Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
tundub nagu seebikas
 
Kaieke 28. juuni 2012, kl 06.53
see on lapse soov, et tema ei taha nüüüd enam minit isa, et kus ta varem oli..


mis puutub elukindlustusse siis milleks seda üldse vaja?
seni pole mul seda olnud ja ka minu lapsed on kindlustamata ja ravikindlustus on mul ju niigi kuna töötan.
- ja mingite luksuste jaoks et ise maksta lihtsale ei jätkugi tavainimesel raha
 
eesti inimese mõtlemine 28. juuni 2012, kl 23.48
see ongi eesti inimese mõtlemine ikka ainult enda eest, lapse tuelvikule mõtlemata. Tähtajalise elukindlustuse rahadega võib hiljem näiteks elamise endale soetada.. kui täiskasvanud laps seda noorena maksma hakkaks, oleks ta perel kord võimalus jätkata samas elatustasemes kus ta juba oli, kui temaga midagi juhtuma peaks. Tema abikaasa saaks elamispinna näiteks laenudest vabaks osta, lapse haridusse raha kulutada jne.
 
eesti inimese võimalused 29. juuni 2012, kl 04.30
eesti inimesel ei ole sageli võimalusi mingit elujindlustust sõlmidagi. Lihtsallt on vaja elada selles ajas ja hetkes kus ollakse,
 
To eesti inimese mõtlemine 29. juuni 2012, kl 08.44
vaat mul ei ole tulnud mõttessegi oma lastele või endale elukindlustust teha.
sest se elihtsalt pole võimalik, mitte kuidagi.
on vaja süüa, on vaja riiet selga, jalanõud jalga, tasuda eluasemekulusid enda ja oma 5 lapse eets on vaja hoolitseda.
Midagi pole teha kui tuleb lapsi üksinda kasvatada. Lastel on küll isa olemas, aga ta peab paremaks enda huvide ja hobidega tegeleda kui lapsi toetada.
Elatis jah on kohtus välja mõistetud ja elatis oli esialgu väga madal just sel põhjusel, et laste isa teatas, et temal on mei ekõigile lastele sõlmitud elukindlustused, et kui täisealisteks saaavd siis on stardikapital olemas.
Kui vanemad lapsed said täisealisteks siis aga selgus, et mitte mingit elukindlustust mitte kusagil nende kasuks tehtud ei olegi.
 
Dilemma 18. november 2012, kl 21.19
Mis sellest asjast saanud on? Kuidas lahenes..?
 
beebiootel 21. november 2012, kl 06.54
Minu rasedus kuleb kenasti, oma üllatuseks ootan aga kaksikuid. Algul ehmatas see uudis küll ära, et kuidas hakkama saan, aga elan üks päev korraga ja ei muretese asjade pärast mis hetkel päevakorras pole.
Mehele, st laste isale ei rääkinud midagi - tema tegi oma valiku ja eelmisel kuul sai temast ka väikese tüdruku õnnelik isa.
Kohtunud oleme juhuslikult: tulin just rasedate võimlemiselt ja mu rasedate võimlemisel leitud sõbranna läks korraks wc-sse siis jäin teda koos tema kaasaga ootama ja just sel ajal tuli mu lapse isa oma abikaasa ja beebiga. Nimelt tema abikaasa sünnitas samas haiglas kus mina rasedtate koolis käin.
Mees teretas käigu pealt ja soovis õnne usun, et ta märkas mu rasedust ja sooviski sel puhul õnne. Soovisin siis temalegi palju õnne vastu.
 
Palju õnne! 23. november 2012, kl 16.41
Kindlasti teed õigesti, et sünnitad pärast nii pikka ootust ja ravimist. Kindlasti läheb kõik Sul kenasti, oled nii positiivne. Küll elu ise paneb asjad paika kuna oma mehele teatad sellest heast sõnumist, aga üht kuldreeglit pea meeles - oma lastele räägi nende isast ainult head.
 
kheets 24. veebruar 2013, kl 20.35
Väga huvitav teema. Nüüd on sellest nii palju aega möödas, et mis sellest asjast saanud on, kas lapse isa teab või mitte.
 
