Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ufo ootajad
 
viimasele 15. oktoober 2008, kl 18.31
ülitundlikkusel ei ole mitte mingit pistmist närvidega,
ka jumalast rahulik inimene võib närvihaige olla oma sisemuses ussitades.
sina siin ei kamanda, siin ongi nurgake selliste jaoks, miks sa pressid siia kaklema, see näitab ju kui rumal sa oled.
mine looliklubisse seleta seal, seal on sinusuguse koht, kõik selge ja arusaadav ka voodirõõmud sobivad sulle.
 
Zenni 15. oktoober 2008, kl 18.31
Täna sind arvan. Sinuga sama meelt.
Tahaksin lisada, et kismaks kisub ikka siis, kui enda arvamust ei önnestu peale suruda.
Teisiti tähendab see nn. valgustatute ebakindlat olemist. On loetud-kogetud-grupiviiisiliselt koos arutatud ja löppeks iseendid hetkel köige aktuaalsema vöi uuema teesi autoriks ekslikult pidama hakatud. Teisiti arvajaid pimedateks vöi hoopis ullikesteks pidama.
Ei taha kellegi kohta konkreetselt midagi öelda, me köik oleme otsijad, info liigub tänapäeval kiiresti, meeleolud ja töed koos nendega.
Kui seda taibatakse, et köik on pidevas muutumises, siis olemegi töe leidnud.
Olen oma kogemuste najal märganud, et tavaline, märkamatu inimene, kes suudab oma eluga toime tulla, kohaneda ka halbade aegadega,vaikselt ja segamata teisi, kellele ei lähe korda omada tiitlit olla "eriti valitud" - see ongi Inimene ja kaalutakse peale surma ehk rohkem öigeks, kui need kes praegu valguses.
 
siin ei ole 15. oktoober 2008, kl 18.35
midagi suruda, pool Eestit juba tunneb muutusi, sina üksik kibestunud kloon siin vaidled, suures hirmus, et sinu elutöö, kõik mis vähegi positiivne-ilus on hävitada, ei kanna vilja ja lõpuks tagasilöögi saab,

seda oled sa ise tahtnud soovinud ja provotseerinud, mina lähen nüüd, sest mõtetu, nimesel kellel oma kuppel korras, see sinusugust küll kuulama, arvestama, iidoliks pida ei hakka.
mida külvad seda lõikad, kuid sinusugusele küll kosmos appi ei tule, never. @
 
arvan 15. oktoober 2008, kl 18.36
Zenni,
minu arvates nende nn. valgustatute viga ongi see, et nad arvavad, et teavad kõike. Ja siis hakkavad oma väheseid teadmisi teistele vägisi peale suruma põhimõttel, kes pole poolt, see on vastu.
 
vale 15. oktoober 2008, kl 18.37
ka halbade aegadega,vaikselt

ükski normaalne- eluterve inimene ei kohane halvaga, mitte iial, tao see endale pähe.
 
Pole vaja teada 15. oktoober 2008, kl 18.38
Valgustatud inimene ei hakka kaklema selle üle kas ta on valgustatud või ei. Valgustatud inimene armastab kõiki ja kõike, ta jagab oma armastust sest ta teab, et me kõik oleme ÜKS.
 
arvajale 15. oktoober 2008, kl 18.41
kus sulle midagi peale sunniti, tuldi voodifoorumisse- lolliklubisse seletama, vale, ise tuled siia müstika nurka kaklema.
tahad veel suur juht ja õpetaja olla, sa ei ole seda ja sinust ei saa seda ka mitte iial, valedega vajub su liivalossike kokku ja rutem kui sa arvata oskad.
sa ei pea mõtlema nagu mina, sest sa kullake ei suudagi seda iial, ponjal, sina surud siin mitte mina.
intrigeeri edasi aga see sind sihile ei vii, pole siiani viinud ega hakka ka seda kunagi tegema, minu pea selle eest.
hüvast.
kakekoll, kakle siin üksi edasi, liba- kiida ennast -hale
äärmiselt hale ja labane.
 
