Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Aime Viira- kas keegi käinud tema vastuvõtul?
 
to Ö 17. juuli 2010, kl 11.45
Tee omale selgeks kõigepealt A ja kunagi ehk jõuad O-ni siis veel mõned aabitsatõed ja siis alusta diskussiooni...
Muuseas, need vanemad me valimegi ise. Vastavalt eesoootavale ülesandele sobivamad.
 
Keegi 17. juuli 2010, kl 12.27
Nii hea on targutada raamatutest loetud ilusate ning loogilistena tunduvate teooriate najal. Ah et need vanemad me valimegi ise? Kust sa/te seda nüüd siis äkki teada said? Raamatust lugesid? Tuttava käest kuulsid? Millal sa täpselt oma vanemad valisid? Kas sa mäletad seda hetke? Kui ei mäleta, siis pole ju mõtet levitada teooriat, milles endal puudub kogemus. Pole mõtet levitada teooriaid, mis "tunduvad loogilistena" ning mida miljonid new agelased pimesi toetavad. See isevalimise teooria võib ju suures elulises plaanis isegi tõde olla, aga kuni ma ise seda hetke ei mäleta, seni pole mul sellest teooriast suuremat tolku...

Kas sa räägid omast kogemusest ja läbielatud tarkusest või levitad kuskilt loetud või kuuldud teooriat?

Praegu mulle meeldib olla pigem loll ja mina ise, kui et tark ja keegi teine... hah :D
 
Ö 17. juuli 2010, kl 13.35
to
Kena sinust rumalat mängida.
Nöustun siiski sellega, et tegelikkuses ei tea me midagi ega vali me miskit. Meeldib vahel targutada ja oma arusaamu siia sopsida, kuid tegelikkuse olen tavaline lihalik kuju oma nörkustes ja ahelas lüli...
 
Kogenu 17. juuli 2010, kl 16.19
Keegile,

Lugesin Su teksti, mis oli kohati stiilis "miks siis MINA ei või prahti maha visata, kui kõik teised, näe, see seal ka, viskavad prahti maha?".
See suhtumine, muide, on tüüpiline ka kinnipeetavatele, kes "täiesti ilma põhjuseta" vangis istuvad.
Ei, taeva päralt, ära loe sealt nüüd vihjet, et ma Sind kurjategijaks või prahimahaviskajaks süüdistan!!! Lihtsalt osutan tähelepanu Sinu suhtumisele, mille muutmine on ju Sinu võimuses.

Tead, kui kirjutasid selle lause, mida Viira Sulle ütles: "sa oled end nii pikaks venitanud, et saaksid uhkelt teistele ülalt alla vaadata. Minu soov olla teistest parem ja teisi maha suruda" siis ma mõtlesin, et see on täpselt see mulje, mis minulgi Sinust jäi Su juttu lugedes.... Kriitikat ei tehta ju paha pärast, vaid aitamaks Sul enesel näha, mis Sinu suhtumises valesti on.

Inimestele on antud SUURIM VÕIM, mis üldse eksisteerib - enese muutmine! "Muuda ennast, muutub maailm".

Vigadeta ja eksimatuid inimesi ei ole olemas! Me kõik oleme sündinud siia ilma ÕPPIMA. Me peaks õppima suhtuma oma vigadesse rahulikult (mitte süüdistavalt) ja püüdma neid parandada. Vead on suurepärane õppematerjal :) Ilma vigadeta poleks millestki õppida.
 
Kogenu 17. juuli 2010, kl 16.35
Oma keha ja eluülesande valimisest,

Kui olete midagi kuulnud hüpnoterapeut Ph.D. Michael Newtoni'st, kes on välja töötanud aegregressiooni tehnika, mille abil saab hüpnoosis inimese viia tagasi eelmistesse eludesse ja eludevahelisse aega vaimuilmas. See on teaduslik praksis, mille kohta on ta kirjutanud ka raamatuid, nt. "Hinge rännak", "Hinge saatus". Kuna Newton oli ise ka pigem spektiline, pidi ta oma arvamust muutma, kui "intervjueeritavad" rääkisid eludevahelisest ajast samu asju, muuhulgas ka seda, et VABA VALIK on olemas, et Hing valib enne maist kehastumist omale keha, vanemad, keskkonna - täpselt sellise, mis aitaks kõige paremini õppida. Elu eesmärk on õppimine ja arenemine. Igal oma teema ja valdkond, mida on vaja arendada.
Me ei mäleta eelmist elu ega ka omi valikuid, kuna see segaks praegust elu.

