Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kes on reikit õppinud?
 
Kysija 11. veebruar 2008, kl 22.56
Kas keegi on reiki kursustel käinud? Kuidas oli? Kas teistele soovitate?
 
Sittuv lammas 11. veebruar 2008, kl 23.01
Mis on REIKI?
 
sädemeke 11. veebruar 2008, kl 23.02
nu olen. mitte kursustel, vaid otse meistri käest.
aga kursused on nii ja naa. mõni pealiskaudsem, mõni asjalikum. oleneb, kas eelistad asjasse sügavamalt süveneda või mitte.

*päris igaüks seda õppima ja tegema ei sobigi.
 
k 11. veebruar 2008, kl 23.03
pane otsingusse reiki ja loe-kõik sobivad
 
to sädemeke 11. veebruar 2008, kl 23.07
Tänan vastuse eest! Aga kuidas inimene tunneb, kui õppima sobib, ja et on aeg? Kas peaks mingeid "eeloskusi" olema?
 
! 11. veebruar 2008, kl 23.09
ok oli üks tore vana kelle kaasa tegeles sellega,mõni ehk teab sealt sellest rohkem
 
sädemeke 11. veebruar 2008, kl 23.14
kannatust:) eks kohapeal tehakse kindlaks:P
loogiline on, et energiat peab piisavalt olema ja tundlikkust ning taju.

:) a kui ikka väga tõsine tõmme on, siis võib arvata, et ka nö eelmises elus on kätega ravimisega tegemist olnud ja/või selleski elus.
ses mõttes on nagu eeloskused juba iseenesest olemas.
kuigi otseselt vaja pole.
jah, ja see "aeg tegelema hakata" on ka õige.
 
k 11. veebruar 2008, kl 23.17
reikiga saab igaüks ka ennast aidata
 
ohh 12. veebruar 2008, kl 02.54
mulle ei meeldi sädemeke, liiga pealepressiv ja tavaline, tahtis horoskoobinduses olla äss, mis sellel reikiga tegemist on?!
 
Juurikas 12. veebruar 2008, kl 08.32
Mul ema tegeleb. Käis kursustel. Nüüd tegeleb päris aktiivselt.
Alustada võib nagu sädemeke ütles kursustele minnes.
 
viiu 12. veebruar 2008, kl 08.37
lugedes reiki kohta ning tekkis meeletu tahtmine õppida. Leidsin meistri ja tegin kursuse läbi. Aeg ajalt ka tegelen kui vajadus tekib.
 
anni 12. veebruar 2008, kl 09.45
Ma olen meeletult õnnelik, et reiki juurde sattusin.
Enne reiki I astme koolitust olin seesmiselt tühi ja õnnetu.
Tegin ära reiki 2 koolitust. Pärast seda on minuga ainult imed juhtunud. Olen palju lugenud, endaga rahul ja õnnelik.
Mingit erilist tundlikust ja sensitiivsust ma endal küll ei leia.
Reiki on fantastiline õpetus. Püüan reikit teha endale igal õhtul.
 
jänes 12. veebruar 2008, kl 09.59
olen õppinud, I astme tunnistus on. reikiga on nii, et kui tunned, et sul on seda vaja, siis õpid. kui ironiseerid, siis järelikult sulle ei ole seda vaja.
 
ei 12. veebruar 2008, kl 10.15
seda imede juhtumist ma küll ei usu ja üleüldse sellist juttu, et paugupealt kõik totaalselt muutus jne., nii ei juhtu
 
ss 12. veebruar 2008, kl 11.53
mina olen läbinud 2 astet. teadmine ja tunne, kas tahad seda õppida ja kas oled selleks valmis, tuleb sinu seest. minul tuli. kuna sain ise abi reiki ravist ja hakkasin tundma huvi vaimsete asjade vastu, vii see mind ka tundeni, et soovin ise seda õppida. selleks on ikkagi vajalik, et ise usud universumisee ja selle energiasse ja mitte mõistusega vaid tõeliselt, sisemiselt. mitte mingit erilist muud nippi polegi. ise olen seda teinud endale ja mõnele tuttavale. samuiti saab teha kaugreikit ja reikitada mingit olukorda, sünmust, suhet, ajaperioodi nii tulevikus kuika minevikus. on toiminud
 
sädemeke 12. veebruar 2008, kl 13.04
ohh,
äss? hea nali.
polegi öelnud, et neil seost on.

*kui sa tõesti arvad, et mitme asjaga tegelemine võimatu ja ebanormaalne on, siis... kahju sinust:)
 
arvan 12. veebruar 2008, kl 14.33
Huvitav teema, ja huvitavad vastused. Olen ka reikist palju head kuulnud. Aga neid paari negatiivse kommi siin ärge tähele pange - eks need vist selliste alu-suguste poolt pandud kellest allpool juttu oli. Tahavad ainult teiste tuju rikkuda.
 
hp 12. veebruar 2008, kl 14.54
ka läbinud kaks astet ja väga rahul. Olen ise abi saanud sellest.
 
Krissu 12. veebruar 2008, kl 15.53
Kes on kursused läbinud... Äkki soovitate õpetajat Tallinas?
 
ss 12. veebruar 2008, kl 16.06
vaimne keskus. jaan jääts. leiad ka internetist
 
alu 12. veebruar 2008, kl 17.27
vahemärkusena kommenteerijale "arvan" - sinu kommentaar on labane ja lahmiv, seda teemat pole ma puudutanud.

ei saame läbi aluta?
 
to sädemeke 12. veebruar 2008, kl 18.06
Kui teisele mehele kaela riputada, kes on abielus, mida su reikis elle kohta ütleb, ah? Silmakirjateener!
 
ima 12. veebruar 2008, kl 18.08
Olen kuulnud, et haiged,kellel pole lootust astuvad igasugu ringidesse ja tervendusrühmadesse, paha ju pidevalt haigete inimestega koos viibida mingites otsitud ravirühmades, loodavad nad ju kõik elada igavesti.
 
Polly to ima 13. veebruar 2008, kl 01.44
No kasuta ajusid natuke ajusid, see tähendab, et inimesel on vaja see uus ôppetund läbida ja vb saab ta ka vôimaluse oma elu pikendada, môistes millistest probleemidest haigus tuli, sest need kipuvad kôrvade vahelt pärit olema. Hakatuseks vôiksid näiteks lugeda Brandon Baysi "Rännak" Pilgrimi kirjastuselt, kus naine praktiliselt kuue nädalaga sai jagu oma jalgpalli suurusest kasvajast. Ka mul oli elus selline juhus, kus kasvaja hakkas hinge välja vôtma aga siis sattusin nôidade juurde ja kolme nädalagaa oli see läinud. Nii et tegin môttes eluga lôpparve aga kui pole ôige aeg käes, siis sa ei sure ja kui on, siis kukub vôi kivi katuselt pähe. See viis mind Viilma ôpetuse juurde ja sealt môistsin, millest see kasvaja tuli.
 
pohh 13. veebruar 2008, kl 13.53
a mulle ei meeldi jälle ohh
 
/ 14. veebruar 2008, kl 18.57
igas rubriigis alu.... töötu vist
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!