Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ravitseja tartust?
 
mari 13. detsember 2009, kl 23.14
Kas keegi oskaks soovitada mõnda ravitsejat tartust..?`(info konaktide ja hinna kohta oleks teretulnud)
 
tean 14. detsember 2009, kl 10.43
Tartus oli kunagi Anna, elas Annelinnas, kontakt on kadunud, ja veel oli Toomas Päll, aga ei tea, kas ta veel tegutseb, kunagi tundsin teda hästi, mingi Riina oli ka, aga andmed puuduvad, ei ole Tartuga pistmist olnud.
 
moor 14. detsember 2009, kl 11.09
virve on. aga kontakti pead ise leidma. nende asjadega ongi nii, et kui ikka tõeliselt vaja on siis leiad ka.
 
annika 24. detsember 2009, kl 22.21
Toomas Päll on olemas, loeb loenguid, enne pühi Otsijate Klubi ürituse raames, jagas oma tel. numbrit - 55 62 60 25
 
hmhmhm 25. detsember 2009, kl 08.54
Toomas Päll kohendab energiavälja. Mõneks ajaks on enesetunne norm, siis läheb oma rada jälle. Soovitan Vollit ja Ksenjat Tallinnast kui tahate oma raha õigesse kohta paigutada.
 
tean 25. detsember 2009, kl 14.38
Ravitsejat?need inimesed, kes siin välja pakutud,tegelevad pigem organismi puhastusega,ennustamiste ja energiaväljadega,mitte ei ravi haigusi.Mis mure sul on? Mul on Tartust väga hea alternatiivmeditsiiniga tegelev arst välja pakkuda,aga ta pole huvitatud, et ta tel. nr. siia üles riputan,tal isagi kliente üleliia palju. Kui on huvi,saada oma e-mail, saadan koordinaadid sinna
 
et siis 25. detsember 2009, kl 15.58
nii saab ka enesele reklaami teha....
 
Mina 26. detsember 2010, kl 11.22
oleks soovinud hea nõia kontkati.. hädast vaja..
 
Liisake 26. detsember 2010, kl 12.23
Siin on näha, et teemaalgatajal on deemonid pealja needus ka.
Siin tuleb teha püha vee maagia ja ainult Nevskii katedraalist toodud veega. Teised veed ei ole pühad üldse.
Ja see üle jääv vesi tuleb viia Wolandile.
Woland on kõige tugevam maag ja tema saab demoonid maha võtta selle vee abil. Aga Wolandil on järje kord väga pikk sest tema on tõesti tegija ja selle pärast kirjutame me temale kõige pealt sr.woland@gmail.com. Siis saab teada ka hinnkirja, mis on 70€ praegu jõulude ootamise ajal.
 
marile 26. detsember 2010, kl 12.29
ikka ise tuleb otsida - loe, mida kellegi kohta on kirjutatud ja kuula, mida selle või teise kohta räägitakse ja vaata/tunneta siis, kas sulle see sobiks, teiste soovitatu ei pruugi sulle sobida. ka tervendajad mõjuvad inimestele erinevalt ...ja kui sa tõeliselt hädas oled, küllap siis ka leiad selle õige inimese.
 
Jüri 01. juuni 2011, kl 18.20
Kui saad võiksid mulle selle ravitseja tel nr saata?:)
 
Jüri 22. juuni 2011, kl 12.36
Tere!Olen väga huvitatud sellest alternatiivmeditsiiniga tegelevast arsti kontaktist.Kas saaksid minu e-maili talle edastada.
 
jürile 23. juuni 2011, kl 19.58
Endises Võidu tehase kontoris võtab vastu alternatiivmeditsiiniga tegelev arst. Uuri ise edasi.
Uriinia 23. juuni 2011, kl 20.43
Armas Jüri.
Siin enam alternatiivmeditsiin ei aita.
Lihtsamal juhul saab abi penitsilliinist, raskemal aitab ainult...
 
