Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
raamatuvahetus?
 
pörr 09. september 2003, kl 11.40
eneL, kui soovi on, siis loomulikult vahetame:) Millist oma Hailey`d sa mulle ise soovitaksid?

Ja mina oleks nõus veel sind nendest elu edetabelitest vabastama:) Mida ise vastu sooviksid (kui oled nõus)?
 
tiinaliina 09. september 2003, kl 11.57
Mina tahaks küll väga Leelo Tungla "Kristiina, see keskmine" raamatut, kui on veel olemas. Aga mida vastu pakkuda? Võin ka osta.
 
ähh 09. september 2003, kl 12.23
mina tahaks endale vägaväga:
Ristikivi - Tuli ja Raud
E.Waugh - Tagasi Bridesheadi
R.Vaidlo enam-vähem ükskõik millised lasteraamatud
J.Brezchwa - Pan Kleksi Akadeemia
Anne-Catherine Vestly - Vanaema ja kaheksa last metsas
Mary Mapes Dodge - Hõbeuisud
Aapeli - Üle linna Vinski

aaaga vastu annaks raha,postikulud tasuks ka ise. raamatuid endalgi vähe ja kahte pole ühtegi. samas brideshead eest oleks nii mõnestki olemasolevast nõus loobuma. ehk keegi teeb mingigi pakkumise ?
 
ähh 09. september 2003, kl 12.34
meiliaadress ka pakkujatele
 
eneL 09. september 2003, kl 12.34
ääh,
üsna heas korras "Hõbeuisud" olid igal juhul Rahva Raamatus tagasitoodud raamatute riiulitel. Koguni kaks eksemplari. Üks maksis 50, teine 75 eeku.
Vanaema ja kaheksa last metsas on praegu täiesti müügil, kui Sa ei taha vahetada, vaid osta.

"Tagasi Bridesheadi"... Mnjaa, päris lemmikraamat ta mulle just pole, aga siiski pole valmis loobuma. Või kui, siis selles Irise sarjas ilmunud Margueze eest.. Mis selle pealkiri oli?
*kaalutleb
 
ähh 09. september 2003, kl 13.03
eneL, suuuured tänud, ma polegi ammu rahva raamatus käinud, see on ikka see draamateatri vastas eksole ?
vat ja selle Marqueziga on paha lugu, mul on armastus koolera ajal ja 100 aastat üksildust olemas, aga minu käsi neid müüma ei tõuse. aga ehk sa ei mõelnudki neid ülepea. eks ma ootan kedagi kellele Brideshead üldse ei meeldi vms :)
 
eneL 09. september 2003, kl 13.13
Mõtlesin küll seda "Armastus koolera ajal"
Ja pood on endiselt Draamateatri vastas :-)
 
eneL 09. september 2003, kl 13.27
"Hõbeuiskude" ostmist kaalutlesin isegi, kuna olin enda oma kusagile kaotanud. Seisin, vaatasin, sirvisin... Ja jätsin ostmata. Tol ajal, kui selliseid raamatuid eriti polnud, tundus ta küll hea raamatuna. Praegu mõtlen, et sarnaseid on palju. Kõik need "Väike Lord Fauntleroy'd", "Salaaiad" jne. lähevad sinna kanti. Ainult nostalgia, mis selle raamatuga on seotud...
 
ähh 09. september 2003, kl 15.01
no aga 50 või 75 krooni pole palju nostalgia eest, eks ma lähen vaatan kas ostan ära :)
 
raamat 09. september 2003, kl 15.51
Kas kellelgi oleks pakkuda V.Peifferi "Mõtle positiivselt"? Just nimelt see, mitte sama autori "Mõtle ikka positiivselt".
 
pörr 09. september 2003, kl 22.32
Äkki leidub kusagilt üks Jevgeni Onegin:)?
 
tintoretto 10. september 2003, kl 08.49
Minul peaks 2 eksi olema, aga pead ei või anda. Lähen õhtul koju ja kontrollin, ag aarvestades kodus olevat raamatuuputust ja korralike raamatukappide puudust võib see natuke aega võtta.
 
eneL 10. september 2003, kl 09.08
Tahtsin veel öelda, et saatsin eile pörrile ja tiinaliinale meilid.
 
tiinaliina 10. september 2003, kl 13.42
eneL, ma ei ole meili saanud. Äkki proovid uuesti?
 
musitroll 10. september 2003, kl 15.04
Kas keegi Heinsaare "Härra Pauli kroonikatest" ei taha loobuda? Tartus müügil ei ole ja ka netis oli, et läbimüüdud. Tahaksin niiiii väga seda endale.
 
