Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Aime Viira- kas keegi käinud tema vastuvõtul?
 
Pilleriin 08. aprill 2009, kl 13.53
Rääkige oma kogemustest palun. Ise pean plaani minna millalgi, kuid hea meelega loeks enne, kas olete targemaks saanud ja abi probleemidele
 
alu 08. aprill 2009, kl 19.17
posijate juures käijatel on ALATI võimalus targemaks saada, sest ainuyksi fakt, et nad posijate juures käivad, annab kinnitust nende tyhjalt kumisevast kolust.
 
juula 08. aprill 2009, kl 23.42
vist ei peaks...aga ikkagi.Oled vist tööta jäänud armas kolu.Vt. siin läbi erinevate foorumite Sinu vaimukaid arvamusi ja aru ei saa. oled ju tark ,vaimukas ja paljudest asjadest jagav mees. miks sind nii vähe hinnatakse. Räägin praegu tõsiselt ja ei ilgu üldse.Ausalt.Enamustes küsimustes oled täiesti adekvaatne ja muhe sell veel pealekauba...krt aru ma ei saa milles asi.
 
... 09. aprill 2009, kl 17.36
ta on hästi meeldiv naisterahvas...hea on temaga rääkida, teab mida räägib...
 
tea 10. aprill 2009, kl 11.46
Korra käisin tema loengus, mulle meeldis.
 
pille 14. detsember 2009, kl 19.16
kus aime viira vastu võtab?millises linnas?
 
Appi! 14. detsember 2009, kl 19.27
Mu koer on kopsupõletikus, mis Viira selle peale ütleks, et mis stress on??? Vabaduse puudumine? Ja nohu tal ka veel.. Mille peale ta solvunud on?? Ennustage, palun, muidu koer sureb ära. Tõmbasin ärtu seitse, mis see tähendab, Teadjad?
 
TRIIN 14. detsember 2009, kl 19.52
loll, anna koerale rohtu mitte ära ennusta
 
liina 14. detsember 2009, kl 19.57
Olen käinud, päris ammu, 90-ndatel. Kogemus oli julm - tulin Haapsalust tagasi koju ja hakkasin oma ema süüdistama, paiskasin talle näkku kõik, mida Viira rääkis: olen soovimatu laps, taheti poissi, ei hoolitud, Viira rääkis mu vanematest õudusi!!!
Mul võttis veel paar kuud, et maa peale tagasi saada, vajasin isegi kirikuõpetaja abi, nii sassi läksin sellest visiidist...
Ei soovita ka kõige hullemale vaenlasele.
Ravitseja ta ei ole, nägija ka mitte, lihtsalt Viilmaa "õpilane", need kes on Viilmaa asjadega kursis, ei vaja siinkohal pikemat selgitust!
Kahju, et inimesed nii madalale laskuvad, et raha teenida, muud pole mul öelda, valik on teie!
 
Appi! 14. detsember 2009, kl 20.04
Kui loll ma olen, sedajust ärtu seitse tähendab, eksju Triin?
 
kass 15. detsember 2009, kl 19.20
Sama kogemus mis Liinalgi. Käisin ka kuskil 14 aastat tagasi ja kuulsin ka kuidas oli soovimatu oleks poega tahetud jne. Sain sealt vaimselt rohkem kahju kui kasu.
 
di 16. detsember 2009, kl 18.21
Olen korra käinud, rohkem küll olin Viilma klient. Erilist traumat ma ei saanud, aga segaduses vist olin küll jah. See süüdlaste otsimine, milleks.
 
ise ka lollakas 17. detsember 2009, kl 17.23
lollakad olete või, mingit süüdlast ei otsita, just nimelt rõhutatakse, et keegi pole milleski süüdi, sest süüdi ei saagi olla asjas, mida teadmatusest teed.
kuidas nii valest võib aru saada?
 
huvitav 17. detsember 2009, kl 22.45
kas teadmatusest oodatakse tütre asemel poega?
pekstakse rihmaga last?
heidetakse kogu elu ette, et sa sündisid?
jne.,jne.
Ainult esimene Viilmaa raamat kõlbas mingil määral lugeda, teised kõik prügisse!