Mis on teie meelest elu mõte?

Igatahes mulle, kes ma juba lapsena (4-5a) eksistentsiaalsetele küsimustele vastuseid otsisin (miskipärast ei uskunud, et surm on lõplik ja enne minu sündi mind polnud - ilmselt mingid mälestuse riismed olid veel alles), andsid Newtoni raamatud arusaamise oma elu mõttest. Pusle sai tükkidest kokku, kõik on loogiline.

Elu on põnev. Kogemused (ka negatiivsed!) ja juhtumused on nagu väljakutsed, nagu eksamid, mis on vaja läbida. Ja kuniks neid lahendada ei oska, aina kordad ja kordad samu õppetunde tiba erinevas variatsioonis.

Tähtis pole mitte see, mis juhtus, vaid see, kuidas Sa juhtunule reageerid.
 
Kogenu 17. juuli 2010, kl 16.52
Näiteks homod, nemad valisid oma keha, et selle kaudu saada homoks olemise kogemust. Õppida hukkamõistust ja ehk ka alandustest. Kuniks pole ära õppinud, seni tõmbavad hukkamõistu ja alandust ligi! Mina isiklikult tean mitut homo, kes on suurepärased inimesed, toredad kaaslased ja sõbrad, nende orientatsioon ei ole mitte kunagi takistuseks olnud ja nad ei arva, et neid ahistatakse.

Sest inimesed näevad seda, mida näha tahavad, millele keskenduvad.
 
kass katusel 17. juuli 2010, kl 21.17
Universumis pole mõistet "homo", nii nagu hingel pole sugu.. Seega pole mõtet öelda, et keegi tuli "homoks kogemist kogema".
 
ummikus n 17. juuli 2010, kl 21.47
ja aina kordangi oma eksameid, kuna lahendada ei oska...:( aga kui jõud otsa saab?
 
ummikus n 17. juuli 2010, kl 21.47
ja aina kordangi oma eksameid, kuna lahendada ei oska...:( aga kui jõud otsa saab?
 
m 17. juuli 2010, kl 22.07
to kass katusel
Aga siin Maa peal meil on sugu.
Ja kui nt keegi mingis kehastuses teist mõnitab tema orientatsiooni pärast, siis võib ise vabalt järgmises elus omasooihar olla.

Samuti nendes eelpoolmainitud Newtoni raamatutes oli ka kuskil räägitud põhjustest, miks vahel inimesed on omasooiharad. Kui inimene on pikka aega sündinud ainult ühest soost, ntx naisena ja ühel hetkel on vaja õppida ka mees olema, siis tihti on raske neil seda teha.
 
aga 17. juuli 2010, kl 22.34
mis põhjusel selles elus oma füüsilise partneri kõrvalt võetakse nö. energeetiliselt kedagi teist(teisi)?
 
... 17. juuli 2010, kl 22.43
No sellel on palju põhjusi, miks paarisuhtes kõrvalt teisi on...
 
? 18. juuli 2010, kl 20.57
Miks mitte ise lugeda kirjandust, kust vastused saab, selmet siin küsida.

ummikus n,
lahendust tuleb ikka otsida, mitte jõuetult käed rippu lasta end "karmil saatusel" väntsutada lasta (aga muidugi on Sul vaba valik, kui Sulle meeldibki väntsutamine) ja oodata passiivselt, et Su elu korda tehakse. Sinul on ju võim muuta oma suhtumist ja reageeringuid - tee siis seda! Vale on suhtuda, et oled tähtsusetu osake ja muuta midagi ei saa. Vastupidi on ju!
 
