Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
foto ja maagia
 
Malle 23. juuli 2010, kl 19.28
Kas foto alusel saab teha kindlaks needust? Kas on inimesi, kes foto alusel saavad ravida? Kas foto alausel saab minevikku ja tulevikku ennustada??
Palun kirjutage oma kogemusi!
 
...... 23. juuli 2010, kl 21.46
hea maag, saab fotoga palju teha...
 
......... 23. juuli 2010, kl 21.49
seetõttu ärge laiutage oma piltidega..
 
nelka 23. juuli 2010, kl 21.56
Muidugi saab, kõike on võimalik foto peale teha: näha needusi, nõidusi, haigusi kui on füüsises, ravida, seda negatiivi maha võtta, nõiduda, zombeerida, manipuleerida jne. Isegi tappa üsna lihtne, kui on kogenud nõid-maag. Ei soovita oma fotosid ei kinkida ega liigselt laiali jaotada, iial ei tea mis kellelgi plaanis on teha...
Kaugravi on tavaline kogenud ja tõelise "nägija" nõia poolt, seda tehakse palju, kuna vahemaad on pikad ja sõidukulud suured, mul on loomulikult ka endal kogemusi, kõik on reaalne ja võimalik, aga !!!! ainult tõelise nägija poolt tehtu ja neil tegijatel ja šarlatanidel on mõistlik ikka vahet teha, tavaliselt nõid ei küsi ise midagi - ta nimelt ISE ÜTLEB, MIS ON VIGA.
 
.... 23. juuli 2010, kl 22.09
to nelka:
Võib olla sa oskad kedagi soovitada?
 
**** 24. juuli 2010, kl 21.53
Mina ei usu, et ainult foto alusel keegi minule minust midagi räägib. Ei usu!
 
hea teema 24. juuli 2010, kl 22.11
Mulle on räägitud ja absoluutselt õigesti, saatsin oma pildi ühele tugevale maagile ja telefoni teel ta rääkis mulle kõik alates lapsepõlvest kuni viimaste halbade asjadeni välja, küsida vahele ei tohtinud midagi, ütles et enne räägib kõik mis näeb ja siis alustab tööd. Töö oli tõhus ja vapustav.
Kõige hullem aga asja juures see, et fotoga on võimalik ka tõesti tappa, sellise töö tellimine on kallis kui tahetakse kiiresti, aga kui keegi pahasoovija-kadestaja ise teeb, võtab kauem aega, saab vahepeal abi otsida. Minuga oli seda tehtud ja ise ka arvasin ja kahtlustasin, maag aga rääkis ise juba enne kõik ära.
 
to hea teem 24. juuli 2010, kl 22.25
Palun saada mulle selle maagi andmed kui võimalik.Väga,väga abi vaja.
 
teema 24. juuli 2010, kl 23.03
Minule seletas maag foto järgi selliseid asju, mida no keegi ei teadnud, ammugi ei rääkinud mina talle ise midagi.
Kuid arvan, et maagid pole fotode seletamiseks) , tema aitab needust vaadata ja seda maha saada, kaitset teha ja muid maagilisi rituaale.
 
hea teema 24. juuli 2010, kl 23.19
Ei saa hetkel kätte su maili, kuna poeg on pannud mingid turvasüsteemid peale, aga eks homme küsin mis värk on ja üritan saata, aga see on kallis ja väga, kas üldse soovidki, tegu siiski venemaa ühe kuulsama selgeltnägijaga?
 
nojah 24. juuli 2010, kl 23.24
Mul ka sugulane venemaal, annan siis tema aadressi ja pangakonto. temal ka raha vaja.
 
jep 25. juuli 2010, kl 21.03
palun saada mulle ka maagi andmed!!Tänud
 
Esta 25. juuli 2010, kl 21.12
Mina soovitan maag wolandit, tõesti võimetega ja teadmistega inimene. ( see pole reklaam)
 
margotionika 25. juuli 2010, kl 21.14
Paremat,kui puhastusplaneet pole!
 
