Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
Head etendused Linnateatris
 
bittersweet 18. september 2015, kl 19.57
Pole paar aastat käinud Linnateatris. Oskate soovitada huvitavaid etendusi, mida võiks vaatama minna?
 
Tüüpiline ... 18. september 2015, kl 22.30
Iga nädal on ETV-s saade Kontakt, kus praegu juttu pidevalt Linnateatrist. Kui vaataksid, "teatrihuviline" ?! :(
 
* 19. september 2015, kl 09.44
Mina käisin just eile vaatamas "Kolm vihmast päeva". Mulle meeldis. Tüki ülesehitus oli huvitav. Esimeses vaatuses mängisid osalised noori inimesi, kes olid tulnud isa testamendi avamisele ning teises vaatuses olid nad oma vanemate rollis, kui need alles noored olid ja alles kohtusid ja kus siis selgusid ka vastused kõigile küsimustele, mis esimeses vaatuses üles kerkisid. Väga nauditav oli vaadata/võrrelda näitlejate mängu erinevates rollides.
 
Kõrvalt 19. september 2015, kl 13.19
Igal inimesel pole kodus telerit. Aga teatris käiks ikkagi.
 
:) 19. september 2015, kl 19.30
Kontakt on ikka kord kuus, mitte iga nädal. Aga vaadata on seal ju palju - Tõde ja õigus, Koletis kuu peal, Virginia Woolf....
 
eliza 21. september 2015, kl 01.27
Kindlasti soovitan:
"Aeg ja perekond Conway" - perekonnalugu, unistused, Nüganeni geniaalsus, naisnäitljate ansambel
"Igatsus" - armastus, Nüganeni geniaalsus, Anne Reemann
"Virginia Woolf" - põnev, näitlejate ansambel
"Melujanu" - Linnateatri kohta midagi väga teistsugust, tantsulavastus, kus ei räägita ühtegi sõna
"Surnud hinged" - absurdi austajatele, karakterid
 
vanem daam 23. september 2015, kl 16.38
ainuke teater veel mida külastada on Linnateater mõnikord ka Theatrum. Olen vist üsna kriitiline, aga olen küllalt pettunud Estonia ooperis, ballett on Estonias muidugi kõrgel tasemel tänu Edurile. Vaatasin Estonias #Tsirkusprintsessi" andke andeks, aga see oli kohaliku kultuurimaja tase. Mind on rikkunud ka see, et olen oma elus näinud nii palju häid etendusi ja praegu on mul Mezzo kanal, mida pidevalt jälgin. Soovitan linnateatris vaadata "Amy seisukoht", "Surnud hinged". Estonis balletid "Onegin" "Bajadeer" "Medea". Minge, te ei pea pettuma.
 
Külastaks küll, aga... 01. oktoober 2015, kl 19.31
Mismoodi sinna Linnateatrisse on üldse võimalik löögile pääseda? Minu jaoks müstika. Iga kuu esimesel kuupäeval kell 11 hakatakse pileteid müüma ja paari tunniga on kogu kuuks plats puhas.
Täna näiteks mõtlesin proovida novembrikuuks Krabatile pileteid saada. Ootasin kenasti arvuti juures kella kukkumist ja kui piletilevis müük aktiveerus, vajutasin kohe "Osta" nupule. Selle peale lõi lingi passiivseks ja mitte midagi ei olnud võimalik edasi teha. Kui mingi aja pärast lõpuks löögile sain, olid piletid pm otsas.
Selleks peab ikka tõeline hasartmängusõltlane olema, et viitsida seal arvutis kassi ja hiirt mängida piletite saaiseks. Minul vähemalt võtab igasuguse isu ära teatrit külastada, piletite ostmine on ise paras teater.
 
teatrihuviline 01. oktoober 2015, kl 23.07
Eks see Linnateatri piletite hankimine ongi üks peavalu, aga enamuse etenduste pärast tasub see ära. Eile käisin Draamateatris vaatamas "Vennad Karamazovid" Saal oli alates 10-ndast reast tühi. Aga kui näitlejte tekst ei kostu isegi 5-ndasse ritta, mis on viimasel ajal Draamateatris tavaline, siis pole ju mõtet kaugemale piletit ostagi. Kogu etendus oli kuidagi ülejala tehtud. Dostojevskist ei olnud seal küll örna aimugi. Ainult mis meeldis, oli kunstniku töö. Väga ajastutruu ja võimas. Ainuke kelle hääl ja tekst saali ulatus oli Merle Palmiste. Kena naine, hea näitleja. Kas teater tõesti midagi ette ei võta, et öpetada noorematele näitlejatele lavakönet. See on lausa uskumatu, millised pudistajad seal laval on.
 
Stand Up 08. jaanuar 2022, kl 17.22
Hamburgi eri
Pean saama Eurovisioonile muidu suren
Äraaetud kuid ülesmukitud
Hinge Turule Viies
Pulli Pärast
Puhas Poiss
Aabitsa kukk
Homme on täna
Sündinud vabas Eestis
See Kõlas Minu Peas Paremini
Hüppa
Neljanda Seina Taga
Kolmandas Isikus
Naerukõne
Hoopis Teine Tera
Esimesed Triibulised
Karmid vennad naeratavad silmadega
Brüsseli kapsas
Oma jope
Nüüd tõesti aitab jamast
Piiri peal
Ämbrisse Astumise Ajastu
Eestlased erilised inimesed
Kui loll võib inimene olla
Küla Karla
Mikael Meema täispikk
Meri ja Orav
Orav ja Meri
Orav ja Ilves
Teatrikokk
Hitler
Lollidemaa
Eesti mees ja tema naine
Eesti mees ja tema poeg
Eesti mees ja elu ise
Mees ja mootorrattaõpik
Mõtlemine on seks
Elu on parim meelelahutus
Ott Sepp tõuseb üles
Jokker
Suur rõõm väikestesd asjadest
Eriolukord ruudus
Prügikast 2 ehk Põhi paistab
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!