Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kuldkett
 
palun abi!!! 08. veebruar 2008, kl 20.40
Tere kallis rahvas!
Ehk oskab meegi aidata mind minu mures/probleemis.
Nimelt kaotasin tööl olles oma kullast käeketi. Loomulikult jooksin läbi koik need toad, kus olnud olun-kuid ei midagi-(((
See oli omamoodi kallis mälestusese. Mu mehe viimane kingitus mulle
Kas ehk oskab keegi soovitada mingit meetodit kuidas asjake leida?
Ja ka kuulutasin loomulikult yle terve maja,kuid tulemus-0((
Ma olen toesti väga-väga onnetu!
Kuidas ometi ma leiaksin oma kalli kadunud asjakese??Mälestuse?
 
Sille 08. veebruar 2008, kl 20.54
Otsides tavaliselt kadunud asju ei leitagi. Enamus neist ilmub varem või hiljem ise välja.

Aga võib-olla oli see keti kadumine hoopis sümboolne märguanne, et on jõudnud kätte aeg mehest lahti lasta ja oma eluga edasi minna....
 
palun abi!!! 08. veebruar 2008, kl 20.58
jah-Sille!
Nii mid lohutatigi!-)) Et.ehk oli see paratamatus?
 
proovi 08. veebruar 2008, kl 21.56
Arvan,et pendliga saaks teada,kus kaotasid ? Kas on veel alles? Kas keegi leidis ja otsimine mõttetu ? Ainult 1 küsimus korraga.
Naaber süüdistas oma tütre sõbrannat kuldkõrvarõngaste varguses nende kodust. Küsisin pendlilt,pendel ütles, need kodus,pole varastatud. Rohkem pendlit ei vaevanud.
Kuu aega hiljem helistas naaber ja teatas,et kõrvarõngad leitud kodust ja tal väga häbi,et süüdistas asjatult oma tütre sõbrannat.
Otsi pendli kohta materjali ja äkki sinugi käes töötab.
 
proovi 08. veebruar 2008, kl 21.58
võin ka proovida,kui huvi tunned. Mis küsimusi tahad esitada ?
 
Piret 08. veebruar 2008, kl 22.06
Mina vastan Sulle täpselt nagu Sillegi. Aeg oli sellest vabaneda ja kui ise seda ei märka,aidatakse saatuse poolt kaasa.Ka mälestusese võib oma ülesande täita ja teda ei vajata enam ning teiseks- ära nuta kunagi materiaalseid väärtusi taga.

Pendel töötab paljude käes ja tegelikult võib see pendli liikumine olla ka üks tugeva mõttemõjutuse tulemus.
 
palun abi!!! 08. veebruar 2008, kl 22.06
tahaksin just teada , et kas on ikka selle majas, kus töötan? Kuid ma ei ela /tööta eestis vaid Helsinkis. Ja maja , kusolen/ töötan kah suht suur-5 korrust ja palju ruume...-(
Aga ma oleksin väga tänulik , kui keegi natukenegi aitaks ja monegi vihje saaks!!!
 
Piretile 08. veebruar 2008, kl 22.13
Pendliga töötamiseks vaja pendlikaarti,et ei saaks mõttejõuga mõjutada.
 
proovi 08. veebruar 2008, kl 22.20
Kirjuta,mis korrustel käisid ? Kirjuta veel mis ruumides arvad,et kaotasid.Pane sümbolid või numbrid kahtlastele ruumidele, ise tead ja mina vastan,mis ruumi või koha ütleb pendel. Äkki hoopis riiete sees,kui riidest lahti võtsid ja pudenes või lipsas välja hoopis tänaval - võib ka riitesse kinni jäänud olla. Ise just leisin korra sellisel viisil oma keti.
Üritan,ehk leiamegi üles.Kindlalt küll ei saa lubada.
 
palun abi!!! 08. veebruar 2008, kl 22.21
Aga kust saaks sellise pendlikaarti?
Ja pendli?
Ja kas see ikka toimib igayhe käes?

