Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Nõidadele, aidake tööd saada
 
Becca 20. juuli 2022, kl 11.00
Minu kodu oli täis lõputuid probleeme ja õnnetusi, mis viisid lahutuseni, mida ma oma mehega kunagi ei tahtnud. Kõik läks katki ja läksime oma teed. Üritasin edasi minna, kuid see oli minu jaoks väga raske, sest ma armastasin endiselt oma meest ja mu tütar nuttis alati, sest tahtis oma isa tagasi saada. Mul ei jäänud muud üle, kui abi otsida, mis ajendas mind VOODOO LORDiga ühendust võtma pärast seda, kui nägin tema töö kohta nii palju häid kommentaare. Ta kinnitas mulle, et lepitab mind ja mu abikaasat oma lepitusloitsuga, mida ta peab tegema. Mul on hea meel tõdeda, et saavutasin 48 tunni pärast soovitud tulemuse, armastus ja õnn on taastunud ning saime taas kokku ja see taaskohtumine on igaveseks. Aitäh VOODOO LORDile väga hea töö eest minu pere päästmisel. Ta pole kunagi liiga hõivatud, et kedagi aidata. Nii et võtke temaga kohe ühendust, kui vajate abi. meili talle voodooconnect60@gmail.com ...  Whatsapp: +2348097014925
 
VICTORIA HERNAN 04. september 2022, kl 22.54
Ma lihtsalt ei suuda seda õnne enda teada hoida. Abiellusin 10 aastat tagasi, ilma lapseta ette näidata, mu mees hakkas mind ämma kõrval halvustavalt kohtlema. See valmistas mulle meelehärmi, otsisin Internetist abi, siis nägin palju tunnistusi selle kohta, kuidas VOODOO LORD oli paljusid mehi ja naisi aidanud. Võtsin temaga kohe Whatsappis ühendust ja selgitasin talle oma olukorda, ta lubas aidata, andis mõned juhised, mida pidin järgima, et saavutada täiuslikke tulemusi. Tegin kõik nii, nagu ta käskis, hiljem käskis ta mul minna haiglasse 2 nädala pärast rasedustesti tegema ja minu üllatuseks olin rase ja see oli mulle väga hea uudis. Olen talle nii tänulik, sest sünnitasin ilusad poisid (kaksikud), kes nägid välja nagu nende isa. Olen nüüd oma mehe ja ämmaga oma majas rahus. Võtke temaga ühendust Whatsappis +2348097014925.....e-post voodooconnect60@gmail.com
 
Anna Yarmolenko 04. oktoober 2022, kl 01.33
Elu tuleb erinevate kogemustega. Ma ei tea, mis kogemus teil on, aga see on minu lugu, pigem tunnistus. Mul on hea meel seda kirjutada, sest minu abielus on taas rahu ja see kõik on tänu suurepärasele loitsijale nimega VOODOO LORD, ta on väga võimas mees, kes aitas minu ja mu abikaasa vahelise vaidluse lepitada väga tõhusa ja ehtsa armastusloitsuga. . Mu mees lahkus kodust ja kolis seitsmeks kuuks teise naise juurde, ilma minu ja meie nelja lapse eest hoolitsemata, ma olen majanduslikult stabiilne, kuid vajan mehe hoolitsust, kiindumust ja stabiilset perekonda. Ma palusin tal mitu korda koju tulla, kuid miski ei aidanud, palusin isegi tema vanemal õel aidata mul teda paluda, mis samuti ebaõnnestus. Nii sattusin ühel päeval ühe naise tunnistusele, kes kirjeldas, kuidas VOODOO LORD oli tal aidanud takistada oma mehel temast lahutamast. Võtsin temaga ühendust ja selgitasin talle oma probleeme, ta ütles mulle, mida on vaja ehtsa ja väga tõhusa armastusloitsu jaoks. Andsin talle kõik, mida ta vajas, ja kahekümne nelja tunni pärast helistas mulle mu abikaasa, paludes andestust ja küsides, kas ma võtan ta pärast seda, mida ta tegi, tagasi, ja nii mu abielu päästeti. Kui teil on probleeme, mida soovite kiiresti lahendada, võtke temaga ühendust WhatsAppis: +2348097014925, e-post: voodooconnect60@gmail.com
 
