Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Lapse isa ei taha last ööbima
 
sarnane 10. november 2011, kl 11.30
täiesti sarnane olukord muigajaga

samuti mehe esimene ex tassib omi lapsi minu juurde, kuigi mees juba mitu aastat uues kodus, esimesel aastal lasinlastel meil olla, olid terve suvevaheaja, aga oma isa nendega ei tegelenud ja neid oma juurde ka ei võtnud, ütles : sinu juurde toodi eks siis hoia.

õnneks mul endal selle mehega lapsi ei ole. Mul on küll laps kuid tema isa on kahjuks surnud. Mehe uus naine algul vist seda ei teadnud, igatahes tuli ta ise mulle ütlema, et tema ei taha mingeid võõraid lapsi omas kodus näha.
 
lapse ema 10. november 2011, kl 11.56
minu lapse isa uus naine on mehest üle 10 aasta vanem jakuna tem aoma laps on juba täiskasvanu ja sel lapsel juba oma pere ja omad lapsedki siis minu mehe uus naine ka ei soovi, et meie laps oma isa juures oleks, ööbima loomulikult ei luba jääda, kuid ka külastused on väga piiratud kuna neil kodus muudki teha kui lapsga mängida.

Ni ongi kujunenud, et laps on küll isa juure skülas, kuid saab ja võib isaga koos olla vaid siis kui uus naine lubab. tavaliselt teevadki nad koos töid- Laovad puid riita, niidavad muru, remondivad, ehitavad jms.
Naise tubades ta muidugi ei käi
Ööseti on siis mu poeg, kes juba 10 aastane seal läheduses elava minu kunagise hea sõbranna juures.
 
Aru ma ei saa.. 10. november 2011, kl 14.09
muigajale:

Hehee.....hea "ema" oli siis küll ikka nendel lastel. No sellisel juhul oleks tõepoolest olnud liig lapsed metsa kuuse alla saata (sõna otseses mõttes) :D:D! Seda ilmselt ei teeks ka kõige südametum inimene, va nende pärisema ilmselt.

Uskumatu, et on selliseid emasid olemas - siinkohal ma usun, et tegelikult läks hästi, et lapsed politseile vahele jäid hiljem linnas. Sai see ema ka oma vitsad, et ei ole midagi nii, et saadan aga lapsed teistele kasvatada. Aga kuna sa nende laste ema ilmselt tead ka nime ja nägupidi, siis ma sinu asemel oleks küll kõik arved ja söögiraha ja lapsehoidmistunnid siiski võlanõudena talle esitanud...;) Vähemalt pappi võiks ju saada võõraste laste hoidmise eest, onju!
 
muigaja 10. november 2011, kl 15.01
eelmisele

ah looda sa sealt midagi, nende laste ema saatis isegi lapsed vanade j akatkiste riietega ja lagunenud jalanõudega meile, lootuses, et siis ostetakse uued.

Mäletan selgelt kuidas vaatasin imestusega kui poiss tuppa tuli ja mingised vanad ja katkised plätud jalas,üks oli ika väga vilets, ei püsinud kooski enam.


ja siis meil kandis poiss minu vanu botaseid ja plätusid , aga siis kui em ajärele tuli siis otsisime kõik segasekks ja keerasime maja mitu ringitagurpidi,et lapse uusi kingi leida, väidetavalt olid lapsel just need jalas olnud...
hiljem lapsel meemus, et aga need käskis ema ju pagasnikusse panna ja vanad plätud jalga pann...
 
n 15. november 2011, kl 18.37
aaaggggrr Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> n, sa ajad väga rumalat juttu suust välja, tundub
> jah, et oled noor ja roheline sel teemal ja arvad,
> et oled maailmanaba. Kui sul oleks kaks last nt.
> kas siis sa ka ei jaksaks oma teise lapsega tegele
> da??? Mis vahe sel on kas võõras või oma?

