Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
must maagia
 
Gerli 27. mai 2009, kl 23.49
Kuidas saada teada, kas inimesele on pandud peale mõni loits ning kuidas sellest vabaneda?
 
Mai 28. mai 2009, kl 14.27
Gerli, selleks on selgeltnägijad, kes seda diagnoosivad. Aga räägi, mis sümptomid on? Olen ka ise loitsu all olnud ja oskan võibolla nõu anda.
 
Gerli 28. mai 2009, kl 19.53
Probleem on minu lapse isaga. Kardan, et talle on pandud mingi armuloits või midagi sarnast. Ta tahab olla minuga, kuid see teine naine lihtsalt suudab panna ta unustama kõike. Isegi oma last, kuigi see pole üldse tema loomuses. Tema jaoks on olnud laps nr.1 alati. Kui küsin, et kas ta armastab teda, siis ütleb, et ei, kuidta ei tea, miks ta ei suuda talle ei öelda. Ta pole selle naisega ka õnnelik. Seda ei väida ainult mina vaid ka teised. Peale seda, kui ta selle naisega on koos, siis on ka meiega juhtunud väga palju halbu asju. See lihtsalt ei saa olla enam juhus.
Ma pole kunagi uskunud selliseid asju, kuid mida aeg edasi, seda rohkem hakkan selle peale mõtlema
 
Mai 28. mai 2009, kl 21.33
Kui su mees on nõus minema sensitiivi juurde asja selgitama või sina ise läheksid mehe pildiga, siis ma võin anda kontakti. See inimene asub Tallinnas.
 
Gerli 29. mai 2009, kl 01.19
Tema pole nõus minema, kuna ise ei usu sellesse, kuid mina olen küll nõus minema.
 
Keegi 08. september 2015, kl 12.59
Sama siin, tahan abi. Naisel deemon(id) küljes - valetab, tõmbab ringi, petab mammonat välja jne...
 
Keegi 08. september 2015, kl 13.05
to black

sooviksin väheke sinu abi, ehk annab midagi ette võtta. minu mail: janve@hot.ee
 
Väga haavatud 08. september 2015, kl 18.29
Sellise jutu peale hakkan arvama et minu elu on musta maagiaga rikutud
Armastus kadus, lapsega juhtus suurim õnnetus
õnnetus.
Endal elulisu otsas ja otsin alternatiive elust lahkumiseks

Pole kunagi tegelenud musta maagiags. Kas keegi oskab aidata? Mida pean tegema? Enam ei jaksa tean et varsti lõpetan enda ja laste piinad
Ja
 
must ja muu maagia 10. september 2015, kl 17.16
te ikka teema algusaastat ka märkate jah?

to väga haavatud- esimese asjana istu maha peegli ette ja vaata iseendale silma: mida sa näed? ma ütlen sulle mida mina sinus näen: egoisti näen. kõik keerleb ümber keskse "MINA"- MINA ei jaksa, MINA ei suuda, MULLE tehakse liiga. mina mina MINA.

no mina näiteks tegelen musta maagiaga. aga elusees ei aita inimest kellel selline suhtumine ja kes üritab emotsionaalse väljapressimisega oma tahtmist saada (laused a la "vot nüüd kui keegi appi ei tule tapan enda ja lapsed")

pöördu psühhiaatri poole ja kiiresti, sa ise oled oma elu needus, ja hullem veel, sa oled ka sinu lähedaste needus.
 
Jääge ikka Jumalaga 11. september 2015, kl 20.21
Must maagia on saatanast. Ärge sinna ennast segage. Need üleisikulised jõud kes teid seal varitsevad ületavad tuhandetes kordades inimvõime piire. Parem elage enne õnnetut elu kui segate end maagiasse. Kõik kes saatana ja tema käsilastega lepinguid sõlmivad, need kõik ka kaotavad. Eranditult kõik.
Jääge ikka Jumalaga, elu on püha. Tema on meie Issand ja Lunastaja kes kaitseb meid suure kurja eest. Isa, Poja ja Püha Vaimu nimel Aamen.
 
"roosamaag" 11. september 2015, kl 21.29
Pole olemas musta ega valget. Nii nagu head ja halba. On ainult põhjuse tagajärje seadus. Nii nagu külvad nii ka lõikad.
 
21.29-le 12. september 2015, kl 01.37
Kui põhjus-tagajärg pole ei hea ega halb, siis miks lõikad seda mida külvad?

Must on olemas. Ja on ka pigimusta.
 
Mari 12. september 2015, kl 14.33
Olen taldrikut keerutanud kuskil pool aastat. Taldrik hakkab liikuma hommikul, päeval, õhtul- millal tahan.
Ei jõua kedagi kutsuda , kui hakkab ise liikuma. Sõidab
paberi pealt välja ja lihtsalt lauapeal ringi.
Küsimustele õigeid vastuseid ei saa . Koguaeg kirjutab
ainult üht ja sama. Ei ole kodus kummitanud ega ka pimedas varje näinud. Ei ela korteris üksi.
Oskab keegi selgitada, miks ta kirjutab ainult üht ja sama jama(minujaoks jama)
 
KatKat 19. oktoober 2021, kl 17.18
"Must ja muu maagia" - kas tegeled veel musta maagiaga?
Kas on praegu siin veel kedagi, kes maagia/loitsimisega tegeleb?
Sarkasmi ja nalju sel teemal ei ole vastuseks vaja, aitäh. :)
 
Nõiake 25. oktoober 2021, kl 23.25
Vaata umbes 10 aasta taguseid postitusi. Seal kusagil ehk leiad tegijate kontakte.
Kui elus on, ehk vastavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!