Sibulle Tamm 01. detsember 2022, kl 15.28
Tahan lihtsalt kasutada veel ühte võimalust ja tunnistada, mida see suurepärane loitsija Voodoo Lord on minu heaks taas teinud. Kui ma temaga esimest korda ühendust võtsin, aitas ta mul taastada rahu, armastuse ja õnne oma abielus, muutes mind rasedaks ja pannes mu mehe petmise lõpetama ja vastutustundlikult käituma. Ja nüüd pani ta just mu mehe oma töökohal kaua aega nõutud ametikõrgendust saama koos muude soodustustega. Selle suurepärase, võimsa ja tõhusa loitsulooja tõttu on nüüd minu peres veel üks õnnetase. Võta temaga kohe ühendust ja küsi abi kontaktandmete osas voodooconnect60@gmail.com võid kasutada ka whatsappi + 234 8097014925... Ta on võimeline imet tegema, ta on minuga juba teist korda imet teinud.
 
Kainus 02. detsember 2022, kl 09.03
Otsustasin veeta aega Internetis, et olla kindel, et paljud inimesed saaksid lugeda minu tunnistust Voodoo Lordi kohta, kes on võimas Aafrika loitsujuht. Pärast seda, kui mu väljavalitu mu maha jättis, olin nii üksildane ja otsustasin netist suhtenõuanded otsida, ega teadnudki, et see on plaan oma väljavalitu tagasi saada. Olles lugenud palju näpunäiteid oma suhte taastamiseks, sain teada, et Voodoo Lordil on palju soovitusi, mistõttu otsustasin, et Voodoo Lord on selle töö jaoks õige inimene. Võtsin Voodoo Lordiga ühendust tema andmete kaudu, mida nägin Internetis, ja ma ei kahetsenud kunagi, et temaga ühendust võtsin ja temaga koostööd tegin. Tema töö on 100% täiuslik ilma kõrvalmõjudeta ja see loits tõi mu väljavalitu kiiresti minu juurde tagasi. See oli nii kergendus ....võite temaga abi saamiseks ühendust võtta ka meili teel ..... voodooconnect60@gmail.com,,,,,,, whatsApp  +2348097014925
 
Tikai 02. detsember 2022, kl 17.54
VOODOO LORD on lihtsalt parim loitsija. Austusest teie ja teie minu heaks tehtud tõelise töö vastu pean ma selle tunnistuse edastama nii palju kui võimalik. Olen ühendust võtnud teiste loitsijatega, ilma et oleksin tulemusi näinud, soovin, et võtaksin teiega varem ühendust, sain teilt kõik, mida tahtsin. Mu mees oli aasta ära ja ma käisin mitmes kohas, samuti võtsin abi otsides ühendust ka teiste loitsijatega, kuid tulemust polnud, pigem raiskasin oma aega, raha ja muid ressursse, kuni lõpuks tutvusin Voodoo Lordiga. Pärast seda, kui ta armastusloitsu tegi, helistas mulle lõpuks mu abikaasa. Tema loitsud töötasid võluväel ja mu abikaasa on tagasi täis armastust. See on ime, et ta tuli järsku lilledega tagasi ja käskis mul talle andeks anda, ma olin tõesti jahmunud ja šokeeritud, kui mu mees põlvitas ja andestust palus, et teda tagasi vastu võtta. Mul on tõesti sõnadest puudus ja ma olen ikka veel väga üllatunud, olen nüüd jälle väga õnnelik naine. Hindan väga teie head tööd Voodoo Lord. Kõigile, kes vajavad tõelise loitsulooja abi, saatke e-kiri voodoo Lord aadressil voodooconnect60@gmail.com või kirjutage talle WhatsAppi numbril +2348097014925
 
