Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
Riietus teatris
 
El5 07. oktoober 2019, kl 17.02
Nii-öelda traditsioonilises teatrimajas käimisest on kogemusi piisavalt, aga ehk teab keegi kirjutada Apollo kino teatrisaali kohta. Kas sinna minnakse pigem nagu kinno või siiski nagu teatrisse - riietuse poolest, ma mõtlen. Samuti ootaks infot Rahvusraamatukogu teatrisaali kohta - millises riietuses seal käiakse?
 
Ülla-ülla 10. oktoober 2019, kl 14.36
Apollo kinosaalis teatrit vaadates olen näinud rahvast käivat, nagu kinos käiakse. Mantlid anti küll garderoobi, aga jalanõusid ei vahetatud ja pead ei kammitud. Vaheajal töllerdati niisama popcorni leti ümber.
Tegelikult oli tegemist ikka teatriga. "Once Upon a Time in Estonia" või mis selle etenduse nimi oli, igatahes väga hea etendus oli. Mina olin riides nagu teatris ja kammitud soenguga, mind teised olijad ei häiri.

Rahvusraamatukogu suures teatrisaalis käiakse nagu teatris ikka, alumises keldrikorruse teatrisaalis samuti, ainult tornisaali puhul peaks vaatama, et käimiskõlbmatute platvormide või tikkudega ei tule - see asub kümnendal korrusel. Ja sinna minnakse jala mööda treppe. Kui aga jätkub julgust kingad all jalast ära võtta, sukkis üles lipata ja üleval uuesti jalga panna - siis palun väga, mine kuidas parajasti tahad.
 
El5 11. oktoober 2019, kl 18.21
Hea teada, aitäh info eest.
 
Paul 81 19. september 2023, kl 16.58
Lugesin ja mõtlesin...
Mille poolest teater erineb sealaudast?
Kes oskab öelda!?!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!