Valesti tundub :D.
Ma ei arva, et olen maailmanaba ja mul on 2 last (laste vanusevahe on 4,5 a) ja on tõesti nii olnud, et kohe peale sünnitust oli väga raske vanema lapsega tegeleda, sest imik sõi iga tunni tagant ja sülest eriti ära ei saanud.
Kui sellises olukorras oleksin pidanud tegelema võõra lapsega, siis see poleks olnud mõeldavki - oleksin lapse oma ema juurde saatnud. Oma last aga saata pole kusagile, ikka pidin ise tegelema, kuigi jah, nädalavahetusel võttis ämm lapse üheks päevaks/ööks enda juurde, et mul kergem oleks.
 
n 15. november 2011, kl 18.41
n-le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tuline sõnavõtt annab alust arvata, et oled ise ke
> llegi ''uus'' naine.
> Tuleta oma postitust siis
> meelde, kui su mees on sind mõne veel ''uuema'' v
> astu välja vahetanud ja teil ühine laps on, keda ö
> öseks kuhugi jätta pole.
> Sellised hoiakud ja su
> htumised, järgmise naise staatus pannakse elus pro
> ovile ja kiiresti. Sa saad selle endale kaela kuna
> gi, usu.


Jah, olen küll oma mehe uus elukaaslane (enne mind on olnud neid 2), aga olen valinud meest nii, et lapsi tal varasematest suhetest ei ole, seega ..... võõraid lapsi ma hoidma ei pea.
Kui mees kunagi peaks uue naise võtma, siis vähemalt ennast tunnen ma hästi - ma ei hakka uut naist terroriseerima ja lapsi neile vägisi saatma.
Ja tean ka oma meest piisavalt hästi, et öelda, et tema mingit uue naise "keelamist" ei aktsepteeri. Mees on piisava selgrooga, et ei lase kellelgi endale ettekirjutada, kas kohtuda oma lastega või mitte.
 
teine n 16. november 2011, kl 13.49
to n!
ahah! looda sa ja usu usu mehe juttu.
või et mehel pol elapsi. minu mehel ka ei olnud, aga näe
ühel päevalolid lapsed platsis
üks jubakoolilaps ja teine 5 aastane

ja siis oli meie ühine laps juba 2 kuune...
- ah et esimsel kohtumisel kohe voodisse ja titt valmis - ei olnud nii- ikka aasta olimetuttavad enne kui rasedaks jäin ja seda muidugi mehe teadmisel ja ühisel soovil, sest tema niiii armastab lapsi.


ja siis laps läk skooli ja ülla ülla tuli välja et minu lapsel on ka veel aasta vanem poolõde, et siis minuga tutvudes käis ta ka veel teise mehega.

Minasaintemaga 3 last ja kasvatanud neid ise, mehe juures peale lahutust lapsed olnud pole, sest mehelpole aega, õigemini ei taha mehe uus kaaasa näha omas kodus võõraid lapsi.
 
sikimiki 16. november 2011, kl 14.16
ma ka väga seda ei usu, et "mees ei lase pähe istuda". see oleneb sest teisest naisest ka ikka. kui mees tahab temaga koos elada (no on teine nt nii ilus v seksikas v tark v osav või mida iganes), siis sulle minevikus antud lubadused küll enam mehele ei loe, elu teeb omad reeglid. pannialuse maie klähvimine muidugi ei huvita.
 
n 16. november 2011, kl 15.30
teine n Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to n!
> ahah! looda sa ja usu usu mehe juttu.
>
> või et mehel pol elapsi. minu mehel ka ei olnud,
> aga näe
> ühel päevalolid lapsed platsis
> üks j
> ubakoolilaps ja teine 5 aastane
>

Loomulikult ei anna ma 100% pead, et tal kuskil "kogemata" tehtud laps(ed) on, kelledest ta isegi ei tea. Samas pole mees mul enam mingi noormees - vanust juba omajagu (36), lapskandidaadid oleksid pidanud juba ammu välja tulema. Meil on 2 ühist last. Suhte aluses me rääkisime tema võimalikest lastest, kuid ta oli 99% kindel, et selliseid ei ole.

Kõik mehed pole petjad, ei tasu siiski arvata 100% meestest oma naistele sarvi teevad ja armukestega lapsi saavad, kes hiljem välja ilmuvad ja nõudmisi esitama hakkavad.
Mehe jaoks on ka teine oluline faktor lastesaamise juures, nimelt vara küsimustes ta ei taha mingit "segadust", s.t kogu tema maine vara läheb meie kahele lapsele.
 
Mia1 04. detsember 2011, kl 18.30
vaesed lapsed. isegi kui nemad on need, kes lõpuks saavad algusest lõpuni peres samade vanematega elada, siis nad peavad kõrvalt nägema kuidas nende vanemad teistega käituvad ja manipuleerivad. ja loomulikult nad õpivad sellest. ning siis hiljem me mõtleme, et kuidas mingid aferistid tekivad. eks ikka emme-isse õpetavad eeskujuga.
 
