Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
Lenini teosed
 
ml 13. jaanuar 2010, kl 10.22
Huvitav kas Lenini kogutud teostel oleks praegu turgu? Soovib keegi osta.
 
,,, 13. jaanuar 2010, kl 12.46
 
lugenud 13. jaanuar 2010, kl 14.33
osta ei soovi, sest kõiki asju ei saa mahutada korterisse, aga lugeda soovitan kõikidel. Esiteks on need väga huvitavad ja teiseks on need väga õpetlikud. Kahjuks ei ole neid enam raamatukogudes, et koju laenutada. Nendega on nagu kohustusliku kirjandusega ikka, et sel ajal kui sunniti lugema, enamasti keegi ei lugenud, pärast loeti ja imestati.
 
appi, appi 15. jaanuar 2010, kl 00.29
No tule taevas appi - mõni ikka peadpidi uksevahele jäänud!
 
liitik 15. jaanuar 2010, kl 00.32
ka Stalini teoseid on huvitav lugeda,tema sõnavõttude ülesehitus ikka lõpp omapärane
 
x 15. jaanuar 2010, kl 02.26
ei, Lenini stiil on igal juhul parem - ja naljakam :)

aga "igaühele" ma siiski ei soovitaks, see eeldab siiski teatud spetsiifilist ajaloohuvi. See, kui neid enam üldse raamatukogudes pole, küll hea pole
 
et 15. jaanuar 2010, kl 10.48
Rahvusraamatukogus ju ikka on???
 
leninist 15. jaanuar 2010, kl 14.40
Leninil on raudne loogika ja ta viib oma mõttekäigud alati lõpuni, seda on õpetlik lugeda. See on muidugi humaansuse printsiibi järgi ka halastamatu, aga kuhu inimkond oma humaansusega kaugemale on jõudnud kui jõudis proletariaadi diktatuuriga? ei kuhugi. Ikka otsime lahendust. Ükskord saadakse jälle aru, et ainult diktatuur annab suuremale osale turvatunde, sest kui töölisi on ühiskonnas enamus ja töölistel on hea elada, siis..? Praegu elame ühiskonnas, kus töölistel ja teenistujatel ei ole hea elada ja ega enam kellelgi pole eriti hea :) Need, kellel oli väga hea, on ammu kuskil Hispaania päikese all.
Lenin kirjutab otse, et ühiskonna vaenlased tuleb halastamatult hävitada. Meie ei hävita, poputame iga mõrtsukat ka eurovanglas, kuhu see tee meid viib? Meid endid? Otse hävingusse, ma ütlen.
 
s 15. jaanuar 2010, kl 15.08
Vii kuskile raamatuvahetuspunkti, raamatukogude juures näiteks sellised riiulid, küll kellelgi ikka vaja on. Aga raha selle eest küll loota ei tasu. Raamatukogudes on ikka Lenini teosed muide olemas, iial ei tea, kellel vaja võib minna.
 
dbm 16. jaanuar 2010, kl 12.58
osta.ee -s jäid millalgi silma et lenini kogutud teoseid müüdi ja pakkumisi oli küll.
 
dbm 16. jaanuar 2010, kl 13.06
to leninist - no kuule, vähealt siinmail on tänapäeval ikka inimestel viisakas elada võrreldes lenini ajaga, et pole "hea", see on oma probleem. Tavaline lihtne elu - kõht täis, peavari olemas - on igaühele garanteeritud ja kui hädas oled, saad ka abi kui vähegi normaalne oskad olla.
 
leninist 16. jaanuar 2010, kl 15.43
dbm,
sina võib-olla oled rahul sellega, et nälga ei sure, mõni tahab rohkemat, mõni tahab võib-olla inimväärsemat elu näiteks, väärikus on mõnele suurem väärtus kui leivatükk, aga seda eesti vabariik oma kodanikule ju ei võimalda, eriti juhul, kui kodanik tööline on, samas kui tööline tööliste riigis oli piisavalt väärikas olla. Igaüks ei saa aru muidugi, aga ega lenini teoste ärakorjamine avariiulitelt siis lihtsalt tolmu pärast ei toimunud.
 
xx 16. jaanuar 2010, kl 16.22
siiski niipalju võib minu meelest progressi märgiks pidada, et prioriteediks pole enam kellegi "halastamatu hävitamine". Eks ole ikka nähtud juba neid hävitamisi küllalt ...
ja kui keegi tahab oma vaenlasi/teiseusulisi jne hävitada, siis tsiviliseerituid ühiskondades mõistetakse seda hukka... ma arvan, et see on hea, et igaühel pole õigust otsustada mis on ÕIGe ja mis VALE :)
 
leninist 16. jaanuar 2010, kl 19.02
ja kurikamehed naeravad...
 
asdf 10. aprill 2014, kl 15.20
kui palju neid on? ma ostaks vbla
 
asd 27. mai 2014, kl 14.41
kas kellelgi on neid siis üle ja mitu neid kokku on üldse?
 
Leninismi küsimusi 29. mai 2014, kl 08.52
Mul peaks kusagil olema J.Stalini "Leninismi küsimusi." Üks sugulane oli kusagile jätnud, võtsin kaasa. Lugenud veel pole. Tegelikult võiks olla omapärane lektüür. Seda ma ei karda, et see mu mõtlemist kahjustaks.
 
uhuu 07. august 2014, kl 04.18
on siis kellelgi neid?
 
teema algataja 08. august 2014, kl 11.37
Mina selle teema kunagi algatasin ja samas unustasin, sest huvilisi nagu polnud.
Alles on nad ikka. Arvuliselt mitukümmend, ehk isegi täielik kogu. Selle kuumaga ei suuda kastides olevate teostega tegeleda. Kui kellegil on tõsine huvi, siis jätkame teemat veidi jahedamal perioodil.
 
ako 26. august 2014, kl 21.10
Kuldses Börsis mingid müügis praegu.
 
@teema algataja 04. september 2014, kl 01.56
ma see esimene huviline ja jahedam periood on nüüd käes:) saada oma email?
 
... 02. november 2014, kl 14.56
 
paberistplika 05. november 2014, kl 11.11
Olemas sinine komplekt, suur komplekt, venekeelsed komplektid.
paberistplika@gmail.com. 1.eur. tk.
 
Stalin 06. märts 2015, kl 15.20
Tahaks ka osta, on siis kellegil neid teoseid?
 
pakasepiiga 06. august 2017, kl 17.47
Minul pakkuda Lenini teosed 1-45, puudu kaks raamatut 6 ja 42.

Paku oma hind! pakasepiiga@hot.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!