Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Needus
 
kui raha tahab kulutamist 27. mai 2008, kl 11.16
Oh seda lihtsameelsust! Kui hästi ei lähe, on ikka teised süüdi ja ikka ära neetud ja halva silmaga vaadatud.
 
jesver 27. mai 2008, kl 12.06
pläma
issand, kui rumal sa oled!!!
tarkused ammutataksegi erinevatest allikatest ja pannakse siis kokku ning tehakse siis järeldused. ainult loll hakkab tänapäeval jalgratast leiutama.
jumal tänatud, et viilmaa on viitsinud nii vajalikud asjad ühte kohta kirja panna.

sinusugusel lollil aga on veel tükk maad minna, et asjadest mingile arusaamisele jõuda.

eestlaste piibel - kus nüüd ütles!

kusjuures ongi. enamusel rahvastel sellist asja pole. ole uhke ja õnnelik, et meil on.
 
zzzzz 27. mai 2008, kl 12.38
Viilmaad loed aga tigedusest ja vihast lahti ei saa, kas piibel ei aita?Selle uhkuse ja õnne jätan Sulle.

Luule oli mu kursakaaslane, pööras ära...meie kõikide silme all...
 
jesver 27. mai 2008, kl 12.49
pööras ära küll, aga millegipärast räägib mõistlikku juttu, kogu selle ärapööramise juures.

kus sa mu viha ja tigedust näed?! kas sõnakasutuse tõttu?
siis oled sa küll väga väga naiivne ja elust mitte kui midagi õppinud.
kahju, kahju!
 
zzzzzzzz 27. mai 2008, kl 12.55
Väga mõistlik oli Luulel öelda äsja oma mehe matnud leinavale naisele, et kui naine ikka tõsiselt meest armastab, siis mees ei saa nohugi, rääkimata, et haigus äta viib.
See oli kui sool haavale.
Olgu muld talle kerge!
 
Piret 27. mai 2008, kl 17.52
Lihtsalt naine, vabanda.....Äärmiselt kahetsusväärne, et enamik meist teemast mööda kaldusime ehk lausest nr.1 ja 4.
Lihtsalt naine, kui Sa oleksid küsinud vaid sensitiivi nime ja punkt - oleksid ehk saanud 0 - mõni vastuse.

Sa kirjeldasid aga oma teises ja kolmandas lauses ka enda mittehakkamasaamist ja psühholoogilist seisundit - olen niigi madalam kui muru - mistõttu täiesti õigesti hakkasid kallid abivalmis netilased Sind lohutama ja aitama, aga nüüd tuleb välja,et abi nagu polegi teretulnud?
 
jesver 27. mai 2008, kl 22.55
zzzzz
mina pole luulega kohtunud ja ei tea, mida tema kellelegi öelda võis. raamatuid olen lugenud ja need on väga asjalikud.

aga sina arstina võiksid teada, et inimesed on erinevad, mõned on kohe lausa erilised, mis ei tähenda veel, et nad pahad ja lollid on.

mozart näiteks armastas väga ropendada ja matemaatikast polnud tal halli aimugi - see eest oli ta aga mozart. näiteks üks väga hea sensitiiv on psühhiaatriahaigla patsient. see ei tee tast halvemat sensitiivi. üks mu tuttav naine on kohutavalt ebaviiskas, pealetükkiv, võiks öelda lausa ebameeldiv. see eest on ta aga loonud omal algatusel kooli puuetega lastele ja teinud ära suure töö puuetega laste aitamisel kogu maakonnas.

järelikult oli luulel taktitundega probleeme, mis ei vähenda aga sugugi ta muid väärtusi.

loodan, et arstina oled sa ka psühholoogiat ja mõistmist õppinud. vastasel juhul loodan väga, et sa mind või mu lähedasi ravima ei juhtuks.
 
oo 28. mai 2008, kl 02.13
mul kunagi üks vanem tuttav ütles, et needusest hakati väga palju eestis rääkima peale teist maailmasõda. Suure naaberriigi mõjud. Ega kõike pea ka endale nii tähtsaks mõtlema.

Mõnel aitab needuse vastu hea väljapuhkamine, tervislik toitumine, värske õhk ja liigutamine ja pisut vitamiine. Hea raamat ja toredad sõbrad aitavad ka needuse vastu. Armastada ennast, mitte rumalusi otsida.
 
zz 28. mai 2008, kl 19.18
Teemaalgataja, kui oled oma elu valesti elanud ja palju haiget teinud inimestele, saad elult seda, mis oled ära teeninud, aga see pole needus.
 
lihtsalt naine 29. mai 2008, kl 08.37
Tänan kogu südamest kõiki, kes mind siin kritiseerisid ja mulle hinnanguid andsin:D
Sain nüüd lõpuks teada, et olen olnud üks halb inimene, kes on terve elu teistele liiga teinud, lisaks iseloomutu ning ei soovi oma probleeme ise lahendada ja muud sellist "südamlikku".
Aitäh, head inimesed! Palju päikest teile kõigile ning jõudu edaspidiseks teistele hinnangute andmises paari kirjarea põhjal:S.
Sain hea õppetunni, enam siia nõu küsima ei tule.
Neile, kes tõesti püüdsid aidata ning andsid head nõu või jagasid oma kogemusi - teile olen tõesti tänulik.Sain mõned päris hea mõtted siit.Aitäh teile ning päikest teilegi, kuigi teie eludes paistab seda niigi olevat:)
 
julia 29. mai 2008, kl 23.43
kibestunud naine see teemaalgataja aga siit võltsi kaastunnet otsida pole küll mõtet, kui nüüd loeks kommid uuesti üle siis näeks, et abi rohkem kui kolmest nõiast.
Kes tahab õnnetu olla seda vägisi õnneloikuks ei tee.
 
anna 30. mai 2008, kl 09.02
Siin on ju just nõuanded, mille üle tasuks järele mõelda ja muuta oma mõttemaailma.
Tõesti - ükski teine inimene ei saa vägisi kedagi õnnelikuks ja edukaks teha. Ikka ISE!
Sul on hinges vast süütunne? Mõtle hästi järele!
 
issand kui naljakas 30. mai 2008, kl 10.40
Miks sa, teemaalgataja, loed teiste lausetest välja seda, mida seal pole??

Sa ei ole hea inimene, kui topid teistele ise sõnu suhu. Ma saan aru, et kõike seda sa arvad enda kohta, kuid keegi kommenteerijatest seda öelnud pole. Ikka ise mõtled selle enda jaoks välja, et ikka haledam tunne tuleks. Pöördu psühhiaatri poole, palun!
 
maria 04. juuni 2008, kl 00.32
needust pole olemas! meie m]tted on meie elu.
 
siil 24. august 2017, kl 13.04
Mis tähendab - lollidelt? Kui inimene usub, et saab abi, siis miks mitte minna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!