Girlygirlygirl 21. jaanuar 2012, kl 12.32
Päris karm.. Muigaja.
Kas selle peale ei mõelnud, et need on lapsed. Vahet ju pole, kelle lapsed, aga ikkagi lapsed..
Ma ei käituks päris võõraste lastega ka nii..

Oleneb muidugi laste vanusest ka, aga..
Kui kõnniksid mööda üksildast kõnnumaad ja leiaksid mahajäetud, eksinud lapse, kas siis kõnniksid ka tuimalt mööda? Pole ju sinule teda üleantud..

Suht hirmuäratav suhtumine
 
Muigaja 22. jaanuar 2012, kl 20.40
ei kulla eelkõneleja, mina mõtlesin selle peale, et mul on oma elu ja mu lastelon oma elu koos minuga ja kuinende laste ühine isa ei olnud 2 aasta jooksul kordagi meie ühiste laste jaoks aega leidnud siis mikspidanuks mina tema ja ta ex-i lapsi veel kantseldama. Eelmisel aastal, st esimesel aastal kui mehel uus naine oli said need lapsed niigi meil elada ja olla. olid minu kantseldada, toita ja katta..
 
Naine 15. märts 2012, kl 20.43
Väga õige jutt!!!
 
Anu 15. märts 2012, kl 20.50
Ma arvan, et need eksid, kes meest muudkui lüpsavad, anna aga rohkem, on ikka täielikud värdjad. Nad usuvad tõemeeli, et kui mees on neile lapse teinud, siis peavad ka 100% lapse kulutused kinni maksma ja kui mees tropp on, siis veel nende enda kulutused takkapihta. Kui te tõepoolet nii hea naine olite, siis miks see mees teid üldse maha jättis, ju siis oli ikka põhjust. Nii et, olge õnnelikud, kui mees annab teile lapsele selle, mis on seadusega ette nähtud, mõni ei maksa sedagi.
 
Anule 16. märts 2012, kl 19.46
On mehi kes tunnevad vajadust anda oma eksile ja nende ühisele lapsele. Ei loe siin uue naise mossitamine ja uus naine lahkuminnes ei saa tavaliselt samalt mehelt midagi. Meestel ka vanad harjumused visad kaduma.
 
no 14. mai 2012, kl 14.46
to Anu

"Ma arvan, et need eksid, kes meest muudkui lüpsavad, anna aga rohkem, on ikka täielikud värdjad."
-------------------------------------------

Kui mees lapse teeb, siis ka vastutagu! Ükski naine ei nõua eksmehelt midagi ebaloomulikku. Naised on arukad ja normaalsed, seega peaks mehed eksnaise soovid ikka täitma. Meestel on see häda, et tahavad vastutusest kõrvale hiilida, kuigi seksima on kõvad mehed küll. Seksiga kaasnevad ka kohustused.

Kahjuks leidub Anu suguseid naisi, kes serveerivadki mõttelaadi, nagu oleks ühiskonnas naisi, kes eksmeest lüpsavad laste läbi. Eesti probleem on just meeste vastutustundetus.

Ma saaks aru, kui mõni mees kiunub, et eksnaised lüpsavad Eestis mehi, aga et naissoost isik ise sellist juttu räägib...

Seega, mehed olge normaalsed ja täitke ikka laste ema soovid. Naised on mõistlikud ja ei nõua keegi teilt ülearu palju elatisraha või teie aega lapsega tegelemisele. Kui lapse tegite, tuleb kohustust ka kanda ja vastutada!
 
to no 14. mai 2012, kl 15.13
ma pole küll Anu, aga olen ka kogenud sellist suhtumist ex-i poolt nagu Anu siin kirjeldab.

Muiudhgi oleneb ka inimestest, naistest.

Minu mehe ex läks peale 4a kestnud abielu teise mehega minema, võttis kaasa 4a ja 1a lapse, andis elatise nõude ja lahutuse sisse, viis kaasa 3 toaliise korteri sisustuse, nõudis kohtu teel veel ka autot ja mehe pangakontol oelvat raha.

Alimendid sai, auto ostmiseks oli võetud laenu ja lisaks oli enamus ära viidud mööblist ämma ostetud. Seega vara jagamine jäi ära.
Lapsi mehele ei näidatud, kui mees sõitis teise eestimaa serva lapsi vaatama siis mindi kodust ära ja mitte keegi naise sugulastets kohe ei teadnud ega olnud ka kuulnud kuhu mindi.

