Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
ülipikad etendused Draamateatris
 
teatrikülastaja 05. detsember 2015, kl 11.25
3,5 tundi etenduse jaoks on liig mis liig.Miks on etenused WABARIIK ja VENNAD KARMAZOVID ülipikad?Istuda ebamugavates toolides tardunud oleksus on liiga raske.Nägin esimest korda teatris et inimesed lahkusid peale esimest vaatust teatrist selletõttu et selg ei pea vastu.Rahulikkusest on tegelikult asi kaugel,inimesed nihelesid.
rästu 05. detsember 2015, kl 13.08
aga kõik te valisite vabatahtlikult selle.
 
valisite valisite 05. detsember 2015, kl 15.53
kui ostad pileti oma raha eest, lähed kinno või teatrisse siis iialgi ei tea mida sa vastu saad. kui lugu osutub mingiks häirivaks või masendavaks juraks, siis lahkuda võid, aga keegi sulle piletiraha ei hüvita. kaubaga rahul ei ole, aga tagastada ei saa. ostadki põrsa kotis. nii on ja tarbijakaitse kah siin ei aita. sina, rästu, võid selle vabatahtliku-jutuga ühte urgu ära pugeda.
 
alfons 05. detsember 2015, kl 16.25
Pooletunnine kähkukas on ilmselt parim!
rästu 05. detsember 2015, kl 17.13
korraks saadetud kohast väljudes...eelnev info ju ikka olemas ja kui wabariik ei ütle midagi, siis vennad karamazovid peaks ikka tuttav ette tulema...või kuidas.
 
Ja palju 05. detsember 2015, kl 18.27
veel raamatu lugemine aega võib võtta?
Kellele küll kaevata?
 
kuidas tead teiste kohta ? 05. detsember 2015, kl 19.13
"Nägin esimest korda teatris et inimesed lahkusid peale esimest vaatust teatrist selletõttu et selg ei pea vastu.Rahulikkusest on tegelikult asi kaugel,inimesed nihelesid".

Aga ehk oli lahkumise põhjus selles, et etendus ei pakkunud piisavalt huvi, kui on huvitav ja kaasa haarav tükk, siis ei lähe ju inimesed poole etenduse pealt minema ...
Olen ka poole etenduse pealt lahkunud, aga mitte tooli pärast...
 
esko 05. detsember 2015, kl 20.11
Lahkusid pärast esimest vaatust, kuna selg ei pidanud vastu? Etendus oli kolmetunnine ja inimesed ei suutnud isegi esimese vaatuse jagu saalis istuda?

Kas siin loogikaviga pole? Valetasid?
 
Morning Glory 06. detsember 2015, kl 12.02
Iga etendusasutuse kodulehel on kirjas etenduse pikkus ja vahel ka vaheaegade arv. Inimesed lahkuvad teatrist ikkagi selle pärast, et etendus on(nende jaoks) halb ja igav, sestap ka tähelepanu hajub ning hakkad tundma et kingad pigistavad ja tool on vale kaldega ning kõht on tühi jne. kui on hea ja haarav asi siis vaadatakse seda ka kännu peal kükitades.
 
teatrikülastaja 06. detsember 2015, kl 15.53
Kes pole ivale pihta saanud oma viga.Kui mulle poleks meeldinud siis oleks üldse ära läinud.Nägin oma silmaga kui garderoobist võeti üliriided ja kurdeti garderoobitöötajale et selg ei pidanud vastu.Esimene pool on liialt pikk ja tõesti on raske istuda neil kel on seljaga probleeme.Kui hakata norima siis etenduse algus oli väga veniv.Küsisin vaheajal saalitöötaja käest kas ma võiks etendust püsti vaadata siis öeldi et see pole lubatud.Wabariik oli väga hea etendus,aga ütlen veelkord et 3,5 tunnist etendust ühe vaheajaga on kõigil raske vaadata naelutuna ühel kohale.
 
teatrikülastaja 06. detsember 2015, kl 16.04
Ma pole sõnagagi lausunud selle kohta et lahkusin etenduselt kust küll selline jutt?Jah mina istusin päris ees ja vaheajal küsisin saalitöötaja käest kas ma võin istuda rõdule(all ei lubatud seista püsti).Üleaval oli üks looz vaba ja istusin kohta kus ma ei seganud kedagi oma seljaasendi muutmisega.Kui Esko oskaks lugeda ja loetust ka aru saada siis kooliaeg poleks mahavisatud aeg.
 
linnateater 06. detsember 2015, kl 16.13
Mismoodi te siis Tallinna Linnateatri Elmo Nüganeni etendusi vaatamas käite?