Ja teadmiseks, A.Viira ei ole ei nägija ega ravitseja...
 
17.23 18. detsember 2009, kl 03.20
teadmatusest loomulikult, millest siis veel. poja ootajal ei ole absoluutselt aimugi, et ta võiks selle sooviga sündivale lapsele halba teha, sest talle on õpetatud, et sündimata laps on mingi rakkude kogum, mis midagi ei tunne ega taju, rääkimata sellest, et ta võiks tajuda kuidas temasse suhtutakse. nii meile kõigile ju alguses õpetatakse.

rihmaga last pekstes tegi vanem omast arust lapsele head. arvas, et lapsel läheb tulevikus paremini kui "pättuste" eest juba eos korralikult nahutada saab ja seega kasvab korralikuks ning edukaks inimeseks, kuna talle on kindla peale selgeks tehtud, mis õige ja mis vale. rihmaga saab see õige-vale lapsele kindlasti mällu kinnitatud - rihma andja subjektiivne seisukoht. selle lolluse taga oli soov lapsele head teha. et täna nutab aga 10 aasta pärast läheb tal väga hästi, sest ta ei eksi teelt. muidugi kasvatatakse nii ainult teadmatusest. kui ta oleks teadnud, mida ta sellega tegelikult teeb, oleks tegemata jätnud. tõenäoliselt sai ta ka ise lapsena rihma ja polnud paremat õpetusmeetodit eeskujuks võtta. oma pea kahjuks ei jaganud, et teisiti oleks võimalik. teadmatus ikka.

sündimist heidetakse ette, sest puudub sellesse teemasse puutuv empaatiavõime. kus ei ole, sealt ei võta surm ka, nagu öeldakse. mõttetu oodata, et pimeda silm äkki seletama hakkaks.. puudub võime aru saada, kui palju sellise asja ütlemine haiget teeb. teadmatus ja lollus.

saan väga hästi aru, mida sa tunned. teatud põhjusel....
lase sellest asjast täiesti lahti, ta ei armasta iseennastki, kuidas saaks ta armastada siis kedagi teist. õigemini ta tunneb armastust, aga mitte nii nagu meie armastust silmas peame. armastab ta ka sind, kuid seda omal viisil, nii nagu talle hinges jõukohane on. selles ära kahtlegi.

mis temaga juhtus, temaga peab olema midagi juhtunud mingis elustaadiumis. milline ta lapsepõlv oli... see on küss sinule, ei ootagi, et sa isiklikke lugusid kirjeldad. millised tema vanema olid, kui palju sa nende isiklikest asjadest tead..
 
vot 20. detsember 2009, kl 13.24
Aime Viira on Viilmaaga võrreldes lausa kullatükk.Viilma juures käies oli A.Viira alles õpilane ja sekkunud kui kirjutas kogu aeg.Sain Viilma juures väga haiget,sest Viilmaa süüdistas mind selles,et ei armasta oma lapsi,etnäen välja plikake(olin üle 30 ne)Kõike enam ei mäletagi kuid nutsin kohutavalt palju ja kaua.A.Viira tundus soojem inimene kuid abi ei saanud kui temajuure palju aastaid hiljem käisin.
 
*** 28. juuni 2010, kl 21.49
Inimesed, laske oma hirm olla süüdi vabaks, ja te hakkate nägema, et keegi ei süüdista teid, vaid lihtsalt ütleb, mis on mädasti, et saaks hakata õigesti elama! Ärge olge nii tundlikud. Ülitundlikkus on depressioon. Laske ka see vabaks. Siis emotsioonid ei mölla enam.
 
