Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
nomen est omen
 
itsik 09. veebruar 2008, kl 14.33
mh, kes enda tutvustamisel (enda nimetamisel, iseenda teadvustamisel) kasutab (seisuse)nimetust nõid, kas nad ikka teavad, et sellega kaasneb ka vastutus... kes üldse võivad end nimetada nõiaks? või tõstetakse nõia-seisusesse ikka teiste poolt.
 
jumal 09. veebruar 2008, kl 14.47
Sul on õigus.
 
kenake 09. veebruar 2008, kl 15.01
Arvan, et ise teab, kuidas ennast nimetab. Muidugi, see halvab ilmselt igasugused posijad.
 
naine 09. veebruar 2008, kl 15.09
see teeb sama välja, kui 50+ delfimutt ennast kena proa 52-ks nimetab, ehk siin on ta kenake. inimene teostab omi unelmaid või usub pettekujutlust.
p.s reaalis on ta üpris inetu vanainimene
 
itsik 09. veebruar 2008, kl 15.19
kenake, mis mõttes halvab?

sõnaga võib mängida, oleneb eesmärgist. a mõnel sõnal on suurem vägi kui arvata osatakse. ja kui suure jõuga mängida, peaks tagajärgedeks ka valmis olema. ma ei lähe lumelauaga mägedesse sõitma, sest ma ei oska lumelauaga miskit peale hakata, mõni aga on selgeks õppinud ja ei pelga järske laskumisi.

noh sama hea on ju see, kui ma siis ennast superlumelauduriks tituleerin, sest mulle meeldib kogu see värk. mis siis, et ma ise ei oska peale paari liigutuse midagi lumelauasõiduks vajalikku ..

muide, mal ihtsalt arutlen.
 
pilleke 09. veebruar 2008, kl 15.38
aga mis su probleem on?
siin on feministi nurgake, kust teadupärast on keegi endale nimeks võtnud feminist, lolliklubi, mis kubiseb erinevate nimedega lollidest, perekonna osa kuhu on kogunenud emad-isad-lapsed-armukesed, ostan-müün all on ostjad müüjad, iga teema all on niiöelda omad inimesed, siis mis see sind häirib, et keegi on siinse nimena võtnud endale nõid või midagi muud müstilist???? kas astuti kanna peale v?
võta kah mis nimi tahad, kui kellegile ette ei jää või olenevalt olukorrast jääd, siis see peaks ikka nende probleem olema!

paistab, et teemaalgatajal on tegu madala enese väärtustamisega!
 
itsik 09. veebruar 2008, kl 15.58
pilleke, möh? miks sa lahmid?

miks arvad, et ma kedagi konkreetset siin silams pean? ma mõtlesin, et kui vägeva inimesega tegu, kas siis ta tiitlis ka rohkem väge. kas nomen est omen? vaata pealkirja ja loe kaks korda.

minu enesehinnangul pole häda miskit. täitsa tasakaalus.
 
kenake 09. veebruar 2008, kl 17.19
Kuna siin on tekkimas jälle neid nõmetsejaid, ei tahaks ma avas rääkida. Kuid usun, kui Jasmine paneb ette selle nime, siis arvan, ta teab, miks ta seda teeb.
 
pilleke 09. veebruar 2008, kl 17.52
ma ei lahmi. aga paistab et sa räägid siin konkreetsest inimesest. see ka sinu mure rohkem.
 
lühidalt itsiku kohta 09. veebruar 2008, kl 18.01
Kes räägib, mida tahab, see kuuleb, mida ei taha.
 
kuutõbine 09. veebruar 2008, kl 18.01
mees sõimas mind aeg-ajalt nõiaks, keegi teda vastutusele ei võtnud
 
lumi 09. veebruar 2008, kl 18.22
pilleke
erutusid nüüd küll asjatult. teemaalgataja lihtsalt arutleb. ja see on meile kõigile lubatud, on ju?
sina aga nägid kolli seal, kus seda polnud.
 
* 09. veebruar 2008, kl 19.42
ma arvan, et kui nimetab end nõiaks siis annab meile teada, et sel alal kogemusi ja kommib omades teadmisi. mulle meeldib, et ka veidi teadjamad meile oma aega pühendavad. mina üritan oma erialaseid vestlusi vabal ajal mitte pidada.
 
lumi 09. veebruar 2008, kl 20.13
mina arvan, et inimene paneb siia nime tihtilugu lihtsalt mõtlematult, esimese ettejuhtuva sõna. nagu mina. mul pole lumega absoluutselt mingit tegemist.
mõni paneb kindlasti läbimõeldult.
ja mis siis.
 
petja 09. veebruar 2008, kl 21.51
kuutõbisele kl 18:01
aga sa paranda seda viga ;)
see ju puha sinu oma sisetunne, kas näed asja sõimu või hoopis komplimendina!
 
kenake 10. veebruar 2008, kl 02.01
Kommile, 15,09
Mis eesmärgil sa sellist kirjutad? Mida taotled? Miks see sullepeaks hea on? Mõtle nende küsimuste üle.
 
jehahhuu 11. veebruar 2008, kl 14.50
vaadake, Eestis on üha enam laiemat hobitsemist leidmas selline asi nagu - olen-kõva-nõid-ja-ravitseja

kes on liikunud sellistel netialadel ja natuke kitsamates ringkondades siin pisikesel Eestimaal, see on märganud toda kummalist fenomeni.

Konkreetsed vihjatavad indiviidid praegu kõrvale jättes - vaimne kasuahnus (loe: soovimine olla keeegi, Keegi, KEEGI), no see, njah, on üks tiba kummaline fenomen, nagu ma juba ütlesin. Umbes midagi sellist, et - oeh, oeh, tea ei tea, mis ma kõik teha võin, mis VÕIN, ma olen VÕIMAS jne jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!