3a hiljem kohtusin selle mehega. Abiellusime, meil sündis esimene laps.
Ja nüüd läks exnaine heldeks, saatis lapsed mehe juurde kohe terveks suveks. Lihtsalt ühel laupäevahommikul olime toas ja pidasime plaane kui oli uksekell ja lapsed marsssisisd uksest sisse.
Lapsed hakkasidki meil olema, igal nädalavahetusel käis mees neile 200 km kaugusele järel ja viis tagasi.
Ka hakkasid nüüd lapsed vajama igasuguseid asju: jalgrattaid, uiske, suuski, ekskursioonirahasid, uusi voodeid, kirjutuslaudu, riideid, jalanõusid jne. Seda kõike lisaks elatisele, mid atola ajal nimetati alimentideks ja mis kahele lapsele kokku oli 1/3 sissetulekust, ehk siis antud juhul mehe palgast ja see oli 1985 aastal siis 240 rubla. (miinimumpalk tol ajal oli 50 rubla ja ülikooli lõpetanud arst sai palka 100 rubla, lasteaiakasvataja 90 rubla.

Ka tuli mehe ex sooviga, et mees võiks toetada teda auto ostmisel, kuna lapsi vaja sõidutada jne.

Kuna tahtsime ka endale midagi rohkemat lubada siis olime just asunud elama talumajja ja tegelesime koduse talumajapidamise ja loomapidamisega.
Ni saigi esimese 5 suur epulli raha mehe ex-ile auto ostmiseks

Oli mees ja olin ka mina seda meelt, et suuremad lapsed vajavad enam ja enne tuleb need ellu aidata siis jätkub ka noorematle.
 
no 14. mai 2012, kl 16.00
to: to no 14. mai 2012, kl 15.13

Kui su mees maksis elatisrahaks kahele lapsele kõigest 1/3 palgast, siis ta ei maksnudki ju palju. Milles probleem? Tänapäeva näitel riiklikult kehtestatud ABSOLUUTSET elatisraha MIINIMUMI arvestades oleks näiteks nii:

Mehel on 2 last. Mehele laekub töötasuna panka iga kuu 580€, miinumumnõude täitmisel on olukord:

Mehele jääb - 290€
2 lapse peale - 290€

Tuletan meelde, et see on näide absoluutsest miinimumist, mis riik mehelt välja nõuab. Vajaduse korral määrab kohus mehele veel suurema summa. Seega käesolevas näites isegi miinimumi makstes peab mees poole palgast 2 lapsele elatisrahaks naisele üle kandma. Kui ei maksa, siis pöördub naine kohtusse ja kohtutäitur paneb mehe pangakontod kinni ja mine tea, läheb ka mehe elamine/auto ja muu vara sundmüüki.

Lääneriikides on tavaline, et kui mehel juba on 1 või 2 last, siis rohkem ta uue naisega neid ei tee, kuna vanad nõuavad nii suuri materiaalseid väljaminekuid ja vastutustundlik mees jätab uue naisega lapse lihtsalt tegemata. Täiesti normaalne. Eestis peaks ka tekkima samasugune lähenemine, et uue naisega ei hakata kergekäeliselt last tegema, vaid panustatakse materiaalselt ikka korralikult juba olemasoleva lapse/laste toetamisse.

Eestis peaks mehed ka lõpuks sinnani arenema, et kui ikka on juba eksiga 2 last olemas, siis uue naisega enam ühist last ei tee, sest keskmise mehe sissetulekut arvestades piirab see juba olemasoleva lapse/laste võimalusi.

Kui USA-s pole keskmine mees piisavalt jõukas, et juba olemasolevale 2 lapsele eksiga teha lisaks uue naisega veel üks laps, siis pole keskmine Eesti mees seda kindlasti mitte. Sõõrumaasid väga palju nagu pole.

Seega, mehed, kui juba laps eelmise naisega tehtud, siis soovitan uue naisega lapse tegemiseks till püksis hoida. Või vähemalt väga läbi mõelda, et pärast ei tuleks vingumist, kuidas "eks lüpsab!" ja vähendab uue perekonna materiaalset heaolu ja aja kasutamist.
 
no 14. mai 2012, kl 19.36
eelmisele

kui tol ajal olid teised seadused siis vastavalt seadustele ka kõik toimus

tol ajal oli nii, et
1-ele lapsele oli 1/4
2- ele 1/3
kolmele ja enamale lapsele 1/2
palgast
palgast läks eelnevalt maha elatis ja alles seejärel igasugused maksud ja sel ajal ei pidanud ka elatise/alimentide saaja mingit tulumaksu maksma.