Asi polegi niivord materjaalses väärtuses kinni, kuivord just mälestustes! Head mälestused kusjuures...-)))
 
proovi 08. veebruar 2008, kl 22.35
kaart ehk kaartide raamat on mul olemas ja hakkangi sinule pendeldama ,kaugused kusjuures ei sega.

Oled ikka paras võhik, number 0,kuid naljatledes ja praegu ei hakkaks sulle õpetusi jagama.Loe minu kirjutist soovitus uue teema all,just panin üles, ehk saadki raamatute abil natuke tarkusi.
Pendlit ja pendlikaartide raamatut ka oli Loitsukelleris kunagi,kuid ka ise saab teha ja saaksin sullegi pendleid jagada. õunapuust ja pihlakast - ise meisterdan,äärmiselt vahva tegevus. saad ka kaarti ise teha,nii lihtne töö,kuid praegu pole sellisteks meisterdamisteks aega.
Pane endale kirja ruum nr.1, nr.2, jne. nii pendeldangi kõik ruumid läbi,kus arvad,et kett võis kaduda.Tänav,kohvik,wc jne - kas said aru ?
 
Uzy 08. veebruar 2008, kl 22.41
Kuule, aga kus sa töötad?.....Mul tuli täna töömeili peale, et leitud kullast käekett. Äkki oligi Sinu kett? Ma töötan Tartus.
 
ohhhh 08. veebruar 2008, kl 22.54
:)))))) pendeldajad!!!! Kas teate, et sellega tohivad tegeleda vaid need, kes on asja õppinud.
 
palun abi!!! 08. veebruar 2008, kl 22.58
Uzy-ei kahjuks ei ole Tartu vaid Helsinki!_)))
proovi- no sin ikka vist aru jah!
Kuigi vohik olen kah!
 
ohhhhile 08. veebruar 2008, kl 23.41
......ega ei tegelegi pendeldamisega, natuke asjaarmastaja ja mitte sentigi pole tahnud ega isegi pähe tulnud küsida - niipalju veel,et looja poolt andeid pole vaja kusagilt õppida. Neid õppinud sarlatane ravitsejaid ja tarku kõik kohad täis ja raha meeldib neile väga. Niisama mänguliselt pendlit kasutada ei saa aga keegi keelata. Paar korda aastas saab sõpradega nalja teha ja äraarvamist mängida.Vaadake parem metsakaamerat ja matsutage koos notsudega.Just nosivad ja veel kuidas. ilm.ee
 
suslik 08. veebruar 2008, kl 23.51
pendliga, nõiavitsaga, täisnurkraamiga võivad tegeleda kõik kelle käes need riistad töötavad ja aidata võib alati hädalist!
 
mina 09. veebruar 2008, kl 00.38
olen kadunud asju leidnud nii...
põrutad jalaga kõvasti vastu maad, võid veel käteplaksu ka teha ja ütled kõva häälega....kurat, tule mu kuldketi pealt ära!
Ja kui see asi on su majas, siis varsti sa ta ka leiad.
Mina olen kõik oma kadunud asjad nii üles leidnud. KUI aga üks ese sul korduvalt ära kaob, siis pole teda sulle vaja.
 
mina 09. veebruar 2008, kl 00.39
veelkord..tule ütle meile ka, kas leidsid ülesse!:)
 
et 09. veebruar 2008, kl 01.43
sa muudkui korrutad siis tea, et eesti keeles on helsingi.
 
hiihm 09. veebruar 2008, kl 18.14
to proovi

Pendelda, MITU NÄPPU ON MUL SEDA KIRJUTADES PÜSTI?
 
rõõsa 09. veebruar 2008, kl 23.33
Lohutuseks võin vaid öelda, et see on märk sinu ellu tulevast armastusest (armumisest).Keti saad lasta endale sama kujuga uue teha.
 
Sama 10. veebruar 2008, kl 10.13
Aga mina kaotasin oma paksu kullast käeketi-käsitöö-umbes kuu aega tagasi Stockmannis Tallinnas.Püüa tuult väljal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!