Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Palun soovitage ennustajat taro kaartidega ja telefoni teel.
 
sandra 31. august 2009, kl 15.13
Olen helistanud mitu korda Tiina nimelisele ennustajale aga kuulaks ka vahelduseks kellegi teise juttu. Vaataks kas kuulen sama juttu. Palun siis soovitusi. Ja palju maksab kõne minut.
 
1 31. august 2009, kl 16.19
reet 900 2228
 
tahaks ka 01. september 2009, kl 16.14
Teemealgataja, kas said abi? Äkki räägid lähemalt, kuidas see telefoni teel ennustamine käib? Helistad ja siis...? Võiks ju ka proovida, aga olen pisut skeptiline/pole kogemust.
 
tillu-lillu 01. september 2009, kl 21.00
Helistasin 5599 1935 ja sain ka vastuseid OK. Ta seletab, mis kaardid tulevad ja ongi kõik. Pead ise teadma, mida soovid kaartidelt küsida.
 
to 21:00 01. september 2009, kl 21.22
Palju min. hind on?
 
Annika 02. september 2009, kl 11.05
Kõne hind on 15 krooni minut. Helistan siis kui mind vaevab mõni küsimus ja ma ise otsustada ei oska. Küsin konkreetse küsimuse.
Nt. kas hetkel on mul mõistlik oma korter maha müüa või vaata minu suhteid selle mehega või kuidas mul sellel töökohal läheb jne.
 
sandra 02. september 2009, kl 14.01
Mina ise olen ka reedale nüüd mitu päeva koeduvalt helistanud ja kätte ei saa. Eelnevalt olen helistanud Tiinale ja olen temaga väga rahul olnud ja kõik asjad on ta täppi pannud, nii minul kui mu tuttavatel. Alguses ei uskunud mina ka neid asju ja saatsin sõbranna mitu korda peese kui soovitas helistada. Aga nüüd olen täiesti uskuma hakanud. Mõtlesin et vaataks kuidas reet räägib aga teda vist võimatu kätte saada.
Aga see küll imelik, et ennustaja ise tagasi helistab:) Arvan et see pole küll õige värk.
 
to Sandra 03. september 2009, kl 11.40
Kas Tiina on sulle kaarte õigesti vaadanud. Ise ka helistasin...tundus päris õige...aga eks paistab tuleviku kohta
 
sandra 03. september 2009, kl 21.49
Minule on ta kõik õigesti pannud, täitsa uskumatu. Ja meie suhtest sõna-sõnalt nii rääkinud nagu on. Ja ka minu sõbranna ihukarvad tõusid püsti kui ta talle helistas ja ta väga täppi ikka asju rääkis:)
 
kas 03. september 2009, kl 22.15
jutt on rukki tänava Tiinast?
kunagi käisin tema juures ja mitte midagi ei läinud täppi,helistasin temale kunagi samuti. mingi nbr oli 24 ja jälle läks kõik metsapoole.
 
Tipsi 04. september 2009, kl 09.17
to Sandra.

Mis selle Tiina number on?
 
to Tipsi 04. september 2009, kl 09.40
 
Tipsi 04. september 2009, kl 10.40
tänud numbri eest. Palju minuti hind on?
 
to Tipsi 04. september 2009, kl 12.39
vist oli 15.-
 
sandra 04. september 2009, kl 22.31
Number jah 9002424, minumeelest kõne min 10eeki. Arve järgi olen arvutanud.
Ma aadressi ei tea, kuna olen ainult helistanud.
Aga minule ikka väga täppi pannud, eriti viimase ennustuse, millesse enam ei uskunudki ja arvasin ka et enam ennustajaid ei usu:)
 
kummaline jah 04. september 2009, kl 22.39
kunagi käisin tema juures ja nii mööda ei anna panna,kaotasin usu lausa ennustajatesse,helistasin samuti ja ajas ka nii pada juttu. ma ei saa aru miks ühele paneb nii täppi ja teisele nii mööda. on veel tuttavaid kellele pani valesti.
 
tillu-lillu 04. september 2009, kl 22.40
Segadus, vist on mitu Tiinat. Palju neid on?
 
to tillu 05. september 2009, kl 00.20
Kas on vist ja mingi kas Salme tn.aga siin foorumis ta on sõnelenud ja õelnud,et ei tegele sellega enam kuna kliendid on ise süüdi.Ja Reet on kindlasti kättesaadav.tuleb lihtsalt proovida.On võimalus,et ta on hetkel puhkusel,kui kätte ei saa.On kogemus kus ka proovisin ja mõtlesin,et jama,kuid siiski mingi aja pärast sai kätte.
 
kummaline jah 06. september 2009, kl 11.48
kaks Tiinat.
 
to sandra 06. september 2009, kl 14.48
tere,tahtsin küsida kas sa said lõpuks reeda kätte,olen ise talle helistanud ja suht täppi paneb.Kuigi mul oli kindel asi nida ma tahtsin teada,lootus oli juba selle asja suhtes kadunud.Aga tahtsin teada seda kas ennustaja Reet rääkis sulle sama juttu mida ennustja Tiina.
 