Keegi 18. juuli 2010, kl 22.04
to Kogenu

No ma olen jah pikaks veninud ja uhke olen ka. Ja ongi hea, mõnele tulebki ülalt alla vaadata ja näkku sülitada, mudu istub oma pehme tagumikuga pähe veel. Seda siis veel vaja. Eks Aimet häiriski vast see et ma ei tulnud teda ainult kuulama, ma tahtsin dialoogi. Ma ei läinud ka teda õpetama. Aga tema on harjunud ju õpetama ja rääkima ning kui mina siis ka rääkisin ja arutlesin, läks ta närvi ja minu suurus ja pikkus häiris teda eriti. Või siis küllap teda häiris tema enda uhkus (peeglite teooria :))

Ja no see prahi mahaviskamise suhtumine võib tõsigi olla. Aga selliseks olen ma loodud ja mulle meeldib. Kui kellelegi ei meeldi siis vaadaku endasse. AA vb häiris Aimet minu juures just see, et ma olin endaga rahul ning ütlesin et selliseks olen ma loodud ja mis siin nii paaniliselt muuta ja parandada. Ta ei talu ettemääratust vb... Aga mulle meeldib ettemääratus. Ja noh eks aimegi ole määratud neid stresse vabastama. Ja eks see ebameeldiv külaskäikki oli määratud... nii et kõik vist enamvähem ok :D

Aime ei kritiseerind mind mitte selleks et aidata, vaid selleks et oma vaimuteravust demonstreerida.Ta nagu muudkui püüdis kole tabavalt öelda ja siis hakkas lahmima.

Eks kriitikat võib ka teha naljaga pooleks ja ise närvi minemata. Aga Aime läks nii endast välja et vehkis käte ja jalgadega.Ta ise ka pärast imestas, et mis see nüüd küll juhtus.

Samas ma mõtlen et kõik läks huvitavalt. Enne Aime juurde minekut igatsesin teda näha tavalise inimesena. Ja see soov täitus. Nägin teda lihtsa stressis inimesena. Tore, nii oligi hea.

Lihtsalt selline suur kummaline küsimus tekib praegu ja tekkis ka siis: KUHU SA INIMESELAPS NIIMOODI KÕIKE KRITISEERIDES JA PIDEVALT PARANDADES TORMAD? Kas tõesti loodad sa niimoodi ennast vaimseks arendades ja pidevalt oma vigu parandades ja hirmununa neid otsides lõpuks taevariiki pärida. Aga vaat äkki polegi mingit taevariiki. Äkki see on pettus? Ükskord on nii minul kui sinul suu mulda täis ja kirstukaas kolksatab pea kohal kinni. Ja ongi läbi see trall. Ja kas siis tasus endaga võimelda? Oleks ju võinud vaenlasel näo täis sõimata ja head sõpra kaisutada, oleks võind tantsida ja laulda ja ropendada nii et küll saab. Aga nüüd on suu mulda täis ja ei aita siin sõprade nutt ega miski, elu on läbi.

Mind isiklikult häirib tõesti see elama õppimine elamise asemel.
Mina olen õige ja sina oled õige ja naaber on õige ja homod on õiged ja Aime Viira on õige,isegi kui mind miski häirib... sau, oli meeldiv filosofeerida teiega :)
 
just 18. juuli 2010, kl 22.26
"KUHU SA INIMESELAPS NIIMOODI KÕIKE KRITISEERIDES JA PIDEVALT PARANDADES TORMAD?"


Vaata, mina ka ei saa aru, miks need "üdini vaimsed" arvavad, et teised on valel teel või teelt kõrvale kaldunud, aga just NEMAD on õigel teel....:)))
 
to ? 20:57 18. juuli 2010, kl 23.00
milleks see foorum siis on, kui küsida ei või, ju siis ei leia seda õiget kirjandust kohe ja sellest ka siis küsimus, loogiline ju...
 
Kogenu 19. juuli 2010, kl 10.06
Keegi,

Minu meelest lahmid ju Sina praegu nii et vähe pole...

Miks nüüd Sul vaja veel tagantjärgi ärbelda ja laimata? Ometi sa vabandasid oma käitumise pärast asjaosalise ees, kas pole?

Ja jällegi, Sa näed täpselt, kuidas "peeglite teooria" kehtib kellegi teise kohta, aga et Su enda kohta ka kehtib, seda ei märka ega tunnista?
Peaasi, et teised saaks süüdistuse ja kriitika, aga Sa ennast tõesti ei suuda siis analüüsida?!?
Kui oled endaga rahul, siis olegi rahul ja ole õnnelik, aga Sa pole ju - miski ikka häirib ja paneb Sind siin lahmima (ja mitte ainult siin). See on enesepettus, kui väidad, et oled endaga rahul nii nagu oled. Keda sa petad? Ennast ainult.

