Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
reiki koolitajad
 
ülle 05. august 2010, kl 22.39
Imelik, tahtsin ka reikist siin küsida ja juba keegi ette jõudnud, ei viitsi küll lugeda nii pikalt, sorry.
Kas keegi on kuulnud MARVI nimelisest reikitajast, kuskil 8 a. tagasi käisin tema seanssidel ja maksin ropult raha, mingi üle 500 oli korra eest aga kõik oli täiesti tulutu, nüüd nägin öösel unes, et tema annab mulle oma visiitkaardi ja naeratab mulle kenasti...tavaliselt näen unesid ette, et kas temaga juhtus midagi halba, no kui keegi teab kui siia kiikab, vastake, eks!

Ja huvitaks ka, mis on saanud kuulsast Tõnu Arust ja Elviinast Kehrast? Olid ikka täiega jubedad raharöövlid, kunagi hiljem nägin Arut sensside laagris, oli päris armetuks jäänud ja haige oli ta ka, olin tookord ühele senssile seal laagris abiks...?
 
lii 06. august 2010, kl 02.40
Ja mis põhiline, kui saate pühitsuse, siis jääte tavaliselt ka millestki ilma.. enamik muidugi rõõmustab, et saavad siis teisi tervendada, kuid mis hinnaga...
Parem üritage ise sinnani areneda, et te sellega hakkama saate.
Kui mitte, siis polegi teil seda veel vaja.
 
kribal 06. august 2010, kl 13.30
lii,

millest jäädakse pühitsuse saamisel ilma?
 
reikikas 06. august 2010, kl 19.09
tahaks ka teada,millest ma siis ilma nüüd jäin? palun seleta täpsemalt. pole selle kandipealt kunagi mõelnud.
 
to Murrakas 18. august 2011, kl 14.09
Enam paremini energiamaailma ei annakski kirjeldada. Ja kellele nüüd ka kohale ei jõudnud siis järelikult pole selle info jaoks veel valmis ning võiks endale pigem mõne teise teema leida uurimiseks -puurimiseks.
isemaag 18. august 2011, kl 14.18
Ei esita siin ainsatki nime enam, kuigi suhtlen päris mitme meistriga. Ja muuseas, teadjatele teadmise täienduseks: Õpetaja Usui ei olnud kunagi seotud mingite kristlike värkidega, kristlased ise mõtlesid selle vale välja et oma kristlaste hulgas levitada, see on tema õpilaste poolt ta hauakivisse graveeritud.
 
naine 18. august 2011, kl 14.43
Kas isemaag tahab nüüd ennast tähtsaks teha, et kohe ka suhtelb mingite teadjatega? Loe oma endisi kirjutisi, kohe näha, et oled suhelnud)) sinu tegija on viinapudel. Sinu teadmised on alkouimas nägemused.
isemaag 18. august 2011, kl 15.03
naine
18. august 2011, kl 14.43
Kas isemaag tahab nüüd ennast tähtsaks teha, et kohe ka suhtelb mingite teadjatega? Loe oma endisi kirjutisi, kohe näha, et oled suhelnud)) sinu tegija on viinapudel. Sinu teadmised on alkouimas nägemused.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Mine otsi endale Inimene, kes su inimese sõbraks tagasi harib, saad peavaludest lahti. Muud pole nimetaklähvijale vastata.
 
maria 18. august 2011, kl 19.05
Olen läbinud 10 aasta jooksul 3 astet ja kristlikest seotustest pole kordagi kuulnud selle aja jooksul.
 
Sirts 18. august 2011, kl 23.02
*** On neid, kes teevad näiteks esimese astme läbi 6 tunniga, aga enamikus ikka kahepäevase õppena.
Kuna Reiki on sügav ja ka filosoofiline õpetus koos kaasnevate puhastuste ja pühitsustega, siis seda ei ole võimalik südamega õpetades edasi anda 6 tunniga.
-----------------
midagi pole nagu lisada, kahe päevaga saab selle siis selgeks, kui õigele mehele maksta,
Aga 6 tunniga ikka targaks ei saa. Väga õige.
Huvitav, palju aega sa kulutasid korrutustabeli selgeks saamisele, arvan, et see pole sul seni õnnestunud.
Visake viina mõne reikitajaga nõka rohkem, kuulete väga tülgastavat juttu.
Sama jama mis mõne kirikuisaga napsitamisest, kuuled kui lihtsameelne ta kogudus on.
 
