Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
Hinge olemus ja eksistents
Henry Küla 04. oktoober 2023, kl 08.43
04.10.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 63. PEATÜKK ⟡ Valitud uned Kaisa Seldega kipuvad ärkvelolekus realiseeruma ⟡

Lühikirjeldus: 3 und näitavad Kaisa Selde minevikus olnud või tulevikus toimuvaid sündmuseid ja mõtteid, millest ärkvelolekus teave puudus. Uni on teabeallikas, mille vahendusel oled suuteline ümbritsevast infot hankima!

https://olemuslik.wordpress.com/
Henry Küla 29. november 2023, kl 08.20
29.11.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 64. PEATÜKK ⟡ Inge Annom uned peegeldavad tegeliku elu sündmuseid ⟡

Lühikirjeldus: Inge näeb unes viiteid minevikus olnud või tulevikus toimuvatele sündmustele, milledega on seotud erinevad inimesed või nende mõtted. Situatsioonid eelmise sajandi 70-ndatest kuni tänapäevani. Ta näeb aegsasti ette oktoobrikuu tormi, Iisraeli-Hamasi konflikti, tuttava suitsiidi jpm.

https://olemuslik.wordpress.com/
Henry Küla 06. detsember 2023, kl 15.43
Väike igiliikur!

Pesunöörid võnguvad ja vibreerivad eile lõunaajast alates ning ei tahagi liikumist järgi jätta, täna samas tempos! Pikaajaline resonants või muu füüsikaline nähtus, selgitada ma ei oska. Täiesti tuulevaikne või minimaalne tuuleke.

Tegin täna hommikul lühikese video:

https://youtu.be/PQbBRgajCGg

Praeguseks on täis tiksunud juba 26 tundi ja võnkumine on samas tempos jätkuv!
Henry Küla 27. detsember 2023, kl 11.19
27.12.2023 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 65. PEATÜKK ⟡ Info hankimine ⟡

Lühikirjeldus: Unes on võimalik samastuda teise inimesega ja kogeda tema elulisi situatsioone ning mõtteid. Mõtisklus Teadvuse ja Kõiksuse loomisest. Miks suudab inimene oma elu vältel omandada ainult piiratul hulgal teavet? Kas ettemääratuse printsiip on Kõiksuses absoluutne? Miks näeb inimene unes julgeid romantilisi stseene? Imiku eluliste kogemuste omandamisel on abiks tema ego, hing ja Infodimensioon.

https://olemuslik.wordpress.com/
Henry Küla 31. jaanuar 2024, kl 08.33
31.01.2024 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 66. PEATÜKK ⟡ Unetsükkel, unefaasid ja unenäod ⟡

Lühikirjeldus: Unenägude nägemise võimalikkusest NREM (N1, N2, N3) ja REM unes. Sekundaarne teadvus sinu unenäos. Kvaalide esinemine unes ja ilmsi. Tehnikavidina abil on tulevikus võimalik tuvastada unes nähtud inimeste või hingede arvu. Ärkvelolekus ja unes võid olla samade inimeste nahas.

https://olemuslik.wordpress.com/
Henry Küla 28. veebruar 2024, kl 08.28
28.02.2024 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 67. PEATÜKK ⟡ Absoluutsest tühjusest ja teadvuse loomisest kuni Maal kõndiva inimeseni ⟡

Lühikirjeldus: Miks on tühjus vajalik? Kus ja millal on teadvus loodud? Kas teadvus suudab mõelda? Kumb luuakse ennem, kas hing või teadvus? Kes vastutab sinu une sisu eest? Sinu vaba tahe. Mitu uuestisündi sa oled juba läbinud? Miks sa oma eelmisi elusid ei mäleta? Tegelikkuse loomine ja ümbritseva kõiksuse toimimise üks aluspõhimõtteid. Palju muud!

https://olemuslik.wordpress.com/
Henry Küla 27. märts 2024, kl 08.41
27.03.2024 ilmus veebiraamatu „Hinge olemus ja eksistents” https://olemuslik.wordpress.com/ järgmine 68. PEATÜKK ⟡ Putukad elavad tegelikkuses ja ei valeta ⟡

Lühikirjeldus: Hingelis-filosoofiline lähenemine ja teadmised tulevad inimestevahelistes suhetes kasuks, samuti võib lihtsustada ning aidata leida armastust. Mis saab Vikimõisa peamaja varemetest tulevikus? Kas Eesti on ka 200 ja enama aasta pärast vaba ning iseseisev riik? Unes võid näha inimest, keda ärkvelolekus ei tunne, ei ole näinud või kuulnud. Ometi on nad tegelikkuses olemas, kaks näidet.

https://olemuslik.wordpress.com/Toimetatud 1 kord(a). Viimati Henry Küla 28.03.2024 07.30.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!