Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
Soovitan soojalt!
 
Aivar 28. detsember 2016, kl 03.13
Head daamid siin foorumis! Lugesin läbi Risto Lauri uue duubelromaani "Tulemuusika. Veemuusika" ja julgen seda 100% soovitada! 500 lehekülge, kus leidub kõike. Nii karmi actionit, romantikat kui mida iganes. Lisaks veel nii meisterlikult kirjutatud, et raske oli raamatut käest panna. Pole ammu sellist elamust saanud!
 
Ene 28. detsember 2016, kl 14.08
Lugesin. Soovitan omalt poolt ka!:)
 
misj 28. detsember 2016, kl 19.24
Raamatukogutädi, ei viitsi keegi enam hakata mingit 500lk. raamatut lugema.
 
kas 28. detsember 2016, kl 19.56
kas seal seksi on ja pilte sellest? kui pole on s.it.t.t
 
ax 28. detsember 2016, kl 20.29
Superhästi kirjutatud. Polegi ammu midagi nii head lugenud.
 
Penskarite ajaviide! 28. detsember 2016, kl 21.03
Ei lähe müük vist, et sihukest lausreklaami vaja!
 
Lea 28. detsember 2016, kl 21.37
Meeldis!:)
 
gena 30. detsember 2016, kl 23.17
Tõeliselt hea asi! TÕELISELT!
 
Parem ikka kui Jututoa õudusi kuulata! 08. jaanuar 2017, kl 17.42
Ja mis seal head on? Tüüpiline ugri-mugri soigumine st. ülipikad lausigavad kirjeldused. Kui vanad siin need muinasjutukiitjad ka on? Seda lugeda on aega küll ainult penskaril või haiglavoodis.
Kui tihti te siis üldse raamatuid loete, et pole ammu midagi "nii head" lugenud?
Mina just lugesin ja tahan öelda, et siin 3-s igav igatahes ei hakanud ja ühtegi lehekülge "üle ei lasknud":
1. Hendrik Sal-Saller : intervjuu iseendaga / Hendrik Sal-Salleri jutud on kirja pannud hea sõber Mihkel Raud ja terve raamat täis väga huvitavaid ja ka nostalgilisi fotosid!!!
2. Norma / Sofi Oksanen ; - vaat selline kirjutamine ei lase igavust tunda!
3. Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda / Mihkel Raud - mulle muidu Raua ülbe "erudeerituse" demonstratsioon ei meeldi, aga see info erinevalt pori loopimisest sobis
Lugenud järgnevad 2 dokumentaalraamatut läbi sain kinnitust, et minu arvamus neist kummastki ei muutu karvavõrdki ja südamest eriti hea meel, et Kadastik ei saanud Tartu aukodanikuks!! :
1. Missioon : ühe missiooni päevikud / Hannes Võrno - rohke pildimaterjal
2. Nüüd ma siis kirjutan : elutööraamat / Mart Kadastik
Noh ja see, maitseasi meelelahutus, eriti Palmiste muidugi:
1. Nädalalõpp Kanal 2-ga : parimad palad / koostanud Arlet Palmiste ; fotograaf Ardo Kaljuvee

Ja selle 2 kuu lugemise lõpetuseks täielik jama, mida peale 1/3 raamtust lõpuni lihtsalt lehitsesin lootuses, et ehk.... :( :
1. Saatuse peegelpilt / Marilyn Kerro
2. Tulemuusika ; Veemuusika / Risto Laur
 
Ruila 08. jaanuar 2017, kl 18.35
Parem ikka kui Jututoa õudusi kuulata
Soovitatud raamatut ei tea. Aga Sinu kommi lugedes arvan, et raamat võibki hea olla, kui sinusugusele ei meeldi. Tundud üsna vähearenenud olema. Keskendumisvõimet sama palju kui kuldkalal.
 