Erika 25. juuli 2010, kl 21.44
kõige parema ennustuse teeb Thule Lee.
Temal on erinevalt sarlataanidest pika ajalised kogemused.
Aga tema numbri pead ise otsima,ta on väga hõivatud.
 
mida? 25. juuli 2010, kl 21.55
Kui kedagi tappa soovite, siis selleks on IP- aadressid, mis võetase teilt politsei poolt.
 
to mida 25. juuli 2010, kl 21.59
Kuule,,sa oled ikka lausloll...
 
Natalia 25. juuli 2010, kl 22.17
Kas ennustaja Reet ikka võtab telefonil 9000228 vastu?
Tema on kõige täpsemalt seni teadnud.
Ükskord varastati lasnamäe bussis dokument ära. Aga tema kohe nägi,et see impregneermantliga mees oli.
Tema soovitas miilitsasse minna,muidu oleks rahavahetajad teinud kuritegu
Nende eesti ennustajate juurde pole vaja mina.Kuremäe kloostri allikas saab püha vestt mis kaitseb pagana silma eest.ja annab puutumatase.
 
..... 25. juuli 2010, kl 22.25
Natalia, palun loe veelkord oma kirjutist, nii tobedat reklaami veel pole olnud. Kas reedal on siis nii halb olukord,et sellist reklaami juba vajab. Aitab juba neist tasulistest telefonidest, kus mingi suvaline sulle umbluud ajab.
 
x 25. juuli 2010, kl 22.40
Mismoodi see tasuline telefon üldse töötab ja kas need kuuluvad mõnele ennustamisfirmale?
 
to x 25. juuli 2010, kl 22.45
Seal on sama, nagu sex telefonis, peaasi sind kauem liinil hoida.
Iga inimene saab endale tasulise telefoni liini teha, osa telefonifirmale,osa sinule.
 
Natalia 25. juuli 2010, kl 22.47
See ei ole vale. Ainult püha õigeusuga võib inimenene saada Jumala palge osaks. Ja seda annab ainuld Moskva Patriarhaati kiriki. Teised on nagu teie sugulased komid ja mariid ja Чuvassid.
Elavad metsas ja söövad männi koor. Visake välja see luteriaani jama ja tulge õige kiriku juurde.
Siis saate te ka Siberi maagijat teha ennem pole mitte lootus
 
)) 25. juuli 2010, kl 22.50
Natalia, sa unustasid jälle oma õhtuse tableti võtta,
ai, ai, arst hakkab riidlema..
 
öine 26. juuli 2010, kl 00.36
Küll on ikka eestlased õelad inimesed, vastik on teid siin lugeda, mutid, tõega ka!
Nõustun postitajaga:Autor: Esta
Aeg: 07-25-10 21:12
 
kt 26. juuli 2010, kl 12.37
Jelavad mjetsas ja sjovad mjanni kor... :))))
 
to hea teem 26. juuli 2010, kl 13.37
Sooviks ka kellegi võimetega maagi kontakte.
 
nonii 26. juuli 2010, kl 15.55
Politsei võiks sellise jutu peale huvi tunda, kes siin arvab, et foto abil saab hävitada...No haiglane jutt, kas pole...Kas on konkreetseid tõendeid kui küsima tullakse, et nii julgelt absurdi avaldatakse?
 
kogu tõde 26. juuli 2010, kl 17.47
to: nonii -
lihtsalt huvi pärast küsin, et milline võiks siis see paragrahv olla, mille alusel politsei sellist oma arvamuse avaldajat siin müstika nurgakese foorumis tülitada võiks?
 
Margarethe 28. märts 2020, kl 17.38
Tere Esta,

kas oskad jagada maagi kontakti kirjuta pk maragrethe79@outlook.com

Ette tänades,
Margarethe
 
Natalia 29. märts 2020, kl 09.38
Mina sooviks näha maailma kõige koledama maagi instafotosid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!