Lil 28. juuni 2010, kl 22.17
Muidugi on raske tõtt kuulda.Oleks pidanud ikka mett moka peale määrima.Küll siis tuleks kiidulaulu!
 
kummaline 28. juuni 2010, kl 22.38
nii vana teema püsti aetud - miks küll, olen käinud, oli au!?
Kuskil 12 a. tagasi vist või isegi rohkem, kogemus sarnaneb siinse Liinaga....isegi kasett peaks kuskil alles olema, sama juttu rääkis mulle ka :)))))), et kui halvad olid ikka minu vanemad, sugugi ei maininud seda, et nad POLE SÜÜDI, JUST ET ON!!!...ja sellest ka minu hädad ja hirm (häda polnudki mingit), käskis kodus järele mõelda ja siin KATSUDA, PROOVIDA, et ehk õnnestub andeks anda...tegelikult oodati just mind ja mitte poissi, vend oli juba olemas ja väga head vanemad on mul - täielikku bullišetti pani see muti küll!
aga sina, ***, miks see sind huvitab, et selle vana teema üles koukisid?
kas see mutt tegutseb ikka veel kusagil sensitiivina???
 
n 28. juuni 2010, kl 22.47
need on siis tegelikud kogemused, ülejäänu reklaam.

<<lollakad olete või, mingit süüdlast ei otsita, --- ja sina tead mida ta rääkis ja kuidas rääkis, terkpea.
peeta hoogu ja sina, ***, sina ka.
Kui ta oleks tark, siis räägiks ta nii, et temast saadakse ÜHESELT aru, inimene tuli abi saama mitte ristsõnu lahendada.
Oleme kindlasti väga taiplikud mõistatusi lahendama, kui enesetunne on väga halb, muidu ju sinna ei minda.

Ja paistab, et hirmutamine ja süüdistamine käib asja juurde, see mõjub paljudele väga hästi. St, lähevad õnge ja hakkavad oma lähedasi süüdistama.
Nii mõnus on teisi oma saamatuses süüdistada, nii lihtne ja labane on selgeltnägijate loogika.

Käisin ka ühe sellise juures, ja küsisin lõpuks, et kuidas see halva manamine su eetikaga kokku sobib, kokutama hakkas,
ju talle tavaliselt vastu ei räägita ja kriitikat ta jutule ka ei tehata, vähemalt otse näkku.

Tuttavale ennustas või nägi, kuidas nad seda jama nimetavad, et abikaasa sureb varsti ja ta saab päranduse jne.
Tuttav veel mühkas, et mis ma selle varandusega teen, see ju meie ühine kodu.
Ja kuu hiljem polnud seda päranduse saajat ennast enam ja põhjuseks oli haigus, mis temas juba siis pesitses ja millest ta siis ise midagi ei teadnud,
ja „tarka“ ei näinud midagi ja pani täiega puusse.
Jõletised on need ennustajad, nägijad ja sõnadega ravitsejad. Maarohud on teine teema.
 
Mari 29. juuni 2010, kl 13.51
Täpselt nagu su jutt mõtted ja teod,selline ka elu.Inimene paraku areneb läbi raskuste,kannatuste,kui soovid.Tark õpib teiste vigadest.
 
tegelikult 29. juuni 2010, kl 14.07
olen ka Viilma raamatuid lugenud, esimene oli minugi arvates kõige parem, aga nii kummaline on lugeda siit neid lugusid, kes tema juures käinud...ehkki sellest oli kuulda juba sel ajal, et ta jah, olevat ränkasid tõdesid näkku paisanud ja inimestele nii haiget teinud...ei pea seda päris õigeks...
ise sain tema raamtutest küll abi, aga vat sisetunne keelas just omal ajal tema jutule minemast, tuligi hirm, et ütleb liiga halvasti...
ometi...olen ka väga tundlik ja kui nüüd aastate taha vaadates ja olles elukoolist õppetunde saanud, tean, et ta oleks öelnud õigesti, ehkki sel ajal poleks ma seda tunnistada tahtnud ja oleksin ka ilmselt palju nutnud...
ja osa inimesi saab tõepoolest raamatust valesti aru, leiavad selle üles, saavad niipidi aru, et KEDA süüdistada ja hakkavadki süüdistama, selle asemel et VABAKS LASTA JA ANDESTADA...

ja tehke mis tahate, minu jaoks on ikkagi kõige lihtsam ja loogilisem USK KÕIGEVÄGEVAMASSE, LOODUSESSE JNE.milleks keerulisemaid variante otsida, kui lihtsad elu põhitõed on lihtsalt olemas...
ANDESTAMINE JA PALUMINE, LEPLIKKUS teevad enesetundele palju rohkem head kui...no nagu vanasõna ütleb:kõrkus ajab käima käpukile, varem või hiljem...
 
