Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Millised haigused seotud tunnetega
 
Kaun 10. veebruar 2008, kl 19.03
Millised haigused tekivad teatud tunnete tundmisest ja eneses hoidmisest? Huvitab just isiklikud kogemused.
 
Nõid Jasmine 10. veebruar 2008, kl 19.13
Mulle on mõndasid asju lahti seletatud järgmiselt:

Vinnid suu juures - suhtlemisprobleemid teistega.
Mandlid paistes/kurk valus - ei julge asju endast välja öelda.
Selg valutab - ei julge end lõdvaks lasta nö elad raskustest hoolimata nii, nagu poleks midagi juhtunud, selle asemel et tõtt tunnistada.
Odraiva - kedagi kurja/kadeda pilguga vaadates.
 
stella 10. veebruar 2008, kl 19.31
Nohu on solvumine. Keegi on sind solvanud ja sa oled selle solvangu endasse lasknud.
 
alu 10. veebruar 2008, kl 19.35
aga kui hemorroidid on? pole julgenud teistele hinge s.ittuda?

vist kyll, minul hemorroide ei ole.
 
molu 10. veebruar 2008, kl 19.54
alu!?
kallis, sina siin!
noh, kas läheb jälle suhtlemiseks? kuhu sa sealt eelmisest teemast kadusid?

räägi aluke siis, mis probleemid sul on?
 
alu 10. veebruar 2008, kl 19.59
probleeme pole, mulle lihtsalt meeldib siin. siia ma vist pysikaks yle kolingi. sellist rumalust ei leia isegi sodiaagi nurgakesest!

mulle meeldib olla metsa sanitar.
 
molu 10. veebruar 2008, kl 20.32
alu
tegin sulle üleval tühja teema. räägi seal.
sa ainult üks suur probleem oledki.
aga kohtume uues teemas.
 
molly 10. veebruar 2008, kl 21.44
mul oli lapsena kogu aeg odaiva, teie teooria järgi olin siis kuri ja kadeduseuss,
 
suslik 10. veebruar 2008, kl 22.27
ostke raamat: Louise L.Hay "Tervenda end ise" "Kuidas meie mõtted ja hoiakud mõjutavad meie tervist" (kaks pealkirja ongi sellel rammatul), lugege ja saate aru, mida endale ise teete või ei tee.
 
rotu 10. veebruar 2008, kl 23.04
Ohjah, lugege parem Viilmad - seal on 8 kd haigustest, mida igaüks enda kohta teada vôiks! Ma vist hästi ei mäleta aga odraiva kohta oli öeldud, et see on nagu enda ohverdamine vôi enda kohustamine teiste hüvanguks tegutsema aga täpselt ei mäleta - otsige ise!
 
lumi 10. veebruar 2008, kl 23.14
molly
lapsena mõjutavad sind ka vanemate mõtted ja teod.
mul oli ka odraiva lapsena tihti. on samuti meeles, et Viilmaa seletas odraiva kohta, mida täpselt ei mäleta.
 
no 10. veebruar 2008, kl 23.30
see odraive ju rohkem nagu lastehaigus ja lapsed nüüd küll nii kadedust täis ei ole nagu alu või nii
 
molly 11. veebruar 2008, kl 01.01
no vot see viilma ise ütleb oma 8 köites, et ärge uskuge kedagi ja mind ka mitte. Ühes peatükis seletab, et noormees sai mootorratalt surmava löögi, et ei saaks teha kurja mida plaanis ja tema enda surm ju analoogiline. palju siis sellest uskuda.
 
Polly 11. veebruar 2008, kl 04.02
Lugedes tema raamatuid, arvan ma tegelikult, et ta kirjutas vb rohkem, kui inimkond on vôimeline môistma, sest tema juba rääkis tähtedel käimisest (kas oma tädist vms) st sellest, mida "Meie" saates indigolaps kirjeldas, et ta tähelt tulnud. Hiljem, siis pärast tema surma tuli välja, et Viilma oli imestanud, et uueks aastaks ühtegi kalendrit pole saanud ega ka ise ostnud - môttepaus, sest kôik oli juba ôhus. Kôigil meil on siin oma aeg ja omad ülesanded aga temal oli selleks ôpetus, mida me vôime uurida kogu elu ja vb lôpuks ka MÔNELE asjale pihta saada aga sellist asja ei saanud inimene iseenda tarkusest kirjutada, ega ka välja môelda ja seda môistab igaüks, kes seda loeb aga vaja oleks seda lugeda, et môista elu seaduspärasust ja vastutust oma tegudest, mida siin ilmas teeme. Seda soovitaks eriti targutaja Alule, sest seal on vastus igale ta küsimusele ja rohkemgi veel.
 
tunne 11. veebruar 2008, kl 08.56
Selles raamatus on sellest palju juttu.

http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?155437
 
lumi 11. veebruar 2008, kl 18.18
Polly
vot mina arvan täpselt samuti.
me ei saa lihtsalt paljudest asjadest veel aru.
kõige totram on Viilmad tema õnnetu surma pärast kritiseerima hakata.
 
nohu 12. veebruar 2008, kl 00.08
huvitav, et ma saan alati nohu kui talvel märja peaga välja lähen. kelle või mille peale ma solvun siis märgade juustega õues olles?
 
to nohu 12. veebruar 2008, kl 00.42
see ülaltoodu on kõigest Luule Viilmaa oletus....
 
-'- 12. veebruar 2008, kl 18.43
Louise L.Hay "Tervenda end ise" on minu jaoks natuke kahtlane, sest iga inimese puhul on ikka olukord pisut erinev. Minu tervise puhul L. Hay väited ei kehtinud. Tean ise, mis psyyhiline trauma mul enne haigestumist oli ja tulemus kyll selle raamatuga ei klapi. Kui siis väga kaudselt, kuid kaudseid seoseid v6ib leida juba iga asja vahel, kui vaid tahta.

Kui raske haigus saabub *kohe varsti* peale mingit eriti rasket yleelamist, siis usun kyll, et siin on nö ajukeemia mängus. Siin on vägagi asjalik jutt minu meelest, ning oluline on ka see, et tuuakse välja, millised teadusuuringud antud teooriate poolt räägivad: http://www.vain.ee/index.php?main_id=199&lang=est&forum_id=138&ipost_id=153&PHPSESSID=faac044ca882abd6ba259588aae1602e

Siit on vähemalt v6imalik kindlamini vaadata, kas antud ideed p6hinevad uuringutel v6i mitte. Ise usun:)
 
lugeja 12. veebruar 2008, kl 23.58
L.Hay raamatus toodud haiguste põhjustest arusaamiseks on soovitav siiski terve raamat läbi lugeda, mitte piirduda vaid raamatu lõpuosaga. Mina olen väga otsest seoest märganud kõigi oma vaimsete probleemide ja füüsiliste vaevuste/haiguste vahel. Hea raamat.
 
-'- 13. veebruar 2008, kl 01.52
Miks sa oletad, et teised inimesed piirduvad vaid raamatu l6pu lugemisega. Muidugi lugesin kogu raamatu läbi, muidu s6na ei v6takski. Aga ikka minu puhul ei kehtinud, usun täitsa vabalt, et sinu puhul näiteks kehtib. Me pole ju k6ik yhtemoodi tehtud.
Ma kirjutasin, et MINU jaoks kahtlane, mitte et tervenisti kahtlane. Igayks otsustab ikka ise enda järgi. Kogu moos.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!