Zenni 15. oktoober 2008, kl 18.42
Autor: Pole vaja teada
Aeg: 10-15-08 18:38

Tänan sinu toetuse eest.
 
arvan 15. oktoober 2008, kl 18.46
Rahune lõpuks maha! Kus ma kaklesin? Ka siin nurgas tohib oma arvamust avaldada ja seda ma tegin. Kui tahad ainult kaasanoogutamist, siis tee omale kuskile kinnine jutunurk.
Lõpetuseks sulle üks soovitus. Mine peegli ette ja küsi endalt, kas oled ikka tõesti-tõesti väärikas inimene, kes teisi ei sõima ega mõnita. Soovin sulle rohkem mõistmist!
 
vale 15. oktoober 2008, kl 18.47
Autor: Pole vaja teada
Aeg: 10-15-08 18:38

Valgustatud inimene ei hakka kaklema selle üle kas ta on valgustatud või ei. Valgustatud inimene armastab kõiki ja kõike, ta jagab oma armastust sest ta teab, et me kõik oleme ÜKS.

kui me kõik oleks üks ei oleks maakera katatroofi ja hävinugu äärel, mõtle ka mida suust välja ajad, just see ongi see, et me pole kloonid vaid väga erineva geneetikaga, pärandiga,
energijakandjad, antennid, kuid mitte ükski meist ei ole identne ka kaksikud mitte.
kui sina seda ei mõista pole mul sinugaga mitte millesti rääkida.
paistab siin ei olegu enam, sest see saakal omaarust teg puhta töö, jätka samas vaimus, siin foorumis see sul veel niikaua kestab kui suur pauk ära käib.
milline egoist, tema elu on läbi, tema ei saanud mida tahtis- maakera hävinegu.
ära loodagi sind pannakse paika ja õige kähku.
nüüd lähen, ära enam provotseeri sest mina arenen päev päevalt, aga sina kullake ainut teed endale halba.
 
Pole vaja teada 15. oktoober 2008, kl 18.48
Armastus on kõige võti.
 
arvanile 15. oktoober 2008, kl 18.49
peeglist vaata ise ennast ja valeta endale palun, miks sa kakled ja kadestad siin, seda, et sina ei tunne ega ei näe, see ei ole ju minu süü, sa ei taha areneda ja oma suures kadeduses proovid teisi pidurdada. see on sinu mitte minu probleem...punkt.
nüüd varasta ka minu nimi ja lase edasi kõik on sinu vaba valik ja tervis ja südametunnistus ei muud.
aga kindel on see, et see haiseb.
 
??? 15. oktoober 2008, kl 18.50
Pole vaja teada-le

täpselt nii see ongi.Loen ja imestan,mille üle kaklus siis ja sõim kui valgustatus ju nii lihtsalt eesti keeles sõnadesse pandav.Austusega!
 
aga sina 15. oktoober 2008, kl 18.51
oskad armastada, teist taga kiusates ja ahistades, see ei ole armastus---see on ego.
ennem kui sel teemal sõna võtad tee see lihtne- üli lihtne asi enesele selgeks.
päikest.
 
Pole vaja teada 15. oktoober 2008, kl 18.54
Ma pole kedagi taga kiusanud ega ahistanud.
Ja ei pea ma ka ennast valgustunuks. Tavaline inimene olen.
 
noh 15. oktoober 2008, kl 18.56
tõesti tore, et siin sellisel hulgal valgustatuid omavahel heledalt pulseerivad. nätaki ja nätaki:)
 
mina ka 15. oktoober 2008, kl 19.52
ootan lubatud Ufo kontaktide fotosid, klippe. Tahaks näha juba.
 
Zenni 15. oktoober 2008, kl 20.01
Eks köik ole uskumises, loomulikult olen parema ja tervema Maa poolt. Kahjuks ei tunneta joviaalseid muudatusi, millest pool Eestit juba osa saanud. Kahjuks.
Ja aidata saame ikka yksikindiviidi tasandilt. Sina, mina ja meie kokku.
Ei saa töusta, kui pole eelnevat kukkumist.
 
vihm 15. oktoober 2008, kl 21.07
ei viitsinud kõiki komme läbi lugeda, aga tänu kommijale Kogu tõde, kes viitsis siia huvitava info panna.
no kas keegi tõesti naiivselt arvas, et taevasse ilmub 300km- se läbimõõduga emalaev!? inimesed oleks vist hullunud ja paanika enneolematu. kuidas saab selline asi üldse kellelegi pähe tulla.
ilm on ilus, sume ja sügisene ning mina seostan seda pigem hingedeaja lähenemisega.