Sirts 18. august 2011, kl 23.08
Maria, 10 aastat oled reikile pühendanud, ja mis siis tulemus on?
Palju ja milles ennast ja teisi aidata saad? Huvitav oleks teada.
Mõned aastad tagasi Jaan Jääts ei suutnud mind millekis aidata, kuigi lubas suurustavalt
On paar probleemi millele otsin lahendust, seni ei ole leidnud.
 
kass katusel 18. august 2011, kl 23.33
Reiki on va vallatu kiireke, mis läbistab ja puhastab kõike, mis teele satub..ja mänglevalt osates seda kasutada e endas kanda, võib inime´ leida endas rõõmu ja rahulolu - selle, mille eest antud hetkel tänulik olla. Kunagi ei tea, mida toob homne päev ja seega on õnnistus olla tänases e praeguses. Ja sellest me elus piisab täielikult, et olla rahus iseendaga..siis saavad sellest osa ka need, kes meie ümber on.
Aga jah - iga inimene on millekski valmis just siis, kui ta selleks valmis on..
 
Virgo 11. september 2018, kl 13.28
Selleks et keegi saaks Sind aidata pead Sa ka seda ise tahtma ja selleks midagi tegema. Sa pead oma halba/ negatiivset olemust/ harjumusi muutma ja tahtma terveks saada. TEISED SEDA SINU EEST EI SAA- VAID ON KINNI SINU MÕTLEMISES. See kuidas Sa tuled ja millises seisus oled (näiteks joonud kohvi või magamata) on piisavaks põhjuseks, et ei mõju ja sul võib olla psühholoogiline mõte/faktor enese teadvuses, mis ei lase sind terveneda.
Arvan, et tegele endaga ja end tervendamisega läbi mediteerimise.
 
Pähh Oled 12. september 2018, kl 20.06
Siin teemas on üle 10 argumendi/väite, mida sooviks arutleda.
Kui teised liituvad, siis arutleme.
Soojenduseks võiks vaadata seda Reiki videot:



Selles videos näidatakse, et kõik Reiki tegijad pole soovinud miljoneid dollareid, et oma oskusi näidata.

Esmalt siis väidaks, et Reiki nagu ka muu vuuduu on filosoofia, mis pole eales toiminud, nagu ka muu maagia. Teise etapina sooviks kommenteerida ligi 10 siinse teema postitust ja nendes oelvaid hämmastavaid väiteid. Kui teile huvi pakub, siis võtame kohe esimese postituse ette, või alustame teistpidi, viimasest.

Head arutlemist.
 
Q1 12. september 2018, kl 21.03
Nojah aga miks Sa tahad tegeleda reikiga? Väljend ,et "olen puurinud ja uurinud"- see ju ütleb midagi:). Soovid leida Õnne? Püüad erinevate meetoditega jõuda Loojani? Mina ja Looja on üks ja sama....:)
 
Jo 24. november 2018, kl 03.36
reiki suhtes on mul paar küsimust tekkinud.
kui reiki on (väidetavalt) universaalne energia, mida reikimeister patsiendile kanaldab, siis kust täpsemalt see energia siiski tuleb?
eeldades antud küsimuse puhul, et energia siiski ei teki millestki ega ka kao olematusesse. ehk siis see va old school värk, teate küll.
et kust täpsemalt siis?
universumist? ok. kust täpsemalt universumist? Päikeselt? Jupiterilt? ehk kuskilt Plejaadide kandist?
universumis on ometi triljoneid planeete, galaktikaid jne.
või misiganes energia, mis kuskilt nö. tuleb, on mingi "üldine", ilma algse aadressita? et siiski nagu tekib eikuskilt?
kuigi mõned esoteerilised ringkonnad väidavad, et reiki on otseselt Kuu energiatega seotud?
Kuu aga annab oma mõjusid Maale nii et ohohoo.
siiski. keegi teab?

nojah. ma võin muidugi samahästi vist jumala asukohta küsida..
 
Onu Pähh 29. november 2018, kl 16.29
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ja Looja on üks ja sama....:
> )


Mis mõttes Mina ja Looja on üks ja sama ja mida need mõisted tähendavad?
Kui väita, et A ja B on sama, siis kas see tähendab, et B ja A on sünonüümid, ehk samad asjad?

Mida teised arvavad loojast fantaseerimise kohta? Kas see oli habemega onu, kes lõi purgi sisse väikse kokteili?

Head arutlust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!