Muide, inimene, kes väidab: "olen selline nagu olen, ennast ma ei muuda" on sisuliselt enesele sildi peale pannud "mu areng on peetunud", sest vaid valmidus muutuda tähendab arenemisvõimet. Elu on lõputu areng ja õppimine. Vegeteerimist ei pea õppima, see tuleb niisamagi.
 
Keegi 19. juuli 2010, kl 12.09
Lahmin jah. Süüdistan jah. Ma polegi väitnud väga et ma seda ei tee. Teen küll, aga mu eesmärk oli näidata et ka teised teevad, kelle kohta arvatakse et nad ei tee. Mudugi kehtib peeglite teooria ka minu peal. Aint et niimoodi pidevalt peeglitesse vaadata ja ennast kritiseerida ja kasvatada. See tapab mu hingerahu ajapikku.

Ma olengi endaga rahul sellise poolikuna ja häirituna ja ärplejana. Ma ei pea rahuloluks mängima ülihead inimest ja valget paberilehte. Häiritus on täitsa loomulik. Kes ei ärritu ega reageeri,see oleks nagu elule surnud.Olen see, kelleks loodud. Ja mitte ainult hea.

"Olen selline nagu olen, ennast ma ei muuda". No see pole päris minu moto aga midagi sinna poole :) No ega ma ei peagi ennast muutma. Mulle näib et elu on üks pidev muutumine ja seega ma muutun niikuinii koguaeg kui elan. Ma ei pea enda muutmisega vaeva nägema.See toimub mul ise. Kui mu areng oleks peetunud, siis mind poleks vist olemas enam.
 
ülle 19. juuli 2010, kl 13.54
Nägin seda nime ja ei saa vaiki olla mitte, muide olen käinud kuskil 90-date lõpul ka, tahtsin Viilmaa juurde aga millegipärast tuli see mutt ja käskis astuda edasi, ma ei teadnudki kes ta on ja kus hakkas jutustama ja mu ema süüdistama, rääkis tõemeeli, kuidas mu ema aborti tegi ja see poeg maksab nüüd mulle täiega kätte - EMA POLE IIAL ÜHTKI ABORTI TEINUD - et ise minu asemel sündida ei saanud, ja kui oleks sündinud, siis oleks temast mõrvar saanud....mnjahh, ja niimoodi lasi tund aega, siis kasseeris raha kasseti eest ja saatis mind sõnadega, et hakaku ma oma emale nüüd seda hirmsat kuritegu andestama...jätkub vist jutust, eks?
See Viira on absoluutselt mõttetu inimene kel pole häbi võõraste peale valetada ega raha vastu võtta mittemillegi eest....kassett siiani alles, kus kogu see loll jutt peal on.
Täie aruga ta küll ei ole ja hoidke tast eemale!
 
mnjah 19. juuli 2010, kl 14.21
Sellised ongi need "maailmaparandajad" ja "nägemuste" nägijad. Tegelikult oma ego orjad...Nähakse seda, mida näha tahetakse..
 
mis? 19. juuli 2010, kl 14.31
kogenule...
Mina olen ise homo ja vaat ma tunnen ka väga väga paljusid teisi homosid. Ma olen ka väga suurepärane inimene, tore kaaslane ja sõber. Vaatamata sellele ma tunnen tihti põhjendamatut hukkamõistu, mis tuleb lihtsalt kaaskodanike teadmatusest.Minu orientatsioon on tihti takistuseks ja mind ahistatakse. Niisamtui kardavad minu homosõbrad, kes rohkemal kes vähemal määral, nt peksa saada heteromeestelt, avalikult oma seksuaalsust tunnistada jne. Pole mõtet hakata siin jurama kui asjast miskit ei tea, või arvad et tead kuna tunned mõndasid homosid. Ise kogeda on hoopis midagi muud kui kõrvalt vaadata.

Ma ei leia et see on ainult homode viga, et neile hukkamõist külge tuleb. Mina võin end vabastada ja muuta, aga ühiskond areneb aeglaselt omasoodu ja teeb mulle ikka haiget. See pole aint homode probleem,see on meie kõigi probleem...

