Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
sõda
 
ma 11. oktoober 2008, kl 09.39
nägin täna öösel unes, et Jaapan kuulutas Venemaale sõja ja ma nutsin ja olin kohutavalt õnnetu.
 
muude asjade seas 11. oktoober 2008, kl 19.14
ma nägin, et ma pesin nõusid ja need ei saanudki otsa :D
 
Sõdi 08. aprill 2020, kl 00.01
Eestlastel ei tasu Leeduga piima pärast sõdida. Kaotus on sisseprogrammeeritud. Leedukaid saab vòita üksnes kavalusega. Ja kui peaks võit tulema on oodata rünnakut mujalt ehk siis lätist Aga Leedus ju nato hävitajad need võtavad eesti piimaveokid sihikule läheb üle lähevad ülelahingutegevuseks Eesti vastu. Eestis asuvad nato üksused kuulutavad Leedus asuvatele nato üksustele sõja ja ongi nato niinimetatud KOLLEKTIIVNE kaitse sooritatud Igatahes tore jätk räimesõjale Saadame Ukraina odavtööjõu sõtta sest nende töökohad on ohus President läheb vägesi juhtima tiss ka paljaks nagu Tsonn Tark Ei saa saata piirid kinni täpselt nii nagu Helmed soovisivad. Presidenti pole samuti mõtet saata sest vägesid juhib meil ju Ratas ja sedagi nii nagu Helmed soovivad. Mis teha Saadame siis vähemalt Helmed maameestele appi vägesid juhtima võõrtöölised vajavad väejuhatajat Ja piimasõjas peab aeg ajalt taevasse vahtima et sügavkülmutatud piimamürsuga pikki peapekki ei saaks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!