Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Siit ilmast lahkunud inimesed unes
 
e 29. jaanuar 2016, kl 18.00
mida võiks tähendada, kui isa helistas mulle öösel ja soovis kokku saada. läksingi kokkusaamisele, aga isa ei tulnud ega tulnud.... siis ärkasin. mäletan, et soovis mu abi, mitte lihtsalt kokku saada.
isa juba üle 10 aasta teises ilmas.
 
teadja 29. jaanuar 2016, kl 18.02
See tähendab, et nägid oma isa unes ja kõik.
 
teadjale 01. veebruar 2016, kl 23.26
Minul on sarnane peobleem autoriga 26. jaanuar 2016, kl 02.23 , näen pidevalt oma mitu kuud lahkunud vanavanemat unes ja tema kodu, samuti olen unes mitmeid kordi näinud et olen seal kalmistul, kuhu ta maeti, nii tema kui teiste sugulaste haudade juures jne. samuti nägin tema surma unes ette, umbes paar nädalat enne, kui see juhtus.
ma ei käinud tema matustel, kuna psüühiliselt lihtsalt ei saanud sinna minna,(ütlesin talle ka tema eluajal ta küsimuse peale, et matustele ma ei tule, aga tulen hiljem) käisin haual peale matuseid ja enne 40-ndat päeva ära ja ikka ta käib mul unes edasi. kas see tähendab, et ta pole rahul millegagi või mis see võiks tähendada?
 
loogiline 02. veebruar 2016, kl 20.47
Surm on sind emotsionaalselt raputanud. Sellepärast näedki. Mitte mingit tähendust pole.
 
minu lugu 10. veebruar 2016, kl 15.03
Mina ka nägin pidevalt peale ema surma teda unes, nii reaalselt, et ühel korral lausa ütlesin talle, et mida sa ometi teed, me matsime su maha ja sa oled jälle tagasi. Ta muudkui käis, ometigi meil oli emaga kohutavalt hea läbisaamine ja igatsen teda siiani. Ma olin sellest väga väsinud ja tervis hakkas ka jupsima. See üks inimene tegi midagi ja sellest ajast saadik on rahulik. Vanaema ilmutas ennast mulle peale surma ja rääkis midagi, mis hiljem ema käest üle küsides, vastas tõele ja andis mulle teada, et surm ei ole selline, nagu me elavad ette kujutame ja oli väga rahulolev ja lahke ja lõbus. Isaga oli mul jäänud okas südamesse paari nooremas eas olnud sündmuse tagajärjel. Isegi tema surm ei suutnud mind andestama panna, muudkui tegelesin selle mõttega. Siis ühel ööl nägin unes isa, ta oli väga heas tujus ja kallistas mind kõvasti. Peale seda ööd äkki avastasin tükk aega hiljem, et selle teemaga on lõpp, ma ei tunne mingit kibestumist enam oma isa vastu ja et nüüd on rahu sõlmitud.
 
Naine 21. veebruar 2016, kl 10.27
Mine surnuaiale, 1 punane lill kaasa ja ütle , et Sul on kõik hästi. Soovi, et temalgi olgu kõik hästi.Räägi konkreetselt.
lahku tagasivaatamata. Ta ei tule enam Su unne.
 
Naine 21. veebruar 2016, kl 10.29
See viimane läks nüüd vale postituse alla- vabandust.
Aga mõte jääb samaks. Kui ei soovi, et lahkunun tuleks, tehke nii.
 
H 22. detsember 2016, kl 20.26
Olen Sinuga nõus.
 
H 22. detsember 2016, kl 20.35
Väga vabandan..tegin postituse valesse kohta.
 
Merle Hõim 04. detsember 2017, kl 23.59
Tere! Mul on ka selle poolega ka kokku puudest. Ma pidin väga ootamatuid oma kalli lauluõpetaja aasta alguses matma. Ärasaatmis päevast saadik käib ta mul unes külas oma laste ja lastelastega ja üritab mulle midagi alati öelda või räägita aga ma ei sa aru mida kui ma hommikul ülese ärkas ei mäleta mida ta mulle räägid aga mäletan et ta käis mul jälle külas. Ja ärasaatmis päeval juhus minuga midagi ineliku jalutasin järve ääres
Järsku kuulen eemal tulemas suurt luikege parve ja kaks luike lendasid jäe kohale mis ühendab järve ja luiged joonistasin selle naiste rahva näo ja ühe käe taevasse ja ta lehvitas mull ma võpetasin selle peale ja need luiged saatsid mind oma lauluga pea aegu koduni ära. Palun jagake oma kogemust ka minuga
 
Laivi 05. detsember 2017, kl 22.45
Kas said i phonega luigude laulu ka salvestada?
Ma tean ühde inimest kes oskab linnukeelt ja ta võib selle 100$ eest ära tõlgida. Ta on raffusvaheline proffessor.
 
Ka näinud 27. november 2020, kl 12.03
Unes neid, kes tegelikult on surnud. Ilmselt on see sellest, et ise ma surnuna neid ei näinud. Nii oma poja isa, kellega ei elanud koos ja kelle surmast alles tagantjärgi juhuslikult kuulda sain. Ja oma ema näen tihti unes elavana. Unes selgub et ta polegi surnud, vaid elab kaugel ja tuleb harva koju jne. Ma ei näinud ema surnuna. Ta viidi kiiresti tuhastamisele ja oli urnimatus. Ilmselt sellepärast näengi teda unes elusana endiselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!