Mida, 29. juuni 2010, kl 14.51

te siis selle viira juures käite, kui ei näe ega kuule ja midagi ei tea ?
Siin on näide viilma kuulsuse narri elulugu. Tore, kui olete endidki sellesse süsteemi surunud. Veidike vöiks austust iseenda vastu olla, et sellist jura ei hakka vägisi sisendama. Siis veel keksida, et saan aru ja olen arengus tiigrihüppe teinud...
Tulem meelde veneaegne anekdoot: kodanik saab kolki miilitsate käest ülekuulamisel, kuni löppeks tunnistab, mida vaja. Söber uurib, et, kuida sul välja saada önnestus : no algul jah punnisin vastu, et ei ole kärbes, kuid löppeks usun isegi, et olen ikka küll...nii ka selle viilma öpetusega. Tal on köik, kui pudru ja kapsad tootsi peenrast.
Ja nüüd siis viirast mida tahate.
Ei tea kedagi, kes töeliselt viilmalt sensitiivset abi oleks saanud.
Möningas möttes vöib ju filosoofilisi töemöetteid ehk leidudagi, kuid praktiseerida vöi uskuda, et köik meie ümber olevatele inimestele peaks andestama...keegi ei ela valesti, keegi ei ole kellegi ees süüdi...kui ongi, siis järgneb enne andestust patukahetsus- mis lunastusest vöib juttu olla, kui mina andestan oma emale selle, et ma sündisin, et ema ei osanud isa öigesti armastada. See on suurem kuritegu viilma kuulsusejanust, panna isikliku hüsteeria ja salllimatuse teiste kanda. Eks temalt vöetigi vöimalus vastavalt oma öpetuse eest andeks saada selle halva eest, mis raha ja kuulsusejanu temaga tegid.
 
hmm 29. juuni 2010, kl 18.45
Viira ei ole ei ravitseja ega nägija. Sõidab Viilmaa kunagise kuulsuse tuules ja kogu lugu. Kunagi sattusin temaga ühte ruumi ja Viira kangesti tahtis minu sisse "näha." Kutsus kõrvaltuppa ja "vaatas" siis, kätega vigurdades. Ootasin huviga, sest reaalselt oli arstide poolt mulle pandud karm diagnoos mis ootas operatsiooni. Nägija oleks pidanud selle asja ära nägema.. aga Viira udutas stressist ja mingit ümmargust juttu tuli tükk aega. Üldiselt olevat ma jube terve inimene.:)))
Noh, niipalju siis nägemisest ja muust.
 
Keegi 16. juuli 2010, kl 19.39
Olen nüüdseks 2 korda Viira juures käind.Läksin tema juurde sest tema loeng meeldis väga. Saime veidi aega rääkida, kui juba hakkas SÜÜDISTAMA. Püüdsin jääda rahulikuks, tunnistasin oma vigu, kuid seepeale läks ta eriliselt närvi. Ja lihtsalt lahmis. Vastik tunne jäi sisse. Teist korda läksin tema juurde uuele katsele 2 a hiljem. Sama lugu. Hakkas lahmima lambist. Talle koledasti meeldis õpetada.Seekord ma niisama ei kuulanud nagu mingi kanaaju. Ütlesin välja,mida tema süüdistamise teooriatest arvan. Tema soovist kleepida oma stresse minu külge ning kõikjal kollide nägemisest. Seepeale ta nagu taltus ja lõpetas targutamise... Pisike vigane inimene nagu me kõik.

Sain abi küll.Nüüd oskan ennast rohkem armastada ja hinnata.
Samas mingil hetkel on ta ka täitsa armas ja tore inimene.Asjal mitu tahku...
 