Kle viimane, 08. jaanuar 2017, kl 21.00
sa ise ka aru said, mida öelda tahtsid?
Viimase aja trend, kritiseerida seda, mida pole näinud, kuulnud, lugenud! :D
Sa nagu see spets. auguga trussikutes öölektor, kes oma lemmikirjanikuks Erich Maria Remarque nimetab, aga ise tema teostest ainult kolme teab! :D :D
 
See Ruigam 08. jaanuar 2017, kl 21.07
ainult pealkirju ongi võimeline lugema!
Selgituseks sulle röh-röh, et nimetetud duubelromaan ilmselt kanal 12 klientide lemmikuks, sest aru nad sellest ju mõhkugi ei saa, ju siis intelligentidele määratud! Loomulikult raevuvad nad Kerro mittekiitmise peale samuti!
 
Elo 08. jaanuar 2017, kl 23.51
Mulle meeldis väga. Põnev, huvitavad kirjeldused ja väga omapärane sisu. See, kes siin maha tegi ja omad eelistused välja tõi, sellele kõlbavadki raamatud, kus rohkem pilte kui teksti. Või kui teksti, siis hästi lihtsakoelist:) Inimesi igasuguseid ja igal tasemel.
 
jubu 09. jaanuar 2017, kl 03.17
hea oli. tõesti meisterlikult kirjutatud.
 
Milline eruditsioon! 09. jaanuar 2017, kl 19.51
Keda sa lihtsakoelise teksti autoriks pead? Kadastikku, Võrnot?
Raamat Sal-Sallerist ilma selle fotomaterjalita oleks ju ...
Mida on väärt dokumentaalmaterjal ilma fotodeta, sa õnnetu vanatüdruk.
Sa oled lihtsalt üks supikana, kes vägisi broileriks trügib,kahjuks.
Naudi oma "väärtuslikku" Kerrot ja kanal 12-t, neile ongi sinusuguseid vaja.
 
Parem ikka kui Jututoa õudusi kuulata! 09. jaanuar 2017, kl 19.59
Mina ei toonud välja mingit väärtkirjanduse TOP'i ja ei järjestanud headuse järgi vaid loetlesin, mis ette sattus viimase kahe kuu jooksul, sest siin hõiskajad "pole midagi nii head lugenud" - ??? :(
Kes suhtub halvustavalt pildimaterjali raamatutes, selle mõistuses julgen kahelda. Märkisin lihtsalt selle juurde, sest üks kommija küsis, kas pilte on. Kuidas saab üldse kunstialbumi väljaanda ilma piltideta?
Võibolla on mõne "elo" ja ruigami jaoks Sal-Saller "lihtsakoeline", siis olgu nad õnnelikud.
 
Seal duubelromaanis Harley-Davidson, 09. jaanuar 2017, kl 20.12
mootorratas ütles, et neil on kombeks, kui täpselt ei tea, siis ei mölise ja vait ollakse seni, kuniks asjad endale selgeks tehakse. Mõnel kahjuks saab eluke enne otsa! :(
Mõned "intelligent-moorid" siin saavad orgasmi ka Klassikokkutulekust.
Mis sa ära teed, kui omal elu ei ole. Mõni nagu see -htulehe laduja ei suuda elada ilma "printsessi"(nii nimetada saab teda küll peale hullumeelse koguse alko manustamist) pidevalt uuesti avaldatavate memuaarideta, ikka "naturalistlikemais" variantides, et mõnedki klikid tuleks.
 
Aivar 09. jaanuar 2017, kl 21.29
:))))))))))))))) Nii kuri tädi on ikka jube naljakas vaatepilt. Lase aga edasi. Tasuta meelelahutuse vastu pole kellelgi midagi (sõbralik silmapilgutus.)
 
Anneli 09. jaanuar 2017, kl 21.58
Oi kui tige inimene siia sattunud on!! Sellist pole isegi delfis varem kohanud ..
 