Suht karm see elu ikka näib: valisin endale homo keha et selle kaudu kannatada. Nüüd ma tahaks ümber valida... Kust ja kas sa ikka nii täpselt seda tead? Aga küllap surm toob selgust, siis näen kas valin ise...:)
 
Kogenu 19. juuli 2010, kl 20.35
mis?

Mul on kahju, et pead kohati hirmu tundma osade mõistmatute ja vägivaldsete heteromeeste pärast. Ilmselt sama hirmu tunnevad ka nende naised, keda nädalavahetuseti pekstakse. Usu mind, ka teised inimesed (üksikemad, lastetud karjäärinaised, ilma majandusliku baasita 30+ mehed jne.jne.jne) tunnevad (kas alaliselt või mingil ajaperioodil) ühiskonna hukkamõistu.

Kes on ühiskond? Meie kõik. Teisi me muuta ei saa. Ennast küll. Alustame siis sellest, et lõpetame ise igasuguse hukkamõistu, süüdistamise, lahterdamise, lahmimise. Kui suur osa inimestest muudab oma suhtumist, siis muutub lõpuks ka ühiskond. Aga ühiskonna muutmine ei tohiks olla eesmärk omaette, kuna siis jooksed jälle ummikusse, sest ei keskendu enda tehtule, vaid teiste tegematajätmistele. Ma ei arva, et peaks olema ükskõikne ja täiesti selgrootult tolereerima kõike, aga inimlikult võiks teisi (endast erinevaid) inimesi mõista ja vajadusel abikäe ulatada. Läbi Sinu enda muutub maailm.

"Mina võin end vabastada ja muuta, aga ühiskond areneb aeglaselt omasoodu ja teeb mulle ikka haiget. "
Keskendu enda muutmisele, ära mõtle sellele, mida teised tegemata jätavad - sest see pidurdab Sinu arengut. Kui muutud ise, muutuvad ka inimesed Su ümber. Tõestatud fakt, omal nahal kogetud :) Sa lihtsalt ei tõmba ligi enam neid, keda enne. Aga need, keda tõmbasid, tulid Sind nö. õpetama - kui Sul õpitu selge, pole enam õpetajaid ju vaja :) Pead olema ise valmis sügavalt mõistma endast erinevaid, ka neid rusikatega vehkivaid heteromehi (küllap nende oma hirm ja pime viha, mis alguse saanud äkki lapsepõlvetraumast või kes teab millest). Mõistmine pole sama, mis heaks kiitmine või õigeks tunnistamine. Mõistad lihtsalt inimlikult tema käitumise võimalikke tagamaid. Keegi pole üdini halb ega üdini hea, me kõik oleme omal moel haavatavad.
Negatiivsus maailmast ei kao (tasakaaluks oluline faktor), aga see ei häiri Sind enam.
 
Kogenu 19. juuli 2010, kl 20.47
ülle,

Sinu jutt ei saa tõsi olla. Mäletad valesti? Tõlgendasid juttu valesti (nö. segavad filtrid (nt. Su enda hirm) moonutasid infot)? Kas tõesti terve tund aega oli sellest juttu, millest kirjutasid? Äkki oli see vaid 1% kogu jutust (mis ka moonutatuna kohale jõudis) ja kõige tähtsam point jäi Sul tähele panemata?

Oled valmis ilma igasuguste eelarvamusteta (!) seda kassetti uuesti kuulama, nagu esimest korda, nagu täiesti võõras inimene võõrast juttu? Kas mulje on ikka sama? Ei usu. Kui tõesti täiesti eelarvamusteta kuulad.

/kui sõna jääb esimesel korral valesti meelde, siis on ääretult raske ümber õppida ja seda õigesti meelde jätta/ - keeleõpetajate tõdemus, mis kehtib ka muudes valdkondades.

Inimene jääb kinni oma esimesse muljesse, arvamusse ja väga raske on tal siis enesel silmi avada, kuna tal pole võimalik sama asja uuesti kogeda ja uut muljet saada. Sul on kassett, Sul on see võimalus :)
 
kogenule 19. juuli 2010, kl 21.09
Su jutt on ilus ja kena, kuid kui palju on need abivajajad ise saadud väära info eest kannatanud, sellest hoidutakse rääkimast.
 
