Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
On see tõepoolest võimalik???
 
G 27. juuli 2012, kl 18.19
Millega peaks määrama selle, kummal paremad võimalused? Rahaliselt või? Eestis teenivad mehed rohkem, määrakski siis rinnapiimal oleva tite talle või?
 
Siil 03. august 2012, kl 11.27
Aga miks mitte?
Lapse huvid peavad ju eespool olema, mitte ühe vanema isiklik ärategemise soov.
 
dr, 03. august 2012, kl 19.54
Maianile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas printsessil polnud aju peas või oli tutvus enn
> e lapsetegu liiga lühike?
> Nii või teisiti, hool
> dusõigust ei võeta nii lihtsalt isalt ära.


Ei maksa peale viieminutilist tutvust last teha. Kui tegid, kasvata ja kiru ainult iseennast. Lohutuseks võin õelda, et sinusuguses olukorras naisi on väga palju.
 
dr-ile 03. august 2012, kl 21.51
see pole ju lohutus kui neid palju, seda kurvem. eesti naised on taandarengus kui üksikemadus loomulik on.
 
Chäty 04. august 2012, kl 15.01
Võib ju lapse isa kuidagi parematele jahimaadele saata, siis mure lahendatud.
Jah, soovitus on julm, aga seda sa just tahad või siis, et ta sureks ise vanadusest väetina kuskil tänaval nälga, siis sinu käed ju puhtad ja hing rõõmus.
 
j :) 08. september 2012, kl 09.40
mind on see ammu segadusse ajanud see teema! minu emal on 3 last,me kõik oleme täiskasvaud juba! Minu ema ja isa lahutasid abielu siis kui mina olin 5 aastane! ja minu isa elatist ei maksnud nii nagu peaks. Kahjuks on minu isa maksnud elatist oma kolmele lapsele kokku 900 krooni ja see ka kohtutäituri poolt arestitud pangaarvelt saadud. Minu emal on olemas kõik kohtu paberid ja kohtutäituri tegevusest samuti! Kui asi sinna maani jõuab,et "isa" nii vana ja hooldust vajab on meil tema lastel lootust sellest pääseda Tõendid ju olemas ,et isa elatist maksnud ei ole ja meie vastu huvi tundnud. Mina leian ,et selline kohustus on meil meie kasuisa ees ,kes on meid kasvatanud ja vabatahtlikult isakohustust täitnud ja seda väga hästi! Ja nii mina kui minu õde ja vend on kunagi rõõmuga nõus seda kohustust täitma mehe ees kes oli tõesti meile isa! Kuidas sellises olukorras toimida,kui see aeg käes? Oma bioogilise isa elustiili arvestades ei lähe enam palju aega kui see aeg käes.ma ei hakanud uut teemat tegema. äkki oskab keegi aidata.
 
vastus 10. september 2012, kl 16.44
1) vanemlikke õigusi kohtus enam ära eivõta ja seegi ei vabasta ülal pidamiskohutusest
2) tuleb anda sisse elatise hagi ja täituri kätte - kuigi see jääbki saamata - on täituri paber võla kohta hiljem kohtus tõendiks
3) kuulata ema üle tunnistajana - see tähendab muidugi, et ema peab sel ajal veel elama
4) hoidku alles näiteks isa kirjad, kus isa keeldub elatist maksma vms.
kohus jätab välja mõistmata, kui isa on jämedalt rikkunud oma ülalpidamiskohustust - perekonnaseadus § 103.
Seega - kogune tõendeid juba nüüd ja täna, sest hiljem võib neid kohtus vaja minna.
 
taevake 25. september 2012, kl 12.45
nii koppa ette viskab see naiste süüdistamine. Naised on alati kõiges süüdi. Aga need spermasaurused, kelle ajumaht ju peaks litslollnaisest suurem olema, need ei vastuta millegi eest. Aga pärast tahavad küll, et laps neid veel üleval peaks. Sellised tuleks kesklinna häbiposti vedada ja tomatite ja mädamunadega loopida. Sellised vändagängsterid ei vääri mehe nimetust ja veavad ikka korralikult alla mehe mõiste. Ja siis eksisteerib meil mingi kontingent, kes ikka neid spermatosoide kaitseb. Mehel on alati valik- jätta seksimata või vähemalt kasutadak kondoomi- osta see kõige kallim ja tugevam- mis siis, et "nauding" väheneb. Kui seda ei tee, siis on vastutus isegi juhul "naine ütles, et ta võtab pille jne" mehel täpselt sama suur, kui mitte suurem.
 
Vesirott 13. oktoober 2012, kl 22.56
Selliste rongaisade juurest peidaks mina oma lapsed maailma avarustesse ja need kõikvõimsad sots asutused, kes ema abistamise puhul õlgu kehitavad, kuid lapsi piinavad oma nõudmistega isade ülevalpidamiseks, võivad mu lastest und näha ja meigast imeda. Kui isa omal ajal last omaks ei tunnistanud ning küünemustagi ei investeerinud, siis miks peaks minu lapsed oma elu kõrvalt kedagi veel üleval pidama!!! Ise kogun juba praegu raha vanaduspõlveks, et lapsed ei oma taskust mingeid hoolduskulusid maksma ei peaks, sest riigil on ju penskaritest savi! Ja kui midagi pärast minu lahkumist üle jääb, siis jagagu omavahel võrdselt.
 
Võimalik 15. oktoober 2012, kl 00.05
Tuttaval oli sama probleem ja tegi notari juures paberid kus laps nii öelda vabastati isa hooldamise küsimustest ja kõigest mis isaga seoses.tal on laps täiskasvanu ja täpselt ei tea mis ja kuidas kõik käis , aga tean et seda on võimalik teha.
 
eelmisele 15. oktoober 2012, kl 07.31
Võimalik!
palun ära levita valeinfot.
Sellise paberi võib ju notari juures teha ja selle eest ka maksta kuid seaduse silmis on see täiesti õigustühine.

nüüd on uued seadused ja mitte mingi valem ei vabasta enam last oma vanema holdamisest. elatise võlad aeguvad ära lihtsalt ja mees on puhas poiss.

ise tean juhtu kus mees lastest ei hoolinud ja sai uue naisega ka lapsed, kes muidugi ainult naise nimele pandi.
Mees jäi töövõimetuks ja siis vormistati paberid, et mees vajab hooldamist, mees naise üriline. Koostati mehe vajaduste nimekiri ja tema esimesed 2 last pidid siis kinni maksma kõik mis kohus määras. isegi elukaslase/ hooldaja tasu
 
:D 16. oktoober 2012, kl 05.39
Suht hea killuteema!
Aga üks kiire näide elust. Putru tõsteti ette mulle selle ajani kuni jalad kandma hakkasid. Kasvasin kuidagi suureks. Kui haridust valima hakati, siis seda mida tahtsin, vanem mulle ei võimaldunud. Ärge küsige miks, kuigi seda rahakest selleks oli. Edasi pidin suvalise palagatööga roti kombel hakkama saama, suhted jahenesid. Võtsin esimese pileti teisele mandrile ja elasin vaikuses. Kuniks.. minugagi võeti ühendust. Et hakaku ma nüüd kedagi üleval pidama, küsisin vastu et milleks, kellele seda vaja on, mulle küll mitte ja saatsin ametnikele koopia omaenda vanema lähenemiskeelust minule. Seega - milles küss üldse, pane laps lennukisse ja saada nelja tuule poole, kui pole terveid suhteid, ei osata ka midagi nõuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!