Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Igor Volke jutt
 
aga 02. november 2008, kl 16.40
sul statistilised andmed puha teada? a miks neid rünnatakse, lollusest (teadmatusest) nagu ikka...
 
Phobic 02. november 2008, kl 16.50
Igor Volke saates rääkis ju, et nähti objekti ja kohe kukkusid kõmmutama. Ju siis kardavad või midagi.
 
aga 02. november 2008, kl 16.54
hirm tuleb teadmatusest
seda rääkis ka, et inimene primka on
a miks primka kuri peab olema...
 
Oh, mönna! 02. november 2008, kl 17.00
Eelmisel korral sain siin hirmsasti pragada, kui kahtlesin, et kas need suurt päikest ja valgust ja suuri öpetusi tooma pidanud ufid ikka tulid ka vöi!
Juba Volks meid köiki , kui valgubaasi, äksoni nendega ära teind.
Ja see Vatikan ka veel, mistarvis mulle siis Jeesus, kui kohe mingiks syldiks saan...vöi mis?
 
02. november 2008, kl 17.18
juutuubis on video ka kus maalt lendab välja taldrik ja selllele lendab mingi kiir järele. Ilmselt taheti taldrik alla lasta.
 
nipsu 03. november 2008, kl 03.13
tegelikult on koguaeg varjatud meie eest väga paljut ja siiani varjatakse 95% infot seoses maavälise elu ja oluga aga seda kõike avalikustades lihtsalt inimesed ei suudaks enam olla oma elu juures sest nad teaksid liigapalju ei alluks enam valitsustele ja mingitele eeskirjadele. et valitsus on juba suut kopeerida nende allakukkund laevu ja paigaldand neile igast sõjalisi otstarbeid ja asju kõik juba olemas inimestele lihtsalt massile pole vaja teada ju kuidas siis töötaks see süsteem kui me kõik teaks kuidas siis saaks eksisteerida tööorjus ja ajapuudus ja stress ja koormatus ja autoavariid ja drpresioon aga ega ei saakski.
 
Phobic 03. november 2008, kl 14.44
Täpselt nii, nipsu!
 
Nutcase 03. november 2008, kl 15.47
Tahaks Phobicuga tutvuda.
 
aga 03. november 2008, kl 16.37
tahaks Phobicuga Marsile
 
long 03. november 2008, kl 16.41
nipsu lause on pikim, mida lugenud olen...........
 
tagasihoidlik arvamus 03. november 2008, kl 17.20
kui valitsustel oleks käes juba kõik need hüpersupertehnoloogiad, siis oleks need ammu juba sõjas afgaanidega käiku lastud. nafta on ju maailmamajanduse alus.

paraku lasevad seal algeliste tankidega ringi, ei mingeid taldrikuid ega muud ulmet.

valku vajavad ufonaudid teisest ilmast??? issandhalasta. kui neil oleks vaja, siis nad võtaks. milleks kogu see läbirääkimiste sürr siis veel? ja veel valitsused? universumis on kõik kõigi ees võrdsed. mis valitsused?

vat see on nüüd küll jutt, mida mina hetkekski ei usu. ja veel riigiraadiost lastakse sellist uinamuinat? maksumaksja raha eest?
 
Seep 03. november 2008, kl 18.09
Vaat minagi ei usu sellist jura.
 
ei imesta enam.... 03. november 2008, kl 18.25
muideks,kas teate,kui palju kaob igal aastal inimesi..........!!!!! Uskumatult palju ja kõik ei ole sugugi tapetud....neid viiakse ära ja muist rändavad põrandaalustesse kliinikutesase elundidoonoriteks....selline ongi elu.
Kohtunud ja tundmatutega ja ei tahaks seda meelde tuletada.Õnneks sain tagasi.Kaine ja normaalse mõistusega,nii,et pole vaja hakata pakkuma omapoolseid arvamusi.
 
Phobic 03. november 2008, kl 18.42
Aga palun, ma olen noor ilus vaba ja vallaline. Kohtuda võime ka Marsil. Kui piletid välja teed.
 
Nutcase 03. november 2008, kl 18.55
Mina ei tahtnud kosimise mõttes, olen ise ka naine (ma eeldan, et sa oled?) :)
 
Kanister 03. november 2008, kl 18.57
Autor: ei imesta enam....
Aeg: 11-03-08 18:25


Keegi ei vöta teilt teie imesid ära.
Tore, kui usute, kuid mind ei veena.
Äkki olete nende nägijate-kuujate arvates nn.madalamal vönkes vöi energias, toiduahela viimases reas...siis peabki nii minema, et varuosadeks vöi katseteks. Ah?
Ei ole vaja kraaksuma ega mind targurpidi kammima hakata. Ei kibestunud, ei rasvarull ega ka sex rahuldamata. Raha ka piisavalt, eluga pääseda.
 
Phobic 03. november 2008, kl 19.10
Naine jah. Mis mõttes siis?
 
Nutcase 03. november 2008, kl 20.01
Niisama tutvuda noh. Et läheks sumedal sügisõhtul ufude lootuses koos kuskile lagendikule taevast põrnitsema ja värki.
 
Phobic 03. november 2008, kl 20.06
Kõlab hästi.
 
aga 03. november 2008, kl 20.10
teil nii ilusad nimed ka, sobivad kohe :D
 
Phobic 03. november 2008, kl 20.11
 
Nutcase 03. november 2008, kl 20.14
Aga...?
Ma võtan hõõgveini ise termosega kaasa ;)
 
Phobic 03. november 2008, kl 20.33
 
Nutcase 03. november 2008, kl 20.40
Kui vana oled?
 
Phobic 03. november 2008, kl 20.48
Järgmine aasta 22.
 
Nutcase 03. november 2008, kl 20.53
Ma veits vanem.

Soovid ka tulla, kodanik "aga"?
 
aga 03. november 2008, kl 23.23
täidza võiks, a ma äkki liiga vana teile :D peaaegu et kahe eest juba
 
Phobic 04. november 2008, kl 15.10
Ei see vanus loe midagi.
 
Puradinno 04. november 2008, kl 17.45
No täitsa lolliks tegite. Ma arvasin, et jutt ikke sellest ufouurijast volkest, kuid teil varjatud kosjakontor.
Täiesti blond lepatriinu olen!
 
Phobic 04. november 2008, kl 19.13
Ma arvan, et Volke pole vastu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!