öine 19. juuli 2010, kl 22.49
Ma küll ei usu, et siin keegi midagi valetab, milleks? See on just paras koht tõe rääkimiseks, tunnen muide mitut isikut, kes käinud nii Viilmaa enda kui ka Viira juures, oli tollal selline raamatu-vaimustus, eks siis mindi-käidi ja kogemused kõigil sarnased ja muidugi negatiivsed. Ülle juttu usun täiesti, kuna ühele tuttavale ka räägiti mingitest vendadest-õdedest, kes ema süü läbi polevat siia ilma saanud, niiet kattuv jutt ja kindlalt tõde, see targutamine, mis "kogenu"-lt nüüd tulla võiks, mind üldse ei huvita, see oli üks puhas ärinaiste ettevõtmine ja soga ajamine, Viilmaa vaimustus ammu möödas ja leian, et sellest pole enam mõtet rääkidagi. Ta ei saanud oma elugagi korralikult hakkama, aga õpetama ja manitsema oli küll esimene, mis õigusega, olen ka ise ühel loengul käinud Viilmaa suure sõbrannaga - ta ei suutnud isegi mu küsimusele vastata. Ei viitsigi neist pikalt jahuda, kõigi kogemused on siin teretulnud.
ja veel, kogenu - no kuidas sinusugune tarkpea siin julgeb kirjutada, et keegi valetab või on mälu kehv???????????????
Saˇmõtle enne, siis trüki, krd. tüüp ikka, vaimustu edasi, sind keegi ei keela, aga omaette nurgas ja mitte siin!
 
peegel 20. juuli 2010, kl 11.41
Viimase kommentaari viimane lõik näitab selgelt, kuivõrd negatiivne ja vaenulik võib inimene olla.
Ühiskond koosneb ka sellistest inimestest ja mida siis imestada, et pidevalt kedagi kuskil hukka mõistetakse, ahistatakse...
 
peegeldus peeglile 20. juuli 2010, kl 12.37

Nonii, me loeme järgmist: "Aeg: 07-19-10 20:47, KOGENU

ülle,

Sinu jutt ei saa tõsi olla. Mäletad valesti? Tõlgendasid juttu valesti (nö. segavad filtrid (nt. Su enda hirm) moonutasid infot)? Kas tõesti terve tund aega oli sellest juttu, millest kirjutasid? Äkki oli see vaid 1% kogu jutust (mis ka moonutatuna kohale jõudis) ja kõige tähtsam point jäi Sul tähele panemata?"

See oli hinnang ülle jutule-kogemusele, äärmiselt negatiivne ja põlastav. Mida siis sellisele "hinnanguandjale" kirjutada? Pead silitada ja kiita, oi kui tore sa oled ja loomulikult on ülle mälu kehv ja ta ise üldse seniilne...aga sina oled TARK JA IGATI TORE JA POSITIIVNE....ei, ta just vääribki seda vastust mis sai kommijalt "öine", 100% nõus sinuga, öine!!!
 
peegel 20. juuli 2010, kl 12.47
Need olid ju rida KÜSIMUSI, mitte hinnang.
Küsimärk lause lõpus jäi märkamata? (jah, ka see oli küsimus, mitte väide)
 
kk 20. juuli 2010, kl 12.54


need, kellel on olnud negatiivne kogemus, kommenteerivad emotsionaalselt, tigedalt ja osatades, mõnitades.

ma isiklikult saan uskuda inimesi, kes suudavad jääda neutraalseks teemast rääkides, sest emotsioonidega pingutatakse alati üle, ja pole üldse vahet, kas ilustatakse või tehakse hullemaks.
 
mittetigedalt 20. juuli 2010, kl 14.10
Ei ole käinud tema juures, kuid Maaema messil oli võimalus pealt näha, kuidas rahvas jooksi tormi tema esimesele raamatule, nii et lapsed tallati jalge alla. Mingi kummaline ebameeldivus valdas seda nähes.Lugesin esimese raamatu läbi ja kinkisin ära, rohkem ei olegi neid ostnud ega ka lugenud. Tutvusringkonnast, kes tema juures käinud, jäi kumama üks asi - kõiki süüdistati, mitte kellelgi ei toodud esile positivseid jooni /isegi tavainimene teab, et meil kõigil on ka positiivsust/ ja kõikidel oli tema hädades süüdi....ema.
Järeldused tehke ise.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!