Lisaks 2-le lapsele esimeset abielust oli meil ka 3 last, seega mehel kokku 5 last ja tolleaegsete seaduste järgi tulnuks tema pool palka siis jagada 5- le lapsle,

seega oleks siis igale lapsele arvestatud 72 rubla ja selle 240 rubla asemel oleks saanud 144 rubla...

tol ajal maksis kingapaar 5 rubla, saapad 25 rubla, jahu 16 kopikat kilo, suhkut 18 kopikat kilo, leib oli 14-20 kopikat, sai 12 - 22 kopikat, vorst 2.20 kg. liha 2 rubl akilo, räime kilo oli 6 kopikat jakohupiima pakk 6- 12 kopikat..
 
tädi 14. mai 2012, kl 22.54
need eksid, kes mehi lüpsavad ongi jõledad
 
Hmh 29. mai 2012, kl 10.54
Kas tõesti kõik eksnaised on ise ülalpeetavad ja ei ole kunagi olnud iseseisvad? Teate kullakesed, kui uus naine käib tööl, on jõukas ja iseseisev, siis otsustab tema oma isiklikus kodus mida heaks arvab. TEIE, kes te alati mehe rahade peale olete elanud ja mehe armust mehe kodus elanud, võib olla peate jah mingisugused jalamatid olema, kõigi kohta see küll ei käi.

Osad eksid näiteks võtavad sõna, miks uus naine oma sissetulekutest mehe eelmist perekonda ei toeta. Peaks või? Naljakoht :D
 
ojeeeee 17. august 2012, kl 11.17
Kle teemaalgataja ole õnnelik,et su mees teie ühise lapse vastu huvi tunneb ja teda üldse enda juurde võtab,minu exmees on nii "äge" et ei tunne mingid huvi lapse vastu,rääkimata sellest,et ta lapse enda juurde võtaks,sellest võin ma ainult unistada
 
oujee´le 18. august 2012, kl 00.04
Järelikult oled ikka tark ja ettenägelik kui nii oled toiminud.ajupõrutus? väiksena?
 
miakeseke 18. august 2012, kl 12.37
"Osad eksid näiteks võtavad sõna, miks uus naine oma sissetulekutest mehe eelmist perekonda ei toeta. Peaks või? Naljakoht :D"

see on naljaks jah. kuidagi on normaalne sellise eksi jaoks, et võõras naine annab tema lapsele raha ja katet ning seda, et tegemist on "võõra naisega", seda rõhutab see sama eks igal muul võimalusel ise. kui küsimus pole papi andmises, siis on tegu "võõra naisega", kel sõnaõigust pole. kui aga mees rahatu ja eksnaine rikkam, siis tegu "mehe lapsega, keda peab armastama". hästi huvitav suhtumine, a la lisarahakott. ja tihti öeldakse uuele naisele, et ära võta emarolli, samas see on justkui sõnakõlks - reaalselt loodab lapse pärisema, et sa kasid ja koogutad ta lapse kallal väsimatult, samas aga ei nõua lapselt midagi - nt enda järel koristamist, korrektset ja austavat käitumist, nagu ema ise lapselt nõuab. "võõras"emaroll on sellise eksi jaoks kasija-toitja roll, õigusi sul ei ole. seda rolli sa aga ma arvan, et sa ei soovi.
 
oh- jah 18. august 2012, kl 13.14
on jah naljakaid ex-e

algul kui lahku minnakse siis ei kõlba isa kusagile ja ärgu üldse lapi ärritama ega vaatama tulgugi, lapsed veel väikesed, unustavad ära, et isa üldse olemas ongi.

ja kui siis mõne aasta pärast isa ka uue pere loob - siis tuuakse lapsed ise isale koju kätte, siis tuleb meelde et lastel on isa - see, et igakuiselt elatis laekus ei olnud mingi näitaja.

