Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
unes armumine
 
n 30. detsember 2008, kl 10.39
Minuga on juhtunud mitu korda nii, et kohtan unes kedagi väga erilist, tunnen isegi läbi une "kõhus liblikaid" ja selline mõnus ärev tunne on see, ja kõik toimuks justkui päriselt-pilgud ja kõik selline.. Päris elus ma isegi mäleta, et oleks niii tundnud, aga kahju on ärgata ja mõista, et see oli ainult uni..
Mu süda oleks justkui sinna maha jäänud, kahju, et ma päriselt ei kohta sellist inimest..
On sellele muud seletust, kui see, et ma ilmselt lihtsalt igatsen sellist tunnet ja vb mõtlen sellele?
 
ropp raivo 30. detsember 2008, kl 10.49
Ilmselt oled päriselus vana lehm keda keegi ei taha.
 
n 30. detsember 2008, kl 11.45
Ma olen täiesti kindel, et Sina tibukene ei saaks iialgi minusugust :)
 
ropp raivo 30. detsember 2008, kl 11.52
Muidu ei saaks vitukene, sest ma ei tahakski, "sinusugust", LEHMA.
 
n 30. detsember 2008, kl 12.26
Sinusugustele peake olema "Labaste" nurgake, kao minema siit.
Täiesti retarded ikka!
 
ropp raivo 30. detsember 2008, kl 15.40
mis see minu süü on et sa inetu kui siga oled.
 
ropp raivo 30. detsember 2008, kl 15.41
Ning see ongi retardide nurgake, loe teemasid.
 
unemati armuke 30. detsember 2008, kl 19.00

Nojahhh, eks unenägudes me kompenseerime sageli argielu puudujääke... Aga jäta see nägu meelde, kellesse unes armunud olid ja käi tänaval lahtiste silmadega ringi, äkki kohtad sellist tüüpi ka päriselus...
 
K 21. oktoober 2015, kl 11.57
Ei tea küll kes nii lohh mees saab olla nagu "ropp raivo" ilmselt pole ta mees siiski kui käib naisteka foorumis selliseid kommentaare lisamas
 
Lilleke 06. veebruar 2016, kl 23.24
Mul on olnud täpselt sama teema selle nö armumisega. No lihtsalt vihkan seda tunnet kui vahest juhtub. Unenäos näen meest keda tegelikult pole olemas, lihtsalt mingi jumala võõras, aga unenäos on temaga niii hea olla, see tunne..jumalik, meeldib nii väga ja tahaks teda, aga siis ärkan ülesse selle tundega ja jube vastik on:D Mingi imelik kirjeldamatu tunne oli mingi mehe vastu unenäos kes täiesti võõra näoga. Need unenäod on tegelikult ühed huvitavad ja imelikud asjad.
Millega iganes keegi neid ka ei seostaks, siis pole kole ja inetu kes kedagi ei saa. Millest üldse selline järeldus siin ma ei saa aru.
 
natuke ootamist 08. veebruar 2016, kl 07.10
endal oli paar aastat samalaadseid unesid - ja käes ta ongi!
 
arvamus 11. veebruar 2017, kl 23.48
ma arvan, et selline unenägu viitab alateadlikule soovile.
 
kogemus 15. veebruar 2017, kl 21.15
nägin ja tundsin ükskord unes suudlemist. siis polnud varem suudelnud. väga imeline tunne oli. ma olen kuskilt lugenud, et unenäod pidavat meid valmistama ette selleks, mis on tulemas.
 
to ropp raivo 06. märts 2017, kl 19.57
üleskutse sulle, mõnitame poole vähem!
 
alateadja 09. märts 2017, kl 20.52
see tähendab vist armumist enda alateadvusesse?
 
anna 14. märts 2017, kl 22.22
armusin unes kord õpetajasse. aga peale ärkamist oli hea meel, et see oli kõigest uni ja tunne vaibus.
 
to anna 16. märts 2017, kl 20.59
õpetajasse ei maksa küll nüüd unes armuda. mingi pooletoobine oled või??
 
anna 16. märts 2017, kl 21.26
Armusin kellesse tahan!
 
.. 16. märts 2017, kl 22.27
.............
 
ohjahh 16. märts 2017, kl 23.00
Seletuseks on ilmselgelt igatsus.
 
lind 27. veebruar 2020, kl 22.48
aga kui ma juba olen suhtes ja näen sellist unenägu?
 
Q1 28. veebruar 2020, kl 16.47
Unejoonistaja loob armastuse tunde põhjal sellise unenäo. Seal uneilmas võid nö ka armuda oma üllatuseks inimesse kellesse ärkvelolekul polnud Sul mingeid tundeid...:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!