No üldse, mida otsib hädaline, kes istuda ei saa, teatrisse? Tahate seista, kõlkuge trollibussis.
 
agar-teatrikülastaja 07. detsember 2015, kl 01.54
Mina ei jaksa ka seal tooli peal niheleda, sest mul surevad jala(laba)d ära, ning sellepärast ostangi piletid eranditult esiritta, et vähemalt saaks koivad välja sirutada.
 
kaasa nõudis lahutust 08. detsember 2015, kl 20.15
sellepärast, et ma ei suutnud tervet etendust vaadata ühe koha peal istudes ja nihelesin, rahutu hing, mis teha, enam teatrisse ei kipu :(
 
lo 15. detsember 2015, kl 21.01
Eks mõnel etendusel on raskevõitu pikalt istuda tõesti-teatrisõbrana olen vahel ka seda mõelnud, näiteks Toompere lavastuste puhum, mida iseloomustab enamasti suhteline staatilisus. Aga kui on huvitav, siis ei meenugi. Ma küll lühike, jalad ära ei sure.
 
teatrihull 25. detsember 2015, kl 20.16
mis selle seljaga juhtub? kui valutab,saab valuvaigisti enne etendust sisse võtta, selle toime kestab 3,5 tundi küll.
rea algusesse saab ka pileti osta, siis saab vahepeal põrandale või trepile istuda.
toolid on tegelikult mugavad, ei või kurta.
kolm pool tundi on üsna tavaline etenduse pikkus.
 
vähem vingumist 27. detsember 2015, kl 20.31
Kujutate ette, ma olen Linnateatris "Tõde ja õigus. Teist osa" vaadanud 5 korda. Etenduse pikkus oli 5 tundi.
 
:) 29. detsember 2015, kl 22.02
Ma olen ka mitmeid kordi vaadanud Tõde ja Õigust ja ükski minut polnud üleliigne :)
 
nastu 30. detsember 2015, kl 21.41
Ma ei saa aru, miks te käite ühte ja sama etendust mitu korda, lausa 5 korda? Kas ei jõudnud kõik pärale?
 
:) 31. detsember 2015, kl 22.49
Mina vaatasin juba sellepärast uuesti, et pooled näitlejad olid uued. Igavaks ei läinud hetkekski. Väga häid asju olengi paar korda vaadanud alati.
 
Miksmitte 01. jaanuar 2016, kl 22.35
Nastu, sa teed kõiki meeldivaid asju ainult ühe korra elus?
 
heltsik 13. jaanuar 2016, kl 21.42
No asi ikka teatrikülastajas. Mõnele lihtsama ajuehitusega inimesele ei jõua paljud etendused lihtsalt kohale. Sisu näiteks liiga keeruline mõista. Ja loomulikult ei jaksa seal istuda ja vahtida, kui aru ei saa, mis nad seal laval räägivad.
Minu kõrval oli näiteks mees, kes Verdi ooperi rahumeeli maha magas. Mis sa ikka teed, kui naine vedas kaasa ja nüüd peab seda tuututamist siin kuulama, eks ole. Lased silma looja ja...:)))
 
Stand Up 08. jaanuar 2022, kl 17.21
Hamburgi eri
Pean saama Eurovisioonile muidu suren
Äraaetud kuid ülesmukitud
Hinge Turule Viies
Pulli Pärast
Puhas Poiss
Aabitsa kukk
Homme on täna
Sündinud vabas Eestis
See Kõlas Minu Peas Paremini
Hüppa
Neljanda Seina Taga
Kolmandas Isikus
Naerukõne
Hoopis Teine Tera
Esimesed Triibulised
Karmid vennad naeratavad silmadega
Brüsseli kapsas
Oma jope
Nüüd tõesti aitab jamast
Piiri peal
Ämbrisse Astumise Ajastu
Eestlased erilised inimesed
Kui loll võib inimene olla
Küla Karla
Mikael Meema täispikk
Meri ja Orav
Orav ja Meri
Orav ja Ilves
Teatrikokk
Hitler
Lollidemaa
Eesti mees ja tema naine
Eesti mees ja tema poeg
Eesti mees ja elu ise
Mees ja mootorrattaõpik
Mõtlemine on seks
Elu on parim meelelahutus
Ott Sepp tõuseb üles
Jokker
Suur rõõm väikestesd asjadest
Eriolukord ruudus
Prügikast 2 ehk Põhi paistab
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!