 tunniks sis on vaid see seitse tundi voimalus et midagi juhtub ja peale seda voib ara selle koristada ja jaab see 7 aasta oma ara.loodan et vaga segane ei saanud :)
 
. 07. veebruar 2008, kl 23.21
kui peegel kuskile maha matta (võõrale maale!) siis ka ei tule 7 aastat õnnetust.
 
suslik 07. veebruar 2008, kl 23.35
no siis tuleks koduste peeglikildudega veel naabri kapsaaeda joosta neid matma, mida kõike hirmuga ei tehtaks ja üldsegi on hirmul suured silmad ja higine selg.
 
* 08. veebruar 2008, kl 01.04
peegli lõhkumine tähendab seitse aastat õnnetut armastust.
 
kenake 08. veebruar 2008, kl 05.46
Korja killud kokku ja viska minema, ütle papale, et pole viga midagi, ostame uue peegli.
 
tipsi 08. veebruar 2008, kl 07.14
Endal kogemus selline,et kui mehega koos hakkasime elama,sai suur peegel ostetud,aasta peale kooselu kukkus peegel seina pealt alla ja kokku saime elatudki 7a.siis sai ta surma.Seda võib võtta nii ja naa,ega mina neid asju ka eriti ei usu.Kui sellest müstikast veel rääkida ,siis on mul elus olnud veel2 müstilist juhtumit,kuu enne mehe surma nägin unes,nagu see oleks reaalne olnud,et must kogu istus mu voodi äärel ja kägistas mind,lõpuks ma sain kuidagi oma mehe nime välja öeldud läbi pisarate ja ärkasin selle peale,et ta küsis mu kõrvalt,et mis on?!Ning nädal enne surma nägin unes(jälle oli selline tunne nagu päriselt),et mu vanaisa kes on surnud,istus voodijalutsis,mul on need asjad nii selgelt meelde jäänud,kuna muidu ma ei ole selline inimene,kes näeks selgeid unenägusi,vähemalt ma ei mäleta,ikka rohkem segased.Vahel olen tagant järgi mõelnud,et kas see oli enne.Nüüd olen neid asju nats tõsisemalt hakanud võtma ja rohkem uskuma.
 
tark ka 08. veebruar 2008, kl 09.27
kõik asjad on omavahel kuidagi ikka seoses. midagi ei sünni tühalt kohalt, sest tühja kohta polegi. kunagi maailmaloomise alguses ehk oligi......
 
dd 08. veebruar 2008, kl 11.52
kui inimene sureb, siis ta sureb ilma igasuguse peeglite ja muu esoteerilise jamata, kuid aga keegi tahab uskuda võib ta pärast surma igasuguseid märke leida ja seoseid tõmmata näiteks: nii aknale lendavate tihaste, vareste kuid unenägude jms.
 
lumi 09. veebruar 2008, kl 12.39
dd
jah, loomulikult sureb inimene ka ilma igasugu "jamata". ainult et pole tark üleolevalt suhtuda neisse, kel on võimed asju ette näha ja tunda. sellega näitad vaid oma kitsarinnalisust.

hea
sa peaksid inimestega suhtlemist õppima ja hoolivust.
 
tean 10. veebruar 2008, kl 16.01
pole kuulnud et peeglid surma tähendaksid..küll aga saavat nende kaudu teiste maailmadega ühendust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!