nana 01. märts 2013, kl 15.49
Mina soovitan kindlasti mehele rääkida, igal lapsel on õigus isale.Kui meest see külmaks jätab ja lapse vastu huvi ei näita siis jäta asi sinna paika.
No hallo mida soovitusi ''kindlasti ära ütle'' naised ärge olge nii kibesatanud.
 
mutivana 01. märts 2013, kl 23.56
See on mingi väljamõeldud lugu - kord oli juttu, et õnneks elame mehega nüüd eri linnades ja siis hopsti! äkki kohtuti haiglas, sest mehe abikaasa sünnitas samas haiglas, kus teemaalgataja rasedate võimlemises käib. Seebiseriaal.
 
vanamutike 02. märts 2013, kl 00.22
ja palju on eestis neid linnasid ja haiglaid kus sünnitusmajad on?
 
endine beebiootel ehk õnnelik noor emme 02. märts 2013, kl 11.28
Tere!

Lapsukestega kõik kenasti korras, terved ja tublid lapsed, rahulikud, söövad ja magavad ilusti ja võtavad normaalselt juurde. Pojakene ja tütrekene mul siis.
Oleme juba teist nädalat kodus ja ei tundugi praegu see kaksikute kasvatamine nii hull kui mind algul hirmutati.

Lste isaga ei ole suhelnud, ei ole teda rohkem ka näinud.
Arvan, et ma ei peaks selleteatamisega kusagile ette tormama,las läheb nii nagu läheb.

Mehe emaga oleme suhelnud telefonis ja interneti teel niisama tühjat tähjast. Rasedusest ja lastest pole ma rääkinud kuid kuna mu lapsed on nii nunnud ja armsad siis mixin praegu kaardikes mehe emale naiste- ja sünnipäevaks saatmiseks.
lihtsalt mina ja minu lapsed L. ja L. (kuigi täna ametlikult nimed veel registreerimata)

mutivanale - Mis puutub laste isasse siis tema elab oma perega ühe maakonna väikelinnas ja seal maakonnas ei ole sünnitusmaja. Kohtsime me aga minu praeguses elukohalinnas kus ta naine oli sünnitamas.
 
idu 02. märts 2013, kl 11.48
Sulle võivad need lapsukesed ju armsad tunduda, mehe ema ei saa aru, miks sa neist talle kaarti teed. Võõrad lapsed ei paku kellegile huvi.
Saadad signaali et hakaku uurima ja pärima. Kas see on parem kui öelda lihtsalt et näh, veel ühed lapselapsed sul? Ei oska mõni sirgjooneliselt asju ajada. Sa kas ütled kes nad on või ei saada titepilte aga ei kohe peab intriigi punuma.
 
endine beebiootel ehk õnnelik noor emme 02. märts 2013, kl 12.04
ütlengi ju, et mina ja minu lapsed
- ei ole plaaniski intriige punuda. Olen temaga alati ausalt rääkinud ja jään ausaks ka edaspidi st räägin seda mis tõsi ja vastan küsimustele ausalt

mehe ema ei ole minuga rasedusest rääkinud küll aga on mees talle rääkinud, et nägi mind haigla juures koos ühe mehega...
 
endie töökaaslane 04. märts 2013, kl 12.40
See teemaalgataja on täiesti haige ajuga viha täis olend! Jube mõelda missuguseks ta kasvataks veel lapse(d). Jagab igale poole vihjeid ja püüab tekitada kõigile arusaamatuid küsimusi. Ise aga on jäänud rasedaks jumal teab kellest ja tahab et tema eelmine mees mõtleks nüüd, et need on tema laps(ed).
Eesti on väike koht, armas teemaalgataja ja mul on tunne, et ma tean kellega ma kirjutan. Just selle pärast, et tegelikult ei ta sa ise ka kellega sa need lapsed said aga tahad oma ekselukaaslase uut pereõnne mürgitada vihjetega nagu võiks see sul temaga laps olla. Aga see ei ole su eksmehe laps, sest kui oleks, siis oleks sa juba isadustestiga tema ukse taga ja korraldaks skandaali. Nüüd saad sa ainut lolli mängida nii tuttavate ees kui ka netis. Eksi ema on sinust tüdinenud, eks on sinust tüdinenud ja kõik teised ka hoiavad sinust eemale.
Lõpeta ära, keegi ei usu su fantaasiat eksiga saadud lapsest ja mine parem psühhiaatrile ja lase endale "õnnepille" kirjutada. Teed teene nii endale kui ümbritsevatele. Jõudu!
Sinu endine töökaaslane, K
 
eelmisele 04. märts 2013, kl 15.40
Neid üksikemadest ,,vaeseid kannatajaid,, kes endale tuhka pähe raputavad on nii palju. Kõigil selliseid masohistlike ulguvaid töökaaslasi.
 