pooldan arvamust, et halvale tuleb vastata ja tuleb vastata tema enda sõnadega. muidugi mõistuse piires. kui me tegutseksime alati ütluse "targem annab järele" järgi, siis võtaksid lollid ja halvad maailmas võimu.
ei saa olla ükskõikne, ei tohi lasta end maha suruda. võimalusel tuleb endast madalamaid vaime vältida, kuid kui näed, et kellelegi liiga tehakse, tuleb vahele astuda.
kahjuks me seda ei tee ja ei saa alati. nägin täna bussis räpast naist, kes oma kolme lapse peale pidevalt inetult karjus ja ei astunud vahele....halb tunne on.
 
vaikus aga mitte kauaks 15. oktoober 2008, kl 22.21
tulewad tulewad need ufod . ükskord juhtub see nii v6i naa ja nende olemasolu eitamine EI AITA SEST SKEPTISISM JA UUTESSE ASJADESSE ,ET ON MISKIT VEEL MITTE USKUMINE ON INIMESTE LAISKUS. EDU TEILE TEIE MUSTVALGE ELUGA SEST MINU ELU ON VÄRVILINE SEST MA USUN V6IMATUTESSE ASJADESSE JA TEIE SKEPTIKUD PRAADIGE JA PIGISTAGE SILMI KINNI NIIKUINII SEE EI AITA
 
vihm 15. oktoober 2008, kl 22.25
vaikus...
ära siis kohe nii... mina usun küll.
aga kas oled ise ka midagi huvitavat kogenud. äkki viitsiksid rääkida.
 
### 15. oktoober 2008, kl 22.29
Äkki paneks selle teema nüüd lukku. Fakt on see, et seekord nad ei tule. Olemas nad on..aga läbi saab kohe see aeg, mil nad pidid tulema. Vöi siis tulidki, aga suurtel tegelastel önnestus see tagasi hoida.
 
mööduja 15. oktoober 2008, kl 22.33
Selle öise valguse kohta tahan öelda seda, et praegu on täiskuu ja taevas on valgus igal juhul. Need soomlase pildid youtubest olid ka ju kuu valgus, mis paistis läbi pilvede.
 
no 15. oktoober 2008, kl 22.59
22.29
ma arvan, et me ikka räägime niikaua, kuni juttu jätkub. korrapidajaid, kes kamandavad, millal teema lukku panna ja millal mitte, me ei vaja.
 
@!#$ 16. oktoober 2008, kl 09.23
Siin müstika nurgas elutseb üks eriline jopakoll, keegi kes peab ennast valgustatuks, tema parasiitsõnad on IIAL ja labane. Hästi õel ja tobe inimene, jube "kõrge" omaarust, jube "eriline", jube "paikapaneja", "teadja", "tähtis"
Sülitan su peale! Hale vari oled, isegi ühe nime alt ei julge kirjutada, vaid lahmid vähemalt kuue eri nime alt. LABANE
 
Pole vaja teada 16. oktoober 2008, kl 10.31
http://www.youtube.com/watch?v=rm4v8ylAxTc&
 
??? 16. oktoober 2008, kl 13.47
Pikk jutt,...jutt.Tüüpiline vabandamine pluss enese kiitus.Blossomi näol tegemist siis veel väga närvilise inimesega.
 
k 16. oktoober 2008, kl 14.39
millegipärast usun tema sõnu, hoopis vastupidi oleks olnud siis, kui ta oleks toonud mingi mageda vabaduse a'la inimkond pole valmis, ta ise ju ütles ka, et sellele polegi mingit vabandust, miks nad ei ilmunud, kuigi pidid. minule tundub siira ja lööduna ta. või siis vastasel korral on ta väga osav näitleja. kuid isegi siis, kui ta ise oma sõnu usub, võibolla peaks vaimse tervise kontrolli minem, lihtsalt igaksjuhuks, no ma läheks, ausalt ka. pluss veel see, et kommentaarides oli ka selline lugu kuskil, et teda võib vabalt mingi halb olend ära kasutada esinedes heana. et jah, ei tea, mis see nüüd oli, pity et nad ei tulnud,sest lootsin,vaata kui tore oleks olnud. aga jah, tuleb eluga edasi minna, keskendun nüüd rohkem oma reaalsusele, iseenda probleemid ära lahendada vaja mul. piis.
 
Pole vaja teada 16. oktoober 2008, kl 14.50
to k: Sama siin. Meid lihtsalt tõmmati ninapidi. Ja ma ei mõtle Blossomit. Ma usun, et tema on siiras.
 
??? 16. oktoober 2008, kl 14.56
Tegelikul tõesti, siirusesse usun ka.Sorry kui kedagi solvasin!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!