Kogemus 16. juuli 2010, kl 21.35
Esiteks, me keegi pole enam need, kes me olime aegu tagasi, seda enam 10-14 aastat tagasi. Järelikult ka Viira mitte. Ka tema on aja jooksul palju arenenud, õppinud ja pole enam see, kes oli. Tõsi, oli ammu aega tagasi palju jäigema maailmavaatega kui praegu. Tõsi, ka tema ärritub (temagi kõigest inimene), kui tema juurde tullakse abi saama, kuid hakatakse hoopis vaidlema. Milleks?

Vastulause ka sellele väitele: "Kui ta oleks tark, siis räägiks ta nii, et temast saadakse ÜHESELT aru, inimene tuli abi saama mitte ristsõnu lahendada."

Info liigub SAATJALT ja VASTUVÕTJALE. Isegi kui saatja edastab väga konkreetset ja ühest infot, võib vastuvõtjal olla vahel terve hulk segajaid ja filtreid, mistõttu temani jõuab moonutatud info. Temani pole võimalik edastada ühest infot, kui ta ei tunnista oma filtrite olemasolu. Just samal põhjusel tunnevad osad inimesed, et neid SÜÜDISTATAKSE, kuigi saatja ei ole süüdistavat infot saatnud, hoopis vastuvõtjal on vahel filter "hirm, et mind süüdistatakse", mis infot moonutab.
Uskumatu, kui lihtsatest asjadest saavad osad inimesed täiesti tagurpidi aru ainult sel põhjusel, et neil on mingi isiklik viha selle teema vastu ja siis pimesi loetakse ridade vahelt seda, mida pole olemas.

Inimesed peavad "abi saamise" all sageli silmas, et KEEGI TEEB TEMA EEST ASJA KORDA. Siis võib tõesti pika näoga jääda. Tõeline abi saab olla ÕPETUS ja vaid inimene ise saab ennast aidata, kui ta muudab oma suhtumist ja sellega palju segavaid filtreid eest koristab, nii et temani ühene ja tõene info jõuaks.

Isegi tavameditsiinis räägitakse juba arsti ja patsiendi koostööst haiguse võitmisel - arst medikamentidega, haige enda suhtumisega. Üks ilma teiseta ei toimi.
 
Kogemus 16. juuli 2010, kl 21.42
Ma ise lähtun oma elus motost: "teise silmas näed pindu, enese silmas ei näe palkigi".

Teised inimesed on meile peegliks. Kuidas nad reageerivad, suhtuvad. Kui meie teele satuvad pidevalt just ühte tüüpi inimesed, siis on see märk - peegelpilt ei valeta, näed nendes iseennast! Seejärel mõtiskle, mida näed ja paranda end. Tõestuseks on teist tüüpi inimesed, kes teele satuvad, keda märkad. Jah, mina kasutan teisi peeglitena, et näha ennast :) Peate ju tunnistama, et ka teie olete trehvanud mõnda inimest, kelle suhtes tekib antipaatia, kuigi olete muidu sõbralik ja mõistev inimene? Miks tekib antipaatia, selle peale ei ole te kindlasti mõelnud.

Igast inimesest on midagi õppida, ka kõige igavamast ja hallimast.
 
Keegi 17. juuli 2010, kl 03.15
Küll on ikka sügav ja mõistlik ja arukas jutt ja mida kõike veel. On on kõik kohad peegleid täis jah. Lihtsalt see new age hullumeelsete pidev autoriteetide kummardamine on üsna õõvastav. Kui mina näen teises iseennast siis näeb ka Aime Viira minus iseennast, ning tema süüdistas. Palun, pole mõtet teha Aime Viirast v Luule Viilmast mingeid valgeid paberilehti, kes kunagi ei eksi v kunagi ei süüdista. Väga süüdistavad. Väga. Kõik need Luule Viilma raamatud on ju tõele au andes hunnik kriitikat. Ma tean et see on Aime ja Luule omapära ja nii see peabki olema. Aga pidevalt neid õigustada ja nende haigetsaanud patsiente nuhelda, et ju nad ise on liiga tundlikud ja täis süütundeid ja rumalad... Aitab sellest jamast. Mõttetu. Oleme võrdväärsed inimesed ja väärime austust. Viilma fanaatikud ilmselt arvavad et kõik patsiendid kes Viilmaga riidu läksid, olid ise rumalad v omasid mingeid vigu. Isegi Viilma autoõnnetusele on leitud muinasjutuliselt magus seletus. No Viilma ju ei saand eksida. Muudkui õigustagem neid jah, laske käia! Ei, lihtsalt Luule Viilma ja Aime Viira ise on täis negatiivsust, et üldse selliseid patsiente ligi tõmbasid endale.

