Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Slavik on maag
 
N 10. detsember 2009, kl 12.12
See on nii huvitav kuju, et vääriberaldi teemat.
Kes kohtunud selle jumalaga, kes ravib mida iganes
aga ravimeid ei tohi tarvitada?
Enamus nõidu ei keela meditsiini poolt ettenähtud ravi.
Et kui mõni sellest ravist külmaks tõmbub, võiksid omaksed valuraha enesekindlalt nõialt nõuda.


tuuli
Aeg: 12-09-09 23:15

Jaanale: Slavik on maag, tegeleb nii musta kui valge maagiaga, ravib kõiki haigusi ja on selgeltnägija. Minul nägi isegi sellise asja ära, et saan kunagi päranduse vanalt mehelt, aimugi polnud, mis jutt, mõtlesin jama!, aga ei pärandus tuli ja 7 aasta pärast, tõesti olin jahmunud, aga üks vana hea tuttav jättis mulle päris suure summa :) (sain osta korteri!)
Vabandan, aga kontakti ta eriti ei luba anda võõrastele, kui sul häda suur, siis kirjuta, mis nimelt ja jätan meili.
Slaviku tingimuseks ravil käies on: ravimite ära jätmine, see segab teda!
Tegeleb ikka põhiliselt needuste, nõiduste, "privorotide" mahavõtmisega (armueluga seonduv, eesti keeli-loitsud) ja tema põhimõte on ikka selles, et kõik füüsilised haigused tulevad negatiivist, mis saadetakse objekti peale ja see hävitav energia tungib läbi 8 eeterkeha - tekibki viga füüsises, venelane, ainsana Eestis valdab vene maagiat!
Mingite meeste-naiste suhetega ei tegele, üs. jamaga.
 
mimmu 10. detsember 2009, kl 12.24
oeh, no mis sa ikka kostad...enam pole endal vaja muretseda kui Slavik juba tuleb, siis kõik haigused koos põhjustega nagu käega pühitud, karma takkaotsa, eksole.. no anna mõistust, täielik rumaluse tipp ja hariduse puudujääk mis muud.
 
jaana 10. detsember 2009, kl 21.46
to tuuli
kui sul on võimalik saada mulle slaviku telefoni nr.ja infot natuke palju ta raha tahab
 
Jessy 10. detsember 2009, kl 23.24
Mina tunnen Slavikut ja olen ka käinud, ta aitas mind tõesti, pidin loobuma AD-st ja tegin absoluutselt õieti, kuigi algul oli raske. Juhendas mind igati, kuhu minna kirikusse ja küünlad panna, mida ütelda ja paluda, ka kalmistul sai käidud joodiku pärast - juba aastaid ei joo ja ei taha endist elu meenutadagi. Ainult häid sõnu on öelda, aga noh, see ju teada asi, et venelasi ei sallita!
to mimmu - kui sinu tädi või mis ta oligi , on kuulus kaardimoor, ei tähenda see veel seda, et kõik ülejäänud on inimrämps, mõtle selle üle....
 
m 10. detsember 2009, kl 23.55
Jessy, mul tõsine probleem ja käinud mitmete tervendajate juures, Veliks, Pildi Viktor, Tamara Kadriorus jne.
Kahjuks pole abi saanud, ei puutu see rahvus siia mitte üks tonks, see poliitikute mängumaa.
Et kuidas oleks ühendust võimalik saada ja millest ise abi said.
Tänan
 
mimmu to Jessy 11. detsember 2009, kl 11.15
sinu vastuses sildistad sa ennast ise, mitte mina.
Ma ei kasuta kunagi kellegi suhtes selliseid räigeid väljendeid, sul võiks piinlik olla oma sõnade pärast. Inimrämps - no annab ikka selle peale tulla!
Rumaluseks pean õpitud abituse sündroomi, kus süvenemata sellesse, millega sinu hädad ja haigused seotud on - ja alati on nad sõnumitoojad, minnakse Slaviku juurde ennast remontima. Mis mul selle vastu saab olla. Slavik saab leevendada tagajärgi, aga põhjustega tuleb ikka ja ainult ise tegeleda, vastasel juhul tulevad uued ja hullemad õlalekoputused....seda esiteks.
Teiseks on aru saada, et sellest nähtamatust reaalsusest ei tea (ega tunneta) te suurt midagi, ega oska ka ennast kaitsta ega libaravijaid ära tunda, mis võib omakorda kätte maksta.
Kolmandaks kehtivad universumis omad seadused, üks olulisim on karma, vaba tahe jne. Sekkudes luba küsimata (kas Slavik küsib, kas te teate?) sinu sellistesse intiimsetesse sfääridesse,järgneb nö. karistus, mis puudutab siiski ka sind. Nendel põhjustel pole ka abi saanud ülalpool sõna võtnud proua m
Sama suur lollus on käia auratransformatsioonis näiteks.
Rohkem ei hakka aega kulutama hetkel.
 