Uriinia 06. september 2009, kl 15.40
Meie kollektiivis idanes ka mõte minna Jämejalasse oma saatusekaaslasi vaatama.
Mõeldud, tehtud.
Kuna MASU ajal tuleb olla kokkuhoidlik, et mitte öelda kooner, siis otsustasime rongitripi kasuks.
Sai otsitud siis selgeltnägijat, kes kanaldaks meile Viljandi rongi väljumisaja.
Kahjuks jooksid kõik ponnistused pendlikõlgutamisest sõltumata liiva...
Ühel hetkel, kui enamik tulevastest ekskursantidest juba lootust kaotanuna eraklikult palatinurkades põrnitsesid, tabas Needuse-Endli aju mentaalne meteoriit, ning ta teatas vastuvaidlemist mittesallival toonil:
„Tuleb helistada 1447“
Koostasime siis operatiivplaani...
Nagu tavaliselt, juhtis hooldajate tähelepanu kõrvale labiilse närvisüsteemiga mr. Womb oma hulluviguritega.
Seejuures õnnestus meil vahejuhtumiteta annekteerida õdedetuba koos telefoniga.
Ja tõesti! Kui olime helistanud 1447, saime teada, et Viljandi rong väljub 07:50!
Kasutage ka teie seda ennustusliini, sest nii täpselt ennustavad vaid vähesed ekstrasensid...
 
uriinale 06. september 2009, kl 22.43
Siis ju hästi kui rongiga Jämejalga said.Aga ära ilgu nende haigete üle,kes seal ravil.
 
superhea 07. september 2009, kl 04.44
vahva,Uriinia!!!!
to uriiniale,
aga see käib mitte Jämejala vaid teemaalgataja pihta,hakaku siis Viljandi rongi peale minema...Inimene ei saa ometi nii hull olla,et terve elu elab kaartidepanija ütlemise järgi, küsimus õhus,miks ta käib kaardipanija juures,miks ta masu ajal helistab kaardipanijale,raiskab raha mõttetusele, mis häda teda sunnib ja viimaseks: Uriinia, äkki küsid seal Wombi käest, mis teemategijat tegelikult vaevab?????Äkki on tegemist kõhupuhitusega?
 
sandra 07. september 2009, kl 18.29
Minu elu ei käi ennustaja ega kaardimoori järgi:)
Olen kaardipanijale 2x helistanud. Minu peres pole nii suurt masu et helistada ei võiks!
Ja kuna olin helistanud tiinale siis tahtsin kontrolliks helistada ka teisele ennustajale ehk siis reedale et vaadata mis juttu reet räägib. Ja täiesti tobedal põhjusel tõesti, lihtsalt kannatust polnud ise oodata kas kunagi veel ühe inimesega kohtun:) Ja nii nagu tiina ütles nii läkski:)
Reedale enam ei helistanud, kuna tiina jutt jõudis enne täppi minna. Ju siis peksab hästi segast:D
 
miks 07. september 2009, kl 19.23
tiinat enam kätte ei saa nr 9002424 nagu poleks nr enam kasutusel.
 
Liisa 07. september 2009, kl 19.33
Reeta ka ei saa kätte, vastu ei võta:(
 
miks to Liisa 07. september 2009, kl 20.18
reeta on jah rake kätte saada, aga järjepidev proovimine annab tulemusi:) aga Tiina nr. ei hakka kutsumagi, nagu poleks kasutusel:(
 
sandra 07. september 2009, kl 22.31
Imelik, ma paar nädalat tagasi helistasin sain tiina kohe kätte. Ja paar päeva hiljem sai ka sõbranna ta kohe kätte. Äkki mingi jama nende 900 algavate numbritega. Kui Reet ka enam ei vasta. Või keegi siin kirjutas et tiina oli ennustamise lõpetanud, klientide süül või midagi sellist.
 
keegi 09. september 2009, kl 00.37
Tiinat saab küll kätte,helistasin eile.Ise olen ka eelnevalt Reedale helistanud ja ta pani mulle rohkem täppi kui Tiina.Mina isiklikult usun Reeta rohkem aga kõik oleneb vist täitsa inimesest.
 
vähkn 20. september 2009, kl 08.30
kindlasti Reet. 9002228
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!