Nüüd on hakanud lastele veel igasuguseid asju vaja olema, et näiteks sünnipäevaks isa kingiks jalgrattad, kooli alguseks ostaks uued arvutid, uued telefonid. ja pm kõik kooli staff vaja uus osta.
Samas ka meie laps käib koolis nüüd juba 2 klassis ja temale küll sellistträni ei osta mida mehe esimesed lapsed, õigemini nende ema nõuab.

eelmine nädalavahetus olime ise ka kodust ära, käisime Läänemaal külas ja tegime endale ka ühe nädalavahetuse oma perega. Mehe ex ja nende lapsed teadsid, et meil plaanis ära sõita. Sõitsime ära juba reede pealelõunal kuna minul puhkus ja mees sai töölt varem tulema. Telefonid lõlitasime välja, et saaks rahus puhata.

Ja kui pühapäeva õhtul koju jõudsime kostus majast vali musa. Mehe ex oli toonud lapsed laupäeva hommikul meile. Kuna uksed kinni ja sisse ei pääsenud siis oli löönud katki köögi akna väikese ruudu ja sealt akna avanud ja nii need lapsed olidki siis 2 päeva aknast sisse välja käinud. Toitu õnneks kodus oli, nälga nad ei jäänud.
Lapsed olid just viidud nende koju, et neil nädal aiatööd või midagi kooli juures vaja teha ja sõbra sünnipäeval käia ja et isa läheb neile ise esmaspäeva õhtul peale tööd järele.

Exnaisel jäi muidugi õigust ülegi veel: et sa oled ju isa ja sul on omad lapsed ka, pead olema kättesadav igal ajal.

Lapsed on kooli ajal niigi meil kõik nädalavahetused reede õhtust esmaspäeva hommikuni. Kõik koolivaheajad ja kui on haiged siis on nad ka meil.
Ex lastega elab 25 km eemal muidu. Nüüd kui vanem laps lõpetab järgmisel kevadel põhikooli tuleb ta edasi õppima gümnaasiumi ja eks ta siis asub elama meile...
 
miakeseke 18. august 2012, kl 16.40
sina viimane, sellisest asjast võiksid lastekaitsesse teatada, antud ema on segane. ükski isegi viimne bitch ei lööks teise akent teise teadmata katki, hullem, mis ilge bitch teeks, oleks tassida lapsed reede hommikul kohale. see naine sul vastas on haige ja tuleb temast teada anda.
 
tean 20. september 2012, kl 12.31
Ma ei saa üldiselt aru, miks nii palju üle reageeriakse igasuguste olukordade suhtes. Kas siis inimesed ei oska enam ise reegleid luua? ennast elus maksma panna? Kui ei taha külapealt lapsi enda koju nii tihti, siis sea selline reegel, et käivad harvem ja lihtsalt muul ajal vastu ei võta ja moos. Täielik keelamine on nõmedus, sest lapsed on lapsed ja tahavad ka omavahel mängida ning suhelda.
Kui mees ei võta hoida, siis seletadki lapsele ära, vot nii on lood, et ööseks küll ei saa, aga saad alati käija päeval ja tulla ööseks oma koju, sest igal ühel on magamiseks ikkagi oma kodu :). Kui lapsel tekib mingil eluperioodil tahtmine olla rohkem isaga ja teinekord emaga on normaalne, siis tasuks lapsega maha istuda ja välja uurida, mis põhjustel ta eelistab üht kohta teistele (hetkel jäi see täiesti selgusetuks ju). Sina oled lapsevanem ja otsustad, aga pead lapsele andma seletuse enda otsusest nii, et see teda ega ka teist vanemat ei hävitaks-riivaks.
Haigeid inimesi on olemas, sina ei pea hakkama ka haigeks! Keskendu vähem teiste peredele ja mõtle rohkem kuidas enda pere saaks rõõmu ja heoluga kaetud.
Ei maksa jageleda nende ex naistega ja nende peale vimma kanda, see on nende elu. Sinul on oma elu ja ela seda nii hästi kui võimalik.
Lapsed ei ole lahti saamiseks, vaid neist tuleb kasvatada õigete vaadetega täisväärtuslikud inimesed. Nendega tuleb palju vestelda, et nad mõistaksid maailma, elu, situatsioone, et neist saaks iseseisvad, tahtejõulised ja tublid.
Liiga suur rõhk on asjadel, kui palju kulutatakse aega sellele, et istutakse lastega maha ja räägitakse kõikvõimalikest probleemikolletest, tuuakse juurde näiteid ja suunatakse?

Mulle jääb mulje, et siin käib liiga pealiskaudne vingumine asjade üle, liiga vähe on sügavuti iga probleemiga tegelemist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!