Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Kohtumine mehe lastega
 
kuri eksnaine 29. juuli 2011, kl 09.38
Tõenäoliselt ongi sellel lool kolm tõde: minu oma, minu eksmehe ja tema uue naise tõde. Meie lahkuminek oli natuke selle nalja moodi, et mees läheb prügiämbrit välja viima ja ei naase. Mind häirib ja hämmastab selle naise julmus, ta ju teadis mida ta teeb. Ta on ise tunnistanud, et nad suhtlesid juba siis kui mees veel kodus elas. Tal endal oli halb suhe, kus kallim teda pettis, võib-olla oli tal tarvis kiiret enesetõestust? Mul on väga kurb, et ta selleks minu perekonna valis. Väide sellest, kuidas lapsed suhtlevad vanematega edasi ja nende jaoks mitte midagi ei muutu on absurd. Nad said väga hullult haiget, väiksem laps ei suutnud kuid korralikult magada. Ma ei julge väga mõelda, mida see tegi tütrega. Segage kokku eelpuberteet, issile tekkinud uus naine, kurb emme ja majanduslikud raskused. Ma ei rääkinud kunagi enda laste ees, et issi on paha või mis täpselt juhtus, kuid nad said ju aru, et ma olen sügavalt kurb. Ma proovisin isa ja tütart korduvalt lepitada, kuid kui issi käitumine andis tunnistust, et uus naine ja sellega seonduvad kulud on tähtsamad kui tütar, siis vajus kaardimajake kokku. Ma ei taha, et tütar hakkaks täiskasvanuna mehi vihkama või püüdma meeleheitlikult nende tähelepanu, ma tahan, et ta maailmapilt oleks terve, et temast kasvaks terve noor naine. Ta tegelikult ju tahab isaga suhelda, kuid valu ja hirm on ta lukku keeranud. Ta ei taha mingil tingimusel minna majja, kus emme asemel toimetab uus tädi ja pakub talle maasikaid, mille meie koos tütrega istutasime. Minu eksabikaasa on enda otsuse teinud ja kuigi sellel on vererada järgi, ei ole kellegi teise võimuses seda muuta.

Üks minu naissoost sugulane võttis kaugel veneajal ette mehele minna ja valis selleks kahe lapsega pere isa. Veel aastaid hiljem rääkisid tema lähedased, et see mees oli tarvis ära päästa, kuna tema naine kandis siidist kleiti. Naine, kes kannab siidist kleiti on ju ometi kohutav.
 
viimasele kõrvalvaatajalt 29. juuli 2011, kl 11.02
Kuidas sinu hala puutub teemaalgatusse? Teemaalgataja tegi sulle midagi või?
Sa oled kibestunud ja hingelt haige, võõrad inimesed ei ole selles süüdi, milleks see jama nüüd mingisuguse suvalise inimese kukile toppida? Nii segi oled oma läbielamistest, et üldse ei saa enam millestki aru?
 
loe korralikult 08. august 2011, kl 00.57
to: 11.02. Siin saidki teemaalgatajast uus naine ja endine kokku...ara rauska, kui pole viitsinud teksti syveneda! Sinust ex on kahju:( Ole tugev, unusta, andesta, ja kyll sa naed, koik saab korda:)
 
to loe korralikult 08. august 2011, kl 12.50
loe ise korralikult, milleks siia mingisugust suvalist soigumist kirjutada, see ei puutu üldse teemasse ju. Ikka midagi on nende ajudega osadel väga pahast, kui maha jäeti, kas kukkusite pea peale ka?
 
to kuri eksnaine 08. august 2011, kl 16.55
kui sul oli mehega ühine maja, siis oleks pidanud sa sellest pool saama. kui mees tahtis maja endale, siis oleks pidanud ta sinu osa sulle välja maksma. kui sa ise oled nii rumalalt allaheitlik, siis juhtuvadki sinuga kõik need asjad, mis on juhtunud. selles, et su mees ära läks pole teine naine süüdi, sinu mees ju vaatas küla poole. mitte kedagi ei saa vägisi pere juurest ära vedada. kuskil pidi teievahelistes suhtes midagi juba ammu valesti olema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!