Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
VÕIMAS NÕID
 
mimmu 03. mai 2010, kl 10.31
ja veel
las mõni targem avaldab oma arvamust, miks raha halb on? Mis temas on nii halba ja räpast? Ma ei usu, et see nii on, sest ilma rahata ei saa elu isegi pealt vaadata, osalemisest rääkimata.))) Raha eest saab ennast ravida, osta raamatuid, aidata sõpru - midaiganes. Kui sul seda pole , siis ei saa. Ja vot siis inimesed stressavad, kibestuvad, ärrituvad iga asja peale ja ütlevadki, et viinamarjad on hapud.
 
Malle- rahast üleüldse 03. mai 2010, kl 11.02
Täielik võhik neis teemades, aga ikka ja jälle meenub Gunnar Aarma ütlus, et vaesed inimesed o n rumalad. Ilmselt siis nii, et oled vaene, kuna rumal.
 
ww 03. mai 2010, kl 11.10
antud ühiskonnas ei saa keegi ilma rahata läbi---see on vahend elamiseks.kõik me vajame süüa,peavarju,riideid.isegi selleks,et omandada uusi tarkuseid,teadmisi, on tänapäeval vaja raha.iga liigutus maksab nagu me kõik oleme aru saanud.meile kõigile meeldiks kui kõik oleks tasuta ja me ei orjaks kedagi/midagi.saaksime elada vabana ja nii nagu hing ihaldab.teha/näha/käia....paraku on kõige jaoks raha vaja.et punktist a punkti b liikuda, ka see eeldab vahendeid.tore oleks ju elada õhust ja armastusest, kus ei pea muretsema millegi pärast,aga see ei toimi ja elus püsimiseks on vaja märksa enamat.me kõik oleme siiski inimesed,ka igasugused imetegijad,sensitiivid,ravitsejad jne ja meil kõigil on samad vajadused.me kõik teeme tööd ja seda seepärast,et elada ja siin ühiskonnas hakkama saada.pole olemas kirjutatud seaduseid selle kohta,et teatud grupp inimkonnale on teised tingimused ette nähtud-tasuta söök,peavari jnejne.iseenesest ei teki midagi,kõige nimel tuleb tööd teha,samuti teeb ravitseja oma tööd.millest siis tema elama peaks?annetustest?igaüks teab ise,mida tal vaja on,kuidas oma võimeid edasi arendada,kuhu selleks minema peab,mida tegema jne ja inimesel on õigus otsustada,mida ta endale ostab,mitte nii,et teised tassivad ei tea mida kokku ja ole siis õnnelik kõige selle keskel,mida sul ehk vajagi tegelt pole.see,mida vaja oleks,seda ikka pole.mõelge nüüd ikka peaga ja loogiliselt!pange ise end tema olukorda ja mõelge,kas teie tahaksite elada nii?!mina küll ei tahaks.eelistaksin ise majandada oma äranägemise kohaselt.kui inimene on abi saanud,siis on ju missioon täidetud ja inimene õnnelik.miks peaks siis ravitseja olema õnnetu,kuna tal pole enam asju kuskile panna(elab oma kola otsas),mida kokku veetakse,aga RAHA KA VASTU VÕTTA EI TOHI,et osta siis ise vajalik ja elada normaalselt.absurd!
 
Eesti Parim Nõid -Sorts 24. august 2019, kl 15.21
Võin 110% kindlusega soovitada Nõida ja Maagi ....Thomast.
Mitte mina ...vaid ka palju teisi on tema käest abi saanud .
reaalsensitiiv@gmail.com
Uriinia 24. august 2019, kl 16.30
Valel ajal tuled oma agendaga välja, armas realsensitiiv.

Praegusel ajahetkel on nõustamisteenuse fiskaaltootlus suurem pigem aiandusfoorumites.
Seega suht tühi vaev; praegu saavad oma toetusi ainult logardid ja need ei ole ennustusturul väga tugev sektor.
Parem saak on siis, kui hakkavad pensionid ja muud riiklikud toetused tulema.
Seega ajasta oma reklaam ikka õigesse ajakonteksti, kuskile sinna kuu algusesse.
 
Proovisin 31. august 2019, kl 16.23
Eesti Parim Nõid -Sorts Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võin 110% kindlusega soovitada Nõida ja Maagi ....
> Thomast.
> Mitte mina ...vaid ka palju teisi on t
> ema käest abi saanud .
> reaalsensitiiv@gmail.com

Õudne pask!!!
 
Sisko 02. oktoober 2019, kl 19.03
Proovisin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > reaalsensi
> tiiv@gmail.com
>
> Õudne pask!!!

Selgita, et mis asi oli pask? Ise ostan kana ja hobuse sõnnikut, need on väga head pasad. Elaks maal farmis, siis oleks valik muidugi suurem ja küpsetaks paska kogu aeg. Paraku linnas on omad miinused, paska ei ole eriti võtta, vaja tellida netist, ja ega naabritele ei meeldi niiväga keedupasa lõhn. Seetõttu eks muidugi on vaikses looduses elu hea, aga elu on nagu ta käib- looduse kandis pole tööd/sissetulekut niilitne leida- eks igal asjal on miinused.

Milline on teie arvates parim pask?
Ulvi Juliania Marta 28. oktoober 2020, kl 00.55
Tere aga kus seda nõida leida
 
Naine 27. november 2020, kl 18.47
http://para.ee/
 
Rha 21. detsember 2020, kl 03.52
Mina isiklikult olen igasuguste nõidadega nüüdseks küllaltki mitte usaldav, kuna paljud neist ikkagi tegelevad puhtalt konfliktide punumisega ehk hakatakse rääkima, et keegi inimese lähedastest on tema hädades süüdi, vampiir jne. Vot kui ka keegi ongi see kole surnuks imev vampiir, siis inimene peab selle ise ära tundma ja sellised ussitanud nõiad pole nagu eriti väärt usaldamist. Et selline perekondade omavahel konflikti ajamine ei ole midagi vaimset ega üliinimlikku.
 
IT nõustaja 05. jaanuar 2021, kl 08.46
Eesti Parim Nõid -Sorts Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võin 110% kindlusega soovitada Nõida ja Maagi ....
> Thomast.
> Mitte mina ...vaid ka palju teisi on t
> ema käest abi saanud .
> reaalsensitiiv@gmail.com
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Saan öelda, et petukaup ja saad veel tema kirjaga endale viiruse arvutisse.
Selleks see jama vist välja mõeldud ongi, et sinu arvutile ligi pääseda.
Olge ettevaatlikud !!!
 
Retooriline küsimus 09. oktoober 2023, kl 15.34
Kas nõid
võib
süüa võid
 
Q11111 11. oktoober 2023, kl 20.06
Võib süüa
Võid
Olla nõid...
 
oissand kui vaimukas issand kui vaimukas issand kui vaimukas 14. oktoober 2023, kl 14.13
issand kui vaimukas issand kui vaimukas issand kui vaimukasissand kui vaimukas issand kui vaimukas issand kui vaimukasissand kui vaimukas issand kui vaimukas issand kui vaimukas
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!