Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
ootab ees elu üksikvanemana
 
mure 13. juuni 2011, kl 14.33
Olen kaheksandat kuud rase. Üleeile koju tulles jäi mees mulle vahele teise naisega, tegid seda vanainimeste asja meie abieluvoodis. Kui see naine mind nägi siis hakkas mind sõimama ja karjus, et ma olen igavene lits ja jooksis minema. Mees jooksis talle järele ja süüditab mind, et ma rikkusin ära tema suhted unistuste naisega. Mida teha, ei taha last üksi kasvatada.
 
ml 13. juuni 2011, kl 14.49
head nõu anda ei oska... mina kasvataksin lapse ise üles ja olen seda ka teinud, kuigi aeg oli siis teine. nüüd on vist raskem, rahaliselt. aga kui sul on sissetuleks, poleks probleemi.
aga üldiselt uskumatu selline lugu, mida lugesin su kirjast. ei suuda uskuda, et mees nii tegi ja keegi võõras ronib teie voodisse "seda" tegema...
 
uhuu 13. juuni 2011, kl 14.52
Kas parema meelega tahaksid kasvatada last sellise mehega, kes sind süüdistab elu rikkumises unistuste naisega?
 
uus mees 13. juuni 2011, kl 15.08
paljud meil eestis kasvatavad oma last?
 
n jõulukaktusega 13. juuni 2011, kl 15.15
ma ka kunagi leidsin mehe meie abielu voodist teisega..õnneks polnud ma ei rase ega polnud veel lapsi..........


............

abieluvoodist ikka)))
 
aga 13. juuni 2011, kl 15.43
miks üksikvanemana? lapse isa on ju ikka alles, mis siis kui ta sinu mees enam pole.
 
Appi 13. juuni 2011, kl 18.25
Mis mõttes? Ma lööks selle mehe sõna otseses mõttes maha.
 
huvitav kohe 14. juuni 2011, kl 10.04
Kui vähe sa selle mehega siis enne lapsetegu tuttav olid, et ei teadnud, milline ta on?
 
Üksikema 14. juuni 2011, kl 10.08
Mehele peale lapse sündi alimendid peale ja headaega! Küll hakkama saad!
 
turumutt 14. juuni 2011, kl 12.30
meil ikka jutud liiguvad ja ma olen aru saanud, et neil koduperenaistel või väikeste lastega kodus olevatel abielunaistel on ka abieluvoodi ikka usinalt käigus kui mees tööl on.
 
turumutile 14. juuni 2011, kl 16.49
et kuidas see väikeste laste emadega sex siis välja näeb? et rinnapiima pakutakse ka armukesele?
see turumutt on ikka miski väärakas mees, kes ringiaelemisele vabandust otsib.
 
Marks37 14. juuni 2011, kl 19.26
Ma paneks sellise litsmehe seina äärde ja kihutaks talle kuuli munadesse,
 
viimasele 18. juuni 2011, kl 18.55
...oh ole nüüd! Õige mees kes nii laialt tegutseb! Mehike tegutses ju põhimõttel ,et" Oled noor, siis nopi Õisi,
vanaks saad, siis tüssa teisi!!!" Ja ega see "unistuste naine-EMANE" pole selle " õitenoppijaga" veel kokku jäänud... küll varsti leitakse järgmine"unistuste naine!"
Nii kaua "nopib õisi" ,kuni Aidsi-Hivi üles leiab
 
Marks37 24. juuni 2011, kl 15.47
Varem või hiljem leiab HIV viirus ta ülese nigu nii, selline juba on litsmeest saatus. Ega midagi pane selle raisale alimendid peale, kas või kohtu kaudu ja saada see jobu peese. Küll sa hakkama saad, mina ka poissmees saan ka hakkama.
 
emme 02. juuli 2011, kl 13.25
Seda meestr ära taga nuta!
Meie läksime ka minu raseduse ajal lahku. 5a kooselu, ootamatu rasedus ja siis ta otsustas ,et lisaks sellele, et ta last ei taha, ei taha ta enam ka mind. OK! Mine siis! Selliseid vastutustundetuid mehi ei ole vaja enda kõrvale. Mina küll alimente peale ei pannud, kuna isale peale pandavate kohustustega kaasnevad kahjuks ka õigused ning seda ma talle ei kingi. vabatahtlikult mitte. aga imekombel saadab tema peaaegu iga kuu mingi summa, vabast tahtest, last on kahe aasta jooksul soovinud näha 4korda. ma ei tea isegi, miks. Ma saan hakkama ja saaks ka siis, kui temast enam iial midagi ei kuuleks. Olen lapsega õnnelik ning olen muutunud rohkem kui iial oleks ette kujutanud :)

Üksikvanema staatus ei ole maailma lõpp!
Edu sulle!
 
ära muretse 03. juuli 2011, kl 20.05
Küll kõik hästi läheb, muidugi on Sul praegu raske, aga usu, aeg parandab haavad. Ja tulevikus oled õnnelik, et selle mehega lõpparve tegid. Et rahaliselt hakkama saada, kui mees vabatahtlikult ei maksa, paned alimendid peale. Ja mõndaaega saad ju emapalka. Kõige raskem probleem on emotsionaalne kurnatus, kus võid aegajalt tunda, et enam ei jõua...üksi...seepärast hoia sõbrad lähedal, ka meessõbrad ning naudi emaksolemist:)
Jõudu
 
jajah 03. juuli 2011, kl 21.45
justjust- emapalk ja alimendid, muu peale mõned emased ei mõtlegi kui tite lasevad taha keerata.
 
Geneetika 07. juuli 2011, kl 11.44
EI näe keda taga nutta, see mees on ajalugu ... taoline rass hääbub lõpuks, jube kui sellistele pojad sünnivad, kes kopeerivad isa käitumismustreid!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!