)) 23. juuni 2011, kl 21.07
...........raskemal juhul. abi ainult giljotiinist!
Uriinia 23. juuni 2011, kl 21.24
No kas just giljotiin...
Ei tasu noort meest nüüd päris ära ka hirmutada.
Tont teab, mis krabaja ta sealt külge sai.
Vihjet kah:
http://tussuland.com/index.php?id=tutvus...
See on see, kui noortel meestel pole tänapäeva kummitööstuse arengutest õiget ettekujutust...
 
tean 18. september 2014, kl 19.44
TERE!
Kas see ravitseja Tartus keda sa tead tegeleb veel sellega,
Saadan sulle oma e-maili.
terv a
 
juuli 20. september 2014, kl 12.22
Tean.Ravitseja oled sa ise ,mõtle oma muredele ja ja saad terveks .Kus häda kõige suurem,seal abi kõige lähem.
 
huvi 20. jaanuar 2015, kl 20.44
Kas woland veel tegutseb?
 
Naboko 20. jaanuar 2015, kl 21.42
Woland kolis detsembris Elvasse, aga paistab, et sealt ka minema varsti - rendipind läheb sundvõõrandamisele ja lammutamisele kahjuks...juhtub. Aga helistada võite ja saate uue koha teada vast - 58382733
 
tean 20. jaanuar 2015, kl 22.37
woland ei ole kunagi elvas vastu võtnud.
 
huvitunud 21. jaanuar 2015, kl 08.11
Kuulge, aga Woland pole tõesti kunagi Elvas vastu võtnud ! See on mingi jama ja tuleks uurida, ehk tegutseid tema nime all aferistid oopis !
 
Aaarne 24. jaanuar 2015, kl 11.01
Valguse värvuse muutus pole aga seotud piiarvuga, see on saatanast, arhitektide poolt välja mõeldud, tegelikult on vaja 1,6695 korrutada selle valguse kõrgusega ja saab tulemuseks nägijale kõrge.
 
isamaag 24. jaanuar 2015, kl 11.12
Kunstnikud on ammu välja mõelnud taustapildi, mis arvutikasutaja hulluks ajab. Nägijad ja teadjad saavad selle arhitekti arvutisse paigutada.
 
Auss 24. jaanuar 2015, kl 11.16
Selles mõistes on hea kasutada väga vana arvutit, sellisel ei saagi taustapilti vahetada, tausta pole ka üldse. Muidu on veelgiparem kasutada mõnda veelgivanamat arvutit või mingit abiseadet, siis pole pilti vajaüldse, pilt ei tule internetiväratist läbi.
 
tean 26. jaanuar 2015, kl 16.15
mulle meeldib ka siin lustimas käia ja teisi haneks tõmmata. :-)
 
reedake 27. jaanuar 2015, kl 12.15
paljud haigused taanduvad energiavälja kohendamisel või muutmisel, sest organismil on väga palju eneseparandamise võimeid.
seega mina pooldan küll ravitsejate juures käimist tablettide neelamisele.
olen ise saanud paljudest hädadest lahti, aga ma olen ka ülitundlik inimene, st. tunnen oma kehas algava häda ära juba siis kui analüüsid veel midagi ei näitagi.
ja kui ma siis saan minna oma energiavälja parendama, siis saangi haigusest jagu enne kui asi vajaks ravimitega töötlemist.
 
a 01. veebruar 2015, kl 09.11
Tere! olen ka tartus kuulnud sellest ravitsejast.Kas oleks võimalik saada tema kontakt.minu meilile.
 
a 01. veebruar 2015, kl 09.21
Tere!
Olen ka kuulnud tartus sellest heast alternatiivravitsejast aga ei leia tema kontakte. olen otsinud.Palun kas saate saata mulle mailile.
terv a .aitäh
 
raja leidja 01. veebruar 2015, kl 14.31
Tere,kas keegi teab Edgar Egipti tel.nr. või on tema juures käinud?Tulemused? Kommentaarid?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!