Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kirjandus ja teater
Petrone kirjastuse"Minu......" sarja raamatud
 
Mai 15. juuni 2010, kl 13.09
Ostaksin Minu..... sarjast raamatuid. Mitte uusi, poest leian isegi, aga kui kellelgi on loetud ja seisma jäänud.
 
g 15. juuni 2010, kl 17.53
Ma müüa ei taha, teise ring hind ei ole enamasti seda väärt :) Aga kui sul on omal midagi olemas, mis läbi loetud (Soome, Taani, Pariis näiteks), siis võin vahetada. Pakkuda on Alaska, Kolumbia, Maroko.
 
Mai 18. juuni 2010, kl 09.36
Tänan pakkumast, ma siiski enda omi ei tahaks ära anda, ostaksin Minu Kolumbia küll heameelega.
 
kai 18. juuni 2010, kl 16.52
Mul pakkuda Minu Itaalia, huvi korral palun kirjuta meilile
 
Kata 18. juuni 2010, kl 18.57
Mul on My Estonia, inglise keeles
 
kati 26. juuni 2010, kl 22.35
müün Mai Loog MINU TAI
http://www.turuplats.ee/Mai-Loog-MINU-TAI,name,6196,auction_id,auction_details

alghind 89.-
 
Mai 02. juuli 2010, kl 13.27
Ostaksin Taani, Kanada, Nepaal poole hinnaga.
 
g 02. juuli 2010, kl 15.55
Mai, oled sa Tallinnast?
 
Mai 05. juuli 2010, kl 15.52
jah, kirjuta palun: sohvike@hotmail.com
 
to Kata 09. juuli 2010, kl 08.45
Mis hinnaga Sa My Estoniat müüd?
 
Kata 09. juuli 2010, kl 15.19
Kuna see on praktiliselt täiesti uus ja korras, ainult ühe korra sirvitud, siis tahaks saada 70 kr.
 
To Kata 09. juuli 2010, kl 16.51
Jah, see sobib. Kirjuta sellele mailile, mis Mai andis.
 
Mai 30. juuli 2010, kl 09.35
Ostan raamatu My Estonia. (hiljemalt laupäeva õhtul oleks mul seda vaja)
 
kati 31. juuli 2010, kl 14.14
müün MINU HISPAANIA
http://www.turuplats.ee/8906,auction_id,auction_details
 
Elli 03. august 2010, kl 11.45
Keegi võiks mulle ka pakkuda seda inglise keelset varianti Minu Eestis palun... My Estonia siis! :)
 
annuke 03. august 2010, kl 20.00
Mina sooviks osta "Minu Itaalia". Kellel on pakkuda, kirjutage meilile.
 
Ellile 06. august 2010, kl 10.31
Saatsin meili
 
E. 10. august 2010, kl 14.10
on pakkuda "Minu ugrimugri", poes 159.-, müün 90-ga (vaid korra lehitsenud, sain selle kingituseks, aga "ugrimugri" sõbrana seal mulle midagi uut ei leidunud).
 
xxc 11. august 2010, kl 10.11
Aga rääkige, miks need raamatud nii head on ja kõik neid loevad ja kiidavad? Kas need on nagu reisikirjeldused, et loete seepärast, et sinna reisima minna? Või on need vastavate riikide elu-olu, kultuur jne eestlaste pilgu läbi? Või mis see on, mis teid nendes raamatutes võlub? Ise pole veel ühtki lugenud.
 
* 11. august 2010, kl 12.38
Pigem ikka elu-olu eestlase pilgu läbi, sekka veidi isiklike suhteid ja üldist kirjeldust.

Olen ca 10 lugenud, igaüks on omamoodi. Mõni meeldib rohkem, mõni vähem. Kõige rohkem on meeldinud seni Pariis ja Nepaal, samuti Itaalia. Ainus, mis üldse ei meeldinud, oli Tai.
 