endine beebiootel ehk õnnelik noor emme 05. märts 2013, kl 07.35
to endie töökaaslane 04. märts 2013, kl 12.

ei see pole nii, ma lihtsalt ise tunnen, et ei taha tõesti olla koos mehega kellel juba on teine pere,laps ja teine naine - aga võimalik ka, et lihtsalt armastus sai otsa

ja, et lastel ja mehel on õigus teada - pole ma ju öelnud, et nad teada ei saa

mis puutub suhetesse mehe emaga siis need on tõesti head ja kuna ma värske lapsevanemana ei omanud pisavalt kogemusi ja eneseusku lastega pikemate reiside ettevõtmiseks siis nüüd olen natukene kobedam ja me läheme reede kolmekesi hoopiski vanaemale külla

muide, mu kunagiste endiste nn töökaaslaste seas oli vaid üks K tähega algav nimi - Kaie ja see on oli mu laste isa praeguse abikaasa ema, kes töötas meil puhastusteenindajana, aga kuna temaga oli probleeme siis ta juba 3 aastat ei tööta seal kus ma varem töötasin
 
meganaer 06. märts 2013, kl 20.39
Et ussitasid seni kui said uue neise ema lahti kangutada. Oled ikka mega intrigaan kyll!!!
 
jah 06. märts 2013, kl 20.57
Misasja sa topid ennast nende ellu, kas sul oma sõbrannasid ei ole? Jätad endast oma mõttemaailmaga tõelise intrigaani mulje ja ise ei saa ka eluga edasi minna. Nagunii ei saa oma titekarjaga, aga ära minevikus ka trambi.
 
endine beebiootel ehk õnnelik noor emme 07. märts 2013, kl 07.27
to meganaer
ei ussitanud, lihtsalt inimesel oli suur armastus pudelisuu vastu ja kui töö jäi tegemata siis pidin selle ise tegema - kuni seda juhtus paar päeva kuus saime hakkama, aga kui juba tekkisid nädalsed eemalolekud töölt siis kahjuks tuli töösuhe lõpetada. kuna samal ajal toimus ametinimetuste ümbervaatamine ja nimetamine siis sai tal veel asi nii lõpetatud, et proual oli võimalik töötutoetustki saada.


to jah
minu elus on olnud mu laste isa ema juba 20 aastat kui ainus sõbranna
aga ma ei kujuta ette, et mees peaks nüüd veel minu ellu kuuluma
 
hell hunt 07. märts 2013, kl 13.33
Mehe ema oli ja on ainus sõbranna??? Sellel naisel (teemaalgataja) on ikka tõesti mutrid paigast ära juba enne rasedaks jäämist. Endine kolleeg võiks ehk rohkem tagamaid paljastada.
Niipalju su jutust saan küll aru, et ilmselt kangutasid jah uue naise ema lahti kui said teada, et mees temaga kõrvalt paneb. Käisid seni kitul kuni said oma tahtmise.
Kuna kolleegi sõnul ei teata kellega sa ennast rasedaks tegid siis selle pärast sa siin vihjeid jagadki. Nimetad eksi ämma nime ja töökoha, et ikka KINDEL oleks, et kõik selja taga räägivad ja arutlevad. Aga arvan, et rohkem räägitakse sellest, et kellega sina need lapsed ikka said. Kuna sa väidetavalt ei ole avalikult tunnistanud kes on laste isa, siis keegi ka ei kahtlusta sinu eksmeest.Anna neid vihjeid palju tahad, küllap sinu tegelikku laste isa ikka inimesed teavad. Ma ei usu, et sul õnnestub selle delfi abil oma eksi uut suhet ära lörtsida. Nad on sinu intriigitsemisest ilmselgelt üle, muidu sa siin ei prooviks õnne.
Siinohal soovin jõudu ja jaksu sellele eksmehele ja tema perele. Olen ise lähedalt näinud sõprade peret hullu eksi intriigitsemise mõju all ja tean, et see on kohutavalt väsitav. Jah, see teeb suhte tugevamaks kuna need kaks peavad kokku hoidma, aga väsitav on ikka.
 
