Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
Kuningas Arthur alla 12 MS?!
 
ann 17. august 2004, kl 12.36
Pole küll etendus, aga ehk lugejad ja teatriskäijad käivad vahel ka kinos. Kes on käind ja näind? Nimelt ootab mu üheksane poeg kannatamatult seda filmi, mida küll alla 12 a ei soovitata. Ehk oskate öelda, millised stseenid sealt olid sellised ebasoovitatavad. Näiteks "Sõrmuste isandad" on tal nähtud ja leian, et talle vaatamiseks ei olnud need hullud midagi. Seetõttu palungi infi, et mis tüüpi stseenidega tegu võib olla, mida nad a 12 ei soovita, siis tean otsustada, et kas läheme seda koos vaatama või siiski mitte...
 
plikake 17. august 2004, kl 12.53
tapmist ja vägivalda ikka on. intiimstseene peaaegu polegi.

minuga samal seansil käis isa plika ja poisiga. ca 5-7 aastased. olid vaikselt ja rahulikult. vaatasid huviga. mina ikka läheks ja vaataks koos lapsega.
 
dea 17. august 2004, kl 14.04
Rappimist, veristamist ja torkimist ikka on. Üks pere oli kinno toonud(õhtusel ajal!) oma nelja-viiese piiga ja see hakkas meie selja taga ikka kõvasti nutma ja nad pidi lahkuma. Aga üheksane on juba suurem. Temale see hull ei tohiks olla.
 
ann 17. august 2004, kl 19.42
Tänan vastajaid info eest.
Olen juba lapsele niigi lubanud, et seda homme vaatama lähme. Oleks Teilt midagi hullu kuulnud, oleksin muidugi talle seletanud ja me poleks sinna läinud. Praeguse seisuga aga usaldan Teid (ja oma kõhutunnet) ja oleme minejad. ;)
Tänan veelkord kiire ja korraliku reaktsiooni/informatsiooni eest!
 
Mitmetähenduslik 21. oktoober 2022, kl 20.28
Arturi king
Artjomi kirsa
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!