Hmm 11. august 2010, kl 12.54
ega nad ei ole head, aga lihtsalt on suutnud luua moekauba. väga kerge lugemine, ei nõua mingit vaeva ega süvenemist, sest ega autorid seda ei ilmselt väga ei suudakski.
aasta-paar veel tiksub, siis vajub ära.
 
Lissa 11. august 2010, kl 15.25
Mõnusad ja kerge sisuga raamatud, sobilikud kuuma suveõhtu ja jaheda roosa veiniga-peale tööd veidi aja maha võtmiseks. Ühest küljest kui oled ise ka palju reisinud, siis on tore tuttavaid kohti ära tunda või kui Su täiskasvanud laps on mujale riiki kolinud, siis on tore lugeda, kuidas teistel läheb.

See mis meeldib ja mis mitte, ärge seda tõsiselt võtke, kui raamatut ostate või kuskilt lugemiseks saate. Ma olen ka ca 10 lugenud ja loomulikult on igalühel oma arvamus. Ka minu ema ütles, et Tai on kõige halvem, aga mina pean üheks parimaist-seega igaühele oma.

Mis siis kui vajub ära, iga asi vajub ära. Kas tööl või tavaelus veel vähe tõsiseid probleeme on, et neid veel raamatutest juurde ammutada!
 
to hmm 11. august 2010, kl 15.28
defineeri "hea"...
Täiesti lahe lugemisvara on, miks kerge lugemine ei või hea olla? Kas hea tähendab tingimata maailmaklassikat? Kui mul on öökapil Minu... ja Dostojevski, siis millegipärast langeb valik ikka ja jälle Petrone Prindi üllitise kasuks. Ju neis midagi head ikka on.

Minu jaoks on hea see raamat, mis suudab mind köita.
 
hmm 11. august 2010, kl 16.15
Oh ei, mis maailmaklassikaga siin võrdlema peab. Aga kui võrrelda näiteks välismaal ilmuvate reisiraamatutega, siis on need kodumaised üsna abitud. Probleemiks eelkõige väga pealiskaudne suhtumine, küsitavast maast ei saa teada suurt midagi ja paraku on neis kõigis (niipalju kui mina lugenud) kole palju vigasid.
 
eisaaaru 11. august 2010, kl 18.08
Ma ka ei mõista, kuidas nii palju kirjavigu sisse satub. Ometi loevad ju mitu inimest raamatu läbi, enne kui trükki läheb. Arvutid teevad kirjavigade kontrolli pealeselle.
 
deeve 12. august 2010, kl 11.09
kuidas teile meeldis "Minu London"? Mõtlen, kas osta v mitte. London linnana mulle väga meeldib, kas autor on suutnud seda õhustikku edasi anda?
 
Nestea 12. august 2010, kl 13.48
Mulle London meeldis. Enam-vähem asjalikult kirjutatud ja moedisaini osa oli ka huvitav. Täitsa mitmes kohas tekkis tunne, et järgmine kord Londonisse minnes lähen vaatan selle või teise tänavanurga üle.

Veel on meeldinud väga Nepaal ja Mongoolia ning tegelikult ka Maroko.

Suhteliselt keskmised olid Eesti ja Alaska, keskmisest viletsamad Kolumbia ja Argentiina ning erakordselt kehvad Itaalia ja Hispaania.

Üldiselt loen ise ka üsna palju välismaiseid reisiraamatuid ja vahe on väga-väga suur. Välismaiste kasuks.
 
/// 12. august 2010, kl 18.54
kohe näha, et neid raamatuid on vaja - ühele meeldib üks ja teisele teine. oma lugejaskonna leiavad kõik neist. endal huvi just lähemate paikade vastu ja need on mu meelest just head ka olnud. eriti ootaks veel norrat ja rootsit.
 
Kaija 12. august 2010, kl 19.03
Müün Minu Londoni, tehke pakkumine ise, lugesin läbi ja raamat on heas korras, kätte saab Tln-s.
 
M 13. august 2010, kl 16.00
Ugrimugri ei meeldinud üldse:(
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!