endine beebiootel ehk õnnelik noor emme 07. märts 2013, kl 17.58
mis puutub mu laste isa abikaasa emasse ehk ämma siis sel ajal kui ta minu alluvuses töötas elas tema tütar hoopiski mujal ja oli õnnelik noor ema ning koos oma tolleaegse elukaaslasega. Ei teadnudki tema olemasolust.
 
arvutab 08. märts 2013, kl 14.41
Huvitav kui palju on eestis puhastusfirmades keskealisi sekretäre, kes hiljuti on kaksikud sünnitanud ja oma eelmise elukaaslase uue ämma lahti lasknud?
See teemaalgataja kas valetab nii, et plaksub või siis on tema kirjutis siin mingi imelik ja vildakas laimukampaania ehk delfi keeles "ussitamine".
 
to arvutab 08. märts 2013, kl 17.13
ei ole tegemist puhastusfirmaga...

tegemist on hoopis õmblusfirmaga
 
... 08. märts 2013, kl 19.14
muide, mu kunagiste endiste nn töökaaslaste seas oli vaid üks K tähega algav nimi - Kaie ja see on oli mu laste isa praeguse abikaasa ema, kes töötas meil puhastusteenindajana, aga kuna temaga oli probleeme siis ta juba 3 aastat ei tööta seal kus ma varem töötasin
 
ninii 08. märts 2013, kl 19.51
igas korralikus ettevõttes on tööl koristaja, keda ametlikult nimetatakse puhastusteenindajaks
 
endine beebiootel ehk õnnelik noor emme 18. märts 2013, kl 14.09
oi,oi, ei ole mul olnud vajadust kedagi töölt lahti kangutada kuna olin tol ajal ise nn. tööandja ja kui tõesti mitmeid, mitmeid kordi töötaja tuleb tööle alkojoobes, suitsetab tööruumides ja ei tee oma tööd korralikult vaid tema töö tuleb üle teha siis selline töötaja ei sobinud lihtsalt. Tegemist oli siis õmblusfirmaga ja pugastusteenindaja oli koristaja ametlik nimetus.
- eks endine töökaalane saab nüüd järeldada kas oleme tuttavad või mitte.

Mis aga puutub naistepäeva külaskäiku siis sellega kõik korras, oli tore pärastlõuna meile kõigile. Laste isast me juttu ei teinud ja selles mõttes tunnene end ka päris rahulikuna.

Päikest Teie päevadesse, elu läheb edasi rõõmsalt ja iga päev onmidgai uut avastada
 
Et siis... 05. september 2013, kl 14.36
Kas siiani ei ole öelnud laste isale ?
Igalühel peaks ikka õigus olema teada. Ka laste vanaemal...
 
endine beebiootel ehk õnnelik noor emme 06. september 2013, kl 12.25
meie elu laabub kenasti, lapsed kasvavad ja kosuvad. Suhtlen mehe emaga endiselt, käime külas ja ma mehega suhtlen nüüd päris sageli.
Kas ta aimab, et ta nende laste isa on, seda ma ei tea - öelnud ei ole. Lastega puutub ta samuti kokku, on hoidnud süles, mänginud jne.

Juhtunud on aga see, et .... oma abikaasast läks mees lahku ja tänaseks on nad ka lahutatud. Mees süüdistas naist petmises kuna DNA testiga slegus, et laps ei olnudki mehe oma...

Kui te nüüd arvate, et võtan mehe avasüli lahti siis nii see pole. Suhtleme edasi nagu sõbrad ja pole selle vastu midagi kui ta osaleb minu pere elus, kuid mis või kuidas edasi, eks seda näitab aeg.
 
Et siis... 06. september 2013, kl 12.44
Tundub, et oleks siiski õigus teada nii isal, kui ka vanaemal ( kellega, nagu aru saan, suhted head on )
Loomulikult ei pea tagasi võtma meest või laste pärast hakkama uuesti koos olema, aga ... igal inimesel on õigus teada :) Ja vanaemast on ka kahju ... tema lapselapsed ja ta isegi ei tea seda ...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!