Viimasele 10. jaanuar 2017, kl 19.26
Ja KUS sina, lilleke siis täna arvad end ilulevat? :D
Jõudu kristlastele teise põse lahkelt ette keeramiseks!
 
Anneli 10. jaanuar 2017, kl 20.23
:))) Aivariga igati nõus. On jah naljakas!
 
kueerv 17. jaanuar 2017, kl 02.34
ai see oli hea! üle pika aja. liiga palju neid piltidesse uppuvaid elulugude raamatuid. ära tüütavad.
 
uu 18. jaanuar 2017, kl 11.44
aitäh, kindlasti heidan pilgu peale.
Raud suures koguses ja kõik "need teised" on tõesti tüütud.
Oksanen? no olgu, aga lugejal ju ka ainult üks elu.
viimasel ajal ongi suuremaks raamatute neelamiseks läinud, s.t neid kaob palju kogumiskonteineri lõugade vahele.
 
Riho 19. jaanuar 2017, kl 12.21
http://www.powerplaymanager.com/r1533770
 
Parem ikka kui Jututoa õudusi kuulata! 19. jaanuar 2017, kl 14.35
ERRi kultuuriportaal palus 28-l kirjandussõbral noppida välja viis meeldejäävaimat teost lõppevast aastast:

http://kultuur.err.ee/v/kirjandus/286ef45a-8c94-4587-b7b2-4ea5503ae5d0/autahvel-lemmikraamatud-2016

Midagi nii meeletult head kui siinkiidetu sealt õnnetuseks ei leia, seega tuhat tänu naljalembelisele ja õnneks veel sõbralikule teema algatajale ! :D
 
Aivar 20. jaanuar 2017, kl 11.49
See raamat ilmuski alles detsembri lõpus. Äkki sa suudaksid nüüd kuidagi edasi elada. Selline sõbralik ja südamlik soov. Nii õelad inimesed pole õelad mitte ilmaasjata. Loodan väga, et su probleemid lahenevad ja päike sinugi ellu naaseb. Ole terve!
 
ruila 20. jaanuar 2017, kl 23.01
Kle viimane
appi, kui naljakas keskustelu siia tekkis.
mina muide ei kritiseerinud raamatut vaid tigedat kommentaari:)
kas sinusugune üldse mõne raamatu läbi on suutnud lugeda, kui isegi paarirealise kommentaariga toime ei tule?
 
Nii paljukest siis seda nalja ja sõbralikkust! :( 21. jaanuar 2017, kl 00.18
Kulla Aivar, Sul mõni kompleks või, et kohe sügavalt solvama?
Ma tõesti siiralt avaldasin tänu enam-vähem viisaka reageeringu eest ja veel siiramalt ei saa aru, mis õelus see ERR-is avaldatud aasta lemmikraamatute nimekiri siis on? Oma arvamuse avaldamine ja sellele vastuste saamine pole mul küll iial elamist takistanud. :D
Mina ju oma paari kuu jooksul kätte sattunud mainitud raamatute alusel võhivõõra jaoks "autoriteetse" ja üliheatahtliku hinnangu saanud:
"Tundud üsna vähearenenud olema. Keskendumisvõimet sama palju kui kuldkalal.Sellele kõlbavadki raamatud, kus rohkem pilte kui teksti. Või kui teksti, siis hästi
lihtsakoelist :) Inimesi igasuguseid ja igal tasemel."
Vabandan, et julgesin kõrgkultuuriklubis suud paotada!
 
Tiit 21. jaanuar 2017, kl 00.55
Lugesin läbi ja meeldis. Tundub, et kellelgi siin kommentaariumis tõsised vaimsed probleemid ;)
 
soovitaja 22. jaanuar 2017, kl 21.45
Soovitan soojalt , tegelikult lausa palavalt raamatut "Valgus ookeanide vahel". See on võimas rahvusvaheline menuk, millest on tehtud ka film.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!