Jete kass 24. jaanuar 2023, kl 16.02
Pärast aastaid kestnud abielu esitab mu abikaasa lahutusavalduse oma uue sekretäri tõttu, kes palgati mõni kuu tagasi. See naine pööras mu mehe minu ja kogu tema pere vastu ning me kõik olime segaduses, kuidas ta seda tegi. Mu ämm on mitu korda helistanud mu abikaasale, et ta tuleks regulaarselt perekoosolekule, kuid ta keeldus alati. Ta ütles, et on kõik need aastad pime olnud ja nüüd näeb, et pärast 5 last pole ma tema jaoks õige naine. Olen olnud oma ema juures oma lastega nüüdseks 3 kuud, kõigest nädal tagasi pärast seda, kui otsisin abi, et lahutus peatada ja abikaasa enda juurde tagasi saada. Loitsija ütles, et mu mees otsib mind 24 tunni pärast taga, et iga kurja side, mille uus sekretär tema ja mu abikaasa vahel lõi, katkeb.
Kui ma seda kommentaari kirjutan, tuleb mu abikaasa hommikul ja õhtul mu ema juurde vabandust paluma, ta vallandas sekretäri. See oli šokeeriv, et mu mees tegi seda minu ja meie lastega. Aitäh preestrile täiusliku armurituaali eest, mis hävitas kurja sekretäri plaani ja viis meid taas kokku. Sellest ajast peale pole me kordagi kokku puutunud suhteprobleemidega ega mis tahes probleemiga. voodooconnect60@gmail.com või +2348097014925 WhatsAppis, et võtta ühendust voodoo lordiga, et aidata teil lahendusi leida ja lahendada mis tahes teid tabav probleem.
 
Kreet Erm 24. jaanuar 2023, kl 22.17
Mu abikaasa ja mina olime koos üle kümne aasta enne abiellumist, pärast meie abiellumist hakkas ta kohtuma teise suvalise daamiga ja ta armus temasse ning ühel päeval ütles, et tahab, et me lahutaksime ja läheksime oma teed. Olin muserdatud, ta tuli järgmisel päeval tagasi, parkis oma asjad ja jättis mu tema juurde. Olin meeleheitel, sest tunded, mis mul tema vastu on, on ehtsad. Ühel päeval netis sirvides, kuidas oma endist tagasi saada, kohtasin seda võimsat armastusloitsu, kes tegi armastusloitsu, mis tõi ta minu juurde tagasi vähem kui 48 aasta pärast. tundi. Mu mees tuli tagasi täis kahetsust ja palus, et ma talle andeks annaksin. Minu maailm on taas põnevust täis. Kui vajate abi millegi muuga, millest aru ei saa, kirjutage voodoo lordile WhatsAppis +234-8097014925 või Gmailis voodooconnect60@gmail.com ta tõi mu ellu tähenduse ja õnne tagasi ning muutis mind taas terveks.
 
viimasele 25. jaanuar 2023, kl 02.53
taro kaart mündid näitab, et sa oled vist väga põhjas omadega, et sellise pahnaga paari dollarit teenida püüad.
 
POLINA OTT 18. veebruar 2023, kl 22.31
Enamik inimesi on tänapäeval kannatavad ja valutavad oma erinevates suhetes ja tervises, kuna on raske lahti lasta oma tõelisest armastusest, mõnikord teeskleme, et kõik on hästi, kuid see pole nii. Et omada armastatud inimest, püüame leida rõõmu ja õnne ka läbi teie aastate jooksul loodud sideme. Voodoo Lord on siin, et aidata murtud südamega ja haiget keha oma võimsate loitsidega. Ta suudab taastada armastuse elu, mis oli kadunud. Tema kontakt on voodooconnect60@gmail.com, Whatsapp +2348097014925. Soovitan inimestel, kellel on suhted või abielu- ja ka terviseprobleemid, temaga esimesel võimalusel ühendust võtta. Samuti on ta aidanud neil, keda olen suunanud, leida lahendusi oma probleemidele. Ta on nii ehtne ja aus. Temaga ühendust võttes pole teil midagi kaotada, seega otsige abi kohe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!