mimm´ile 10. september 2003, kl 19.03
mimm, mul on sulle pakkuda "Forrest Gump" "Rehepapi" vastu. kas pakkumine on veel jõus? asun tartus.
 
rebnesiin 10. september 2003, kl 22.44
to mõmmik;
Mida sul vastu pakkuda oleks? rehepappi tahaks tegelt, aga ütle, mida sul üle on, ehk saab kaubale :)
 
... 11. september 2003, kl 14.06
Erle Stanley Gardner "Kergemeelse nümfi kohtuasi"

Imelikult tõlgitud. Riivas silma. Korrektne oleks tõlkida "....juhtum". Inglise keeles on kõik case´id, mis sisuliselt tähendab kohtuasja. Aga kuna eesti keeles on kõik tõlgitud kui juhtumid, siis oleks õigem vast samamoodi jätkata ehk tõlkida kui Kergemeelse nümfi juhtum, mitte aga kohtuasi või lugu vms..

Segane jutt.
 
Madeleine 11. september 2003, kl 14.42
Ammu olen otsinud - M.M.Kaye "Kauged telgid". Võiks vahetada või osta või mis iganes.
 
OTSIJA 11. september 2003, kl 15.21
Kunagi ammu(ca 5 a tagasi) nägin müügil "Naine,kes jookseb huntidega "(midagi sarnast) -autorit ei tea - äkki on kellelgi olemas, siis magasin õige aja maha - tänud ette ,kui ....
 
tintoretto 11. september 2003, kl 15.35
Minul on "Naised, kes jooksevad koos huntidega", aga ei raatsi ära anda. Aeg-ajalt loen kui millestki enam aru ei saa.
 
eneL 11. september 2003, kl 15.49
...,
Gardneri viimased oli tõlgitud kõik juhtumiteks. Aga minu mäletamist mööda alguses oli peale kohtuasja veel mõned tõlgitud lihtsalt looks...
 
eneL 11. september 2003, kl 19.13
Nonii, ma ei tea, kas minu hot-ist saadetud kiri pörrile ei läinud kätte. Üldiselt hakkab tunduma, et see idee enam varsti mulle ei meeldi. Oleks veel mingi klubi, kus käiks koos ja vahetaks, aga meili teel muutub tüütuks. Eriti kokkusaamiste kokkuleppimine.

Käisin täna Rahva Raamatus. Tuhnisin vanu raamatuid ja leidsin sealt palju huvitavat. Vanake Hottabõts, Toomas Linnupoeg, Totu kuul jpt.
ähh,
Hõbeuisud olid endiselt müügil - 45 ja 60 eeku, R.Vaidlost oli Doktor Meerikese ja Ponts-ontsu seiklused - 30 eeku

mõmmik,
Lillemuinasjutte oli seal kaks eksemplari - 45 ja 60 eeku.

Ja üldiselt soovitan kasutatud raamatuid vaadata.
Tiinaliinale saatsin meili.
 
pörr 11. september 2003, kl 20.39
Misasja? Ma ju saatsin meile vastu, kohe kui kätte sain! Karjun siin igasjuhuks üle ja saadan uue meili. Aga kui idee enam ei meeldi, siis pole ju midagi teha!
 
eneL 11. september 2003, kl 21.04
pörr,
sain Su tänase meili kätte ja saatsin ka vastuse :-). Kui kohale ei läinud, siis süüdistaks hot'i. Mõtlesin küll, et ei saada vastust hotist, aga kuna Sinu aadress oli ka seesama, siis ei näinud põhjust vahetada.
Et kui kohale ei läinud, eks siis teata!
 
pörr 11. september 2003, kl 21.57
Tundub et halvas kogemuses kah hotti kirutakse. Tuleb välja et pean hakkama oma kõik "kirjasaajad" üle kirjutama hotmailiga. Appi kui paha, tundub et paljud asjad on kaduma lännu:(
 
pörr 11. september 2003, kl 22.35
Kohal-kohal:9
 
OTSIJA 12. september 2003, kl 11.31
tintoretto!


Äkki saad öelda "Naised,... autori - siis saan äkki kusagilt(?) kogust otsida - küsida!

Tänud,kaunist päeva!
 
tintoretto 12. september 2003, kl 11.38
Estes, Clarissa Pinkola "Women who runs with the wolves", eesti keeli siis "Naised, kes jooksevad koos huntidega", tõlkija oli Andres Ehin
 
Tova 12. september 2003, kl 11.56
Ponts-Ontsu??? Saada?? Kui nüüd seal poes enam pole, siis hoia alt, eneL.
viuhh
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!