Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
kellega minna teatrisse?
 
m. 13. november 2016, kl 12.03
selline naljakas küsimus, kust olete teie leidnud inimese kellega teatris käia? kas käite sõbra/sõbranna/pereliikmega või on vedanud elukaaslase/abikaasaga?
mina tahaks väga teatris käia, aga ei tea, kellega. üksinda olen ka käinud ja ei ainuke asi mis ei meeldinud, oli see et polnud kaaslast! lähedased on suhteliselt hõivatud ja ei käi eriti teatris. seetõttu ei taha neile ka väga pinda käia.
niisiis, kas on võimalik ka internetist leida teatrikaaslast? :)
 
ruta 13. november 2016, kl 13.27
Kui palju vanust, küsin sellep. ; et siis teab kas on sarnane maitseeelistus.
 
kahjuks 13. november 2016, kl 13.31
On tänapäeval inimesed nii eemaldunud üksteisest suhtlemisel. Käin ka teatris ja kontserdil üksi, viimati käisin Jean Michell Jarret kuulamas-vaatamas. Elamus võimas, pole sel üksi käimisel häda midagi, harjuma pead, algus on võõras.
 
yxik 13. november 2016, kl 13.59
Õnneks oli mul abikaasa, kellel polnud kultuuriürituse vastu midagi. Peale lahutust käisin mõned korrad ka üksinda, aga see ei meeldinud mulle üldse, nii et püüan ikka mõne sõbranna või töökaaslase kampa võtta - või siis jätan hoopis minemata. Kinos käia on üksinda märksa mugavam, kuigi ka sel puhul on kurb, et ei saa vahetuid muljeid kellegagi jagada.
 
m. 13. november 2016, kl 23.22
jah, olen täitsa nõus, et üksi kinos käia on mugavam. aga mis puudutab vanust, siis olen nooremapoolne - 28.
eid_15159c57011059 15. november 2016, kl 17.13
pole probleemi käisin ka 15-16alt üksi teateris,nüüd kuidas kunagi,sõbrantsi v töökaaslasega,kui mehele graafik sobib st pole tööl tuleb tema ka,aga ooperis käin üksi ja naudin täiega...
 
Ülla-ülla 16. november 2016, kl 10.58
Tavaliselt käin üksi. On lihtsam, olen siis teistest sõltumatu ja ei pea teisi järele ootama. Saan pärast oma muljed lõpuni mõelda ja ei pea selle asemel kellegi lobisemist kuulama.
Vahel satun ka sõbrannaga käima, aga selleks valin hoolikalt sõbrannat. Kui on sobiv etendus (näiteks viimati oli VAT-teater Lauri Saatpalu esituses "Kuidas ma koera sõin"), käin ka pojaga või poegadega.
 
sama siin 21. november 2016, kl 17.28
Mu meelest on ka parem üksi käia, ei pea pärast "muljeid vahetama", vaid saab rahus ise mõelda. Vabandust, et küsimusele ei vastanud...
 
Krahvinna 05. detsember 2016, kl 21.20
Kui keegi soovib spontaanset teatrikülastust planeerida siis võin hea meelega sellest avastusretkest osa võtta (N29).
 
uunikum 04. jaanuar 2017, kl 19.22
Olen 56 ja käin aastaid üksi teatris, reisidel ja mujal. Vahel harva on keegi ise enneast mulle kaasa :)). Ma ei vaja selleks küll kedagi kõrvale, et kuskil käia. Üldse - selline küsimus hämmastab mind. Ma ei saa aru, miks mõni inimene ei oska üksi käia kinos, teatris, reisil?
 
reisija 05. jaanuar 2017, kl 07.53
Kino, teater, kontsert - köömes, võin vabalt üksi käia. Aga reisida meeldib koos mehega. Käisime eraldi, kuniks lapsed olid väikesed. Praegu juba mitmeid aastaid saame lõpuks ometi koos seigelda. Nii palju toredaid ühiseid mälestusi.
Ootame alati neid reise mitte kui puhkust tööst ja kohustustest, vaid just emotsioone, mida saame kahekesi korraga kogeda. Öised romantikalinnad, kus koidikuni ringi lonkida, päikesetõusud kõrbes või loojangud merel, ooperi- või kabareeõhtud, karnevalid, kasvõi õhtused tänavapidustused on koos lähedase inimesega palju võimsamad.
Rääkimata sellest, et suhe püsib värskemana, kui teda lahedasti vürtsitada:)
 
Kle "unenägude nägija", 11. jaanuar 2017, kl 20.00
mis see sinu muinasjutt peab tähendama?
Vastasid kogemata valesse teemasse?
 
Stand Up 08. jaanuar 2022, kl 17.20
Hamburgi eri
Pean saama Eurovisioonile muidu suren
Äraaetud kuid ülesmukitud
Hinge Turule Viies
Pulli Pärast
Puhas Poiss
Aabitsa kukk
Homme on täna
Sündinud vabas Eestis
See Kõlas Minu Peas Paremini
Hüppa
Neljanda Seina Taga
Kolmandas Isikus
Naerukõne
Hoopis Teine Tera
Esimesed Triibulised
Karmid vennad naeratavad silmadega
Brüsseli kapsas
Oma jope
Nüüd tõesti aitab jamast
Piiri peal
Ämbrisse Astumise Ajastu
Eestlased erilised inimesed
Kui loll võib inimene olla
Küla Karla
Mikael Meema täispikk
Meri ja Orav
Orav ja Meri
Orav ja Ilves
Teatrikokk
Hitler
Lollidemaa
Eesti mees ja tema naine
Eesti mees ja tema poeg
Eesti mees ja elu ise
Mees ja mootorrattaõpik
Mõtlemine on seks
Elu on parim meelelahutus
Ott Sepp tõuseb üles
Jokker
Suur rõõm väikestesd asjadest
Eriolukord ruudus
Prügikast 2 ehk Põhi paistab
 
Teater 17. november 2022, kl 19.00
https://www.neti.ee/cgi-bin/teema/HARIDUS_JA_KULTUUR/Teater
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!