Aime Viira juurest tulles tundsin end isegi selles süüdi, et olen pikka kasvu. Ta teatas midagi taolist: sa oled end nii pikaks venitanud, et saaksid uhkelt teistele ülalt alla vaadata.Minu soov olla teistest parem ja teisi maha suruda. Hm, esiotsa ma ei osandki seepeale miskit kohe kosta. Oot millal ma ennast pikaks venitasin? Ma ise ju kasvasin lihtsalt :D Pärast mõtsin et oleks võind vastu öelda, et äkki on , Aime, asi hoopis selles, et sinus on alaväärsuskompleks ja tunned end minu kõrval lühikesena. Ta tegi minu omapäradest minu vead. Kel vaja, võib kõikjal stressi näha ja neid leida.
 
m 17. juuli 2010, kl 03.27
to keegi
Selle pikkuseteema kohta. Me ise valime oma keha, kui siia ellu tuleme..et õppida just sellise keha kaudu asju, mida meil veel vaja. Ehk valisidki sellise pikkuse, et saaksid neid asju kogeda, millest ka Viira rääkis.
Ja ma ei süüdista, lihtsalt pakun :D
 
Ö 17. juuli 2010, kl 09.46

Viimasele.

Kuidas sa seda möistad, meie ise valisime ?

Viilma oli kusagilt kuulnud-kuulnud, et me ise valime ja oma rumaluses
hakkas keha sönale ümber ehitama.
Pole vale see vihje, kuid töest on selles niisama palju, kui minut jagada sekunditeks, sealt selle viilmalaste teooria töde on sekundi murdosa.

viira on samades kompleksides, kui köik teised , kes endid Jumala erilise tähelepanuga pärjatud arvad olema. Ei halvem ega parem. Kahju, et tal silmad ja körvad nii kinni mätsitud, et ei märkagi, et on endid vabakäigu vangideks määranud.
Ja miks küll siis valiti selline märterlik välimus: jumakas kole välimus, möistuseraas , mis pole arenemisvöimeline...
Kas töesti selleks, et meie , hall mass saaksime kogemuse: selliks ei tohiks inimene kasvada ?

Me ei saa midagi valida, nii, kuis me ei saa valida ööd- vöi päeva.
Me oleme need, millised olid meie 2-he vanema hingemaailma töed ja arusaamad eostamise hetkel. Ülejäänu tuleb juba edaspidi meid ümbritsevast ja me ei saa meie vanematelt kaasa sünniga antud loomuomadustest üle ega ümber. Öpime elu jooksul maskeeruma, vaigistama instinkte, kuid ekstreemolukordades oleme me need samad 3-4 aastased inimesed, kus meie iseloom on välja kujununed. Iseloom määrab sinu terve elusaatuse. Ego on edasiviiv jöud, kuid kahjuks on ajastud ridamisi ego miinuspoolt suurendanud ja inimkonna toonud siia, kus oleme.
Nii saan hetkel ELU-st aru, kuid see on muutuv, mitte minu pöhiloomult.
Nii ka köigi viir-viilma-nöia Intsu jt.- isiklik Ego on kompleksidega nurjanud iseseisva mötlemise ja lubab langenud inglitel-vaimudel(sositades ja pannes pähe meelitusmötteid) vötta see viimanegi möistuse raas inimesel end päästa vabaks, mis ei vii sugugi valguseni, vaid mätsib neid veelgi rohkem nn. pörguteele...sellepärast ei olegi vaja pahandada nendega, et tasu vötavad. Neile on seda järjest rohkem vaja, raha eest saab osta materiaalseid asju, kuid vaimsust mitte. Vaim ei vaja maid ega möisaid, miljoneid rahana. Ikka keha, mis maine, mis pörmuks muutub.
Edu meile köigile !
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!