Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kummitused unes
 
ei tea 08. mai 2009, kl 00.32
kas midagi-kedagi minevikust?
ühed olid sõbralikud, teised nö halvad.
 
ei tea 08. mai 2009, kl 11.04
kas tõesti keegi ei tea öelda?
 
Hella 08. mai 2009, kl 12.22
Kas iga öö?
Ma ei tea, minu jutt võib tunduda sulle absurdne, aga minul tulid koledad uned kummituste ja surnutega siis, kui üks inimene minu kallal loitsis ja mulle halba soovis.
 
ei tea 08. mai 2009, kl 12.28
ei, viimasel nädalal alles kokku kaks korda.
esimene öö oli ainult üks kummitus. ei olnud hirmutav, pigem huvitav kogemus.
teine öö, üleeile, siis oli palju kummitusi, neid kellega läbi sai ja teised, kes kippusid kallale. mitte otse mulle, teistele lähedastele. aga õhustik oli selline kummaline, ebakindel, et midagi nagu toimub, aga ei tea mis...
 
Hella 08. mai 2009, kl 16.34
Kas sul muid kummalisi muresid pole?
Et nt kõik läheb untsu, lööd ennast ära igalepoole?
Nt kodus elektroonika jamab..nett, mobiil sahiseb?
Tervis ok?
Mul oli ikka palju asju korraga.
Aga ei oska arvata..võibolla oled lihtsalt ülitundlik. Ma ka unes olen palju asju ette näinud ja oman teatud võimeid.
 
pip 08. mai 2009, kl 17.30
Tere,mina olen tähele pannud,et iga kord,kui olen unes kummitust näinud,siis umbes nädala jooksul saan juhuslikult kokku,või võtab minuga ühendust keegi,keda pole ammu näinud.
 
ei tea 08. mai 2009, kl 17.32
:) tervis ok. ei sahise. lampe lasen lapsest saati läbi:D
võimeid aeg-ajalt selgub jah ja unesid on täide läinud küll.

üks inimene ütles mulle juba esimese une kohta jah, et palju võimeid sees, et pulbitseb, et vaja vabaks lasta:)

eks näeb siis, mis ja kas ja millal saama hakkab:)
uudishimust küsisin.
 
ei tea 08. mai 2009, kl 17.33
pip,
just. oletasingi, et keegimiski minevikust ehk. eks näeb kui näeb:)
 
oot 08. mai 2009, kl 23.45
ma ei saa aru - kuidas saab unes kummitada?
on kas unenägu või on kummitus. sinul on nad aga kuidagi läbi põimunud, nii et lausa kahekordne jant siis?
 
ei tea 09. mai 2009, kl 00.34
oot,
no unes võib ju kõike näha. seda, mida iganes ette kujutada võimalik või siis võimatu:) lihtsalt näed pilti, kas siis eemalt või ise sees olles.. lõhnadega, värvidega, helidega:).. isegi mõtteid kuuldes. mis need kummitused siis ära ei ole:P väike asi:D
 
ei tea 09. mai 2009, kl 00.34
oot,
muide olen kolmekordseid unesid ka näinud. et näed unes, et näed und, milles ise osaled:)
 
oot 09. mai 2009, kl 11.54
ma just mõtlesingi, et kas sa näed lihtsalt oma lähedasi unes ja nimetad neid millegipärast kummitusteks, või näed unes, et tõepoolest kummitab.
kas need unenäod on meeldivad või hirmutavad?
 
ei tea 09. mai 2009, kl 12.00
oot, kirjutasin juba varem:
Autor: ei tea
Aeg: 05-08-09 12:28
ei, viimasel nädalal alles kokku kaks korda.
esimene öö oli ainult üks kummitus. ei olnud hirmutav, pigem huvitav kogemus.
teine öö, üleeile, siis oli palju kummitusi, neid kellega läbi sai ja teised, kes kippusid kallale. mitte otse mulle, teistele lähedastele. aga õhustik oli selline kummaline, ebakindel, et midagi nagu toimub, aga ei tea mis...


*ei, näod ei olnud reaalse elu tuttavad ega lähedased (lihtsalt unenäos olid nad nagu lähedased). ja osadel polnud õieti nägugi.
 
ei tea 09. mai 2009, kl 12.02
oot, täpsustuseks..
mitte kõik polnud kummitused. osad olid inimesed ja teised kummitused.
 
Kiku 05. august 2014, kl 16.20
Ma nägin ühte kummitust üks päev unes...
Teine päev oli neid mitu... 5 - 13 (Umbes)
Ja kolmas päev oli neid mitukümmend :( Kolmandal päeval hakkasin juba kartma, et miks ma koguaeg niisuguseid ununägusid näen! :(
Neljas päev oli neid juba mitu sada!
Ja viiendal päeval suri minu sõbranna naabri vend ära :( :( :( :(
 
Blue magic 24. september 2020, kl 02.52
Unenäos öise kummituse nägemine pigem ei ole hea enne.Üks seletus on see et ennustab kõhu haigust( seedehäireid) Ühes unenägude seletuste raamatus oli nii kirjas.
Olen nooruses näinud öist kummitust(mis tiris mind kaasa) unes 3-4 ööd järjest.Eriti jube oli.
Mida see tähendas ei tea siiani.Aga tõenäoliselt ennustas haigust ikka.Kuid see õudusunenägu oli mingi aastakümneid tagasi.Nii et siiani elus ikka.
Olen unenägude sümboolikat uurinud väga pikalt.90 % unenägudest mida näen ennustavad halba või on neutraalsed.Ainult 10% ennustavad head.Kuid samas elan üsna rahulikult.Vaid loomult olen kartlik.
Nii et unenägudele väga suurt tähelepanu ei tasu pöörata.
isemaag 24. september 2020, kl 15.24
 
Vitkor Valisjev 24. september 2020, kl 18.08
Soovitan kummituste vastu lugeda õhtuti viis korda ave-mariat ja hommikuti psalme.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!