Tiina 11. detsember 2009, kl 13.07
Palun saatke mulle ka Slaviku kontakid meilile.
Tänud ette!
 
Must Kass 11. detsember 2009, kl 14.27
Seletage mida tähendab "must maag" või "must maagia" ?
 
tähendab 11. detsember 2009, kl 14.33
teiste kahjustamist oma egolistel eesmärkidel
 
Must Kass 11. detsember 2009, kl 15.40
On ikka mõnele siis "võimed" antud, kohe loodusseaduste vastaselt!
 
koola 12. detsember 2009, kl 00.03
mimmule: kas tohiks küsida, kui vana sa oled?
Miks sa endast nii palju arvad, et tuled siin teisi õpetama???
Ravitsejaid maha tegema?
Rumaluse tipp ja hariduse puudujääk - kas kõigil, peale sinu, või kuidas?
No vasta, ka mulle tuleb jube alaväärsuskompleks peale, kui sinu juttu lugesin...........
 
leedi 12. detsember 2009, kl 00.50
Mimmul on õigus!
 
mimmu 12. detsember 2009, kl 01.00
ravitsejaid võib vabalt maha teha, ravijaid on vaja kui tahate terveks saada)))))))))))))))))
Ma ei plaaninud kedagi õpetada, avaldasin ainult arvamust, kui lubate.
Mis see vanus siia peaks puutuma, olen kohanud endast paarkümmend aastat nooremaid, kes vaimselt palju arenenumad ja samas ka paarkümmend aastat vanemaid, kes teemast ööd ega mütsi ei jaga, seega mis näitaja see vanus peaks olema.
Alaväärsuskompleksi ei saa keegi teine kellegile tekitada, otsige endast ja te leiate kõik. ( Kahjuks ei mäleta hetkel selle targa lause autorit)
 
Uriinia 12. detsember 2009, kl 01.07
See oli ... J. W. von Goethe, kes pidi kõik leidma.
 
jaana 12. detsember 2009, kl 16.19
to: Jessi
kui sul on võimalik siis palun sinult Slaviku andmeid ja ka infot palju ta raha võtab.
miks minna tahan seda ei taha siin lahata.
jaana
 
Elvi 02. juuli 2011, kl 19.40
Kas keegi Slaaviku meiliaadressi teab?
Slaavik on parim nõid, ta oskab igasuguseid nõiduseid mis terveks teevad.
 
alleluuja 02. juuli 2011, kl 20.04
nüüd laulame alleluuja slavikule.
eriti lahe on Elvi postitus, otsib slaviku aadressi, kuid juba nii kiidab seda slavikut.
umbes sama taktika, nagu angelaga oli, ka metsamarjaga jne. kuid lolle on ja eks ka slaviku juurde minejaid. olen kindel, et nüüd hakkab tulema neid postitusi, mis õigeusu kirikut kiidavad ja slaviku oskusi ja kalmistumaagiat jne. mida segasem, seda parem. siin on hea, võib enda nimesid iga postitus vahetada ja muudkui kiitusi siia trükkida)) igatahes kindlam on uskuda teleka reklaame, kui seda foorumit. oma kogemusest tean. lugesin ka, kuid otsisin üles mõned abi otsinud, ja vahetasin nendega kogemusi. kuid alleluuja, nüüd kõik jooksuga slaviku juurde!!!
 
palav 02. juuli 2011, kl 20.12
Tea kas see slavik ka vihma oskab nõiduda ja palavust ära võtta, väga oleks vaja. Aga muidu suht mõttetu vana teemat tuhnida, 3a tagust, siin teises teemas on sellest samast maagist ka juba pikk jutt.
no kes oskaks vijma ja jahedat kliimat välja nõiduda, teab keegi, siis pange siia ta andmed. Siis vana tuhnimisest on niigi palju kasu.
user_182702 14. aprill 2024, kl 21.46
Tere. Vana teema küll, aga on ehk kellelgi ta kontakti jagada? Kui on, võib meili saata.
 
Slavik... 15. aprill 2024, kl 08.02
Slavik on rahaahne petis... Ettevaatust !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!